>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2018/2019 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
Odpuść. Ludzie będą gadać.
Transfery Legii bardzo dobre ze względu na rodzaj decyzji, a to czy piłkarze się odnajdą czy nie zawsze jest kwestią otwartą. Co prawda jak zatrudnili Jozaka też myślałem, że sytuacja ulega stabilizacji, ale teraz naprawdę wydaje się, że żadnych nerwowych zmian nie będzie.
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Myślicie że Legia może wkońcu coś ugra na arenie w LM bądź w LE ? .
Potencjał w zawodnikach jest. Tylko czy ten Klafurić ogarnie , a może skończy szybko niż się spodziewamy
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Pod względem zgrania i jakości zawodników jest dobrze. Na każda pozycje po 2-3 graczy będzie rywalizacja i mam nadzieję wreszcie nie będzie płaczu że grają w środku tyg puchary a w weekend ligę. Szeroką kadrę i dość wyrownana jaka zbudowali pozwala optymistycznie na to patrzeć. W zasadzie dwie różne jedenastki można wystawić.
Co mnie martwi? System 3-5-2 jakim Klafuric chce grać. Zapatrzony jest strasznie w takie ustawienie. Zobaczymy.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie Lubin potwierdziło 2 transfery, do zespołu dołaczyli:
26-letni Rosjanin Vladislav Sirotov, jest to skrzydłowy, który ostati sezon spędził w rezerwach Zenita St Petersbourg, wystepującego na zapleczu rosyjskiej ekstraklasy. Sirotov zagrał w 37 meczach, strzelił 5 bramek i zaliczył 4 asysty.
26-letn Słoweniec Damjan Bohar, rówież jest skrzydłowym, w ostatnim sezonie grał w MK Maribor, z którym wywalczył vice mistrzostwo Słoweni, zagrał w 34 meczach, strzelił goli i miał 2 asysty.
 
norbi87 11

norbi87

Użytkownik
Wato Arweladze ,Maciej Firlej,Maciej Górski i Paweł Sokół to nowi zawodnicy Korony Kielce. A pozbyliśmy się aż 9 piłkarzy....Do opuszczenia klubu jest jeszcze 3 zawodników. Jak na razie nie mamy nawet ławki rezerwowej, w klubie dzieją się dziwne rzeczy, ale mam nadzieje że do startu ligi wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.
Choć patrząc na nowych zawodników, to nie mamy się czego spodziewać w nadchodzącym sezonie. Pozostaje tylko czekać i się modlić, że Korona utrzyma się w Ekstraklasie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Niepokojące wieści napływają z Krakowa. Wygląda na to, że Wisła Kraków rozpocznie sezon Lotto Ekstraklasy poza własnym stadionem. Klub nie porozumiał się z miastem w sprawie wynajęcia obiektu. Wiślacy być może będą grali spotkania domowe w Niecieczy, Gliwicach bądź w Sosnowcu.
Jeśli tak się stanie, to chcę przypomnieć, że w poprzednim sezonie Sandecja również spotkania domowe rozgrywała na wyjeździe i wszyscy wiemy jak się to skończyło.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wisła jednak spotkania domowe będzie rozgrywała u siebie.
Poznaliśmy również nowego trener Wisły Płock. Nowym szkoleniowcem klubu z województwa mazowieckiego został Dariusz Dźwigała. Trener związał się z Wisłą umową do 30 czerwca 2019 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Orientuje się ktoś jak polskie buki rozliczają zakład długoterminowy na spadek z danej ligi, jeśli drużyna nie dokończy rozgrywek, szukałem w regulaminie (głównie chodzi o lvbet) ale nie widzę czegoś takiego, a pytanie na chat, przerosło Panią konsultantkę. Jak dla mnie to powinno być rozliczane jako wygrana, bo de facto drużyna spada z ligi, ale nie chcę mi się bez pewnego info mrozić pieniędzy, żeby w razie wycofania drużyny dostać zwrot.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Michael Heinloth podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy z szefami Zagłębia Sosnowiec. 26-letni Niemiec w ubiegłym sezonie grał w barwach NEC Nijmegen.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Myślę że ze 3 spotkania to będzie minimum.
Po takim low-kicku Peszki to ktoś z KSW powinien się nim zainteresować. Może po zakończeniu kariery go tam zobaczymy.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
3 spotkania to byłby najniższy wymiar kary. Gość ma nie po kolei w głowie, za takie coś to powinien dostać z 10 spotkań pauzy. W sumie i tak nie łapie się do pierwszego składu więc strata dla Lechii żadna.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Kosecki na badaniach w Turcji. Chociaż kluby się jeszcze nie dogadały, dziwna sprawa, ale. Z niewolnika nie ma pracownika, dlatego można powiedzieć, że odejdzie ze Śląska.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Komisja Ligi zawiesiła Sławomira Peszko na trzy miesiące i nałożyła na niego karę grzywny w wysokości 30 tys. złotych (+kara od Lechii Gdańsk).
Kara zawieszenia jak najbardziej zasłużona, ale kasa?. Na czyje konto poleci 30 tys?!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Komisja Ligi zawiesiła Sławomira Peszko na trzy miesiące i nałożyła na niego karę grzywny w wysokości 30 tys. złotych (+kara od Lechii Gdańsk).
Kara zawieszenia jak najbardziej zasłużona, ale kasa?. Na czyje konto poleci 30 tys?!
Po odwołaniu pewnie i tak zostanie z miesiac. Jeśli to utrzymają to spoko. Ale wątpię w to niestety.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Komisja Ligi zawiesiła Sławomira Peszko na trzy miesiące i nałożyła na niego karę grzywny w wysokości 30 tys. złotych (+kara od Lechii Gdańsk).
Kara zawieszenia jak najbardziej zasłużona, ale kasa?. Na czyje konto poleci 30 tys?!
Po odwołaniu pewnie i tak zostanie z miesiac. Jeśli to utrzymają to spoko. Ale wątpię w to niestety.
mam nadzieję, że ta &quot;dobra dusza reprezentacji&quot; będzie miała choć ksztę honoru i nie będzie żadnego odwołania, tak samo Lechia, jeżeli sama ukarała zawodnika finansowo to nie powinna się odwoływać, kara adekwatna do czynu, oby ją utrzymali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom