>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Fortuna - opinie

edvin 1,2K

edvin

Użytkownik
Macie jakieś info kiedy zacznie działaś Fortuna?
W tej chwili komunikat na stronie: &quot;PLANOWANA KONSERWACJA STRONY INTERNETOWEJ&quot;.
Aplikacja również nie działa.
 
M 837

marcios

Użytkownik
O 8 rano działało, informacji o konserwacji nie widziałem planowanej a teraz mam to samo, wygląda to na awarie a nie konserwacje bo nigdy w dzień i to w piątek konserwacji nie robili. O działa już ????
 
M 0

mlleko

Użytkownik
Denerwuje mnie tylko na fortunie na niektórych live jest tak, że jak chcę wejść to jakiś komunikat - Przepraszamy, ale jakiś tam błąd i pracujemy nad tym i tak zazwyczaj do końca meczu ???? . Zazwyczaj mam tak w tenisie.
 
B 95

beerek

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Czy ciekawa promocja to nie wiem czy poprzednia superoferta nie była lepsza bo można było dać 2 kursy z superoferty przy ako 8 czyli tak jak tu F+7 lub 3 typy przy ako 12.
Dodatkowo kursy były nie tylko na faworytów ale 1 - 2 lub 1 x 2.
Pozdrawiam
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Szkoda tylko, że przeglądając ofertę przy konkretnym zdarzeniu nie ma informacji, że dane zdarzenie znajduje się w superofercie. Było by to duże udogodnienie, bo teraz po stworzeniu kuponu trzeba dodatkowo wejść w zakładkę SUPEROFERTA i sprawdzić, czy przypadkiem jedno czy więcej zdarzeń, które zamieściliśmy w kuponie nie znajduje się w superofercie.
Do tej porty tak było, a po zmianie zasad funkcjonowania superoferty już nie widzimy, czy interesujące nas zdarzenie do niej się kwalifikuje.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Czy ktoś z Was uczestniczy w mistrzowskiej Fortunie, udalo się komuś coś wygrać. Ja miałem ponad tysiąc losów i nic, a może komuś z Was sprzyjało szczęście?
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
No właśnie - idę dziś do Fortuny happy o 16:15 z wytypowanym pięknym kuponikiem na rozstrzygnięcia końcowe w grupach i... BOOM! ????
Niestety nie można takich zdarzeń łączyć - dobrze, że obok był Totolotek i też mają promocję bez podatku i poszło elegancko, bo bym był udupiony.
Dziwne te restrykcje u buków - tak, jakby myśleli, że każdy gracz będzie chciał kombinować, oszukiwać itd...
 
P 2

pankleks

Użytkownik
Hej mam pytanko . Postawiłem kupon expert w fortunie . Czy w momencie trafienia kuponu dostanę 10000 bonusu? Czy ten bonus dzielony jest na wszystkich którzy zagrali taki sam kupon jak ja czy tylko dla mnie ?
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Fajny bardzo ten bonus &quot;bez podatku&quot; przed meczami Mundialu, tylko co z tego, skoro np. zakłady specjalne rozliczają z opóźnieniem tak żenującym jak gra Polaków z Senegalem. Zagrasz na mecz o godz. 14 i masz zamrożone środki na cały dzień, bo rozliczą przed północą. Choć od dawna wszystkie szczegółowe statystyki są na stronie FIFA czy flashscore.
 
Do góry Bottom