>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europe Minor - FACEIT Major 2018 + ELEAGUE Premier 2018

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Nie znałem RR od tak dobrej strony, taktycznie naprawdę mi zaimponiwali. Do tego wykorzystanie naszych bledow daje im zwyciestwo na pierwszej mapie.
Pokładaliśmy spore nadzieje w Pingwinach. Teraz mają szansę na wygranie swoje pierwszej mapy. Szwedzi jednak wygladaja na bardziej pewnych siebie, co też może mieć kluczowe znaczenie w takim momencie
 
uzytkownik-24118 2,1K
A mi się wydaje, że przy tym taktycznym odbijaniu (brawo dla RR za przygotowanie) trochę zabrakło agresji. Zajmowali pasywne pozycje odcięte smołkami zamiast przynajmniej spróbować skontrować to odbijanie agresywnym dojazdem CT (zwłaszcza w tej drugiej sytuacji gdy paka była podłożona 5 na 5), po fleszu. Obiegnięcie od venta w sytuacji gdy ventroom jest odcinany smołkami jest właściwie żadną kontrą na to ustawienie, a zdaje się że takiej zagrywki próbowali Polacy.
 
sasasa 194

sasasa

Użytkownik
Mniejsza z przegranym kuponem, szkoda, bo była szansa powalczyć o Majora. Widać, że nerwy ich zjadły. Choćby ten przestrzelony strzał z awp w plecy w dogrywce.Ciekawe czy się w ogóle podniosą po tym.
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Po zastanowieniu cieszę się że wybrałem bezpieczny wariant z handi bo w pierwszej myśli i analizie miałem grać na czysty win. W sumie można w pewnym momencie było kontrowac po 10
 
uzytkownik-24118 2,1K
Dobra, ja nie mam pytań. Grali 3 mapy, na każdej powinni byli wygrać, ale to co zrobili na duście 2 to już jakaś wyższa szkoła. Naprawdę mieć 15-6 na swojej mapie, na mapie której rywal nie gra. I taki throw. Głupie picki, a 30 runda to jakaś kwintesencja tego Kinguin w Londynie. 5 na 2 i nie umieją zamknąć takiej mapy. Ja nie wiem co jest przyczyną, strzelają ładnie, wracają czy tam uciekają z wynikiem zależnie od sytuacji i zdarza się 1, 2 czy kilka rund których przegrać właściwie nie mają prawa a przegrywają. Chyba to im właśnie najbardziej nie dojechała do Londynu głowa. Kiedy trzeba było pasywnie czekać to wychylali, kiedy wypadało odpowiedzieć agresją (jak na tych post-plantach na B na cache) to czekali defensywnie. Właściwie dziś cały dzień większość mid-round calli nietrafionych, złych, fatalnych. Mieli potencjał, ciężko napisać że byli słabsi, ale z drugiej strony ciężko nie napisać że odpadli zasłużenie.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Brak słów. Jak dają radę wejść na tego BS’a, to nie potrafią go obronić. To co zrobili na cache, w tych rundach na B, gdzie mieli całego BS’a, bombę, a i tak przegrali rundę dwoma smoke’ami...
Teraz na dd2 to kompletna patologia. Ich mapa, mają 15-6 po CT, dają dojść Szwedom do dogrywki, w której tak samo przegrywają. Głowy im totalnie siadły.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Siemanko planuje na jutro puścić taki kuponik:
Ence + Astralis+ mapa MIBR ;) co sądzicie o takim zestawie ?
To zależy od Twojego stylu gry. Moim zdaniem Ence i Astralis za duże ryzyko po takim kursie. Astralis wiadomo, że to super faworyt jednak 1.10 to nie jest żaden kurs. Do tego MIBR z tarikiem to niewiadoma.
W takim wypadku należy zrozumieć jedną kwestie, że każdy dodatkowy typ zmniejsza Twoja szansę. Bardziej preferuje szukanie singla z podobnym kursem. Bo w Twojej propozycji mamy AKO około @1.95 a to nie jest wcale taki duży kurs.
 
uzytkownik-24118 2,1K
O ile ENCE moim zdaniem jest do gry, o tyle Astralis po 1,10 to tak nie bardzo. Chłopaki mieli podóż z przygodami, a to zgubiony bagaż a to opóźniony lot. Osobiście po C9 z dwoma standinami cudów się nie spodziewam, wygrana nad Astralis byłaby pewnie sporą sensacją ale po 1,10. Takich kursów generalnie się nie gra.
Co do Liquid - MIBR. Co prawda Amerykanie na tym turnieju bez trenera co jakieś znaczenie może mieć. Ale i MiBR jest zagadką jak się wpasuje do ekipy tarik i czy to z miejsca rozwiąże wszystkie ich problemy? Wątpię. W ogóle husarz22 będzie osobny temat na ELEAGUE czy dyskutować będziemy w ogólnym wątku?
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
LIQUID - MIBR
Jesli ktoś obstawia ten mecz to chyba należy się kierować tylko przeczuciem. Ponieważ obie ekipy zagrały słabo podczas ESL One Cologne. Tarik jest dopiero od tygodnia i cudów nie możemy raczej oczekiwac.
Z kolei Liquid miało sporo czasu na treningi i zobaczymy czy coś udowodnią. Na pewno nikt tego turnieju nie zlekceważy że względu na milion dolarów w puli ????
To spotkanie chyba należy odpuscic ponieważ będzie ono odpowiedzią na to w jakiej formie są te drużyny
 
uzytkownik-24118 2,1K
Astralis 2-0 @1.50
Wydaje mi się że Amerykanie z Cloud9 nie mają w chwili obecnej podjazdu do Astralis mówiąc kolokwialnie. Po odejściu tarika ilość problemów które muszą w najbliższym czasie rozwiązać wewnątrz organizacji tylko urosła. Nie znaleźli jeszcze zastępstwa za usuniętego ze składu fnsa a już z okrętu uciekł tarik, który chyba był IGLem we drużynie (na pewno przejął tą rolę przed finałami ECS ale nie wiem czy potem były jakieś zmiany). W jego miejsce jak rozumiem 1 do 1 Golden. Ale jak wygląda przejście z komunikacji w języku ojczystym do komunikacji po angielsku to podkreślali zawodnicy niejednokrotnie (MiBR, North ostatnio, czy choćby standinujący w FaZe Xizt). Ja uważam, że w pełni przygotowane i zgrane C9 miałoby chyba problem z pokonaniem Astralis a co dopiero z takimi problemami. Jasne, Duńczycy mieli jakieś przygody w drodze na turniej (opóźniony lot z Europy, zagubiony bagaż), ale wylecieli na tyle wcześnie że nie powinno mieć to jakiegoś dramatycznego wpływu na ich grę.
Zastanawiam się co dać do tego do dubelka. Kusi trochę wygrana ENCE, chociaż kurs tylko 1,30. Tym nie mniej IMHO grają solidniej, pokazali się z dobrej strony na dłuższym niż 2x Bo1 dystansie. Chociaż prawdziwa weryfikacja siły drużyn przyjdzie dziś, to mi zawsze takie odwracanie spotkań o 180 stopni kojarzyło się z zespołami niestabilnymi, nie w pełni przygotowanymi.
Zastanawiam się nad meczem MiBR - Liquid. Tam z kolei kusi trochę over 2.5 mapy. MiBR miało ostatnio niestabilnego cache&#39;a. Do tego Amerykanom zostaje ewentualnie dust jeśli nie chcą grać cache. Brazylijczycy natomiast mają inferno, na którym co prawda rywal też mocn, ale mogą dać radę. Mogą też próbować traina. Liquid osłabione brakiem zewsa, który z powodów zdrowotnych wrócił do Brazylii. Wiadomo, że to &quot;tylko&quot; trener a nie jeden z 5 graczy ale na tym poziomie i takie detale mogą decydować.
Astralis 2-0 + MiBR - Liquid over 2.5 @ 2.80 ⛔
 
uzytkownik-24118 2,1K
Dzisiaj w ELEAGUE trudne do obstawiania mecze. Faworytami są oczywiście FaZe i Natus Vincere. Ale pytanie czy podołają. Mówiąc szczerze, gdyby nie fakt, że FaZe za rywala ma mousesports to pewnie szukałbym czegoś przeciwko nim. Ale tutaj po myszach też wiele się nie spodziewam. Zobaczymy jak to będzie wyglądało ze snaxem - w Kolonii pokazali się z niezbyt dobrej strony i nie wiem czy do tego turnieju zdążą się przygotować. Przede wszystkim jestem ciekaw jak wygląda to komunikacyjnie i dopasowaniem ról. Bo przecież raczej Snax nie wejdzie do drużyny jako 1 do 1 za STYKO.
Nie zdziwię się natomiast jeśli FaZe z olofem zaprezentuje się słabiej niż ze standinującymi cromenem i xiztem. Pamiętam jak wyglądało Astralis na majorze z powracającym po przewie devicem. Szkoda, że nie ma nigdzie (ja nie widzę) linii na fragi olofa, bo moim zdaniem nie nastrzela ich za wiele. Jeszcze w Kolonii niko wypowiadał się o poszukiwaniach standina na ten turniej. Nie zdziwiłbym się gdyby okazało się, że został niejako przymuszony do powrotu bo FaZe nie chciało dłużej grać ze standine i zaczęłoby szukać piątego gracza zamiast olofa na stałe.
W drugim meczu generalnie jestem dość bliski postawienia na wygraną NaVi. Są ostatnio w niezłej formie i to nie dotyczy tylko simple&#39;a. A to zawsze zwiastowało, że ta drużyna będzie groźna dla każdego W Kolonii NaVI ograło swojego dzisiejszego rywala łatwo, 2-0. Ciekawe co i jak bardzo poprawili przed tym turniejem.
NaVi @1.40
NaVi 2-0 @2.25

Faworytem bukmacherów do wygranej w tej grupie jest FaZe Clan, natomiast za jakieś drobne chyba spróbuję typu, że NaVi wygra grupę. To jedyna drużyna która w tej grupie ma stabilny skład, pozostałe dokonując zmian w ostatnim czasie (draken, Snax, olof) raczej pokażą pełnię swojej dyspozycji na DH Masters pod koniec sierpnia, po przerwie wakacyjnej, i na majorze niż tutaj. Oczywiście, nie oznacza to, że ktokolwiek odpuści ale spróbuję 4fun:
Natus Vincere wygra grupę B @2.60
Kursy z Totalbetu
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Lecimy dzisiaj :
Mousesports win- 2,4 z Unibet
Liquid han +1,5 mapy 1,85 Unibet
:**
/Proszę uzasadniać swoje zakłady. &quot;Suche&quot; typy można podawać w dziale Kupony lub Kupony że statystykami
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja dzisiejsze mecze odpuszczam.
Co prawda Liquid zaprezentowało się fajnie przeciwko MiBR a Astralis miało problemy z C9 i jeśli powtórzą swój występ to Astralis może mieć z amerykańską formacją problemy. Tyle, że mimo przeciętnego teoretycznie występu dalej nie zgubili mapy, przewodzą w statystykach obrażeń zadawanych granatami (ADR 46.7, drugie jest C9 z 31.2), mają drugi wskaźnik Flash Assists (0.25 na rundę). Generalnie uważam, że nie są aż tak bardzo nie do ruszenia jak jeszcze miesiąc czy dwa temu ale przecież fiinały ECS w Londynie też zaczęli od problemów z C9 a potem nie oddali choćby mapy. No i nie można zapominać o tym, że Liquid ma bardzo niekorzystny bilans meczów - nie wygrali ani jednego, zdarzało im się ugrywać mapy, ale na 18 rozegranych mapach bilans wygląda na 14-4 dla Astralis. Odrzucone będą niemal na pewno cache i overpass. Duńczycy mogą spokojnie picknąć nuke, Liquid zapewne weźmie mirage (największe szanse na sukces IMHO, chociaż ostatnio 4 przegrane mapy z rzędu). Ryzykowanie inferno vs Astralis to zawsze ryzyko, mają na tej mapie nieźle dopracowane granaty chociaż przedwczoraj mieli z C9 lekkie problemy. Gdybym miał coś wybierać to dla mnie over 2.5 do gry.
W drugiej parze Natus Vincere - mousesports. Mam pograne proponowane w poprzednim moim poście wygranie grupy przez Ukraińców więc nie wykluczam jakiejś kontry, ale szczerze przyznam nie widziałem (jeszcze) spotkania myszy z FaZe więc ciężko mi się wypowiedzieć jak to tam wyglądało. Ale tak na sucho po statach patrząc to znowu wydaje się że jest potencjał na pojedynek w pełnym wymiarze (np. nuke, d2 jako picki).
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Liquid +1,5 mapy + Mouz win = 4.40 BAH
Od wczoraj, po meczu Mouz mam ochotę to bardzo zagrać. Przeraża mnie fakt, ze koledzy też tak grają, bo nigdy z masowek nic dobrego nie wychodzi, ale trudno... Stówka poleciała.
Powiem szczerze, ze obejrzałem chyba wszystkie mecze lanowe Astralis w tym roku. Jedno jest pewne, w najwyższej formie to oni nie są ma pewno. Lecz nie lubię przeciwko nim grać, bo według mnie to top 1 świata. Coś mnie skłania ku Amerykanom. Mam wrażenie, ze brak trenera poskutkował nawet dosyć pozytywnie. Grają u siebie, czują się dobrze. Jeśli Taco zagra swoje, myślę, ze urwanie mapy to minimum. U Duńczyków coś &quot;nie gra&quot;, nie mam pojęcia co, bo aż takim znawca nie jestem, ale mecz z C9 mógł pójść w druga stronę, przy odrobinie szczęścia. Mam wrażenie, ze zobaczymy trzy mapy. Liquid nigdy nie wygrało BO3 na Astralis, więc na czysty win się nie porywam.
Co do Navi - Mouz. Ktoś pomyśli, ze zwariowałem, Ale gra Ukraińców dalej mnie nie zachwyca. Wiem wiem, wygrywają turnieje, 2 miejsce hltv, ale oni grają momentami na takim poziomie free style &quot;ruskiego&quot;, szczęścia, cudownym dziecku Simplu, ze na dłuższą metę to się nie uda. Kiedyś musi zostać przerwana passa zwycięstw i wierzę, ze nastąpi to dzisiaj. Navi ban cache, mouz ban overpass. Także dusta zobaczymy na pewno, co wiąże się moim zdaniem z handicapem +1.5 dla mouz na samym początku meczu.
Myszy wyglądały bardzo solidnie z Faze, widać, ze Snax już wszedł w zespół. Według mnie jeszcze miesiąc, dwa i będzie zdecydowanym wzmocnieniem. Już według mnie gra lepiej niż Styko.
Proszę ostrożnie ze stawką, bo duble w CS gram rzadko, szczególnie po takim kursie. Elko
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Moim zdaniem dzisiaj sporo wskazuje na to, że swoje mecze wygrają faworyci czyli kolejno Astralis oraz Natus Vincere.
Duńczycy od jakiegoś czasu dominują na scenie. Widać, że ten Magisk był dobra decyzja aby wzmocnic ich ekipę. Robi fenomanalną robotę na miarę gracza w drużynie która jest Top1 według rankingu hltv. Wczoraj lekkie problemy z Cloud9 na inferno ale overpass już był pod kontolą. Dzisiaj kolejna amerykańska drużyna. Widać że liquid pasuje Astralis ponieważ ekipa devica ostatnio bardzo czesto ich ogrywa. Do tego TACO zagrał wczoraj fatalne spotkanie i myślę, że jego ekipie będzie dzisiaj go również brakowac
Natomiast jeżeli chodzi o drugi mecz Navi z mousesports, to tutaj wskazuje na Ukraincow. Jak widać po wczoraj, nadal utrzymują wysoki poziom. Myszki mogą ugrać max jedną mapę ale musimy pamiętać że są oni od niedawna po zmianie - dołączył do nich Snax. Navi jest na tyle doświadczoną ekipą, że nie powinni dzisiaj przegrać tymbardziej, że Simple ciągle jest w gazie.
Często lubię szukać niesodzianek ale po tym co zaobserwowałem byłbym zaskoczony gdyby Astra lub Navi przegrali.
Astralis + Natus Vincere
AKO: @2.03 Unibet
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
MIBR - Cloud9
Dzisiaj pierwsze zespoły pożegnają się z turniejem. Najpierw o &#39;być albo nie być&quot; zagrają MIBR i Cloud9. Mecz jest o tyle ciekawy, że do MIBR doszlo dwóch zawodników z C9, mianowicie Stewie2k i tarik. Mimo to ekipa Fallena nie zachwyca. Mam niesamowity dylemat co tutaj obstawić ponieważ obie ekipy wymieniły dwóch zawodników. Ktorym to wyszło na dobre przekonamy się późnym wieczorem.
Mam straszną pokusę obstawić na Cloud9 ponieważ tak jak pisałem wyżej byli oni w stanie zagrozić Astralis. Golden za tarika to nie taka zła zmiana bo oboje są IGL&#39;ami i nie raz pokazywali swój geniusz. Co do STYKO to jest zagadką. Wiemy na pewno że pierwsze skrzypce gra trojka Amerykanów czyli skadoodle, autimatic i RUSH. Moim zdaniem są w stanie zagrozić MIBR. Na pewno nie stawiałbym na faworyta w tym spotkaniu bo od jakiegoś czasu ich gra to straszne męczarnie i odpuszczę na nich kurs @1.35. Bardziej przekonuje się do pogrania na Cloud9 ale może się myle, a Wy jak uważacie czy w końcu ta brazylijska drużyna (z tarikiem i Stewie2k) odpali?

Fnatic - Faze
jest to mecz grupy B na turnieju ELEAGUE Premier 2018. Obie ekipy przegrały swoje pierwsze mecze i zagrają teraz o pozostanie w turnieju. Pewnie trudno będzie sobie wyobrazić, że Faze odpadnie już w fazie grupowej. Jednak ich gra nie zachwyca. Przegrali ostatnio w półfinale w Kolonii z BIG, mimo że Niemcy byli w niesamowitym gazie to jednak Faze teoretycznie powinno ich pokonać. Teraz po długiej przerwie wrócił olofmaister, pomimo jego dobrego spotkania to i tak przegrali mecz inauguracyjny z mousesports. Coś niedobrego dzieje się w tej drużynie.
Za to po Fnatic od ostatniego turnieju lanowego widać progres. W końcu Draken złapał niezłą forme. Myślę, że z flusha, Krimzem i JW będą w stanie zagrozić Faze, które formą nie zachwyca. Zagrali naprawdę ciekawe spotkanie z NaVi lecz niestety ekipa S1mpla okazała się za mocna. Bardzo dziwią mnie te kursy, chyba bukmacherzy za bardzo sugerują się h2h. Uważam, że będzie to wyrownane spotkanie z lekka przewagą Fnatic i to oni zwyciężą.
Fnatic @3.20 1xbet
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom