>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Londyn, Halle - 18.06-24.06.2018

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Po dzisiejszych czterech trafionych typach pora cos wybrac na jutro ( apetyt rośnie w miare jedzenia, tak to się chyba mowi ???? )
Znow na oku mam kilka ciekawych propozycji.
Tsitsipas@1,65 Fortuna⛔⛔ edit: swietny mecz Kudly ale tez Stefan zagral pozniej swojego poziomu niestety
Grek ma dopiero 19 lat a juz calkiem niezle sobie pogrywa i to praktycznie na kazdej nawierzchni więc co by nie mowic , trudno jest powiedziec na której prezentuje sie najlepiej. Ostatnio w spotkaniu z Ryskiem mial problemy z barkiem i nie mogl grac na 100% dlatego odpuściłem jego mecz z Pouliee , balem sie , ze dalej nie jest w pelni sprawny, ale wygląda na to , ze juz jest wsZystko w porządku i dlatego zdecydowałem się postawic na niego w spotkaniu z Kudla. Amerykanin tez ostatnimi czasy nieźle sobie radzi i wydaje sie , ze Grek nie bedzie miec jutro latwego zadania ale dla mnie jest poprostu tenisista choc mlodszym to duzo bardziej konkretnym i posiada o wiele większy wachlarz zagrań . Jesli jutro Kudla nie bedzie mial &quot; dnia konia &quot; to Tsitsipas powinien to ogarnac w dwóch , max 3 setach .
Chaczanow @2,30 Fortuna✅✅✅
Postaram sie poprawnie wytypowac jedno z ciekawszych spotkań z jutrzejszej oferty i co prawda mam troche obawy , ze Kei zagra świetne spotkanie ale mysle , ze jednak na ten moment Rusek nawet w takim przypadku powinien to oogarnąć. Nikishori swego czasu czolowa rakieta świata przeszedl sporo kontuzji a dokładniej to za każdym razem byl to ten jego nieszczęsny nadgarstek. Ostatnie 4 występy na Wimbledonie do 2 krecze a w pozostałych dwoch nawet nie przeszedł 1/8, ale zeby bylo jeszcze ciekawiej to w tamtym roku obaj Panowie spotkali sie wlasnie tutaj w Halle i Japonczyk również kreczowal. Powiem szczerze , ze daleko mu do tej formy sprzed kotnuzji i pomimo tego , ze czasem zarzuci nam jakims ladnym zagraniem przypominając tego dawnego Keia to moze to nie.wystarczyć na Rosjanina, który naprawdę mi imponuje bo ostatnimi czasy gra naprawde świetnie i do tej pory nie moge sie pogodzić , ze przegrał z Sasha na RG bo wcale nie byl gorszy w tym meczu i zdecydowaly detale. Bardzo podoba mi sie jego gra bo jest zawodnikiem , ktory nie podpala sie tak bardzo jak niektórzy, potrafi mądrze prowadzić wymiane i tez nie denerwuje sie , gdy mu nie idzie tylko walczy dalej, a to właśnie cechuje najlepszych. Jestem zdania , ze jutro powinien poradzić sobie z Nikishorim i dlatego obok takiego kursu nie moge przejść obojętnie.
Chardy @1,90 Fortuna✅✅✅
Jesli Francuz nie odpuści tego spotkania ze względu na Wimbledon to powinien ograć Medvedeva , ktory wedlug mnie ze swoja psychika nigdy nic nie osiągnie . Rusek juz tyle razy robil dziwne rzeczy na korcie , ze Francuz swoim spokojem i wiekszym doswiadczeniem powinien go załatwić. Obaj nieźle graja na trawie ale bardziej ufam Chardemu .

Do tego bez analizy , ale kolejny bet w którym widzę potencjał.
Tiafoe @ 1,76 Fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Po dzisiejszych czterech trafionych typach pora cos wybrac na jutro ( apetyt rośnie w miare jedzenia, tak to się chyba mowi ???? )
Znow na oku mam kilka ciekawych propozycji.
Tsitsipas@1,65 Fortuna
Grek ma dopiero 19 lat a juz calkiem niezle sobie pogrywa i to praktycznie na kazdej nawierzchni więc co by nie mowic , trudno jest powiedziec na której prezentuje sie najlepiej. Ostatnio w spotkaniu z Ryskiem mial problemy z barkiem i nie mogl grac na 100% dlatego odpuściłem jego mecz z Pouliee , balem sie , ze dalej nie jest w pelni sprawny, ale wygląda na to , ze juz jest wsZystko w porządku i dlatego zdecydowałem się postawic na niego w spotkaniu z Kudla. Amerykanin tez ostatnimi czasy nieźle sobie radzi i wydaje sie , ze Grek nie bedzie miec jutro latwego zadania ale dla mnie jest poprostu tenisista choc mlodszym to duzo bardziej konkretnym i posiada o wiele większy wachlarz zagrań . Jesli jutro Kudla nie bedzie mial &quot; dnia konia &quot; to Tsitsipas powinien to ogarnac w dwóch , max 3 setach .
Chaczanow @2,30 Fortuna
Postaram sie poprawnie wytypowac jedno z ciekawszych spotkań z jutrzejszej oferty i co prawda mam troche obawy , ze Kei zagra świetne spotkanie ale mysle , ze jednak na ten moment Rusek nawet w takim przypadku powinien to oogarnąć. Nikishori swego czasu czolowa rakieta świata przeszedl sporo kontuzji a dokładniej to za każdym razem byl to ten jego nieszczęsny nadgarstek. Ostatnie 4 występy na Wimbledonie do 2 krecze a w pozostałych dwoch nawet nie przeszedł 1/8, ale zeby bylo jeszcze ciekawiej to w tamtym roku obaj Panowie spotkali sie wlasnie tutaj w Halle i Japonczyk również kreczowal. Powiem szczerze , ze daleko mu do tej formy sprzed kotnuzji i pomimo tego , ze czasem zarzuci nam jakims ladnym zagraniem przypominając tego dawnego Keia to moze to nie.wystarczyć na Rosjanina, który naprawdę mi imponuje bo ostatnimi czasy gra naprawde świetnie i do tej pory nie moge sie pogodzić , ze przegrał z Sasha na RG bo wcale nie byl gorszy w tym meczu i zdecydowaly detale. Bardzo podoba mi sie jego gra bo jest zawodnikiem , ktory nie podpala sie tak bardzo jak niektórzy, potrafi mądrze prowadzić wymiane i tez nie denerwuje sie , gdy mu nie idzie tylko walczy dalej, a to właśnie cechuje najlepszych. Jestem zdania , ze jutro powinien poradzić sobie z Nikishorim i dlatego obok takiego kursu nie moge przejść obojętnie.
Chardy @1,90 Fortuna
Jesli Francuz nie odpuści tego spotkania ze względu na Wimbledon to powinien ograć Medvedeva , ktory wedlug mnie ze swoja psychika nigdy nic nie osiągnie . Rusek juz tyle razy robil dziwne rzeczy na korcie , ze Francuz swoim spokojem i wiekszym doswiadczeniem powinien go załatwić. Obaj nieźle graja na trawie ale bardziej ufam Chardemu .

Do tego bez analizy , ale kolejny bet w którym widzę potencjał.
Tiafoe @ 1,76 Fortuna
Z Chardym bym uważał. Gość na trawę bardzo dobry, ale od 5 czerwca gra niemalże codziennie lub co 2 dzień. To kiedyś wyjdzie przy cięższym pojedynku, a sądzę że Rosjanin dzisiaj dobrze zagra.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dziś z tenisa próbuje coś takiego
O10,5 W 1 secie:
Wawrinka - querrey @2,15✅
Chardy- medvedev @2,15✅
Cilic - Muller @2,15⛔ bardziej bym liczył że to Muller się polamie a nie cilic.
Tiafoe- Mayer @1,9⛔
Kaczanov- nishikori @2,6⛔
Dziś gram coś takiego. Wszyscy ci zawodnicy potrafią robić przewagę serwisem. Trochę kieruje się przeczuciem. Jeżeli wejdą 3 to już będzie duży plus.
Kursy z sts.
Szkoda bo była szansa na 4 plusy. Kei tragedia.
Zamiast plusa mały minus z tego dziś
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Ebden-Kohlschreiber 2 ⛔

Kohlschreiber nie blysnal w 1-szym meczu i w odniesieniu wygranej pomogl mu krecz rywala. Ciezko mi powiedziec czy Kohlschreiber zagral relatywnie slabo czy Fucsovics, poniewaz meczu po prostu nie widziałem. Kursy w granicach 1.5-1.6 na Kohlschreibera wciaz wydaja mi sie calkiem niezle, biorac pod uwage miesjce rozgrywania turnieju. Na pewno weteran z Niemiec bedzie musiec zagrac lepiej. W nastepnej rundzie bedzie czekac najprawdopobniej Federer i to juz bedzie mega trudna przeszkoda, ale licze na Niemca no przeciez tyle swietnych meczow zagral w Halle, a potencjalny mecz z Federerem to zawsze jest nobilitacja dla kazdego zawodnika i fajnie taki mecz zagrac. Ebden bardzo dobrze w ostatnich 2-3 tygodniach, ale wciaz licze na duzo lepszy mecz Niemca. Kohlschreiber chyba prochu w tej edycji w Halle nie wymysl i na pewno duzo bardziej sceptycznie podchodze do tego typu po inauguracyjnym meczu Niemca, ale Australijczyk to wciaz rywal ktorego Kohlschreiber ogralby tu w Halle 9 razy na 10, wiec licze ze tym razem nie wypadnie ten 10 przypadek. Dobry mecz Niemca powinien dac wygrana i tyle. Biore oczywiscie w kombinacji, ale to kazdy myslacy chyba wie.
 
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
Mam pytanko do znawców tenisa w tych innych turniejach niż Wielkie Szleme - czy były predzej takie sezony gdy tyle razy faworyci dostają po 4 literach - jak nie jeden to drugi ? czasem nie wiadomo na kogo postawić albo co heh az takie zmeczenie wystepuje u zawodników,są za bardzo zajechani więc tenis staje sie nie przewidywalny? rozumiem tenis kobiecy ale męski również taki się staje oprócz mączki i Nadala ;)
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mam pytanko do znawców tenisa w tych innych turniejach niż Wielkie Szleme - czy były predzej takie sezony gdy tyle razy faworyci dostają po 4 literach - jak nie jeden to drugi ? czasem nie wiadomo na kogo postawić albo co heh az takie zmeczenie wystepuje u zawodników,są za bardzo zajechani więc tenis staje sie nie przewidywalny? rozumiem tenis kobiecy ale męski również taki się staje oprócz mączki i Nadala ;)
Jest źle a będzie coraz gorzej. Sezon trwa od początku roku do prawie listopada bo finał DC. Kilka dni na odpoczynek i dawaj od nowa granie. Ja rozumiem rok dwa pięć ale później przychodzi zmęczenie i znudzenie o czym wspomina wielu byłych jak i obecnych tenisistów. Dlatego większość graczy wybiera sobie kilka turniejów do których się specjalnie przygotowuje a niektóre olewaja wpadając po wpisowe. A z roku na rok będzie gorzej. Odejdzie stara gwardia to te thiemy czy zverevy będą odpadam co 3 turniej w 1 rundach. Za dużo jest grania w ciągu roku i za dużo zobowiązań mają. I trzeba się przyzwyczaić
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Co myślicie o meczu Djokera z Dimim? Djoker już lepiej wygląda, i to widać gołym okiem, jednak to jeszcze nie to i jakoś nie widzi mi się, żeby jutro miało być tak łatwo, jak wskazują na to kursy. Dimi ten pierwszy mecz z Dzumhurem potraktował bardziej treningowo, to Bośniak grał na 100% i dzięki temu ugrał nawet seta. Co by nie pisać o Dimim, to te umiejętności na top 5 rankingu ATP ma jak najbardziej, jednak ta głowa niepokoi. Djoko rok temu wygrał turniej przed Wimbledonem, ale nie trafił tam na nikogo lepszego, a i jego rywale byli bez większej formy. Teraz mamy kursy na Djokera @1.40, H2H 7-1 (w tym 2-0 na trawie, jednak zawsze urywał przynajmniej set) i tu pytanie, czy jego głowa to wytrzyma. Może się odgryźć za te słabe H2H, bo Novak już nie z takimi leszczami w tym sezonie leciał, teraz można mówić o lepszym rozegraniu, jednak to dopiero drugi mecz na trawie.. Nie wiem jak zaatakować ten mecz, a kursik na Dime kusi.
To samo mecz Ebden-Kolba. Granie na Kolbe tylko dlatego, że gra w Halle to dość słaby argument, bo w ewentualnej kolejnej rundzie Fedex zmiecie go z kortu. Ostatnie mecze Kangura bardzo dobre, oglądałem mecz z Mullerem i Copilem, to był lepszy w każdym elemencie gry, a i świetnie sobie radził z tak mocnymi serwisami. Tutaj dość łatwa wygrana z Jazirim, a Kolby po meczu z Węgrem raczej byśmy już nie zobaczyli. Wyglądał jakby mu się nie chciało, denerwował się i ogólnie dziwnie to wyglądało, i pamiętajmy, że On nie od dziś zmaga się z kontuzjami. Moim zdaniem w takim wypadku warto zaatakować na zawodnika, który jest w formie i co tu dużo pisać - Value bet.
Macie jakieś zdania na temat tych dwóch spotkań?
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Mayer @1.74 Unibet // Na stojaco sie nie wygra meczu panie mayer...
Ide dzisiaj w strone Niemca , pamietam jak dwa lata temu zaczalem obserwowac jego gre na trawie podczas turnieju w Stuttgarcie , by nastepnie konsekwentnie stawiac na niego w Halle , gdzie jak pamietamy wygral caly turniej , pokonujac min Seppiego przy kursie 2,50 !! , w finale pokonal Mische Zvereva . We wspomnianym meczu z Wlochem , Niemiec zaserwowal az 16 asow . Florian jest bardzo solidnym i pewnym grajkiem na trawie , bez zadnych fajerwekow , ale reguralnosci nie mozna mu odmowic . W Stuttgarcie w tym sezonie co prawda przegral z Istominem , ale to mozna potraktowac jako przetarcie przed Halle , tutaj juz pokonal Ryska , to prawda ten wystep byl takze uwazanmy za przetarcie dla Francuza . Nie jestem fanem Seppiego , czesto popelnia proste bledy , wiadomo nie jest to zawodnik na ktorego mozna stawiac , ktoremu mozna zaufac , tutaj pokonal Berettiniego ......ktory na trawie rozegral 3 mecze . Ale warto przypomniec jak Seppi zaprezentowal sie w Stuttgarcie z McDonaldem . Jest o co grac tutaj bo w nastepnej rundzie Coric/Bashasvili a w nastepnej Khachanov/Bautista .
Kilka pobocznych typow :
Kyrgios @1.60 Unibet ✅✅✅( Kangur zaczal grac , umiejetnosciami bije Edmunda na glowe , Anglik 7/20 na trawie , Nick pokonal juz w tym sezonie Feliciano Lopeza i na prawde powalczyl z Rogerem , mysle ze tutaj spokojnie to ogarnie )
Ebden @2.70 Unibet ✅✅✅ // szczerze po pierwszym secie nie widzialem innego rezultatu jak Kolba 2:0 , gral bardzo dobrze w 1-wszym
( Kolba w tym sezonie na trawie nie zachwyca , duzo juz bylo napisane o spotkaniu z Wegrem , po statystykach podanie na bardzo srednim poziomie 59 % pierwszego serwisu . Ebden w ostatnich tygodniach prezentuje sie bardzo dobrze, poniosl porazke trafiajac na fantastycznego Chardego , tutaj pierwszy mecz gladko ograny Jaziri , serwis bardzo poprawny 74 % , dla mnie tutaj wygra zawodnik , ktory jest w lepszej formie czyli Ebden
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Mayer @1,79 Fortuna⛔⛔
Zdecydowanie ide w stronę Niemca , ktory w przeszłości byl dwukrotnyn cwiercfinalistom Wimbledonu . Mayer gra przed własną publicznością , z tylu głowy ma myśl , ze to jedna z ostatnich szans aby osiągnąć jakis dobry wynik , a na trawie zdecydowanie jest w stanie to zrobic. Pisze , ze jedna z ostatnich szans poniewaz Florian ogloscil , ze po tegorocznym Us Open konczy kariere. Mysle , ze dzisiaj da z siebie wszystko zeby pokazac sie z jak najlepszej strony przed wlasna publicznością i żeby wygrać to spotkanie.
Ebden 2,62 Fortuna ✅✅✅
Kompletnie nie rozumiem typów w strone Kolby i nie rozumiem jak mozna go tak faworyzowac, on najlepsze lata ma już za sobą i nawet w spotkaniu z Fuscovisem grałem na Wegra i uwazam , ze gdyby nie ten krecz to Kolba przegrał by mecz. Ebden moze tez młody nie jest ale na trawie na ten moment wcale nie jest gorszy od Kolby i jesli bedzie trzymal swoje podanie i świetnie returnowal tak jak z Jazirim to ma spore szanse na zwycięstwo dlatego nie mógłbym nie pograc go po takim kursie.
Edmund @2,38 Fortuna⛔⛔ edit : Kyrgios jak zwykle strasznie pajacowal ale wygral ten mecz nieprawdopodobnym serwisem (ponad 30asow)
Zacznijmy od tego , ze gram przeciwko gościowi , ktory jest chyba najwiekszym pajacem w tourze i potrafi odpuscic mecz bo taki ma kaprys a do tego jeszcze dochodzi fakt , ze niebawem Wimbledon i wielu zawodnikow bedzie przedwcześniej przegrywać &quot; na sile &quot; . Kyrgios posiada wielkie umiejętnośći ale swoja obojętnością dodaje jeszcze większej motywacji rywalom , ktorzy maja wrazenie , ze ich sie lekceważy . Dzis na przeciwko stanie Edmund , ktory gra sezon zycia, jest w świetnej formie i gra przed wlasna publicznością . Nie robi na mnie wrazenia to , ze Kyle ma slaby bilans na trawie bo on dopiero od tego sezonu wystrzelił z forma i bedzie teraz ten bilans poprawiał. Anglik ma wielki potencjał , dobry serwis i potrafi świetnie poruszac sie po korcie jak na zawodnika , który ma prawie 1,90cm . Wierze , ze dzisiaj pokona Kangura, bo stać go na to , a istnieje tez spore prawdopodobieństwo , ze Kyrgios poda mu ten mecz na tacy ????
Do tego bez analizy kolejny kurs ze sporym value
A. Zverev / M. Zverev @2,16 Fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Typowanie zwycięzców w tych meczach jest troche jak ruletka. Nie ważne statystyki, analizy czy logika.
Dlatego próbuje dalej na overki pograć bo kursy fajne. Kursy z lvbet
Kyrgios - Edmund o10,5 w 1 secie @2,19✅✅✅
Główny typ wszedł na luzie i już jest piękny zarobek. Reszta do będzie tylko miły dodatek jak wejdzie
Obaj panowie doskonale serwują o czym wiadomo i to na kortach trawiastych daje dużą przewagę w odniesieniu do innych nawierzchni. Jak już kiedyś wspominałem Kyrgios nawet nie będąc w wysokiej formie potrafi wygrac seta samym serwisem, bo w tb wiadomo nawet jeden błąd decyduje o wygranej. Nie wydaje mi się aby w początkowej fazie seta któryś z graczy stracił swoje podanie co przy ich dyspozycji mogłoby sie równać z utratą seta. Kurs zachęcający do grania więc w ten mecz wchodzę trochę grubiej.
A lżej próbuje
Dimitrov - Djokovic o10,5 w 1 secie @2,45⛔
Manarino - Benneteau o10,5 w 1 secie @2,45✅
Ebden - Kohlschreiber o10,5 w 1 secie @2,35⛔
Dimitrov się polamal w 10 gemie a wcześniej nie bronił nawet bp ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Dodig / Ram (vs. Haase/Granollers) @1.62 1xbet
✅
Amerykanin i Chorwat z zupełnie nieporównywalnym doświadczeniem jeżeli chodzi o rozgrywki deblowe. Zjadają tym Hiszpana i Holendra totalnie. W tym roku grają ze sobą z dość solidnymi rezultatami, bo zauważalnie więcej zwycięstw w bilansie, w tym wygrana w Monachium. Wczoraj pokazali, że są w sztosie, bo jak inaczej nazwać masakrę pod tytułem 6-3 6-0 nad będącym w świetnej formie, choć nie deblista, Kaczanowem i Pouille. Haase i Granollers również wygrali wczoraj mecz, aczkolwiek to był ich pierwszy występ jako para i nie spodziewam się niczego innego niż przeprawa debla amerykańsko-chorwackiego do kolejnej rundy turnieju w Halle.
Ebden set @1.6 fortuna ✅
Matthew w tym roku rozgrywa totalny maraton na trawie i to ze świetnymi skutkami, bo bilans 7-2, finał Challengera w Surbiton i półfinał Hertogenbosch, co ważne widać, że nie strzelił przysłowiowej wyjebki po przyjeździe do Halle, bo wczoraj rozstrzaskal Jaziriego 6-0 7-6. Widziałem Kolbe z Fucsovicsem i było mega ciężko i oporowo, wątpię, że gdyby nie kontuzja Węgra to by pykło... Stać Australijczyka tutaj na minimum seta i to po dobrym kursie.
Kontinen/Peers (vs. Bryan/Sock) @1.6 fortuna ✅✅✅
Bryan bez Bryana to jak kule bez Pudziana. Sock totalny bezform i podobny case do meczu Dodigów, Kontinen z Peersem nieporównywalnie więcej meczy razem, rok temu półfinał Wimbledonu, będą chcieli się solidnie rozgrzać przed szlemem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Bennetau @ 1,8 + Mayer @ 1,75 totolotek ⛔
Spróbuje dzisiaj na weteranów. TO juz ich ostatki w karierze jesli chodzi o singla na trawie i na pewno dadzą z siebie wszystko. Julien pewnie przebrnał kwalifikacje a pozniej w trzech setach ale pewnie pokonał berdycha. Warto zauważyć zaaplikowanie 19 asów. Kibice na pewno będamu kibicować. Mannarino gra padake od długiego czasu. Potrafi cos tam zagrac na trawie ale jednak umiejetności wolejowe, serwis i wola walki po stronie Juliena. Mozna tylko sie obawiac czy organizm wytrzyma.
Podobna sprawa z mayerem, wyzej juz zostało opisane. Nie wiem ile swietnej gry a ile olewki ze strony gasqueta było w pierwszym meczu Floriana ale żal nie sprobowac zagrac na tego gracza lubiącego trawe i grajacego u siebie po raz ostatni w tym turnieju.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
HALLE
Sugita-Kudla typ 2 wynik 0-2 ✅
Kurs 2 w bet365
Stawiam tu na Amerykanca,jest w mega sztosie gra jak z nut,pilka trzyma sie kortu niczym Cygan zasilku i pomimo,ze Sugita ogral gladko Thiema to nie sugerowalbym sie tym zwyciestwem ,wiadomo co sie dzieje przed Wielkim Szlemem,niespodzianki,zawodnicy odpoczywaja.Sugita wymeczyl wczesniej 2-1 z Martererem ,a wczesniej przegral z 10 spotkan z rzedu!zadna mi tu forma.
Khachanov-Bautista Agut typ 2 wynik 1-2✅ ps. MACIE Ruska ????
Kurs 2.0 w bet365
Rusek rozegral w Halle w zeszlym roku niezle zawody,rozegral 4 mecze odpadl dopiero z Fedkiem stara sie i w tym roku zachowac punktacje.Poszlo fajnie wczoraj ze Skosnym ale powiedzmy sobie szczerze,Kei chyba chce sie przygotowac na spokojnie bez kontuzji do Wimbledonu,zeby ktos go nie polozyl w 1 rundzie albo zeby nadgarstek sie nie wpakowal w gips.
Hiszpan,na ktorego gram to na prawde wielkiej klasy profi player,jeden najwszechstronniejszych tenisistow jakich znam.Jezeli bedzie mu zalezec to ogra Ruska stoickim spokojem.Potrafi odrabiac straty.Prezentuje sie bardzo przyzwoicie.Wieksze doswiadczenie,najwiecej tytulow na szybkich kortach.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Cilic - Querrey
Typ: 1 set - over 10.5 gemow
Kurs: 2.00 ✅
Bukmacher: 1xbet

Spotkanie dwoch serwismanow na nawierzchni trawiastej gdzie bomby na podaniu beda leciec jeden za drugim. Przelamac szczegolnie na poczatku meczu będzie piekielnie trudno dlatego spodziewam sie w 1 secie tie-breaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Ale się na mnie ten Kangur Ebden od wczoraj patrzy, to przesada ???? . Przypomina mi to troche spotkanie Mullera z Nadalem na ostatnim Wimbledonie, gdzie też atakowałem Luksemburczyka. Ta obecna forma Ebdena przypomina mi tą Mullera z przed sezonu, wszystko tutaj gra. Troche martwi ten set stracony z Kolbą i takie coś z mistrzem trawy raczej nie przejdzie, chociaż z drugiej strony Fedex nie wygląda na jakiegoś nie do ruszenia, może to pozory. Ebden póki co jest w pełnej dyspozycji i serwis, return, głowa wszystko to na bardzo wysokim poziomie, chyba życiówka. Wygląda to bardzo obiecująco, bo jakby nie patrzeć to te topowa nazwiska już poodpadały, a taki nawet Agut z topką nie pokaże nic wielkiego. Znając Fedexa to będzie chciał ten turniej wygrać, ale nie będzie to taki spacerek, bo Coric też w mega formie i z ambicjami na top 10 do końca sezonu, jak głowa pozwoli. Kursy na set Kangura dość przyzwoite, po tym co obaj tu pokazali brałbym to w ciemno, jednak lekceważyć Federrera na trawie to głupota w czystej postaci, warto poobserwować to na live, ciekawe czy głowa Ebdena pozwoli na dobre widowisko.
Ebden @9 w 365 2j ⛔
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Khachanov @1.85 fortuna ⛔
Karen mnie w tym roku nie zawodzi. Niesamowita solidność, jeżeli masz pograny over - będzie ci trzymał serwis do tie breaka, jeśli masz win - nie bedzie ci sie kładł co 2 gemy i leciał jak większość panienek z touru. W Halle pokazał już klasę rozprawiając sie po profesorsku najpierw ze starszym Zverevem, a potem - w niespodziewanym nawet już dla mnie stylu - jadąc po Nishikorim jak walec, oddając mu tylko 4 gemy przez cały mecz. Bautisty po prostu nienawidzę, bo tyle już razy kładł mi kupony po śmiesznych kursach, że aspekt subiektywny i emocjonalny wchodzi w gre, ale myśle że Rosjanin jest dla niego za mocny i wygra to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Kort główny jest zadaszony.
Racja zaspany bylem z rana.
Oczywiscie ogladamy turniej w Halle na antenie Polsat Sport.Komentuja Katarzyna Nowak i Tomasz Tomaszewski.
Turniej w Londynie na antenie Polsat Sport Extra komentuja Justyna Kostyra,Filip Gawedzki i Tomasz Lorek.
Pozdrawiam serdecznie i zycze wysokich wygranych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom