>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wnioski po turniejach Halle i Queens

nole90 360

nole90

Użytkownik
Witam chcialbym zalozyc temat dla tych , ktorzy obserwowali mecze na trawie aby latwiej bylo nam typowac WImbledon , chcialbym zeby to bylo w formacie na kogo warto grac z krotka analiza dlaczego i rowniez w druga strone na kogo nie warto stawiac , rowniez z krotka anotacja .
Przede wszystkim na plus :
Cillic - swietnie sie porusza , bardzo dobrze na returnie , znacznie poprawil tak jak juz pisalem poruszanie sie po korcie , zawsze byl drewniany - minimum polfinal
Djokovic - mysle ze wraca do formy , tutaj rozgrywa znakomity mecz z Cilliciem , nie zaleznie od wyniku prezentuje sie swietnie w obronie , jak dla mnie moze zdetronizowac Rogera , ktorego pokonal dzisiaj mlody Coric
Coric - nie spodziewalem sie ale pieknie zaprezentowal sie w Halle .

Khachanov -
pewny na wymianach , dobrze trzyma serwis , trzy pierwsze rundy mysle ze warto
Chardy - jak dla mnie warto stawiac , Jeremy gra coraz pewniej , bedzie czas na odpoczynek , mysle ze dopoki nie trafi na top level dopoty bedzie w grze
Paire - mam nadzieje ze utrzyma forme z Halle , kapitalny mecz z Ferdkiem .
Ebden , Kudla - tych panow rowniez warto obserwowac w losowaniach .
Warto grac przeciwko :
Thiem - to chyba jednak nie jest jego nawierzchnia , stawiam przeciw niemu jezeli pojawi sie przeciwnik dobry na wymianach , albo poteznie serwujacy .

Marteter -
obiecalem sobie nie grac wiecej na Niemca i kiedy nadarzy sie okazja gram przeciwko niemu , moze dobry na serwisie ale miekka glowa , ktos pokroju Nishikori , Simon i nie mamy pana w turnieju

Haase -
czlowiek , ktory zawsze kupon Ci zlamie , warto przy jakims srednim przeciwniku pomyslec przeciwko niemu

Jak bede mial cos wiecej to dopisze , licze na wspolprace pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Moze Cilic wezmie jednak wimbledon? Co jak co ale swoj poziom trzyma. Oprocz Rogera to aktualnie jednak zjada cała reszte, pomimo swojej drewnianej gry to ma serwis, ma siłe, ma.return.To wystarcza na dzisiejsze czasy. Chyba zagram za drobne jego wygrana bo dla mnie po.Ferdku to kandydat nr1. Djokowi brakuje jednak jeszcze sił(kto wie czy jeszcze bedzie miec) na mocne starcia do.dwoch wygranych a co dopiero trzech. Dzisiaj było widac, ze juz w trzecim secie było tylko kwestia czasu kiedy Cilic go.złamie. Oczywiscie gdzies w oddali czai nam sie Del Potro, On moze wygrac z kazdym wszedzie(oprocz Rafy na cegle)ale na Jego wygrana to postawie na US Open jesli bedzie zdrowy. Rafa po intensywnym jak zwykle sezonie mączkowym musi jednak odczuc to a nie ma juz 20lat /z haczykiem jak wtedy gdy wygrywal RG oraz Wimbledon.Mamy jeszcze brzydala z Kanady ale.Jego.top byl.2 lata temu i jest chyba jeszcze bardziej drewniany jak kiedys.
Rok temu nie było jakis mega numerow w.pierwszych dwoch/trzech rundach ale w tym chyba sie bedzie dziac. Zaczac trzeba bedzie od polowania na Murraya czy Wawrinke.
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Obejrzałem ostatnie turnieje na trawie. Na pewno na plus Cilić, Djokovic, Federer, Corić, Bautista, Chaczanov, Kyrgios. Uważałbym natomiast na tenisistów niemieckich - są bardzo słabi. Merterer, Mayer, Kolba. Ostrzegałbym przed graniem na któregokolwiek. Nie brałbym pod uwage natomiast wyników Gasqueta (zwcycięzca turnieju w Hertogenbosch), Thiema z Halle obydwaj pościemniali odpuszczając swoje mecze. Seppi porusza się jak emeryt na korcie trawiastym, też bym uważał na niego. Niszikori bardzo blado w Halle, niestety serwis na trawie mu nie pomaga. Cicipas również bardzo słabiutko na trawie. Co do deblów Kuboty w formie, Persy w formie.
Ps. Dać sobie spokój z Mullerem jest tragiczny.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
nole90 - graty za pomysł na taki post
Osobiście widzę tak:
Djokovic - jak tak daleko doszedł w słabej formie doszedł na Rollandzie a to jego zdecydowanie najsłabsza nawierzchnia to wg logiki na Wimbledonie powinien lepszy wynik wykręcić.Mniej się nagania po korcie,dla mnie jeden z faworytów do wygrania .
Chardy - bardzo dobra forma przed Wimbledonem,fachura od gry na trawie,pozostaje tylko zapytać jak kondycja? Jeśli ok to min 3 rundy da radę
Cilic - trzyma wysoką formę od Rollanda gdzie wykręcił naprawdę mega wynik jak na niego,wszystko ma aby zaliczyć co najmniej półfinał,jedyna rzecz o którą się martwię to czy fizycznie nie pęknie noi ten pamiętny finał sprzed roku boję się o powtórkę,ale to tylko gdybanie i może nic z tych złych rzeczy się nie wydarzy.
Del Potro - analogia jak w przypadku Cilica -czyli czytaj wyżej oprócz oczywiście psychy
Federer - mistrz nad mistrze,ciężko coś sensownego napisać,straszny ma szacun u mnie za to ,że po tylu niepowodzeniach w Wielkim Szlemach dał radę wygrać,trawa to jego ulubiona nawierzchnia podobnie jak betony,stary lis wie jak się przygotować,może się mylę,ale uważam,że Roger tego turnieju nie wygra,jak dla mnie za długa przerwa i brak regularnego rytmu meczowego.
Tomic - zawodnik strasznie znienawidzony za ostatni mecz z Bemelmansem,sam poległem mocno,ale uważam ,że w tym roku na trawie prezentuję się dobrze,ma na rozkładzie dobrych zawodników i przynajmniej 3 rundy zaliczy na Wimbledonie,kursy powinny być godne więc osobiście gram na Kangura
Amerykanie - na bank któryś odpali z formą i powiniem również zajść wysoko,ale czy to będzie ktoś z młodych wilków typu Tiafoe czy weteranów Isner,Querray nie potrafię sprecyzować
 
Do góry Bottom