>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superpuchar Europy UEFA 2018: Real Madryt - Atletico Madryt (15.08.2018r.)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

FORTUNA PRZEDSTAWIŁA NASTĘPUJĄCE KURSY

2.58 - 3.10 - 3.0


Mecz o Superpuchar Europy 2018 zostanie rozegrany 15 sierpnia 2018 roku na stadionie piłkarskim w Tallinnie. Stadion ten pomieści zaledwie 15 tys widzów.

Przejdźmy do samego spotkania. Dla obu ekip będzie to pierwszy poważny sprawdzian przed rozpoczęciem nowego sezonu.
Kursy wyglądają dość wyrównanie, lecz buki w roli faworyta widzą Królewskich. A wy co myślicie na temat tego meczu?.
Zapraszam do podawania typów popartych choć krótką analizą.
 
cobra232 182

cobra232

Użytkownik
Typ ciężki na cokolwiek ,nawet na kartki,o których myślałem,i cóż,czekam na rożne dla Realu-ja w to idę,lecz kursów jeszcze brak.
Kursy są-moja sugestia Real over 5/5 rożnych po kursie 1,68fortuna,bez szału,wiem.
pozdro
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Według mnie Real to bierze. Oglądałem ICC bo byłem ciekawy jak Real zagra bez Ronaldo (ze świadomością zawodników, że już nie zagra, a nie jak przez ostatnie 9 lat było, że prędzej czy pózniej wracał) Odejście CR sprawiło, że zawodnicy tacy jak Bale/Benzema/Asensio zagrali bardzo dobre spotkania jak na początek sezonu w meczach towarzyskich. Mieli o wiele więcej miejsca, a gra nie była podporządkowana pod CR. Liczby też mówią, że Bale strzelał o 50% więcej bramek kiedy grał sam, a nie razem z Ronaldo przez ostatnie lata. Obie drużyny mieli dużo zawodników na mundialu, takze nie będzie miało to aż takiego wpłwu na przygotowanie graczy, choć kluczowi gracze Atletico grali dłużej i na bardziej wymagających pozycjach. Kolejna sprawa to Real bardzo rzadko przegrywa finały/superpuchary, europejskie to w ogóle, a hiszpańskie to może 2/3 przez ostatnie 10 lat. Lopetegui to trener defensywny, także Atletico może mieć problem z kontrami bo tył i środek będą zabezpieczone. W ataku większą siłą ognia dysponuje Real. Gradu bramek raczej nie będzie. Niewiadomą jest kto będzie bronił w bramce Realu. Powinien Navas bo jest w rytmie zespołowym, a jest on wbrew pozorom dobrym bramkarzem. Jeśli zagra Courtois, to Atletico/Simeone będzie miał ten zapalnik, żeby dokopać ich ex graczowi co w przypadku pojedynków Real-Atletico jest rzadkim zjawiskiem. Moze wtedy bardziej się odsłonią co Modrić i spółka wykorzystają. (choć ich gra jest chłodna, może coś pęknąć po tym jak Courtois całował herb Realu na prezentacji). Obawy mam jedynie co do dogrywki, ale zawsze jest jakieś ryzyko.
Real Madrid 90&#39; @ 2.53
Real Madrid :star: @ 1.67
fortuna
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jutrzejszy mecz bedzie na pewno bardzo ciekawy z kilku względów.
Po pierwsze : Beda to derby Madrytu , ktore w ostatnich latach sa bardzo ekscytujące (zwlaszcza za kandecji Cholo)
Po drugie : Lopetegui zadebiutuje na lawce trenerskiej w oficjalnym meczu
Po trzecie : Real zagra pierwszy oficjalny mecz bez Cristiano Ronaldo.
Mozna by wspomnieć jeszcze o nowym bramkarzu Królewskich ale nie wiadomo czy Tibo zagra bo nie chce mi się wierzyć , ze tak latwo posadzi Navasa na ławce i wydaje mi sie , ze jutro zagra Kostarykanczyk.
Atletico w przeciwieństwie do Realu bylo aktywne na rynku transferowym i sprowadzili kilku ciekawych graczy , miedzy innymi Lemar czy Gelson ale sprzedali tez do Interu Simone Vrslajko , a w jego miejsce sprowadzili Santiago Ariasa z Psv . Królewscy za to nie do końca zalatali dziure po odejsciu CR7 ale ja uważam , ze postapili dobrze bo to bedzie szansa dla Asensio , który jest wielkim zawodnikiem i mimo tak mlodego wieku to on moze byc liderem w obecnym sezonie a nie Gareth Bale , który w ostatnich sezonach bardziej zaprzyjaznil sie z gabinetami lekarskimi niz murawą. Jesli jednak w tym sezonie beda omijac go kontuzje to może wkoncu bedzie miał szanse pokazac pełnie swoich umiejętności. Do klubu przybył tez młody Brazylijski talent Vinicius Jr , który juz w przed sezonowych meczach pokazywal na co go stac i jesli odpowiednio o niego zadbają i bedzie dostawał wystarczającą ilosc minut + nie odbije mu palma tak jak niegdyś Robinho yo będą z niego ludzie bo potencjał ma naprawdę spory i świetnie wyglądał grając obok Asensio. Najbardziej ciekawi mnie to w jaki sposób nowy trener Realu chce zrobic z Benzemy prawdziwego napastnika bo wedlug mnie to raczej juz nie możliwe i chyba to jedyna rzecz jakiej beda żałować czyli to , ze nie sprowadzili nikogo kto mógłby rywalizować z Karimem. Real sprowadził jeszcze prawego obrońce Odriozole ale to raczej jako zmiennik dla Carvajala. Jesli chodzi o jutrzejsze spotkanie to na pewno bedzie sporo walki jak to bywalo w ostatnich latach + sędzia Marciniak , którego czasem ciężko jest odgadnąć dlatego w stronę kartek bym nie szedl bo moze ich byc 10 jaki i 2 albo trzy. Uważam , ze Real bedzie chcial udowodnić , ze bez Ronaldo beda równie mocni i wyjdzie z tego spotkania zwycięsko. Atletico zwyklo przegrywac wszystkie kluczowe rywalizacje z Realem i jutro w ich głowach będzie to wszystko siedziało. Jednak fakt , ze będzie to dla obu drużyn pierwszy oficjalny mecz w tym sezonie to mozemy ogladac na początku dość nudny futbol i głównym typem na to spotkanie beda rzuty różne.
Real handicap -1,5 różnego @1,80 forbet
Dodatkowo gram też
Real zdobędzie trofeum @1,75 Forbet
Ramos otrzyma kartke @2,10 Forbet

I dodatkowo za mniejsza stawkę niz powyższe typy
Asensio zaliczy asyste @5,25 Forbet
Asesnio strzeli gola @4,10 Forbet
(Według mnie zawyżone kursy zdecydowanie)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Real Madryt -:- Atletico Madryt
Typ: Obie strzelą gola TAK @ 1.85
buk: fortuna

Pierwszy poważny sprawdzian dla obu drużyn przed rozpoczynającym się nowym sezonem. Zacznijmy od Atletico. Tu nie doszło do dużych zmian. Trenerem ekipy dalej jest Simeone, a do klubu dołączyli dość ciekawi gracze, którzy mają pomóc drużynie. Lemar, Rodri, Kalinić, Martins czy też Castro. Simeone po raz kolejny ma dobrą pakę, która na pewno jest w stanie przeciwstawić się każdemu. Z czego słynie Atletico?. To na pewno solidna gra w defensywie. Atletico jest ekipą, której jest ciężko strzelić gola i nie wszystkim się to udaje. Ofensywa również wygląda bardzo solidnie, a to za sprawą Costy czy Griezmanna, który ma za sobą udane MŚ. Co słychać w ekipie Królewskich?. Pierwsze co to zmiana trener. Z klubu odszedł Zidane, a jego następcą został Julen Lopetegui, którego przyjście przed MŚ wywołało sporą burzę. W dodatku z zespołu odszedł Cristiano Ronaldo, który wybrał ofertę Juventusu. Czy brak Ronaldo będzie widoczny?. Ciężko powiedzieć, ale na pewno zespół Realu teraz będzie grał bardziej zespołowo niż jak to miało miejsce z Ronaldo. Liderem zespołu ma zostać Bale i to on ma być gwiazdą Królewskich. Jeśli tak ma być to ja jestem na tak, chyba, że Walijczyka znowu dopadną kontuzję i przez pół sezonu będzie nie obecny. Real kupił młodego Brazylijczyka Viniciusa, a także Thibaut Courtois, który będzie rywalizował z Keylorem Navasem. Czy wygra tą rywalizację?. Navas potwierdził już kilkakrotnie, że jest bramkarzem klasy światowej!. Sam jestem ciekaw co wymyśli tutaj Lopetegui i jaki styl prezentować będzie Real. Na to spotkanie wybrałem BTS, a to z tego względu, że obie drużyny muszą wpaść w odpowiedni rytm meczowy. Dziś możemy zobaczyć sporo niedokładnych podań i masę strat, które rywal będzie chciał zamienić na gola. Czy tak się stanie?, zobaczymy o 21:00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
W ostatnich 4 bezpośrednich meczach było sporo rożnych, ja zagrałem na rogi i polecam linie 10,5 czy azjan 11 lub 9,5 do dubla. ⛔ 8 w meczu, 8 w dogrywce :facepalm:
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Ja idę w stronę atletico zdobędzie puchar @2 bet365. Rozpisywał się nie będę bo zrobili to poprzednicy , ale UWAŻAM że Real bez wzmocnień oprocz bramkarza , nie da rady lepiej poukładanej drużynie taktycznie jeśli chodzi o Atletico. Tutaj Simeone tak naprawdę nikogo nie stracił( nie mówię o Gabim czy Torresie, jedyne osłabienie to Vraljsko ale został on godnie zastąpiony). Real oddał Ronaldo i kto przyszedł w jego miejsce? Tak naprawdę nikt na światowym poziomie , miał być Hazard,Neymar a nie ma póki co nikogo .uważam że Real straci jakieś 50% bez zelusia, a koło takiego kursu przejść obojetnie to szkoda
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Real - Atletico
Typ: 1
Kurs: 2,45
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek
Dziś zaczyna się nowy rozdział w historii &quot;Królewskich&quot;. Koniec ery Cristiano Ronaldo, czyli jednego z najlepszych piłkarzy w historii, do tego jeszcze nowy szkoleniowiec, który musi wejść w buty Zidane&#39;a. To może być ciężki sezon dla fanów Realu, którzy ostatnio mogli się przyzwyczaić do seryjnego wygrywania w Champions League. Z drugiej strony Bale, Modrić czy nawet Benzema to nie są przecież źli zawodnicy, a na pewno będą mieć mnóśtwo motywacji w tym sezonie i chęć udowodnienia, że bez CR7 także potrafią wygrywać z najlepszymi w Europie. Właśnie dlatego skłaniam się ku Realowi, bo o ile sezon dla obu zespołów jeszcze nie wystartował to właśnie kwestia motywacji i podejścia do tego meczu jest moim zdaniem po stronie &quot;Królewskich&quot;
 
lukas88 307,3K

lukas88

Forum VIP
Ja jako kibic Królewskich odpuszczam typowanie. Pierwszy poważny mecz w tym sezonie dla obu zespołów. Niby Real bez CR7 prezentował się w sparingach dobrze, dużo więcej gry zespołowej, zarówno Bale jak i Asensio pokazali że będą ciągnąć ten zespół do góry. Jednak Atletico to bardzo dobrze poukładany zespół, dodatkowo wzmocniony bardzo mądrze przed sezonem i moim zdaniem posiadają większą siłę ognia na ten moment: Costa, Griezman, Kalinić, Lemar Martins. W Realu w zasadzie jest Bale i Asensio, bo Benzema to jak zawieje. Także Cholo ma dużo większe możliwości w ataku z tak dobrymi i uniwersalnymi zawodnikami.
Osobiście odpuszczam typowanie, wolę delektować się w spokoju widowiskiem, które niewątpliwie będzie arcyciekawe i dopiero po tym meczu będzie można racjonalnie określić formę zespołów.​
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Real poniżej 61,5% posiadania piłki @ 1,86 Betsafe
Bale powyżej 1.5 strzału celnego @ 2,02 Betsafe

Nie do końca wiem jak ugryźć ten mecz, myślę że nienajgorszym pomysłem jest zaproponowana powyżej gra na rzuty rożne. Ja widzę tu przewagę Realu, aczkolwiek myślę że podobnie jak w kilku spotkaniach ICC zacznie się od niezłego chaosu. Proponuję na ten mecz dwa zakłady, nie będę tutaj przywoływał suchych statystyk, aczkolwiek w obu przypadkach moim zdaniem błędnie wystawiona linia.
Jeśli chodzi o posiadanie, to nie widzę jakoś tutaj Realu, który weźmie piłkę i będzie to kontrolował. Wręcz przeciwnie, myślę że oddadzą inicjatywę Atletico i będą liczyli na kontry. Widziałbym tu podobne posiadanie piłki, ale 39% posiadania dla Atletico to absolutne must-have.
Bale jest w gazie, myślę że ta linia to też powinna być lekko wyżej. Biorę, brałbym nawet przy 2.5.
 
J 67

ja83

Użytkownik
+ 4,5 rożnych w pierwszej połowie. 1.75 forbet ✅

Moim zdaniem jeden z pewniejszych zakładów. Sprawdzam pięć ostatnich spotkań między tymi zespołami (liga i liga mistrzów), i wychodzi mi kolejno: 11, 8, 7 10, 8. Oczywiście mowa o rzutach rożnych do przerwy. Przedział czasowy również niezbyt odległy, bo jeden mecz z tego roku, a cztery z zeszłego. Gram ostrożnie +4,5 bo biorę poprawkę na to, że w Realu nie ma CR7. +5.5 u tego samego buka stoi za 2.40
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Moze mnie ktos oswiecic, ale dlaczego AM puscilo przezajebistego grajka z napadu Yannica Carrasco do ligi chinskiej za marne 40 mln ? Przeciez ten gosciu mial 24 lata i na moje mogl w ciagu 2-3 lat wyrosnac na gwiazde druzyny ? Kompletnie tego nie czaje.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Moze mnie ktos oswiecic, ale dlaczego AM puscilo przezajebistego grajka z napadu Yannica Carrasco do ligi chinskiej za marne 40 mln ? Przeciez ten gosciu mial 24 lata i na moje mogl w ciagu 2-3 lat wyrosnac na gwiazde druzyny ? Kompletnie tego nie czaje.
Bo Carrasco kompletnie tam nie pasowal. To nie jest typ walczaka tylko drybler z głową w chmurach a takich Cholo nie potrzebuje.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Cięzki mecz do &quot;ugryzienia&quot;, wiadomo, że serduchem za Realem, ale jest to pierwszy poważny sprawdzian jednych i drugich, obie ekipy znają się doskonale, jedno co się rzuca w oczy w ich bezpośrednich starciach to spora liczba rzutów rożnych, dlatego wymyśliłem sobie takie solóweczki na cornery Królewskich, jak już wyżej zostało napisane bardzo możliwe, że to Atletico będzie kontrolowało mecz, a Real skupi sie na kontrach, gdyby tak wyglądało to trochę tych rożnych nabiją, ja proponuję, że Real w każdym kwadransie zdobędzie minimum po jednym rogu.

Real rzut rożny w przedziale 1-15 minut - TAK, @1,664
(12 min)
Real rzut rożny w przedziale 16-30 minut - TAK, @1,665
Real rzut rożny w przedziale 31-45 minut - TAK, @1,616 (35 min)
Real rzut rożny w przedziale 45-60 minut - TAK, @1,665
Real rzut rożny w przedziale 61-75 minut - TAK, @1,665 (61, 70 min)
Real rzut rożny w przedziale 76-90 minut - TAK, @1,5
(84 min)
Kursy z 1xbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom