>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher forBET - opinie

C 272

cowboy

Użytkownik
Też nie pałam jakąś wielką sympatią do Forbetu, ale chłopie jaki cyrk? Wszędzie zakłady z tego meczu zostały rozliczone po kursie 1,0. W niektórych bukmacherach zapewne te zakłady, które już przed przerwaniem meczu były rozstrzygnięte, jak np. Legia over 1,5, czy Legia będzie prowadzić do przerwy, zostały normalnie rozliczone, a takie jak np. ilość kartek, bramek, czy właśnie wynik końcowy, to wszystko ze zwrotem. Bo co z tego, że Legia prowadziła 2:0, skoro Lech teoretycznie miał szansę te 2 bramki strzelić i doprowadzić do remisu? Walkower też nie jest tłumaczeniem, bo zapewne mają w regulaminie zapis, że liczy się wynik uzyskany na boisku, a nie poprzez walkower.
&#39;niektorzy bukmacherzy&#39; podchodza w takich szczegolnych okolicznosciach, bo byl to zaklad specjalny, indywidualnie. co ze zwyciestwem jagi? na to byl kurs 1.70 i tez byla to czesc zakladu specjalnego, ktora juz zostala rozliczona. no i tutaj ewidentnie powinni rozliczyc to na korzysc graczy. nie raz mialem taka sytuacje w b365 jeszcze i bez problemu rozliczali zgodnie z wynikiem boiskowym jezeli wieksza czesc meczu zostala rozegrana. po prostu kupa graczy pograla ten zaklad specjalny, no i musieli by wyplacic sporo kasy ale dostali okazje do tego, zeby zrobic zwrot no i to zrobili. widac ich podejscie do grajacych u nich, pazera. tak samo jak z ta akcja &#39;gra bez podatku od ako z 3 zdarzeniami&#39; - to tez zmienili nie informujac graczy juz dawno, bo im bylo za malo.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie chce mi się wierzyć, że całoroczny rozliczył Ci zakład na ✅ w niedokończonym meczu, który jeszcze trwał. W takim wypadku musiałby rozliczyć na ⛔ osobom, które grały przeciwnie do Ciebie. Przecież to byłby precedens, ja nie wyobrażam sobie sytuacji, że gram np. Na remis w meczu Lech - Legia, zostało 15 minut gry, mecz przerwany i niedokończony, a mój zakład przegrany. Rozumiem też rozgoryczenie, bo jednak jeden zakład był wygrany, ale taki urok zakładów specjalnych. Nie mogli inaczej tego rozliczyć, bo po jakim kursie, skoro zwykłe AKO na ten mecz było po kursie bodajże 4,64, a tutaj 5, więc o ile powinni podnieść kurs na Jagę? Zakład był łączony i dlatego też podniesiony kurs, by pewnie więcej osób to zagrało, w końcu bardzo prawdopodobne było, że albo Jaga się spali i nie wygra, czego w sumie było blisko albo Legia zadowoli się remisem w Poznaniu. Inna sprawa, że ciekawe, jakby potraktowali zakład, gdyby Jaga nie wygrała ???? Pewnie by były minusy, ale nie ma co zakładać, tego się nie dowiemy :p
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Mógłby ktoś wkleić warunki dzisiejszej gry bez podatku,coś mam problem ze znalezieniem.
Z góry dziękuję
&quot;Grając minimum 3 zdarzenia na kuponie z łącznym kursem minimum 2,00 współczynnik wyniesie 1,00, czyli forBET pokryje cały podatku od postawionej stawki&quot;
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Raz pokrywaja a raz nie. Wczoraj mozna bylo grac bez podatku, dzis juz sie nie da, cyrk na kółkach.
 
norbi87 11

norbi87

Użytkownik
Wie może ktoś jak to jest z tym bonusem na forbecie? Muszę go obrócić 3 razy, ale muszą być na jednym zakładzie 3 zdarzenia? Dobrze mówię czy jest to jakoś inaczej? Z góry dzięki za odpowiedz.
 
S 28

shalir

Użytkownik
Prawdopodobnie bez znaczenia, ważne, że zagrasz 3 razy (właściwie suma kuponów musi być 3x od bonusu) po kursie wyższym niż 2. Jak kupon nie spełni warunków, to wyświetli Ci się komunikat, że kupon nie spełnia warunków.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Da się zagrać bez podatku ? Wcześniej widziałem tą promocję a teraz nie widzę tego nigdzie ...
(czat mi się zepsuł i nie mogę napisać szybko :| )
 
K 51

kolo12

Użytkownik
nie polecam szczerze tego pseudobuka - w meczu Fenerbahce Besiktas najpierw rozliczyli czerwona kartkę jaka win a po paru godzinach uniewaznili zaklad twierdza ze karta czerwona zostala dana juz po meczu, Mega nei polecam tego nieprofesjonalnego buka
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Ogólnie w innych bukach np sts tak samo rozliczyli to jako przegrana.
Generalnie forBET ma ten plus, ze są tam czasem złe powystawiabe linie szczególnie w CSie zauważyłem kilka razy na live, niestety aplikacja jest tragiczna.
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Nie mogę już edytować powyższego posta.
Ogólnie oradzam tego buka, wpłaciłem 3 depozyty. Każdy był dość spory wiec dostałem 3x bonus 400.
Na początku nawet go nie aktywowałem ale później stwierdziłem ze jak już wisi to program.
Rozumiem miałem problem żeby pograć grubiej jakieś single normalne.
Ale dziś próbuje z bonusa zagrać normalne zdarzenia 3 mecze na kuponie i po 20 minutach męki przyjmuje mo 4x po 50 zł.
Napisałem na czacie i dostaje odpwoiedz ze wykorzystałem limit na dane zdarzenie i muszę napisać maila do supportu z prośba o akceptację reszty stawki.
Normalnie cyrk... rozumiem weszły mi jakieś egzotyki grane dość grubo ale z bonusa grałem głównie NBA i piłkę wiec konkretna porażaka.
 
baba 134

baba

Użytkownik
Od 6,00 do 10,00 codziennie można grać bez podatku. Minimum dwa zdarzenia plus 1,14 dodatkowo. Mały + dla forbet. To chyba obecnie najlepsza oferta bez podatku w polskich bukach.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
No i koniec gry bez podatku, czyli wszystko po staremu ⛔⛔⛔:stop::stop::stop:
Dokładnie tak i był to jedyny bonus w ForBet którym nie trzeba było obracać czterokrotnie.
Aktualnie wszystkie oferowane bonusy to wyłudzanie kasy od graczy, bo czterokrotne obracanie z kursem 2.0 to prawdopodobieństwo 0.25^4 oznacza że p=0.004 lub inaczej na 1000 graczy czterem uda się a 996 zostanie oszukanych. Takie to fajne bonusy.
 
A 45

as1996

Użytkownik
Patrze na te bonusy i płakać mi się chce. Wiadome, że lepsze to niż nic. Kto jednak grał swego czasu w bwinie, bet365 czy nawet unibecie dostawał 10 razy lepsze bonusy na prośbę...
 
Do góry Bottom