>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Boks - typy z analizami

S 1

santinho

Użytkownik
Na weekend jakieś ciekawe typy Panowie macie???
Ostatnio dałem że Postoł przegra na pkt, leżał co prawda na deskach ale wytrzymał do końca walki. Czy jakieś ciekawe przemyślenia na najbliższy weekend macie?
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Co z transmisją gali z Malezji? Pisało że będzie od 2:00 na Polsacie Sport a teraz nigdzie nic nie ma tylko od 4:00 UFC. To jak w końcu?
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ciekawa sprawa z walką Usyk-Gassiev. Jakiś czas temu kursy na Gassieva były ponad 3,00, a teraz są wyrównane, u niektórych bukmacherów Gassiev jest już faworytem. Po wiadomości, że walka jednak będzie w Rosji kurs mocno spadł, ale nadal Usyk był faworytem(choć już nieznacznym), a teraz kolejne spadki i już się wyrównało.
Generalnie mówi się, że jak Gassiev ma wygrać, to tylko przed czasem, a jak Usyk, to tylko na punkty. Przez to kursy na inne roztrzygnięcia są bardzo ciekawe, a przecież Gassieva stać na wygraną na punkty(zwłaszcza u siebie, Rosjanie stawali na głowie, żeby u nich była walka, pewnie nie bez powodu...), a Usyk też nie jest bez szans na wygraną przed czasem.
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Ciekawa sprawa z walką Usyk-Gassiev. Jakiś czas temu kursy na Gassieva były ponad 3,00, a teraz są wyrównane, u niektórych bukmacherów Gassiev jest już faworytem. Po wiadomości, że walka jednak będzie w Rosji kurs mocno spadł, ale nadal Usyk był faworytem(choć już nieznacznym), a teraz kolejne spadki i już się wyrównało.
Generalnie mówi się, że jak Gassiev ma wygrać, to tylko przed czasem, a jak Usyk, to tylko na punkty. Przez to kursy na inne roztrzygnięcia są bardzo ciekawe, a przecież Gassieva stać na wygraną na punkty(zwłaszcza u siebie, Rosjanie stawali na głowie, żeby u nich była walka, pewnie nie bez powodu...), a Usyk też nie jest bez szans na wygraną przed czasem.
Po walce Gassieva z Dorticosem, moim zdecydowanym faworytem był Usyk. Też tak zakładałem, że Usyk nie znokautuje Gassieva, a wygra na punkty, natomiast jak ma wygrać Gassiev to tylko przez nokaut. Po zmianie lokalizacji uważam że wygrana Gassieva na punkty staje się coraz bardziej prawdopodobna. Dużo zależy od obsady sędziowskiej, ale sądzę że Usyk będzie wiedział że równe rundy mogą iść w stronę Murata więc samo skakanie na nogach nie wystarczy, trzeba będzie się otworzyć i podejść bliżej. Gassiev będzie za to bardziej wyluzowany wiedząc że ma przewagę na starcie.
Obecnie kursy prezentują się następująco (lvbet):
Usyk punkty 2,16
Gassiev punkty 6,6
Usyk KO 8,4
Gassiev KO 2,4
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
No i mamy kolejny bardzo ciekawy ruch kursów. Obecnie u bukmacherów Gassiev ma większe szanse wygrać na punkty niż przed czasem. Chyba musiały iść jakieś konkretne zakłady na to roztrzygnięcie, że aż tak to się zmieniło.
 
S 1

santinho

Użytkownik
Jakieś ciekawe typy na weekend??? Chudinov - Mohamedi co myslicie o tej walce? Jeszcze wczoraj na Chudinova był kurs 1,3 a dziś już 1,46, coś te Rusy kombinują?
 
anzelmo 134,2K

anzelmo

Użytkownik
Oleksandr Usyk (14-0, 11 KO) i Murat Gasijew (26-0, 19 KO) Usyk na pkt 2,5✅ Unibet i walka potrwa na całym dystansie 1,5 forBET✅



Dwa bet walka przeniesiona do Moskwy i kursy oszalały....Murat z doga zrobił sie lekkim faworytem ale napewno na takie wahania kursów wpływ mila kontuzja Ukraińca i to mnie troszkę martwi...myślę ze Usyk nie zaryzykuje i będzie walczył uważnie spokojnie tak jak z naszym Główka. Usyk musi chodzić na nogach byc lotny bo Gasijew to morderca z potworna silą w obu rekach. Usyk ma dobra prawa ręka i zmiany dystansu potrafi zróżnicować siłę ciosu.Ma przede wszystkim refleks wielki instynkt . Z kolei Gasijew jest zimny, chłodny jak morderca snajper:p świetna walka z Dorticosem i ostatnia runda.... potrafi iść za ciosem gdy poczuje krew trafiający w momentach w których rywal się nie spodziewa. Dynamit w obu rękach i ta cierpliwość na zasadzie ze mogę odpuścić parę rund podpuścić rywala który poczuje sie pewnie i...przyjdź do mnie, a ja sprawie ci brutalne KO . Swietne ciosy na korpus to moze byc klucz....Eksperci podzieleni ale wiekszosc typuje Ukraińca ale wszyscy twierdza ze to moze byc powinna walka , która zostanie w pamięci kibiców na lata. Usyk jest dla mnie lepszym pięściarzem bardziej technicznym potrafi więcej a Murat to troszkę jeden wymiar ale ta siła ma znaczenie jeśli zaprosi ukraica w półdystans zmusi do bojki to jak trafi na korpus w początkowej fazie walki będzie miał szanse na skończenie tego w końcówce 10-12 rundy bądź po prostu przez KO TKO .Nic tylko oglądać i podziwiać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Ubić Ukraińca na swojej ziemi, w dodatku w takiej walce? Rosjanie nie odpuszczą takiej okazji, dlatego kursy spadły. Gdyby nie to, że walka została przeniesiona do Moskwy to w grę wchodziły dwie opcje - Usyk na punkty, albo Gassiev przed czasem. Teraz według buków nawet na punkty Gassiev ma większe szanse. Nie wierze, że ktoś tam łap nie maczał. Do tego właśnie ta wspomniana kontuzja Usyka, nie wiadomo czy ten łokieć jest do końca sprawy, czy będzie pracować tak jak powinien. Sam Usyk chyba nawet przed walką z Główką mówił, że dla niego nie robi różnicy gdzie będzie walczyć, byleby wszystko się zgadzało. Chłopak pewny siebie i dobrze, ale tutaj czuje, że Ruskie go przekręcą. Skoro postarali się o walkę w Rosji i wyłożyli na to odpowiednie siano, to pewnie też postarają się o wygraną Gassieva. W takich walkach główną role grają pieniądze.
Główny typ: Gassiev wygra @1.90 bet563 ⛔
Dla lepszego oglądania za połówkę:
Gassiev KO, TKO, DQ @4 bet563 ⛔
 
S 1

santinho

Użytkownik
Całkiem niezle poszło; Chudinov wygrał, Villasana M do przodu i Mattice T, do pełni szczęścia zabrakło tylko wygranej przed czasem Mungui...
Na przyszły weekend coś ciekawego się kroi ?
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Całkiem niezle poszło; Chudinov wygrał, Villasana M do przodu i Mattice T, do pełni szczęścia zabrakło tylko wygranej przed czasem Mungui...
Na przyszły weekend coś ciekawego się kroi ?
Kroi i to grubo : Takam vs Chisora i Parker vs Whyte. O ile w pierwszej walce pewniakiem dla mnie jest Carlos Takam, to w drugim pojedynku mam zagwozdkę. Whyte lubi się bić, idzie na całość i może ustrzelić Parkera. Mnie osobiście Parker nigdy nie przekonał, w żadnym pojedynku. Jest po prostu dobry, ale w niczym nie jest jakiś wybitny. Później jeszcze naskrobię jakoś analizę, ale myślę o zwycięstwie Dilliana.
 
S 1

santinho

Użytkownik
Kroi i to grubo : Takam vs Chisora i Parker vs Whyte. O ile w pierwszej walce pewniakiem dla mnie jest Carlos Takam, to w drugim pojedynku mam zagwozdkę. Whyte lubi się bić, idzie na całość i może ustrzelić Parkera. Mnie osobiście Parker nigdy nie przekonał, w żadnym pojedynku. Jest po prostu dobry, ale w niczym nie jest jakiś wybitny. Później jeszcze naskrobię jakoś analizę, ale myślę o zwycięstwie Dilliana.
A Takam na pkt czy KO?
 
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Kroi i to grubo : Takam vs Chisora i Parker vs Whyte. O ile w pierwszej walce pewniakiem dla mnie jest Carlos Takam, to w drugim pojedynku mam zagwozdkę. Whyte lubi się bić, idzie na całość i może ustrzelić Parkera. Mnie osobiście Parker nigdy nie przekonał, w żadnym pojedynku. Jest po prostu dobry, ale w niczym nie jest jakiś wybitny. Później jeszcze naskrobię jakoś analizę, ale myślę o zwycięstwie Dilliana.
Ja również zastanawiam się nad wynikiem walki Parker-Whyte. Moim faworytem jest Parker, który będzie lepiej pracował na nogach oraz ma dużo większe doświadczenie od Anglika. Problem jest jednak w tym, że Whyte to drugi najważniejszy zawodnik w stajni Hearna w wadze ciężkiej i praktycznie ciągle mówi się o jego rewanżu z Joshua. W przypadku równego pojedynku, rundy mogą iść w stronę Anglika, a w najgorszym wypadku może wyniknąć z tego jakiś remis. Będą chcieli podnieść wartość Whyte, bo gdy Joshua wygra z Povetkinem, to prawdopodobnie on będzie jego kolejnym rywalem, zamiast Wildera.
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Na tej samej gali mamy również inny ciekawy pojedynek: Nick Webb- David Allen. Kursy dla mnie są absolutnie niezrozumiałe bo około 1,15 - 4,50.
David Allen to żaden wirtuoz ale ma doświadczenie w pojedynkach z czołówką i z niektórymi wyglądał całkiem nieźle a Nick Webb może i ma imponujący bilans 12:0 (10 przed czasem) ale wszystkie walki z absolutnymi leszczami z którymi przewalczył ledwo 26 rund.
Dla mnie walka 50 na 50.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Zgadzam się w typach na Takama i Allena. Chisora nie bez powodu trzymał zamkniętą mordę wczoraj. Allen przegrywał w prestiżowych walkach m.in. z Whitem(decyzja) i Ortizem(tko), a Webb... spójrzcie na boxrec na kim ma ten rekord zbudowany. Kurs w ako ponad 6-fajna sprawa. pozdro
 
Do góry Bottom