>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Panowie mam inne pytanie,być może juz padło wcześniej.
Tą kartą eco normalnie mogę zapłacić w internecie np. za zakup na allegro ?
Jeśli tak to tez trzeba liczyć tak jak za wypłatę z bankomatu ? z prowizją?
i oczywiscie przewalutowanie.
 
T 9

typer1992

Użytkownik
Wyplacajac 1000 zl z bankomatu ,pobiera z konta niecale 1100 (po wszystkich oplatach i potrąceniach )dla przykladu .Czyli prawie 10%.Troche duzo ,ale mozliwe ze jest szansa by wyszlo troche mniej?
 
waska 131

waska

Użytkownik
Pekao pobiera 60-65 zl od 1000. Nigdy nie zdarzylo mi sie wiecej.
Tak dokladnie takze nie gadajcie glupot . Edit tak mozna placic w internecie ta karta np na allegro . Oplaty nie wiem czy sa a jak sa to minimalne takze bez lipki
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Ni wiem jakie 10%. Mi w tym miesiącu przy wypłatach po 1000zł pobiera zawsze 61-65zł więcej także nie jest to tragedia. Jak liczyłem płatności kartą w sklepach to wychodzi jakieś 30-35zł na każdym tysiącu. Próbował ktoś wypłacić np w Żabce? ???? wiem, że u nich można wypłacić kasę przy płatności kartą i jestem ciekawy jakby to wyszło. Zawsze możnaby zaposzczedzić 30zł
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Czy np po 12 miesiącach nieaktywnosci, pobierają jakąś kwotę , jeśli na koncie nie ma żadnych pieniędzy (bo pytając na meilu odpisali, jakby pobierali, ale dziwne wydaje mi się by była kwota na minusie, ale może się myle) .Ktoś coś wie ?
 
H 32

hortex

Użytkownik
Co wpisać podczas wypłaty w kod oddziału i bank korespondent na konto bankowe? Bank BZ WBK.
I drugie pytanie dotyczące wypłaty euro za granicą, typu Słowacja, Litwa, Niemcy. Czy mają tam język polski w bankomatach?
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Podbijam, pomoże ktoś?
Jak kiedys Betsson tego wymagal to wpisywalem adres glownej siedziby banku o zawsze przelew docieral. Najlepiej zadzwon do banku to powiedza dane. Jak sie Twoja sprawa z US skonczyla? Bo obserwowalem watek, ale widze, ze zniecheciles sie tam udzielac.
 
T 0

tornado21

Użytkownik
Ten branch code i bank correspondent to u mnie pisze ze opcjonalne wiec nie wypelnialem tego. Mimo to po IBANIE sam wykrywa jaki bank i Swift code wiec chyba powinno wystarczyc zeby przelew dotarl?
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
wypłata na konto (silver) wynosi 25.38-43.02 PLN, to od czego zależy na rozbieżność? Przypuszczając, że wypłacam do banku PKO. To skąd mam wiedzieć, czy będzie to np. 25 zł czy 43 ?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Chciałem wpłacić trochę grosza do Bettsona bo jest promocja na ekstraklasę, ale ZONK
Z tego co widzę, Bettson nie obsługuje już Ecopayz (komunikat: this method is currently not available)
Pewnie tak samo jest w Betsafe, Nordicu itp. bukach z tej stajni.
Czy Ecopayz tak jak Skrill już się kończy?
U mnie jest normalnie dostepny. Chwilowo pewnie nie działało
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Panowie , miał ktoś tak że nie mogł wyplacic kasy z bankomatu ? mimo ze srodki są.
Próbowałem takze zaplacic kartą na allegro i płatność nieudana..
O co moze chodzić ?
 
Do góry Bottom