>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - opinie

slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Mam pytanie,jak wygląda omijanie ekstra podatku w interbeyowyn? W paru miastach spitkslem sie z odmowa puszczenia kilku kuponów zamiast jednego,jak chciałem dac 10x500 zamiast od razu za 5000. Czy w internetowym jakoś tego pilnuja? Łącza zakłady,anuluba albo blokują konto?
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Mam pytanie,jak wygląda omijanie ekstra podatku w interbeyowyn? W paru miastach spitkslem sie z odmowa puszczenia kilku kuponów zamiast jednego,jak chciałem dac 10x500 zamiast od razu za 5000. Czy w internetowym jakoś tego pilnuja? Łącza zakłady,anuluba albo blokują konto?
To co opisałeś jest niezgodne z prawem, nie mają możliwości odmówić postawienia kilku kuponów, z takim chamstwem nie spotkałem się w żadnym ziemniaku, mimo że robiłem tak i w Fortunie i w Totolotku. Powinieneś to zgłosić. Z tego co się orientuje dużo osób gra w STS kilka takich samych kuponów i nie ma żadnego problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Cztery lata temu na MŚ zagrałem takiego wariata:

Po kilku miesiącach dostałem na tą kwotę saldo ujemne oraz list od STS że w ciągu 30 dni mam je spłacić bo w przeciwnym razie sprawa zostanie skierowana do sądu. Uznali że zdarzenia te się wspierały i nie można było łączyć ich w ako. Po kilku dniach wymieniania uprzejmości oddałem im te pieniądze twierdząc że i tak się na nich nie wzbogacę, a czasu na ciągania się po sądach nie mam.
Minęły cztery lata. Przeglądam z ciekawości ofertę na MŚ i widzę że znowu pojawiły się identyczne zakłady. Więc szybki kontakt z STS i oni po zapoznaniu się ze sprawą uznają że oferta jest wystawiona prawidłowo i łączyć te zdarzenia w ako jak najbardziej można. Natomiast ja nie mam po co składać reklamacji bo minęło sześć miesięcy i nie zostanie ona rozpatrzona.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Drodzy forumowicze, dzisiaj przelała się czara goryczy w związku z moją przygodą w STS.
Po kilku dniach rozliczyli mi jeden z kuponów granych na live jak zwrot i oczywiście dzisiaj jakiż był ku mojemu zdziwieniu szok, że mam ujemne saldo. Oczywiście jak argumentują? W momencie zawierania zakładów była nieprawidłowo wystawiona oferta. No kur... skąd mam pamiętać okoliczności puszczania kuponu kilka dni temu na live? Przecież to jest jawna bandyterka i bezprawie z ich strony. W takim razie mogą po dowolnym czasie każdemu zrobić zwrot na kuponie i pisać o tym, żeby dokonać zwrotu wypłaconych środków. To jest kpina i skandal w biały dzień.
 
N 0

nanana

Użytkownik
Najlepszy buk jesli chodzi o oferte esportowa, ktora ma bogatsza nawet od swiatowych bukow, gram glownie cs. Niestety minus jest taki ze po wygraniu wiekszej sumy pieniedzy od jakiegos czasu mam praktycznie zablokowane single na LIVE, stawki miedzy 50, a 1000zl nie przepuszczaja mi zadnego kuponu, moge grac tylko za 10-20 zl a i tutaj czasem mam odmowe. Takze chyba szybkie limity jak zaczynasz wygrywac. Ostatnio tez grajac za 900zl na LIVE( jakims cudem ten kupon mi przepuscili) nie moglem wyplacic 1600 casha i ostatecznie stracilem, bo moj typ przegral. Pierwszy raz odkad gram nie moglem wyplacic wystwietlajacego sie casha. Podejrzewam ze jak ktos wchodzi grubiej blokuja i trzeba czekac do konca, zreszta nie jedna osoba narzekala na to na chacie.
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
Najlepszy buk jesli chodzi o oferte esportowa, ktora ma bogatsza nawet od swiatowych bukow, gram glownie cs.
pomine 12% haracz ktory automatycznie klasyfikuje polskich bukmacherow za wszystkimi zagraniczmymi firmami, porownajmy same tylko kursy ,,najlepszego buka&#39;&#39; z bardziej znanymi swiatowymi, pierwsze z brzegu rozgrywki CS - ECS Finaly 4 spotkania i 8 kursow na 8 druzyn (wszedzie jest podobnie bo niejednokrotnie to porownywalem)
bet365 - przewaga 6-2
betsson group (3 bukmacherow z taka sama oferta) - przewaga 7-1
unibet - przewaga 7-1
betathome - przewaga 7-1
dodam jeszcze ze w/w firmy (poza bah) maja bardziej rozbudowana oferte na ECS Finals, ilosc zdarzen to akurat kwestia indywidualna kazdego buka, natomiast zanizone kursy i haracz w STS to juz brutalne wykorzystywanie efektu monopolu
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Czy można gdzieś sprawdzić na stronie STSu, ile osób jest w grze w promocji pewny milion traf 13 z 20 meczy na mundialu?
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Czy można gdzieś sprawdzić na stronie STSu, ile osób jest w grze w promocji pewny milion traf 13 z 20 meczy na mundialu?
Nie można.Nie ma i nie będzie dostępne. Rozliczenie będzie 7 lipca i wówczas będzie info
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ależ żenująca wysokość bonusa - spodziewałem się mniejszego zainteresowania i przynajmniej 100 PLN ????
Już wolałbym promocje traf 20 meczy grupowych ale konkretną kwotę dajmy na to 10 k byłoby trudniej ale kwota konkretna, a tak zrobili na podpuche milion do podziału a kowalski się rzucił i wyszlo jak wyszlo, Forbet juz mial lepsze promocje na mundial
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Ja wysłałem 4 kupony po 10 PLN każdy i trafiłem 3 i myślałem, że te 3 stówki będą, bo kilka niespodzianek padło, ale jednak grubo się przeliczyłem. Wszystkie te promocje to pic na wodę (skąd wiadomo, że tyle i tyle kuponów padło - przecież publicznie tego nie pokażą), a ja jak Janusz dałem się nabrać ????
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Trzeba było zagrać 1 kupon i już by było więcej kasy :cwl:
Matematyka się kłania, jakby zagrał jeden kupon to by wygrał 30,70 przy stawce 10 zł, 20,70 na czysto, zagrał 4 kupony zapłacił 40 zł, jeden kupon nie wszedł, czyli 3 były wygrane a więc 3 x 30,70 , a więc wygrana 92,10 minus 40 zl ktore postawil , wychodzi na czysto 52,10,a więc więcej aniżeli by zagrał jeden kupon
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
od poczatku zakladalem ze nie dostaniemy wiecej niz po 100 zeta, kupony sa oficjalnie klasyfikowane jako przegrane wiec dyszka pewnie przepada (i ten uroczy pkt regulaminu promocji - postaw przynajmniej 10zl)
zalozmy ze poszlo 50 tysiecy takich kuponow (czyli z samych stawek STS uzbiera polowe pieniedzy przeznaczona na promocje), ponadto nagrody nie wolno wyplacic przed obrotem i zapewne wiekszosc zwyciezcow ja straci na kolejnych zakladach dzieki czemu kolejne pieniadze wroca do STS
reasumujac na promocje 1mln bukmacher w rzeczywistosci nie wyda wiecej niz 200-300 tysiecy (a i to pod warunkiem ze na koniec zobaczymy uczciwe rozliczenie i STS nie dopisze sobie do liczby zwyciezow np 5.000 fake kuponow ktorych prawdziwosci nikt nie zweryfikuje)
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
O czym Ty piszesz? Sts nie wydał ani zł na tą promocję... a wręcz grubo zarobił. Kuponów było puszczonych na pewno za więcej niż milion zł, co już sprawia że są na 0, spodziewam się, że nikt nie trafił tych 20 meczów, więc tu nic nie stracili. Rozdali nie swój milion, który w 90% zapewne do nich wrócił. Rewelacyjna promocja dla Januszy, których w Polsce nie brakuje. Sam znam kilku u mnie w pracy którzy się tym emocjonowali... co lepsze 2 trafiło 13 meczów i nie postawili po 1 kuponie hahaha.
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
najpierw zweryfikuj swoj post a potem pytaj innych o sens ich wypowiedzi
obaj nie znamy liczby kuponow ale ja zaznaczylem ze teoretyzuje a ty uzyles slowa ,,na pewno&#39;&#39;, po drugie nie zapoznales sie z regulaminem tej promocji a tam gdzies pisalo ze trafienie wszystkich 20 zdarzen nie dawalo skumulowanej wygranej
 
Do góry Bottom