>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, problemy, niejasności, protesty

Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Informacyjnie.
kubagkm czekam na Twój login z forBET na PW maksymalnie do 23, jak nie podasz to nagroda Ci przepada i będzie dodana do puli w którejś z następnych kolejek. Bo przez Ciebie 2 osoby czekają na wypłacenie nagród, a ja bez kompletu 3 loginów nic nie mogę zrobić.
Wiemy przynajmniej co poprawić w regulaminie następnych edycji konkursu - wprowadzić maksymalny czas na podanie loginu do wypłaty nagrody. Także funias maer taka jest sytuacja i jak tylko dostanę brakujące dane lub jak nie dostanę, to po 23 wysyłam listę tak jak jest do wypłaty nagród i w niedługim czasie kasa będzie na kontach Waszych.
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Wystarczy przy zapisywaniu się do konkursu podać login z bukmachera.
I arkusz w excel do zliczania puktów i wszystkie problemy konkursu od razu są rozwiązane a tak jest szukanie na siłę dziury w całym.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wołam wszystkich zapisanych do konkursu aby przypomnieć, że dziś typujemy mecz 13. kolejki, której 3 pozostałe spotkania będą rozegrane 19. sierpnia. Dodatkowo informuję, że mecz Stal - Unia rozliczamy w temacie https://forum.bukmacherskie.com/threads/13-kolejka-27-07-stal-gorzow-unia-leszno-mecz-awansem.152989/, na mecze z 19. sierpnia będzie założony oddzielny temat.
bartek2701
pitcairn
radzijacek
power30
adrianabch
kubagkm
maer
marasspec
molek
funias
zibi16
chowirex
pierzakrys
krzy18s
snickers69
zwyciestwo1960
shamoth
hubi1467
nikodem331
rodzyn7
pawros
gucci-mane
cinas89
mrmati7
lukash006
yogi117
anzelmo
trcdd
mefiuu
franz100
horosz
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
gucci-mane uważam że tego typu nie powinno się brać pod uwagę gdyż dałeś informację jako główny prowadzący konkurs o 16:33 a mecz się rozpoczął się w ten sam dzień o 19:30 do tego był to mecz rozgrywany awansem, niektórzy jeszcze pracują na 14:00 i nie zawsze mogą wejść na forum w pracy do tego temat założył użytkownik który nie prowadzi konkursu a do godziny 14:00 typy oddało tylko 3 użytkowników w tym osoba która temat założyła.
Kiedyś jak był mecz przerwany i nie odbył się 1 lub 2 biegi to cały ten mecz był anulowany a tu za mecz awansem umieszczony w ten sam dzień do tego jeszcze nie przez osobę prowadzącą konkurs nagle będą punkty i nie chodzi o to że akurat ja go nie wytypowałem ale myślę że takich osób jak ja znajdzie się więcej.
 
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
gucci-mane uważam że tego typu nie powinno się brać pod uwagę gdyż dałeś informację jako główny prowadzący konkurs o 16:33 a mecz się rozpoczął się w ten sam dzień o 19:30 do tego był to mecz rozgrywany awansem, niektórzy jeszcze pracują na 14:00 i nie zawsze mogą wejść na forum w pracy do tego temat założył użytkownik który nie prowadzi konkursu a do godziny 14:00 typy oddało tylko 3 użytkowników w tym osoba która temat założyła.
Kiedyś jak był mecz przerwany i nie odbył się 1 lub 2 biegi to cały ten mecz był anulowany a tu za mecz awansem umieszczony w ten sam dzień do tego jeszcze nie przez osobę prowadzącą konkurs nagle będą punkty i nie chodzi o to że akurat ja go nie wytypowałem ale myślę że takich osób jak ja znajdzie się więcej.
Tak sie składa akurat, że wszyscy doskonale wiedzieli że ten mecz odbędzie się w tym dniu. Nie było żadnego zaskoczenia. Zgłaszasz uwagę gdyż przegapiłeś sprawę. Ja również byłem w tym dniu w pracy do 18.00, poszedłem do kibla i zalogowałem się na telefonie. Kolego mamy 21 wiek więc nie ściemniaj że nie mialeś jak wejść na internet. Poza tym połowa ludzi z dolnych miejsc już dawno przestała typować chociaż Gucci ich namawia (Z piwerszej 14tki graczy nie postawiło typu tylko dwóch graczy). Może jeszcze będziemy do ciebie dzwonić przed każdym meczem bo hrabia nie pamięta?
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Mear nie kompromituj się człowieku .Prawda jest taka ,że wszystkim , którym zależy na tym jeszcze konkursie doskonale wiedzieli o tym MECZU NA SZCZYCIE EKSTRALIGI i typowali z wyjątkiem płaczącego Meara .
Gucci wcześniej zaznaczył ,że ma mało czasu na podliczanie itp i mamy sami to robić. Konkurs ma iść do przodu i mamy sobie pomagać .Założyłem temat po 9 rano bo domyśliłem się ,że Gucci może akurat nie móc i wszystko było ok i było kilkanaście godzin do meczu .
I jeszcze bardzo ważna rzecz oprócz tego co napisał Radzijacek :w poprzedniej 10 kolejce 1.07.2018 wzięło udział 15 osób ,gdzie były 4 mecze ekstraligowe w niedzielę ,a wczoraj w zaległym meczu wzięło udział też 15 osób !
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
ale ja wcale nie płacze że nie dałem rady wytypować tego spotkania bo jestem pewny że odrobię to stratę nawet na małym plusie w pozostałych 3 spotkaniach w normalnym terminie bardziej chodziło mi o samą sytuację że mecze grane awansem lub niedokończone lub przełozone powinny być traktowane tak samo czyli tak jak by się nie odbyły i to jest ten problem który miałem na myśli ????
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Mecze jechane awansem, a niedokończone czy przerwane, przełożone to zupełnie co innego. Tutaj było od dawna wiadomo, że tego dnia jest mecz i jak widać, dużo osób pamiętało o tym, że jedzie Ekstraliga. Nie ma co porównywać tego do meczów np. niedokończonych, bo mieliśmy już taki jeden i go nie braliśmy pod uwagę.
Ja &quot;zawołałem&quot; wszystkich o 16:30, że jest mecz, ale zrobiłem to z dobrej woli żeby nikt nie zapomniał, więc nie miej pretensji, że &quot;tak późno poinformowałem&quot;. To gracze muszą pamiętać o typowaniu. Poza tym temat na ten mecz był gotowy od samego rana, no więc niestety.
Oficjalna decyzja jest taka, że ten mecz normalnie liczymy.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Mecze jechane awansem, a niedokończone czy przerwane, przełożone to zupełnie co innego. Tutaj było od dawna wiadomo, że tego dnia jest mecz i jak widać, dużo osób pamiętało o tym, że jedzie Ekstraliga. Nie ma co porównywać tego do meczów np. niedokończonych, bo mieliśmy już taki jeden i go nie braliśmy pod uwagę.
Ja &quot;zawołałem&quot; wszystkich o 16:30, że jest mecz, ale zrobiłem to z dobrej woli żeby nikt nie zapomniał, więc nie miej pretensji, że &quot;tak późno poinformowałem&quot;. To gracze muszą pamiętać o typowaniu. Poza tym temat na ten mecz był gotowy od samego rana, no więc niestety.
Oficjalna decyzja jest taka, że ten mecz normalnie liczymy.
17. Tematy konkursowe będą zakładane przez moderatorów prowadzących konkurs.
Bądź co bądź temat nie został założony przez moderatora. Ogólnie rzecz biorąc tematy powinny być otwierane nieco wcześniej.
Zresztą to widać w dziale żużla, że tematy w ogóle nie są otwierane lub są otwierane na ostatnią chwilę przez userów.
Oczywiście zgadzam się, iż wyniki za tę kolejkę powinny być zaliczane, tylko skoro w regulaminie userzy dostają ujemne pkt za brak typów, to respektujmy go do końca, a nie stosujmy go wybiórczo ????
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Przecież chodzi ,żeby typować i mieć zabawę .
Power30 - wytypowałeś ten mecz awansem na -300 i się musiałeś się do czegoś przyczepić .Więcej honoru kolego i nie doszukuj się nieistotnych rzeczy ,a przede wszystkim ciesz się ,że konkurs trwa
pozdrawiam
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Przecież chodzi ,żeby typować i mieć zabawę .
Power30 - wytypowałeś ten mecz awansem na -300 i się musiałeś się do czegoś przyczepić .Więcej honoru kolego i nie doszukuj się nieistotnych rzeczy ,a przede wszystkim ciesz się ,że konkurs trwa
pozdrawiam
A gdzieś zanegowałem, iż wyniki nie powinny być zaliczone? Z tym honorem to nie przeginaj, bo nie piszę iż te -300 pkt mają być anulowane. Wystarczy czytać między wierszami ???? Trafiłeś remis i gratuluje, nikt Ci tych punktów nie odbierze. Gdyby nie to, to zapewne nie zabrał byś w ogóle głosu w tej dyskusji, która skierowana jest przede wszystkim do opiekuna konkursu.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Tarnów vs Częstochowa
Tarnów 1.6
Miedziak vs Zagar 1 1.75
Kildemand powyzej 6.5 1.75
Grudziądz vs Falubaz
Falubaz +8.5 1.83
Buczkowski vs Protas 2 1.83
MJJ over 8 1.83
Wrocław vs Toruń
Wrocław 1.12
Tajski vs Doyle 1 1.80
Milik over 8.5 1.72
Chciałbym zmienić swoj typ na Częstochowe 2.3 kurs ????
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
gucci-mane mecz Częstochowa-Grudziądz przełożony na 30.08 czyli czekamy z rozliczeniami na zakończenie tego spotkania czy liczymy bez tego spotkania?
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
gucci-mane mecz Częstochowa-Grudziądz przełożony na 30.08 czyli czekamy z rozliczeniami na zakończenie tego spotkania czy liczymy bez tego spotkania?
Podbijam pytanie. A jeżeli czekamy do czwartku to czy będzie możliwa edycja typów na to spotkanie? Sytuacja w jakiej znajdują się oba zespoły uległa zmianie od wczoraj i na dziś niektóre typy zagranie jeszcze przed pozostałymi meczami nie mają sensu...
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Nie czekamy do czwartku, pomijamy mecz Częstochowy z Grudziądzem.
Także konkurs zakończony, teraz czekamy na podliczenia, ja uaktualniam klasyfikację i kończymy.
 
funias 691

funias

Użytkownik
taki oto post widnieje w temacie 14 kolejki:
Uwaga: pomijamy mecz Częstochowa-Grudziądz i nie będziemy go typować, jako że jest przełożony na czwartek.
Proszę żebyście podliczali swoje typy z 14. kolejki czyli z tych 3 spotkań. Czas na podanie swojego wyniku do środy do 23:59.



Po czym Gucci daje mi i użytkownikowi chowirex - 1200, to prawda że post wyżej mówi o wtorku, ale mam być jasnowidzem? rzucił mi się ten drugi post w oko, najaktualniejszy i tym się kierowałem. Pomijam już fakt, że niektórym spóźnialskim we wcześniejszych kolejkach sam policzyłeś typy i nie dawałeś żadnego minusa. Dla mnie to bez znaczenia, ale poziom prowadzenia tego typera był bardzo niski.
Dziękuję wszystkim użytkownikom za udział w zabawie. Gucci jeśli na przyszłość potrzebujesz pomocy w ogarnięciu wszystkiego to pisz, to nasza wspólna zabawa.
Jeśli typer wystartuje w następnym sezonie macie jakieś spostrzeżenia?
Ja proponuję:
- wprowadzić możliwość odpuszczenia kolejek bez minusowych punktów (powiedzmy maksymalnie 2, z wyłączeniem 3 ostatnich) to jest sezon urlopowy, wakacyjny, a oferta widnieje tylko kilka godzin, nie zawsze jest czas.
- wprowadzić jasne zasady rozliczenia typów (np 3 dni od zakończenia danego spotkania) bo teraz to była taka samowolka, że głowa mała.
PS. gucci-mane liczę, że będziesz fair i poprawisz tą tabelę.
 
Do góry Bottom