>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Jakieś propozycje na ESL Cologne?
Ze względu na statystyki ciekawie prezentuje się typ +4,5 rundy na Gambit w spotkaniu z mousesports.
Mimo, że Gambit w obecnej formie zasysa w tym roku ma bilans map z mouse 4:1.
Do tego chyba pierwszy oficjalny mecz dobrze nam znanego Snaxa w drużynie myszek- zgrania tam na pewno nie będzie.
Przy umiejętnościach jakie posiada Snax oraz ze względu na rolę jaką pełnił Styko, nie uważam pierwszy oficjalny mecz Snaxa jako handicap w strone gambit. Zwłaszcza że zmiana mira nie przynosi na razie pożądanych efektów i nie ma sie co oszukiwać Dosia jest tragicznym IGLem. Ja tu widzę zwycięstwo pewne mysz
Mouse -3.5 @1.8
Mouse -4.5 @2.05
Unibet
(Pograłem pierwsza linie, teraz jest ta druga dlatego podaje oba, uważam ze i tak oba wejdą)
 
Z 0

zegeee

Użytkownik
Przy umiejętnościach jakie posiada Snax oraz ze względu na rolę jaką pełnił Styko, nie uważam pierwszy oficjalny mecz Snaxa jako handicap w strone gambit. Zwłaszcza że zmiana mira nie przynosi na razie pożądanych efektów i nie ma sie co oszukiwać Dosia jest tragicznym IGLem. Ja tu widzę zwycięstwo pewne mysz
Mouse -3.5 @1.8
Mouse -4.5 @2.05
Unibet
(Pograłem pierwsza linie, teraz jest ta druga dlatego podaje oba, uważam ze i tak oba wejdą)
Snax z top5 stal sie top 500. Smutne ale prawdziwe. Jego zalosne wychodzenie ze &quot;smolkow&quot; dzialalo 3/4 lata temu. Obecnie bez formy = to samo co ostatnio prezentowal Styko .Mimo wszystko mouz wezmie ten mecz
Mouse 1.4 ✅
Fnatic - North
Jak kazdy wie niedawno doszlo do wymiany w Fnatic na lini draken - lekro. Zmiana oczywiscie na plus , bo skillowo draken jest duzo lepszym graczem. Zastanawia mnie tylko fakt kto bedzie pierwszym AWPerem w druzynie. JW czy Draken ? Na powaznych imprezach Fnatic potrafi sie spiac i zdecydowanie ide w ich strone
Fnatic 1.5 ✅

Astralis - ENCE
Astralis 1.1 ✅

Moje pierwsze analizy wiec prosze o wyrozumialosc. Pozdrawiam ????
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Snax z top5 stal sie top 500. Smutne ale prawdziwe. Jego zalosne wychodzenie ze &quot;smolkow&quot; dzialalo 3/4 lata temu. Obecnie bez formy = to samo co ostatnio prezentowal Styko .Mimo wszystko mouz wezmie ten mecz
Mouse 1.4
Fnatic - North
Jak kazdy wie niedawno doszlo do wymiany w Fnatic na lini draken - lekro. Zmiana oczywiscie na plus , bo skillowo draken jest duzo lepszym graczem. Zastanawia mnie tylko fakt kto bedzie pierwszym AWPerem w druzynie. JW czy Draken ? Na powaznych imprezach Fnatic potrafi sie spiac i zdecydowanie ide w ich strone
Fnatic 1.5

Astralis - ENCE
Astralis 1.1

Moje pierwsze analizy wiec prosze o wyrozumialosc. Pozdrawiam ????
Myśle że zmiana otoczenia pozwoli wrócić do formy. Bo wiadomo - tej nie ma, ale nie można mu odmówić umiejętności. Na przestrzeni dwóch lat imał sie wszystkiego jak całe VP żeby spróbować wrócić do gry. Z top 5 hltv wypadł w momencie gdy został IGLem na kilka miesięcy.
Co do Fnatic, JW wypowiadał się że bardzo nalegał na drakena ponieważ jest zmęczony graniem AWP cały czas i byciem snajperem. Wiadomo że Awp robi różnice dlatego jest potrzebna na mapce - także głównym snajperem bedzie draken i na pewno w niektórych momentach na niektórych mapach asystować mu bedzie JW
 
walecznyroman 24

walecznyroman

Użytkownik
Pany gdzie znajde kursy na ilosc fragow danego gracza? chodzi mi o fragi dzika pimpla czuje w kosciach, ze wykreci jakis kosmiczny wynik ;)
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Pany gdzie znajde kursy na ilosc fragow danego gracza? chodzi mi o fragi dzika pimpla czuje w kosciach, ze wykreci jakis kosmiczny wynik ;)
STS ma over.under fragów na poszczególnych graczy na każdej z map
 
wojtas19162 0

wojtas19162

Użytkownik
No to wczoraj przejechałem się na NRG, wygrywają nie swoją mapę łatwo, traina którego pickowali wygrywają chyba 14:7 i w drogrywce plecak, i Inferno ostanie, wygrają 7:3, przegrywają 8:16...
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Typowy NA CS ???? teraz pytanie czy to coL zagrali bardzo dobrze czy NRG słabizna. Bo dzisiaj właśnie coL gra na Rogue i zastanawiam się właśnie nad pograniem zwyciestwa Rogue. Myślę, że obecnie w tej ekipie każdy gra na dobrym poziomie a nie tylko Hiko czy cadiaN
 
wojtas19162 0

wojtas19162

Użytkownik
Oglądałem ten mecz NRG popełniali głupie błędy czy w ataku czy obronie. Co mi utkwiło odbija na Trainie 2 na 1 i zamiast poczekać aby zaatakować we dwóch to pojedynczo wyskakują i giną. Atak to samo jakiś chaotyczny, bez ciekawych smoke czy jakieś słabe flashe. Wczoraj to mi się jedynie podobał ich snajper ale sam meczu nie ugra, także ciężko cokolwiek stwierdzić
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
A tymczasem, w cieniu minorów, kubik zostaje analitykiem w Virtus Pro. Na razie na okres próbny
https://virtus.pro/pl/articles/virtus-pro-announcing-kubik-as-cs-go-analyst
Wow, jestem zaskoczony ale moim zdaniem jest to bardzo dobra decyzja. On jest chyba ostatnią nadzieją, żeby wyciągnąć coś jeszcze z tego zespolu. Pracując z PRIDE academy miał na pewno mniejsze pole manewru. Ten facet sprawia wrażenie, że wie na czym CS polega i oglądając nieraz jego analizy i inne filmy było widać profesionalne podejście.
 
uzytkownik-24118 2,1K
W cieniu (dla polskiego kibica) turnieju w Walencji w Londynie jutro zapadną ostateczne rozstrzygnięcia kto zagra na londyńskim majorze ze strefy CIS. Pierwsze z dwóch miejsc zarezerwowali już sobie zawodnicy Hell Raisers, a o drugie jutro będzie trwać rywalizacja.
10:15 Spirit - AVANGAR
Na początek dnia finał drabinki przegranych - pojedynek Teamu Spirit z zespołem AVANGAR. Przyznam szczerze, że na razie postawa zawodników z Kazachstanu rozczarowuje. Rewelacyjna forma w maju więc wydawałoby się, że z tak słabego regionu nie powinni mieć problemów z grą w Londynie a tymczasem zapowiada się powtórka z NRG, które także przegrało w amerykańskim minorze. Gra Kazachów mnie nie przekonywała już w grupie - zaskakująca porażka z forze na początek, później wcale nie takie łatwe zwycięstwo z zespołem Monolith, żeby ostatecznie wyjść z grupy po zaciętym meczu z forze 2:1. Dziś wydawało mi się, że może się obudzą i powalczą z HellRaisers, zwłaszcza, że HR było mocno faworyzowane. Nie powalczyli. 4 rundy na duście 2 i fatalny atak na cache (wygrane 2 rundy zaledwie, mimo wcześniej dobrego CT) i dość gładko przegrali z HR. Dodatkowo ostatnie dwa mecze bezpośrednie ze Spirit przegrali bez wygranej choćby jednej mapy, ten rywal im nie leży. Delikatnym faworytem bukmacherów AVANGAR, dla mnie powinno być odwrotnie. AVANGAR na inferno mieli spore problemy z Monolith, na trainie bardzo słaby początek przeciwko forze. Wydaje mi się, że będzie 2:1 dla Spirit, chociaż tak do końca żaden wynik mnie nie zdziwi, dlatego po prostu typuję wygraną Rosjan. Oczywiście bez szaleństw ze stawką bo przekonania do strefy CIS nie mam.
Team Spirit @2.08 Totalbet (3-4/10) 2:1

Nie ukrywam, że spodziewałem się raczej tego że każdy weźmie swój pick, ale i tak jest zielony bet
W ogóle bez echa tu na forum przeszła informacja, że IEM Katowice 2019 będzie kolejnym po Londynie turniejem rangi major. Fajna sprawa, ciekawe czy zobaczymy w akcji jakiś polski zespół.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Zależy jak na to patrzeć. Oni grają źle gdzieś od ostatniego wygranego turnieju (czyli od lutego 17). A przez niemal rok fatalnej gry (z wyjątkiem pojedynczych przebłysków) nie wykonwywali w związku z tym żadnych ruchów. Pierwszą zmianą była dopiero wymiana TaZa na Micha na początku roku. Teraz odejście snaxa wymusiło kolejną zmianę. Do tego sporo obiecuję sobie po obecności kubika w VP bo obecnie niespecjalnie pokazują się taktycznie. Tym nie mniej w Walencji bym ich nie skreślał tak łatwo, bo to turniej zespołów z problemami. Tak naprawdę prawdę o VP pokaże major w Londynie. Odpadnięcie w pierwszej fazie IMHO może pociągnąć za sobą kolejne zmiany i koniec VP jakiego znamy, bo uważam, że są generalnie wiekowi i niestety aimowo ta &quot;stara gwardia&quot; odstaje od czołowych zawodników. Dodatkowo wypowiedzi po odejściach zawodników sugerowały że coś bardzo nie gra wewnątrz drużyny, dlatego może się okazać, że odejście snaxa (o ile znajdą za niego w miarę wartościowe zastępstwo) może im wyjść na dobre.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Szczerze to ich gra wygląda przeokrutnie. W ogólnie nie tworzą zespołu, każdy gra swoje, mając tak na prawdę w dupie wymianę informacji. Od kiedy [cenzura] się w reklamy światłowód orange to już w ogóle według mnie jest to równia pochyła. Oczywiście pewnie sami wiedzą co się święci i nałykać się kasy od sponsorów to ich ostatnia okazja.
Życzę im aby odpadli jak najszybciej, ruscy się wkurzyli i zrobili dissband tego teamu. Niech młodzi się wykazują, bo trzymanie się na siły żyletki jest dramatyczne.
Pzdr
/Prosze nie przeklinać,
husarz22
 
danieloff 0

danieloff

Użytkownik
Czy to powolny upadek zespołu VP ?
Na to wygląda, niestety Virtus Pro od zawsze było drużyną nastawioną na taktykę. Nigdy(mówię tutaj tylko o czasach CS:GO) nie rozbijali swoich rywali na &quot;skilla&quot;. Tak więc początkiem ich końca było wypadnięcie z tzw tier1. Chodzi mi tu najbardziej o kwestię grania w kwalifikacjach do mocnych turniejów(co teraz musza czynić). Niestety ale VP trenują z dobrymi zespołami, przygotowują się pod ich style gry i to widać gdy w jakiś eliminacjach lub turniejach trafiają na drużyny mixowe lub mało znane(jak pare dni temu Fragsters), gdy nie mają ogrania na jakiś zespół(granie pcw/innych treningów na te zespoły) kompletnie sobie nie radzą. Nie potrafią nikogo zniszczyć na &quot;skilla&quot;. A na dobre zespoły zdarza im się nawet teraz wygrywać jakieś mecze(dlatego niektórzy dziwią się czemu potrafią wygrać na Faze a przegrywają z byle kim).
Niestety ale ten skład według mnie nie ma już przyszłości, Neo i Pasha są hamulcowymi tego zespołu(Snax w wywiadzie po odejściu do mouz stwierdził, że nie miał motywacji bo nie wszyscy chcieli trenować- więc domyślam się, że chodzi właśnie o dwójkę najbardziej doświadczonych graczy) i dopóki nie zdecydują się na zakończenie kariery ten zespół nie zrobi żadnych postępów. W zasadzie wydaję mi się, że to już ich koniec, gdyż po ewentualnym odejściu Pashy i Neo, Virtus Pro zapewne zainwestuje w inny skład(najpewniej rosyjski).
Zostaje mieć nadzieję, że byali z michu stworzą zespół, który będzie mógł wejść na salony i wskoczyć do tier 1.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Tak trochę nie do końca się zgodzę. Znaczy oni dość długo byli w rankingu HLTV znacznie wyżej niż wskazywałaby na to ich gra. Ale oni wypadli z T1 w sensie swojej gry dużo dużo wcześniej niż skończyły im się bezpośrednie zaproszenia do dużych turniejów. To właśnie te zaproszenia długo trzymały ich w miarę wysoko w rankingach mimo, że widać było że zdecydowanie nie pasują do grającego na nich &#39;towarzystwa&#39;.
Generalnie uważam, że to koniec VP (czy właściwie tego składu). Z zespołem już pożegnali się snax i TaZ, a Neo i pasha nie oszukają metryki - są coraz starsi a bardzo wyraźnie i bardzo mocno naciska na światowej (i nie tylko) scenie młodzież. Dlatego szanuję takie zachowania jak TaZa który ma w Kinguin dość młody i rokujący skład który może tylko zyskiwać na jego doświadczeniu i być dalej w grze po zakończeniu kariery przez Wiktora. Upływający wiek jest bardzo widoczny u Neo. A w tej chwili na topie w światowym CS:GO są zespoły w których IGL nie odstaje aimowo od pozostałych graczy. Zwłaszcza, że wartość dodana od strony IGLa nie jest w VP zbyt duża, jakoś nie widziałem w ostatnim czasie super taktyk w wykonaniu najbardziej utytułowanej polskiej formacji. Myślę, że powoli czas ze sceny zejść robiąc miejsce młodszym.
 
danieloff 0

danieloff

Użytkownik
Tak trochę nie do końca się zgodzę. Znaczy oni dość długo byli w rankingu HLTV znacznie wyżej niż wskazywałaby na to ich gra. Ale oni wypadli z T1 w sensie swojej gry dużo dużo wcześniej niż skończyły im się bezpośrednie zaproszenia do dużych turniejów. To właśnie te zaproszenia długo trzymały ich w miarę wysoko w rankingach mimo, że widać było że zdecydowanie nie pasują do grającego na nich &#39;towarzystwa&#39;.
Tak, zgodzę się. Za mało sprecyzowałem swoją wypowiedź. Chodziło mi o to, że już od dawna nie grali na poziomie tier 1, ale stracili szansę na jakikolwiek powrót właśnie po tym jak skończyły się dla nich zaproszenia i pewne &quot;sloty&quot; w turniejach dużej rangi.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Mimo średniego okresu ostatnio, nie poddaję się i próbuję dalej.
17:00 Sprout - Tricked
Pierwszy z dziś omawianych meczów ESEA MDL. Potyczka na mapie train. Jedna z częściej granych map przez Sprout. Dla Tricked to ostatni mecz w lidze i nie mają dużych szans na osiągnięcie spektakularnych wyników, w przeciwieństwie do Sprout które cały czas ma szansę na awans do play-off. Do tego przygotowują się oni do europejskiego minora i liczę że forma będzie rosnąć. Zwłaszcza na tych lepszych swoich mapach, a za taką uznaję traina.
Sprout @1.70 (trójdrogowo) 5/10
Sprout @1.57 (z dogrywką) 6/10
19:00 Euronics - Sprout
Kolejny mecz duńskiej formacji. Inny rywal i mapa. Tym razem potyczka na d2 , jeden z map na której Duńczycy grają rzadko. Do tego za rywala mają EURONICS które jest jedną z rewelacji tego sezonu w lidze (bilans 8-3 jak dotychczas). Przy tych kursach to bliżej m do gry właśnie na Niemców. I to w opcji trójdrogowej, bo obawiam się że w dogrywce ewentualnej górę mogą wziąć umiejętności (obie ekipy nie powinny narzekać na brak pieniędzy)
Euronics @2.12 (trójdrogowo) 2/10
12:3 do połowy a i tak okazało się za mało do wygrania mapy, bo w CT ugrali całe 0 rund i to mimo 5 na 3 na drugich pistolach ???????? Żenada
Kursy TOTALBET
 
uzytkownik-24118 2,1K
Zakończone zostały już londyńskie minory w regionach CIS i NA, teraz nadszedł czas na minory w strefie Europy i Azji. Na początek minor azjatycki, startujący jutro. Niestety, jak to często bywa zespoły z tamtego regionu często miewają problemy wizowe. Nie inaczej było i tym razem – w ostatnich dniach niemalże codziennie pojawiały się informacje o standinach występujących w poszczególnych zespołach w związku z problemami wizowymi. I tak np. 5Power zagra z trzema standinami, a Signature w ostatniej chwili wycofało się z rozgrywek. W ich miejsce zagra B.O.O.T dreamscape. Ciężko powiedzieć żeby to był zespół europejskiemu kibicowi nieznany - pojawili się w Kolonii kosztem TyLoo gdzie jednak ulegli najpierw FaZe a potem Renegades 2-0. Na obu mapach w miarę wysoko.
I to właśnie z Renegades zmierzą się jutro w meczu otwierającym zmagania w grupie A. Ale z racji tego że o wylocie na turniej dowiedzieli się dopiero dziś to w Londynie wylądują jutro chwilę po 5 rano (lot BA12 z Singapuru do Londynu), dlatego też spodziewam się, że zmęczeni długą podróżą będą tłem dla rywalizujących w tej grupie VG Flash i Renegades. Co prawda linia handicapu jest dość wysoka, ale w normalnym meczu w Kolonii została pokryta (do 8 i do 9) więc i tutaj są szanse. Jednak niezbyt grubo bo typ opieram głównie na problemach singapurskiej formacji
Renegades -6.5 @1.92 Totalbet
Edit. 23:00 - linia spadła do 5.5
Drugiego jutrzejszego meczu nie stawiam, bo o ile uważam, że VG Flash powinno sobie poradzić o tyle z8z który zastępuje na tym turnieju Attackera gra wręcz fatalnie patrząc po ratingach i gdybym musiał to prędzej chyba SZ Absolute +5.5 niż odwrotnie
Jak nie wejdzie to robię przerwę
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom