>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

GALA FAME MMA 1

Status
Zamknięty.
prof 4,9K

prof

Użytkownik

Data: sobota, 30 czerwca 2018
Transmisja: Pay-per-View (na Famemma.com 14,99 PLN)
Organizacja: FAME MMA
Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa, Koszalin

Walka wieczoru

Karta główna
Michał &quot;Bogas&quot; Bogawski - Sebastian &quot;Ztrolowany&quot; Nowak
Michał Handke - Maksymilian &quot;Wiewiór&quot; Wiewiórka
Hubert &quot;Pretty Boy&quot; Korczak - Krystian &quot;Krycha&quot; Wilczak
Dawid &quot;Ambro&quot; Ambroziak - Dawid &quot;Sufer&quot; Ozdoba
Marek &quot;Maro&quot; Wilczak - Łukasz Lupa
Piotr Celej - Krzysztof Olczak (walka rycerska)
Daniel &quot;Magical&quot; Zwierzyński - Adrian &quot; Polak&quot; Polański
FAME MMA to pierwsza w Polsce gala freak fight, w której spróbować swoich sił w klatce mogą celebryci, youtuberzy i gwiazdy telewizji! Jest to długo wyczekiwane widowisko, które dostarczy Państwu niesamowitych emocji!
Uważam ze jeżeli 1 gala wypali to jest to projekt który może przynieść ogromny sukces w przyszłości.
Organizacja będzie głownie opierała się na walkach freakowych , ale organizatorzy zapowiadają że na kolejnych galach będą promowane również młode talenty MMA które nie maja szans na przebicie się i wypromowanie na większych galach. będą sie pojawiac walki zawodowe , walki celeberytow jak i walki youtuberow.
Wojtek Gola czyli jeden z organizatorów gali dogadał się z bukmacherem w sprawie obstawiania i wystawienia kursów na to wydarzenie.
Zapraszam wiec do analizy i szeroko pojętej dyskusji ponieważ na niektórych walkach bedzie mozna naprawdę fajnie zarobić.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
prof 4,9K

prof

Użytkownik

Na 1 rzut oka rzuca się niesamowicie wysoki kurs na Adriana Polaka 1.45 co wydaje sie valuebetem stulecia. Czynny sportowiec kontra zastany youtuber , &quot;showman&quot; , alkoholik. Kontrast obu panow to niebo a ziemia szczerze mowiac.
Tylko własnie czy ktoś ma doświadczenie z tym bukmacherem? Podobno sponsoruje Wisełkę Kraków ? Nie oglądam polskiej ekstraklasy od dłuższego czasu to nie jestem na bieżąco.
Ciekawymi walkami będą z czysto sportowego punktu widzenia starcie dwóch Dawidów oraz pojedynek Marka Wilczaka z Łukaszem Lupą . Ozdobę można pamiętać z przegranego pojedynku y z Hardcorowym Koksem , gdzie nie ukrywajmy nie miał zbyt dużych szans ponieważ tam różnica wagowa była kolosalna. Natomiast Ambro to gościu z Ex na Play który coś tam kiedyś trenował i liznął trochę sportów walki.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Czyli to jednak na serio ta gala, coś słyszałem ale nie wierzyłem. Teraz niech już nikt nie mówi że KSW to tylko freakfighty. Ponoć tu płacą tym jutuberom taką kasę że zawodnicy FEN zazdroszczą, a może i niektórzy z KSW. Świat się zmienia i nie jest to chyba zmiana na lepsze. Gdzie te czasy kiedy freakfight to było legendarne starcie Hardkorowego Koksu ze striptizerem.
Buk legalny więc chyba wypłacalny, ale nie wiem jak oni tam to będą traktować. Szok w ogóle że wystawili jakieś kursy. Jeśli już coś bym z tego obejrzał to chyba tylko tę walkę rycerską, i to bez ironii.
 
opson_69 6

opson_69

Użytkownik
Ostatnio Zdzisiu Kręcina został twarzą tego buka więc trzeba uważać :bandit:
A tak na poważnie zagrałem tam jakiś czas temu i żadnych zastrzeżeń nie mam. Wpłata niemalże natychmiastowa (wypłata nie wiem bo nie pykło :blush ????
Stronka chodziła spoko. Teraz także do dyspozycji jest aplikacja.
 
massa94 3

massa94

Użytkownik
Osobiście odradzam typowanie tej gali. Ktoś zapyta , czemu? Wystarczy zainteresować się tematem patostreamów. Znając nieco internetowe poczynania takich osób jak magical,guzik, polak czy boxdel śmiem twierdzić ,że walki tych panów będą zwykłym wałkiem.
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Upadłeś na głowę kolego w tym momencie. Jednak zdaje sobie sprawę z tego ze są typy ludzi co zawsze i wszędzie widza wałek w każdym sporcie i wydarzeniu.
 
massa94 3

massa94

Użytkownik
W tym przypadku matematyka nie pozwala myśleć inaczej. Opłacenie hali w Koszalinie, sprzętu i całej świty ludzi trochę będzie kosztować.
Tu można sprawdzić ile na dzień dzisiejszy organizatorzy zarobili na sprzedaży biletów. Śmiesznego PPV nie liczę bo znając moc internetu będzie masa restrimów a to nie KSW by blokowali transmisje.
Tu o jednym z organizatorów.
BTW poczytaj wykop????
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Jeśli wieżyc tym statystykom to teoretycznie nie wygląda to fajnie , ale mamy przed sobą dzisiejsza konferencje FAME MMA po której przyrost biletów może naprawdę skoczyć do przodu. Z Kolei PPV sprzeda się w bardzo dużej ilości a wszelkie retransmisje będą blokowane i karane prawnie.
Mozecie to nazywać pseudo sportem ale prawda jest taka ze będzie to sport ale w większości walk porostu na niskim poziomie jeśli chodzi o technikę , wytrzymałość i styl uderzania.
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Jaka Zadyma xD Lubilem Polaka ale teraz w sumie to nie wiem. Dziala mi na nerwy jego szpanerstwo. Przydaloby mu sie troche pokory. Zycze mu przegranej choc na to szansa jest mała to moze stanie sie cud.

 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Ten Polak gada na Ozdobę, że trzyma sie z magicalem a sam pucuje się do tych karków albo tylko o like i wyświetleniach, tragedia poziom
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Ja będę odważnie atakować pojedynek Boxdel - Guzik.
Każdy kto zna to środowisko doskonale sobie zdaje sprawę że Boxdel dużo mówi, a mało robi.. Próbuje małolatom na steamach w mówić jaki z niego kozak, co on to nie ćwiczy itp, a rzeczywistość jest zupełnie inna.... Chłop jest ulany, zero techniki ( nawet gardy nie potrafi trzymać ), nogi kompletnie nie pracują, cepy i nic więcej co mogliśmy zobaczyć na pokazach w czasie streamów przeciwko WG.. Mało tego tak się składa że pochodzimy z tego samego miasta i co nieco słyszałem na temat tego osobnika i w szkole nie należał do osób które potrafiły się postawić rówieśnika lub starszym, cicha woda która dość często nawet obrywała. Słaba psychika może tutaj odegrać spora role. Jego jedyny atut to przewaga wagi bowiem różnica będzie na poziomie 13-16kg.
Guzik podporządkował wszystko pod ta walkę od dwóch miesięcy ćwiczy dwa razy dziennie ponadto jako jeden z nie licznych pracuje. Jest silny psychicznie co udowadniał już nie raz. Oglądam patostreamy od ponad roku i co nieco wiem na temat tego osobnika i nie raz na streamach wychodził by obić rywala który przyjechał lub przebywał z nim na streamie, a kozaczył. Przez serial na urzędniczej przewinęło się sporo twarzy z Torunia którzy znają Guzika i nieraz dało się usłyszeć że lubił się bić i sporo tych walk stoczył. Na pierwszej konferencji załadował liścia Baobabowi mimo że obok niego było jego kilka kolegów.
Kursy jak widać zdecydowanie wzrosły na Guzika, co jest na pewno spowodowane faktem że sporo dzieciaków pozakładało konta na ojców,matki skorzystali z promocji powitalnych i stawiali na Boxdela po jego wypocinach których wykładał na konferencjach czy streamie. Guzik ma zdecydowanie mniejszy fejm na youtube, oglądalność więc jest sporo ludzi którzy go nie znają, inny znów patrzą przez pryzmat wagi itp... Moim zdaniem Boxdel bez psychiki, kondycji,techniki niema szans z osoba która nie jedna solówkę w życiu już stoczyła.
Boxdel - Guzik @ Guzik 3.30 LVbet
----------------
Walka Adriana Polaka z Danielem Magicalem będzie w formule Boksu, a nie MMA. Jednak nawet to nie pomoże Magicalowi po prostu to osoba która nie potrafi się bić znając życie strach go tak sparaliżuje że nie będzie wstanie nawet oddać ciosu i szybko padnie. Choć chciałbym się mylić.
Adrian Polak - Daniel Magical @ Adrian Polak 1.18 LVbet
-------
Kolejna perełka to zwycięstwo Bogasa i tutaj jestem w 99% pewny tego. Sebastian to podobna ameba do Magicala nie dla sportów walki.. nawet WG mówił że oglądając nadesłane filmiki przez obydwóch zawodników bez wahania postawiłby na Bogasa.
Michał &quot;Bogas&quot; Bogawski - Sebastian &quot;Ztrolowany&quot; Nowak @ Michał Bogas Bagowski 1.40 LVbet

----


Łukasz Lupa wczoraj wyszedł słabiutko na konferencji stres go zjadł , ponadto powiedział że tak naprawdę kompletnie się do tej walki nie przygotowywał i odbył dwa dni temu tylko 1 trening. Maro pewny siebie, ćwiczy i powinnien ten pojedynek wygrać.
Marek &quot;Maro&quot; Wilczak vs Łukasz Lupa @ Marek Maro Wilczak 1.40 LVbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Guzik 3.30 LVBET
Obserwuje Guzika od początku jego kariery na youtubie wiec jestem wstanie realnie ocenic sytuacje. Na początku jak palił peruki i wyrzucał telewizory gdy mieszkał z Medzikalem wydawało się ze to zwykły patus który nic sobą nie reprezentuje. Z Biegiem czasu gdy widywałem go na streamach podczas pseudo remontu na urzędniczej , a potem na vlogach z jazdy busem zauważyłem w jaki sposób się wypowiada i jak bystra i inteligentna osoba jest. Jest to człowiek bardzo zaradny , który w życiu imał się wielu prac w tym jazdy busem po europejskich drogach. Jest on słowny , pracowity , konsekwentny i zagazowany w sprawy którymi się zajmuje. Jestem przekonany ze przygotował się najlepiej jak to tylko możliwe do walki w której mojej opinia jest mocnym under dogiem.
Lubie Boxdela , ale ma on pewien problem z dyscyplina i słownością o czym wiele razy jego fani mogli się przekonać. Tak jak kolega powyżej wspominał na YT można znaleźć urywki z jego sparingów live przeciwko WG , które wiadomo trzeba traktować pól serio.Jednak da się zauważyć kilka mankamentów , które mogą uwypuklić się w rzeczywistym pojedynku.
Pamiętam początki pomysłu tworzenia i zajmowania się organizacja gali. Boxdel ignorował Guzika i miał wyjebane. To Kuba jeździł rozmawiał i załatwiał sporo spraw z tym związanych. Michał w tamtym czasie zajmował się szukaniem klauna z Koszalina wraz ze swoimi youtubowymi kolegami. Dopiero ostatnie 2 miesiące Boxdel wraz z WG zaczęli ostro pracować na rzecz stworzenia tego projektu. Boxdel jest youtuberem , organizatorem i zawodnikiem co powoduje ze jego czas na trening był mocno ograniczony dlatego mam pewne wątpliwości co do jego idealnego przygotowania do konfrontacji MMA. Guzik mimo iż pracuje to nie ma żadnego problemu z sumienia i ciężka praca na treningach.
Michał &quot;Boxdel&quot; Baron posiada na youtubie grubo ponad milion subskrypcji.Jest to potężny byk co działa na wyobraźnie typerskim januszom , wiec kompletnie się nie dziwie tym spadkom kursów na jego zwycięstwo. U Guzika skromne 20k wiec nie każdy go możne dobrze znać.
Ja nie kieruje sie famem , a realnymi szansami na zwycięstwo które oceniam na co najmniej równe co powoduje ze kurs 3.30 to bardzo okazały valuebet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Cenię szczerze wszystkich którzy wypowiedzieli się o tej gali, zwłaszcza ze to były rzeczowe analizy, rozprawiające o różnych aspektach typów, bo w sumie o to chodzi na forum bukmacherskim itd.
Tylko smutno że FAMEMMA ma kilka razy większą frekwencję userów niż jakakolwiek gala UFC, która jest szczytem na jaki może dość zawodnik MMA. Ja rozumiem że w przypadku KSW bliższa koszula ciału itd i też więcej ludzi się udziela.. Wiadomo większy fejm Pudziana, Chalidowa czy Materli niż gwiazd światowych, no ale bez jaj.. nawet mimo tego zawodnicy KSW to są jednak prawdziwi sportowcy, na bardzo wysokim poziomie mimo wszystko...
a tutaj mamy nie wiadomo kogo.. Fame czyli powiedzmy &quot;sława internetowa&quot;.. Więc biorąc to za wyznacznik to czy jesli ja nie kojarze tych gości nawet z YouTuba to znaczy że gala musi zmienic nazwę? Ja kojarze tylko Ozdobę, bo walczył z Burneiką swego czasu (co też nie zbyt dobrze o mnie świadczy). Dla mnie to smutny wyraz naszych czasów. Tym bardziej że mozna się spodziewać że gala zbilansuje się na plus i będą kolejne edycje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom