>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Dobra, noc minęła....tak sobie myślę, że szkoda strzępić ryja na tych popaprańców naszych. Są słabi, byli słabi i tak już pewnie na wieki zostanie. Euro 2016 i powiew optymizmu to był tylko efekt uboczny ????
Trzeba wrócić na ziemie i skupić się na tym mundialu bo można tutaj będzie jeszcze sporo zarobić.
Co myślicie dziś o bramce Iranu, BTS ? Portugalia słabsza od Hiszpanii w obronie. Iran pokazał, że potrafią zagrozić każdemu. Ja też myślę sobie, że Rosja - Urugwaj tu Rosja strzeli. Myślę, że na Hiszpanów nie chce trafić z pewnością więc woli zostać na 1 miejscu.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Urugwaj większe posiadanie piłki 1.67 Betsson. Znów gram na drużynę,która dobrze się czuje przy piłce, która powinna przejąć inicjatywę i po prostu grać w piłkę. Z drugiej strony nabuzowana Rosja,której remis daję 1 miejsce w grupie i prawdobodobne uniknięcie Hiszpanii. Wszyscy wiemy jak grają piłkarze prowadzeni przez Czerczesowa. Moim zdaniem ten typ ma wielkie szanse powodzenia i dałbym tutaj max 1.25. Nie mieli większego posiadania piłki z Egiptem ani Arabią, nie sądzę,że będą mieli z Urugwajem mając na uwadze,że remis ich satysfakcjonuję. Ten typ takżę gram grubo i polecam.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
⛔ serce wzielo gore Nad rozumem. Co tu duzo mowic wielkie nadzieje zaprzepaszczone przez bande gamoni. Wstyd I kompromitacja. Cale szczescie ze ogromny plus po weekendzie to troche osladza gorycz po meczach naszych. Cos na dzis podam pozniej.pozdro
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Cheaib +10.5
Lub
Over 68.5 w meczu
Vs Floras
Strasznie underrated u bukow jest Libanczyk a on tutaj na tych czelkach zawsze rowne boje z faworytami toczy. Z vostesem teraz tez takie linie byly i pokryl na luzaku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom