>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szwecja - Elitserien/Allsvenskan 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
@siema 177

@siema

Użytkownik
nie wnikam w typ ale Tai jedzie, zreszta od niedzieli wiadomo, ze pojedzie, zabraknie natomiast Przemka Pawlickiego i w jego miejsce Czaja
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Ktoś coś na dziś? Wczoraj fajny kurs ze Dackarna przegra ale nie obstawiłem... dzis czuje doyle +, Ljung -, Miedziak +....a co do 1x2 to nie mam pojęcia co dac..
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Ljung lepszy od Hampela 1,95 milenium
Typ for fun więc nie jakaś kosmiczną stawką. Peter to jeden z liderów ekipy gospodarzy, który poza jedna wpadką na wyjeździe notuje solidne wystęoy. U siebie jest w stanie zrobić wiecej niz 9,5 punktu, ja natomiast zagram przeciwko Jarkowi, jeśli od początku się spasuje to typ pogrzebany. Wierze jednak w powodzenie tego zakładu ze względu na spory kryzys Polaka który stracił blask i głod speedwaya który towarzyszył mu zaraz po kontuzji.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Szwecja
Ako : 2.55
Rospiggarna
v Gislaved - 14.5 @ 1.65 STS ✅
Prezent od sts&#39;u, ja zagrałem po kursie 1.8 ale juz spadł takze podaje aktualny. Porównywałem handicapy z innymi i handi ustawione na poziomie -20 a nawet -22. Najlepsze to, że wcześnie rano linia wystawiona na poziomie -12.5.Gislaved słabsza kadrowo, nie widze zdecydowanego lidera.,seniorzy gospodarzy mocniejsi.dodatkowo jestem ciekaw wystepu młodego Drabika, który ostatnio przestał nawet przyjezdzać na treningu do Wrocławia, konflikt z ojcem.
Indianerna v Vastervik @ 1.4 ⛔
Stawiam na zwyciestwo gospodarzy, Indianie mocni na swoim torze. Protas w dobrej formie, pokazał niezły żużel w Grudziądzu. Indianie wypuścili z rąk zwycięstwo w Eskilstunie, zabrakło niewiele. Dzisiaj nie jedzie Gomólski., do składu wraca Bjerre. Gospodarze mają mocnych 5 seniorów, goscie wczoraj pewnie rozgromili Masarne jednak to ma małe znaczenie. Goście na wyjazdach sporo tracą, nawet Pedersenowi zdarzył się mecz poniżej 10 punktów, Kildemand bardzo nierówny. Goscie mają mocniejszych rezerwowych, mimo to uważam że Indianie wykorzystają atut własnego toru.
Masarna v Vetlanda @ 1.10 ✅
Staram sie unikać niskich kursów, ale tutaj na prawde bardzo ciezko aby była jakakolwiek niespodzianka. Masarna to bankrut, skład słaby po drugiej stronie fenomenalny Łaguta, Zmarzlik. THJ w dobrej formie , młody Kurtz.

E:
Typ na Rospiggarna bez problemu, ale głupi błąd byle podbić kurs i mam za swoje. Liderzy Indian nie popisali sie, potwierdza sie obniżka formy Tajskiego, rezerwy 1punkt w 6 startach i wynik w jest jaki jest.???? dla mnie.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Vastervik - Vetlanda 2.10 fortuna ✅
W pierwszym meczu 45-45, tutaj myślę, że wynik również będzie się kręcił w okolicach remisu, dlatego &quot;domu nie stawiam&quot;. Sądzę jednak, że gospodarze mają dużo bardziej wyrównany skład i to może zadecydować. Dużo lepiej według mnie prezentują się też pozycje 6 i 7, gdzie to na wyjeździe Karlsson i Bech byli lepsi od swoich przeciwników w stosunku 3-11! Przy równych składach to ma bardzo duże znaczenie. Dwa niepewne ogniwa jakimi są Kurtz i T.H. Jonasson też nie przekonują do zwycięstwa gości. Ze strony gospodarzy nieco boję się o Kildemanda i Vaculika, choć mam nadzieję, że Słowak przełoży dobrą formę również na Szwecję. Kurs wart gry w moim mniemaniu. Nie jest to typ z rodzaju peffki, ale próbuję. Forbet daje 2.20 ale na Vetlandę i myślę, że to jest lepsze oszacowanie szans, a tu spróbuję wykorzystać gapiostwo fortuny. W zasadniczej padł wynik 49-41, ale to było w maju, w dużo innych składach, podaje tylko jako ciekawostkę.
P.S. Macie jeszcze jakieś pomysły na dziś? Zapraszam do dyskusji ????

E: 51-39, nie spodziewałem się, że tak gladko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Eskilstuna Smederna - Rospiggarna Hallstavik
Michael Jepsen Jensen vs Robert Lambert
Typ: Robert Lambert @ 2.75 - Unibet ✅ ✅ ✅
Myślę, że pozycja do zagrania zważywszy na kurs. Do tego zobaczcie z kim będzie jechał Lamba a z kim MJJ. Do tego może dojść rezerwa taktyczna bo gospodarze będą budować przewagę przez drugim meczem półfinałowym. Duńczyk dobre występy przeplata kiepskimi, ostatnie mecze to up&amp;down - 9, 16, 6, 8, 11, 3 (3 punkty u siebie). Zobaczymy co dziś pojedzie, ale po takim kursie, z Lambertem który jest w gazie, który ma szansę na 6 biegów - pobieram Brytyjczyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dackarna Mallila - Vastervik
Typ: Vastervik +10.5 @ 1.70 - STS ✅ ✅ ✅
Drugi półfinał Elitserien. Unibet dał 8.5 punkta na Vastervik, STS 10.5. Nie mogą więc przegrać 12 punktami i myślę, że są w stanie to zrobić. Post wyżej kolegi funias pokazuje, że to silna drużyna i przez przypadek w tych playoffach nie są. Cel na dziś to przegranie jak najmniejszą ilością punktów. Vaculik, Ljung, Nicki, Kildemand (który zagranicą radzi sobie lepiej niż w Polsce), do tego Smektała. No jest dobra paczka. Po drugiej stronie oczywiście także - Dudek, Hancock, Janowski. Vastervik odesłało z kwitkiem Vetlande, jadąc bez Kildemanda, którego zastępował Bech i zrobił 9+2. Składy naszpikowane gwiazdami i może decydować dyspozycja dnia. Długo śledzę Elitserien i mam wrażenie, że procent wygranych meczów przez gości jest tu najwyższy. Nie ma więc takiej przewagi toru. Uważam, że te +10.5 to fajna opcja, gdzie przy ewentualnym większym odjeździe gospodarzy można niwelować wynik taktycznymi, a kim, to pokaże czas i to, kto dziś w ekipie Vastervik będzie najlepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom