>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mundial 2018 - promocje i oferty specjalne

ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Jak w temacie - przy okazji tak wielkich imprez bukmacherzy oferują wiele różnych bonusów, również ekskluzywnych np. dla odbiorców maili czy smsów. Jeśli ktoś znajdzie czy otrzyma coś ciekawego i ma chwilę - można się tu z innymi podzielić, a nuż ktoś skorzysta ;)
Sam zacznę:

444 PLN BONUSU NA ZAKŁADY SPORTOWE
  • Betrally (tylko dla odbiorców maila, proszę sprawdzać skrzynki)

WC2018 KICKOFF SPECIAL! Bonus 50% do 200EUR
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Wczoraj od Betsson dostałem FreeBet 60zł w zamian za suchy depozyt 50, ale ogólnie to słabo z tymi promocjami patrząc wstecz na Euro czy Mundial, buki sypały 100% od depo.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Zalogujcie się na swoje konta w Unibet, przypadkowo spojrzałem że mam nowe wiadomości, myślałem że znowu jakaś ankieta a tu mały bonus:
Darmowy zakład na żywo 30 PLN

Oglądasz Mundial? Wypróbuj zakłady na żywo, korzystając z darmowego zakładu na żywo o wartości 30 PLN. Zakład jest ważny przez 24h na dowolne mecze Mistrzostw Świata.
Powodzenia
U mnie ważny do 20:50, może ktoś też dostał i zdąży jeszcze wykorzystać. Zawsze coś, chociaż rzeczywiście szału z tymi promocjami nie ma.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Może być starburst, lub większość gier od net-ent. U innych dostawców gier nie będzie widać środków bonusowych. ALE nie napalaj się za bardzo, bo obrót rzadko się udaje. A i te spiny są wartości tylko 50 groszy na spin.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Sts wyszedł przed mundialem z promocją na mecze fazy grupowej. Kupon ako 20 spotkań i milion do podziału.
Mianowicie , obstawiasz 20 meczy z fazy grupowej trzydrogowo - 1 x 2 w akumulowanym za minimum 10zl. Siądzie minimum 13/20 to bierzerz udział w podziale puli 100 000 000 zł. Sam z ciekawości zrobiłem szybki kupon w zasadzie same pewniaki. Wiadomo że ako nie ma szans ustrzelić, ale 13/20 już jak najbardziej tak. Aktualnie mam 11/14 i myślę, że bez problemu wejdzie bo zostały kursy 1.2 -1.6 Grał ktoś to ? Pewnie skończy sie tak że do podziału załapie się z 50 000 osob jak nic i kazdy dostanie po 20 zeta. W sumie zagrałem to tylko z ciekawości , żeby zobaczeć jak to sts rozwiąże i ile będzie win.
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
Akcja polega na pobraniu nowej wersji aplikacji STS z systemem Android lub iOS,po zalogowaniu się na swoim koncie oraz potwierdzenie chęci aktywowania bonusu w dniu 24.06 od godz 10:00 do godziny 23:59
Obrót 3x po kursie 1.91 lub większym.
Podoba się post zostaw +
????
 
soldier31 8K

soldier31

Użytkownik
Sts wyszedł przed mundialem z promocją na mecze fazy grupowej. Kupon ako 20 spotkań i milion do podziału.
Mianowicie , obstawiasz 20 meczy z fazy grupowej trzydrogowo - 1 x 2 w akumulowanym za minimum 10zl. Siądzie minimum 13/20 to bierzerz udział w podziale puli 100 000 000 zł. Sam z ciekawości zrobiłem szybki kupon w zasadzie same pewniaki. Wiadomo że ako nie ma szans ustrzelić, ale 13/20 już jak najbardziej tak. Aktualnie mam 11/14 i myślę, że bez problemu wejdzie bo zostały kursy 1.2 -1.6 Grał ktoś to ? Pewnie skończy sie tak że do podziału załapie się z 50 000 osob jak nic i kazdy dostanie po 20 zeta. W sumie zagrałem to tylko z ciekawości , żeby zobaczeć jak to sts rozwiąże i ile będzie win.
Trafiłeś te 13 meczow? Ile wypłacili zwycięzcom?
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
Warunki i Zasady
  • Przedstawiona oferta ważna jest tylko dla adresata tej wiadomości.
  • W celu otrzymania darmowego zakładu o wartości 75 PLN klient musi dokonać depozytu na konto gracza w wysokości min. 60 PLN.
  • Depozyt dokonany w innej walucie zostanie przeliczony po kursie z dnia startu oferty tj. 4.7.2018.
  • Klient może skorzystać tylko z jednej oferty depozytowej w ramach tej promocji.
  • Darmowy zakład otrzymany za depozyt jest ważny do 11.7.2018, 23:59 i jest dostępny na wszystkie sporty, na wszystkich urządzeniach, zarówno w ofercie przedmeczowej, jak i na żywo.
  • W celu postawienia swojego darmowego zakładu należy zanaczyć pole darmowego zakładu na kuponie po wybraniu swoich kursów.
  • Darmowy zakład może zostać użyty tylko na jednym kuponie, nie można podzielić jego wartości na kilka mniejszych.
  • Wygrana netto (wygrana minus stawka) z darmowego zakładu zostanie wypłacona jako bonus i musi zostać obrócona 1 raz z kursem minimalnym 1.50 na kuponie.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja mam pytanie do tych którzy obstawiali mecze mundialowe w UNIBET. Po każdym meczu za stawkę graną minimum za 30zł dostawało się 1 bilet do jackpota (60zł 2 bilety itd.) W meczach fazy grupowej losowali po 10 osób zwycięskich (każdy zwycięzca po 1500 euro). A w finałowym meczu było to już po 15 000 euro dla każdej z 10 osób. Ktoś może z forumowiczów trafił jakiegoś jackpota? Ja obstawiałem w prawie każdym meczu. Efekt wiadomy, nic nie wygrałem. Czy ktokolwiek z forum wygrał jackpota? Ciekaw jestem czy ktoś tu wygrał, a może to była ściema z tą promocją..
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Ja mam pytanie do tych którzy obstawiali mecze mundialowe w UNIBET. Po każdym meczu za stawkę graną minimum za 30zł dostawało się 1 bilet do jackpota (60zł 2 bilety itd.) W meczach fazy grupowej losowali po 10 osób zwycięskich (każdy zwycięzca po 1500 euro). A w finałowym meczu było to już po 15 000 euro dla każdej z 10 osób. Ktoś może z forumowiczów trafił jakiegoś jackpota? Ja obstawiałem w prawie każdym meczu. Efekt wiadomy, nic nie wygrałem. Czy ktokolwiek z forum wygrał jackpota? Ciekaw jestem czy ktoś tu wygrał, a może to była ściema z tą promocją..
Ja grałem ale Jackpota żadnego nie trafiłem ????
Ale i tak ich ograłem na sporo pieniędzy jak na mnie ;)
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
tafił ktoś dokładny wynik połfinałów albo finału z tej promocji sts co było 100 000 do podziału ? Ciekaw jestem ile wpadło każdemu z tej puli.
 
Do góry Bottom