>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Championship 2018/2019

Status
Zamknięty.
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Pierwsza kolejka nizszych lig w Anglii -jak zawsze na poczatku sezonu jest jeszcze sporo niewiadomych, ale uwazam, ze znalazlem 2 bardzo ciekawe spotkania. Oba laczy to, ze domowe mecze graja faworyci do awansu z kandydatami do spadku.
pierwszy mecz to WBA-Bolton. Sprawa jest prosta -WBA planuje jak najszybciej powrocic do Premier League. Wg Betfair tylko szanse Stoke na wygranie ligii sa wyceniane wyzej. W druzynie nie doszlo do jakiejs wielkiej rewolucji po spadku, mecz otwarcia z Bolton powinien zatem przysniesc spokojne 3 pkt. Bolton bowiem to druzyna, ktora praktycznie do konca ubieglego sezonu walczyla o utrzymanie. Bez wiekszych zmian w skladzie, ciezko wiec spodziewac sie zeby nagle wlaczyli sie do walki o awans.
Moim zdaniem gdyby nie to, ze to &quot;mecz otwarcia&quot; kurs powinien byc na poziomie 1,2 albo nizej. Betfair wystawil 1,4 na WBA co do dubla wydaje sie idealne
WBA-Bolton 1 @1,4
drugi mecz to spotkanie z League 2: Swindon-Macclesfield. Podobna sytucja jak powyzej, tyle tylko, ze dla The Robbins to drugi sezon na tym poziomie, a Macclesfield to beniaminek. Ale i tu spotyka sie jeden z glownych faworytow do awansu z kandydatem do spadku.
Poprzedni nie przyniosl Swindon powrotu do League 1 glownie dzieki fatalnej formie w meczach u siebie. Pierwszy mecz sezonu -domowy z beniaminkiem -ma ta passe zmienic. Od Macclesfield nikt nie oczekuje niczego wiecej niz walki o utrzymanie. Tak wiec teoretycznie zapowiada sie latwa wygrana gospodarzy. Podobnie jak w meczu WBA, gdyby nie to, ze mamy pierwsza kolejke kurs pewnie by byl jakies 1,5. A tak mamy bardzo dobre 1,75.
Swindon-Macclesfield 1 @1,75
i w dubelku daje to ladne @2,45
kursy z Betfair
Powodzenia!
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hull City - Aston Villa
Typ: 2
Kurs: 2,58
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Inauguracyjna kolejka na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Angli. Pierwsza kolejka to zawsze duża niewiadoma tym bardziej w tak wyrównanej lidze jaką jest Championship. Ja jednak w tym spotkaniu zaryzykuję i postawię na zwycięstwo gości. Aston Villa wydaje mi się być dużo mocniejszym zespołem na papierze. W tamtym sezonie zespół z Birmingham do końca walczył o awans i przegrał dopiero w finale w meczu barażowym z Fulham. Hull z kolei rozgrywki zakończył na odległym 18 miejscu. Przed tym sezonem według mnie gospodarze tego spotkania dużo bardziej się osłabili niż wzmocnili. Z zespołu odeszli tacy gracze jak Hernandez, Dawson, Larsson czy Meyler, którzy byli graczami podstawowej jedenastki. Wydaje mi się, że w tym sezonie Hull City może mieć jeszcze większe problemy jak w poprzednim. Aston Villa jest zaliczana do grona drużyn, które powalczą o awans do Premiership. W przed sezonowych sparingach Hull wypadł bardzo słabo no ale wiadomo w sparingach nie chodzi o wynik tylko o zgranie się ze sobą przed sezonem i przygotowanie do niego. Typ jest ryzykowny, bo 1 kolejka to zawsze duża niewiadoma jak wystartują zespoły ale ja tutaj pójdę w stronę gości, bo tak jak pisałem wyżej dla mnie na papierze ten zespół wydaje się być dużo mocniejszy od swego rywala.
✅ 1-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Leeds United - Bolton Wanderers (Carabao Cup - Puchar Ligi)
Leeds ha -1.0 @ 2,06 LVBET

Troszeczkę kursy zbyt wysokie w mojej opinii na Leeds i chyba warto będzie z tego skorzystać. Leeds to w tym sezonie według mnie kandydat numer jeden do awansu do Premier League. Zespół objął wielki wizjoner, taktyk, przede wszystkim genialny szkoleniowiec, od którego uczył się Pep Guardiola, czyli Marcelo Bielsa. To jest główny aspekt, który jest podstawą do stawiania w tym sezonie na awans Leeds. Zespół może personalnie nie jest aż tak mocny, ale monolit jaki stworzył w tym klubie Bielsa jest niesamowity. Dodatkowo klub wzmocnił Barry Douglas, były zawodnik Lecha Poznań, który miał genialny poprzedni sezon w barwach Wolverhampton. Bolton w zeszłym sezonie cudem obronił ligowy byt wygrywając w ostatniej kolejce Nottingham 3:1 i rzutem na taśmę wyprzedzili Bardsley i Burton. W tym sezonie Bolton wydaje się jeszcze słabszy, a przynajmniej równie słaby, więc pewnie nie będzie aż tak mocno zależeć im aby ciągnąć trzy sroki za ogon, bo przecież jeszcze jest FA Cup, a to rozgrywki bardziej prestiżowe niż Curabao Cup. Nie mówię oczywiście o jakimś odpuszczaniu, bo przecież każdy zawodnik nawet z głębokich rezerw wychodzi na boisko po to żeby wygrać, ale nie wydaje mi się aby było aż tak wielkie ciśnienie na zwycięstwo, a Phil Parkinson pewnie da zagrać kilku młodszym zawodnikom, których nie będzie zbyt często wykorzystywał w Championship. Stawiam na pewne zwycięstwo na Elland Road zespołu Mateusza Klicha.

Middlesbrough - Notts Country
Middlesbrough ha -1,5 @ 2,12 LVBET

Tutaj nie ma co za dużo pisać. Middlesbrough bezdyskusyjny faworyt. Bardzo fajny skład. Myślę że personalnie top3 Championship. Na początek dwa zwycięstwa i remis, więc bardzo pozytywnie. Notts Country niestety w ostatnich latach po równi pochyłej w dół. 3-4 lata temu, było blisko aby włączyć się do walki o Premier League,a teraz są w League Two i szczerze powiedziawszy nie zdziwił bym się jak by z tej ligi również spadli, a to byłaby katastrofa dla klubu, bo w Anglii sa 4 profesjonalne ligi i LT to ostatnia z nich. Na początek rozgrywek remis 0:0 i porażka 2:3 u siebie, więc to nie wygląda najlepiej jak na klub, który ma znacznie wyższe aspiracje niż gra w LT. Dzisiaj wydaje mi się że będziemy świadkami pewnego zwycięstwa Boro.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Brentford - Sheffield Wed
BTTS @1.72 ⛔
Mecz zamykający 3 kolejkę. Do Brentford wbija Sheffield, które nie zaznało jeszcze w tym sezonie smaku zwycięstwa w lidze, dlatego motywacja duża do zdobycia 3 pkt. Gospodarze nastawieni ofensywnie, często tracą bramki, tak było w poprzednim sezonie i póki co tak samo jest w aktualnym. W ostatnich 2 meczach obu drużyn padł BTTS i to mnie w sumie trochę martwi hehe nie na tym oparłem swój typ. Krótko mówiąc pasuje mi tutaj ten BTTS i kurs taki jak przewidziałem pobieram.
Wczoraj Bristol zepsuł grube ako z bttsów angielskich :mad:
 
O 133

oszo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Swensea - Leeds
Typ: Leeds - Leeds
Kurs: 3.75
Godz: 20:45
Bukmacher: Bet 365

Łabędzie po powrocie do niższej klasy rozpoczęły sezon dość mocno ( 2W 1R ) a dziś będą gościć zespół z Leeds , który póki co kontynuuje passę 3 zwycięstw .

Historia spotkań Łabędzi przeciwko Leeds wyglada dość optymistycznie bowiem - 10w 2r 3p na płaszczyźnie wszystkich rozgrywek , ja jednak odpuszczam koncentracje nad h2h bowiem ostatni mecz między zespołami miał miejsce w 2011 roku. Jedyne przesłanie jakie wyciągam to tendencja do bramkostrzelnych pojedynków . A to powinno się utrzymać zważywszy na postać trenera Leeds i jego stylu gry, lecz o tym później .

Pozostańmy przy gospodarzach , którzy są prowadzeni przez Grahama Pottera ,
któremu zarząd Swansea postanowił dac możliwość debiutu w Uk . Po drugiej stronie Bielsa - architekt , dzięki któremu z kompletem punktów i 9 bramkami Leeds przystąpi do piątego pojedynku ( w międzyczasie odprawiając Bolton 2:1 w krajowym pucharze )

Sezon w championship jest długi i zmienny i być może z czasem trenerzy będą juz mieli patent na zespół Argentyńczyka , jednak aktualnie korzystam z rajdu gości , którzy na 17 ostatnich potyczek 14 krotnie prowadzili do połowy by konsekwentnie dowieźć wygrana. Kurs na takie zdarzenie to 3,75 a dobrym prognostykiem jest to, ze w zeszłej kolejce w domowym spotkaniu przeciwko zespołowi Rotherham ( 2:0 ) nie widzieliśmy bramki do połowy mimo wyraźnej przewagi gospodarzy .

Dziś liczę na komplet punktów gości , na który zapracują już od pierwszego gwizdka. Nie przepadam grać przeciwko Swensea , jednakże odkąd nie ma w niej między słupkami Łukasza Fabianskiego to może być łatwiej .

Do rozważenia do gry również :

1.85 over 2,5
Over 1,5 Leeds 2,1
Kemar Roofe strzelec kiedykolwiek 2,5

Powodzenia .
Główny typ na - niestety , na otarcie łez rekompensata w postaci trafionego strzelca i overka .
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
AVilla - Brentford 1X @1.40 ✅
Gospodarze przegrali max 3 mecze domowe w poprzednim sezonie. Gram to w ako, trochę na przełamanie, a właściwie na złamanie Brentford, bo w tym sezonie wystartowali bardzo dobrze. Villa Park należy do Lwów, dzisiaj chyba nie przegrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
L 123

luisito

Użytkownik
Middlesbrough - West Brom
Middlesbrough powyżej 1,5 bramki @ 2.5 lvbet

Zapowiada się overowy mecz na zapleczu Premier League. Obydwie drużyny ostatnio w gazie i przewiduję co najmniej 2 gole ze strony gospodarzy. Ich nowy nabytek - Braithwaite, strzela jak na zawołanie (3 bramki w 4 meczach), a jutro powinien dołożyć swoją cegiełkę. Zespół może liczyć też na Assombalongę (2 bramki) i doświadczonego Stewarta Downinga. Reasumując, ma kto strzelać drużynie Wigan, która do tej pory straciła 5 goli w 2 wyjazdowych meczach w tym sezonie. Jak zwykle wszystko zweryfikuje murawa. Z fartem.
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Sheff.Wed. - Leeds BTTS 1.7 STS ✅
Derby Yorkshire - mierzy się lider oraz drużyna która zajmuje miejsce w środku tabeli. No jak dla mnie Marcelo Bielsa odwalił kawał dobrej roboty w Leeds i przyznam osobiście, że jeżeli stracą tutaj punkty, to będę zaskoczony i to bardzo. Wiadomo derby, to derby i tutaj nie ma &quot;przebacz&quot; nikt nie będzie odstawiał nogi, a motywacja będzie z obu stron taka sama. Leeds na wyjazdach strzela od 10 spotkań, a gospodarze mają idealna sytuacje aby podgonić fotel lidera. Ostatni bezbramkowy remis między tymi drużynami padł w 1969, a spotykali się od czego czasu dość często. Będzie to ciekawe widowisko które będzie można oglądać w Polskiej telewizji. Nie ma chyba nic lepszego niż kupić zimne piwko i obejrzeć derby w Champioship.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Polecam obejrzeć obie bramki do 55&#39; minuty, ale zdecydowanie bramka gospodarzy, to będzie kandydat do bramki sezonu. Klich strzela bramkę dla Leeds cieszy postawa Polaka, bo w ofensywnie wygląda na prawdę przyzwoicie. Jak już wyżej pisałem zapowiadał się świetny mecz i taki jest, a idę oglądać dalej niech się dalej tyle dzieje.
 
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
West Bromwich - Reading ✅✅✅
Piłka Nożna / Anglia / The Championship
6 paź 2018, 16:00
Regulaminowy czas gry
Typ: West Bromwich @ 1,52

WBA po kapitalnym wrześniu gdzie zdobyli 13 z 15 możliwych punktów oraz powrocie z wyniku 0:2 do 2:2 w ostatniej kolejce grając na wyjeździe z Sheffield ma okazje aby odskoczyć rywalom z czołówki w walce o awans do PL szczególnie uważam ,że ten powrót w ostatnim meczu mógł dodać im pewności siebie. Nagroda najlepszy menedżer września dla Darrena Moora oraz najlepszy zawodnik września dla Dwighta Gayla świadczy o tym że w drużynie wszystko idzie w dobrym kierunku. Mówi o tym również trener zespołu:
“We all share this award, it’s not mine, it’s ours.It shows what’s been going on at the football club over the last six months. Everyone related to the club is pulling in the right direction and long may it continue.
Everyone has played their part, whether they be staff, players, fans, stewards, ticket office staff, commercial, the media team - they are all behind this.”
27 goli w 11 dotychczasowych meczach to rekord klubu i najlepszy start od sezonu 1958-59, 16 goli zdobyli na The Hawthors i uważam że dziś duet napastników Gayle-Rodriguez również coś dołożą.
Jeżeli chodzi o zespół The Royals to wygrali oni ledwie 2 z ostatnich 11 spotkań, niemniej jednak odnotować trzeba, że obydwa te zwycięstwa były w ostatnich kolejkach nad Hull City oraz Preston co może świadczyć że zespół bardzo powoli wychodzi na prostą. Bolączką tego zespołu są mecze wyjazdowe, wygrali w całym 2018 roku tylko 2 razy na wyjeździe, i również tylko 2 razy zachowali czyste konto. Tylko 7 zespołów w Championship traci więcej goli nich, co w starciu z najlepszą ofensywą może budzić nieco niepokoju.
Jeżeli chodzi o absencje w obu zespołach to wygląda to następująco:
WBA:
Matt Phillips 9 meczy w ten sezonie i 4 gole , niepewny występ z powodu urazu mięśnia. pauzował ostatnie 2 kolejki możliwe, że dziś zagra.
Reading:
Bodvarson - 9 meczy 6 goli, występ mało prawdopodobny walczy z urazem łydki, jeden z najlepszych obecnie pomocników The Royals
Meyler - 5 meczy w tym sezonie, kontuzja kolana
Adrian Popa - 1 mecz w tym sezonie, uraz kostki
Sam Baldock - napastnik 9 meczy 3 gole w tym sezonie , również uraz mięśnia łydki
Zbierając to wszystko do kupy uważam że dziś WBA wygra mecz, dla nieco odważniejszych można zagrać z handi -1,5 ✅✅✅
Powodzenia i :punch: WBA
No i ładnie, po kiepskiej pierwszej połowie w drugiej totalna dominacja i końcowy wynik 4:1 i kolejne dwa gole Gayla. Handi pokryte.
Pozdrawiam :cash:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 58

maxero

Użytkownik
Sheff.Wed. - Middlesbr. 2 kurs: 2.25 bukmacher fortuna
Krótkie uzasadnienie: Kurs warty ryzyka. Middle to drużyna zdecydowanie z aspiracjami na premiership, co ciężko powiedziedzieć o Sheffield Wednesday. Myślę, że zaczną złą serię Sheffieldu Wed. Middle wystąpi w optymalnym składzie,czego nie można poweidzieć o Sh. Wednesday (3 nowe kontuzje w październiku), dodatkowo middle walczy o fotel lidera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 58

maxero

Użytkownik
Blackburn - Leeds 2 kurs: 2.25 bukmacher fortuna
Krótkie uzasadnienie: Ligowy kopciuszek gra u siebie z ligowym solidnym średniakiem. Leeds ma serię 3 ligowych spotkań bez porażek co w moim odczuciu utrzyma. Ostatnie 4 mecze h2h goście wygrali, a w 6 meczach z rzędu zdobyli bramkę i mają zakusy na czubek tabeli, do tego mają ładny bilans bez porażki na wyjazdach.
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Sorry za off-top, ale myślę że warto obejrzeć skrót wczorajszego spotkania (link do YT poniżej) Middlesbrough - Derby który to zakończył się wynikiem 1:1. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że gole są trafieniami samobójczymi:
19min i gol na 0:1 (G.Friend)
84min i gol na 1:1 (J.Bogle)
A ten drugi szczególnej urody. Trener Derby (F. Lampard) delikatnie rzecz ujmujac musiał się wkur*ic).
Pradoksem jest to, że zawodnicy jednej czy drugiej mogli w tym meczu strzeli po 2-3 normalne gole a tu dwa samobóje - jakby nie patrzył wyczyn i poniekąd mecz zostanie zapamiętany zapewne na dłużej.
Mam nadzieję że link działa.

 
M 58

maxero

Użytkownik
Bukmacher fortuna
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 - 1.50 ⛔ remis 0:0 poniżej oczekiwań
Sheff.Utd. - Sheff.Wed.
mecz
Uzasadnienie: Derby = wielkie lokalne emocje. Sheffield Utd. Drużyny spolaryzowane z dwóch biegunów tabeli.

Zakład dodatkowy:

1/+2.5 - 2.23 ⛔
Sheff.Utd. - Sheff.Wed.
spotkanie/liczba goli
Uzasadnienie: 9/10 meczów Sheffield Wednesday kończyło się powyżej 2.5 gola.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2 - 2.05 ✅ 0:1
Bolton - Swansea
mecz
Uzasadnienie: Seria porażek Boltonu + kontuzje 2 kluczowych zawodników. Powrót do treningów Bonyego WIlifrieda.

Zakład dodatkowy:


2/-2.5 - 3.95 ✅
Bolton - Swansea

spotkanie/liczba goli
Uzasadnienie: 6/10 meczów Bolton przegrał do zera. Swansea gra na wyjeździe.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 - 1.80 ✅ 4:3 Millwall podjęło bardzo dobrą walkę
Norwich - Millwall
mecz
Uzasadnienie: Zaskakująca forma Norwich + brak kontuzji napastników Seria porażek Millwall na wyjeździe.

Zakład dodatkowy:

1/nie - 2.77 ⛔
Norwich - Millwall
spotkanie/obie drużyny strzelą gola
Uzasadnienie: 5/10 ostatnich meczów Norwich wygrał do zera.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 - 1.67
Middlesbr. - Wigan ✅ 2:0 czarny koń nie zawodzi
mecz
Uzasadnienie: MIddle to mój czarny koń Championship + rola gospodarza. Wigan seria porażek i mało strzelonych goli.

Zakład dodatkowy:

1/-2.5 - 3.25 ✅
Middlesbr. - Wigan
spotkanie/liczba goliUzasadnienie: 8/10 ostatnich meczów Middle kończyło się -2.5 bramki.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Ipswich Town - West Bromwich Albion
WBA @ 1,92 Unibet
Ipswich powyżej 4,5 rzutów rożnych @ 1,94 Unibet
Ciekawe spotkanie otwierające kolejkę Championship. Ipswich niestety dla Polskich kibiców gra zdecydowanie najsłabiej w Championship i z czystym sercem można powiedzieć że oni w tym sezonie spadną, nie sądzę aby cokolwiek mogło ich jeszcze wskrzesić w tym sezonie. West Brom po sporym kryzysie wydaje mi się że wrócił na odpowiednie tory. Przed przerwą na reprezentacje w wielkim stylu ograli jednego z faworytów ligi - Leeds United aż 4:1. Dodatkowo na pewno dobrze zrobiła przerwa dwutygodniowa , mogli potrenować jeszcze lepiej się zgrać po tych perturbacjach ze składem po poprzednim sezonie. Ipswich to jedna z tych już niewielu profesjonalnych drużyn w Anglii grajacych w starym Brytyjskim stylu. Bardzo mocno Ipswich stawia na stałe fragmenty gry, nabija dość sporo tych rzutów rożnych, dodatkowo wydaje mi się że w tym meczu &quot;będą gonić&quot; wynik, więc to by też mocno sprzyjało cornerom. West Brom w 65% meczów zaczyna od prowadzenia, więc dziś szanse na to są spore, grając przeciwko tak słabej defensywie (druga najgorsza w lidze)
 
chowirex 114,6K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
ANGLIA: Championship
Nottingham - Ipswich
01.12.2018 16:00
liczba goli
Typ: +2.5
Kurs: 2.1
efortuna
Dziś dojdzie do spotkania pomiędzy Nottingham a najgorszą drużyną w Championship czyli Ipswich. Gospodarze tego spotkania grają w kratkę w ostatnich 5 meczach 3 razy remisowali w delegacji i 2 razy wygrywali na własnym stadionie jak widać w ostatnim czasie trochę lepiej radzą sobie u siebie. W ostatniej kolejce byliśmy świadkami bardzo szalonego meczu w jego wykonaniu z Aston Villa na ich obiekcie obejrzeliśmy aż 10 bramek a mecz zakończył się remisem 5-5. Z drugiej strony mamy Ipswich które jak do tej pory uzbierało tylko 11 oczek i plasuje się na ostatnim miejscu. Jedna wygrana w 19 kolejkach to lekko mówiąc zbyt mało na chociażby walkę o utrzymanie. W ostatnich meczach dwa remisy i trzy porażki i dużo bramek właśnie w ich pojedynkach na tym etapie sezonu nie jest jeszcze wszystko stracone i przy poprawie gry można pobierać trochę punktów i spróbować się utrzymać jednak trzeba by przede wszystkim poprawić skuteczność na własnym obiekcie. Na ten moment trzeba odrobić 6 pkt żeby na nowo włączyć się do walki o bezpieczne miejsce w tabeli. W tym meczu widzę otwartą grę z obu stron Ipswich będzie próbowało bo musi musi zagrać otwarcie a Nottingham potwierdzi dobrą dyspozycję na swoim stadionie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom