>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka Premier League (18.08.-20.08.2018)

Status
Zamknięty.
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Za nami pierwsza kolejka Premier League. Faworyci nie zawiedli, chociaż Tottenham nie miał łatwej przeprawy w Newcastle, lecz ostatecznie zdołał wywieźć stamtąd 3 punkty. Komplet oczek zapisały sobie również obie drużyny z Manchesteru, Liverpool, który wręcz rozniósł West Ham, Chelsea, Crystal Palace, Watford oraz Bournemouth.
Spotkaniem kolejki będzie sobotnie starcie Chelsea z Arsenalem. Obie drużyny pod wodzą nowych szkoleniowców, jednak w lepszych nastrojach są gracze ze Stamford Bridge, którzy w pierwszej kolejce pokonali na wyjeździe Huddersfield 3:0. Arsenal natomiast zawiódł w spotkaniu z mistrzem, Manchesterem City i uległ u siebie 0:2. Czy Kanonierzy zdołają urwać punkty The Blues?
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
hosik 16

hosik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: sob.13:30
Spotkanie: Cardiff City - Newcastle
Typ: Newcastle
Kurs: 2.50
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Biorę pod lupę spotkanie pierwsze spotkanie drugiej kolejki. Zarówno gospodarze jak i goście doznali porażki w pierwszym spotkaniu. Drużyna Beniteza grała z faworyzowanym Totenhamem nie wyglądała w tym meczu tragicznie miala swoje okazje , zrobiono kilka ciekawych transferów i uważam ich za faworytów w tym meczu. Drużyna Cardiff zagrała słabe spotkanie na Vitality Stadium , nie dali sobie rady kompletnie z zespołem Howe&#39;a. Widać w drużynie brak transferów i problem wąskiej kadry typuje ich do spadku. Jesli chodzi o bezpośredni mecz to wydaję mi się że Benitez nie pozwoli na wpadkę i będzie chciał wywieść 3pkt z walijskiego obiektu nie przewiduję raczej meczu overowego myśle że będzie 0-2.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dobry ruch Gonza ????
Pograłem z rana pierwsze i główne typy na 2 kolejkę, chętnie poczytam komentarze, także zapraszam do dyskusji wszystkich fanów Premier League, bo nie jestem w stanie oglądać każdego spotkania.
Do Leicester przyjeżdża najmocniejszy na papierze beniaminek - drużyna Wilków. Niebiescy powinni podtrzymać poziom z zeszłego sezonu, pomimo straty Mahreza. Gracze z King Power Stadium mocno postawili się Czerwonym Diabłom, którzy to często ograniczali się do grania z kontry. Wpływ na to miał na pewno także przebieg spotkania - strata gola w 3 min, nie mniej jednak pozostawili na mnie dobre wrażenie. Lisy cisnęły na bramkę Utd i grali jak równy z równym. Z drugiej strony Wolves, które trafiało do siaty The Toffees dopiero po czerwonej czartce dla gości. Brakuje im zgrania, im dalej w sezon tym będą mocniejsi, ale póki co, w 1 kolejce wypadli średnio. Biorąc pod uwagę atut własnego boiska, team work oraz ogranie na najwyższym poziomie rozgrywek w Anglii, idę w stronę Vardego i spółki.
✅ Leicester win @2.08
✅ Leicester over 1.5 @2.10
Everton podejmie u siebie Southampton. W 1 kolejce niebiescy w 10, na wyjeździe ugrali punkt przeciw wyżej wspomnianemu Wolverhampton. W zeszłym sezonie ich najmocniejszą bronią było... własne boisko. Szykuje się więc okazja do zgarnięcia 3 pkt, bo Święci są w tym sezonie typowani do spadku przez sporą część angielskich ekspertów. Nie oglądałem spotkania przeciw Burnley, ale po takich kursach próbuje przeciw Soton. Gospodarze nadchodzącego meczu mają dużo argumentów na 3 pkt.
✅ Everton win @2.02
✅ Everton over 1.5 @2.23
Do tego akosik z Newcastle, które nie ma zwyczaju zbierać batów od drużyn spoza top 6, nawet na wyjeździe.
✅ Leicester - Wolverhampton 1X
✅ Everton - Southampton 1X
✅ Cardiff - Newcastle, Newcastle +1.5
✅ @1.86
Jeszcze coś dołożę na dniach, a wy co kminicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dla mnie bardzo sensownie wygląda pogranie w kierunku Młotów. Mają ciekawy skład, który został wzmocniony. Jeżeli chcą liczyć na puchary to ekipy pokroju Bournemouth muszą kasować zwłaszcza w meczach u siebie.
United też musi w końcu wygrywać mecze wyjazdowe bo prawdę mówiąc przewaga City z ubiegłego sezonu to zasługa frajerstwa United. Liczę,że Mou wyciągnie wnioski.
Dla mnie osobiście do gry Everton+West Ham+MU+Leicester i tak atakuje 2 kolejkę na Wyspach
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dla mnie bardzo sensownie wygląda pogranie w kierunku Młotów. Mają ciekawy skład, który został wzmocniony. Jeżeli chcą liczyć na puchary to ekipy pokroju Bournemouth muszą kasować zwłaszcza w meczach u siebie.
United też musi w końcu wygrywać mecze wyjazdowe bo prawdę mówiąc przewaga City z ubiegłego sezonu to zasługa frajerstwa United. Liczę,że Mou wyciągnie wnioski.
Dla mnie osobiście do gry Everton+West Ham+MU+Leicester i tak atakuje 2 kolejkę na Wyspach
Fajne ako, przeanalizuje i może pobiore, mam wątpliwości co do West Hamu, pierwsza moja myśl to BTTS, ale jeśli miałbym wskazywać zwycięzcę to też w kierunku Młotów. Myślisz, że BTTS do gry?
United ryzykowne przy tym kursie, Mewy u siebie mocne w zeszłym sezonie, różnie może być...
E: tak samo ryzykowny jest LFC z tym śmiesznym 1.40, Palace niewygodny rywal na własnym podworku
 
hosik 16

hosik

Użytkownik
Dokładnie Crystal Palace to dosyć niewygodny rywal dla Liverpoolu i mogą zamieszać u siebie grają dobrze w defensywie z Sakho na czele oczywiście potencjał Liverpoolu w atak jest ogromny i napewno cos ustrzeli ale spodziewam sie trudnej przeprawy The Reds.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Dobry ruch Gonza ????
Kiks LFC, specjalnie dla Ciebie temat założony bo już się niecierpliwiłeś ????
Typy to może bardziej koło środy, czwartku, jak się zastanowię i poprzeglądam jeszcze skróty, teraz luźne przemyślenia.
Na pierwszy rzut oka dobrze wyglądają wspomniane już typy na Newcastle i Everton. Sroki przy odrobinie szczęścia mogły punkt Tottenhamowi urwać, choć obrona to też monolitu nie stanowiła. Ale widać było, że walczyli. Cardiff zdaje się, że większego zagrożenia dla Bournemouth nie stanowiło, zresztą beniaminek jest typowany do powrotu do Championship po tym sezonie. Najlepiej to chyba Newcastle DNB po 1,78, kurs na czystą 2 przyjemny.
Everton nawet grając w 10 i na wyjeździe był w stanie wyjść na prowadzenie z Wolverhampton. Ostatecznie wyjechali z jednym punktem za remis, ale u siebie z Southampton to widzę czystą 1, z jednego skrótu jaki na razie widziałem to Burnley w meczu ze Świętymi miało więcej okazji, dopiero około 60 minuty po rzucie rożnym jeden z graczy Burnley wybił piłkę z linii bramkowej, potem jeszcze jedna sytuacja obroniona przez Harta i tyle dla Southampton. W zeszłym sezonie Świętym się jeszcze udało i skończyli sezon nad kreską, ale jak się nie poprawią, to skończą jak Swansea, która też tak się ślizgała aż w końcu spadli.
West Ham w mojej opinii zawiódł totalnie w pierwszym meczu. Oglądałem mniej więcej do 65 minuty, a i wiadomo, że Liverpool, maszyna Kloppa, jest ciężka do zatrzymania. Ale obrońcy Młotów to się tam nie popisali. Fakt, że trzecia bramka dla The Reds ze spalonego, szkoda Fabiana że aż 4 razy piłkę z siatki wyjmował, ale cóż. Paki złej nie mają, ale muszą jeszcze ze 2-3 spotkania rozegrać, żeby wiedzieć, czy w ogóle warto cokolwiek w ich kierunku stawiać.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Sroki u siebie a na wyjazdach to dwie różne ekipy.
Byli blisko remisu w pierwszym meczu, dobrze radził sobie z kilkoma rywalami Kenedy. Szkoda, że nie był skuteczny pod bramką. Dla mnie over 1 Newcastle to dobry typ. ⛔ Kenedy naucz się strzelać
Poza tym stawiam na wygraną Chelsea. ✅ Arsenal jest po prostu na tę chwilę gorszy.
Mam nadzieję, że nie zawiodę się na The Blues jak rok temu, gdy tylko wygranej Chelsea brakło mi na moim ako ????
Poza tym under 2,5 w meczu Burnley. Grają mecz po kwalifikacjach do LE, poza tym statystyki mają mocno underowe u siebie.
West Ham został zmieciony przez Liverpool, Bournemouth z Cardiff dominowało.
Dla mnie zobaczymy kilka bramek w tym meczu. Ode mnie over 2,5 i bts w tym meczu. ✅✅
Nie oglądałem tylko meczu Burnley z Southampton w 1 kolejce. Swoje typy opieram na tym co widziałem w weekend.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Ja jeszcze dokładam coś takiego co zamyka mi akosa:
✅ Cardiff - Newcastle X2
✅ West Ham - Bournemouth BTTS
✅ @2.38
Wierzę w Sroki, choć beniaminek u siebie może zaskoczyć w każdej chwili, jednak po porażce Newcastle w dobrym stylu, idę w ich kierunku. Czuję tu remis 0-0/1-1.
Do tego wspomniany wcześniej BTTS. Młoty przeplatają mecze mocno underowe z mocno overowymi. Po porażce 0-4 liczę na ten drugi scenariusz, H2H sprzyjający, może jakieś 2-1 dla gospodarzy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
C 134

cfc_mnich

Użytkownik
Poza tym stawiam na wygraną Chelsea. Arsenal jest po prostu na tę chwilę gorszy.
Mam nadzieję, że nie zawiodę się na The Blues jak rok temu, gdy tylko wygranej Chelsea brakło mi na moim ako ????
Nie chcę żeby wyszło jak w meczu o tarczę wspólnoty, że sie wymądrzałem, a tu City pozamiatało i nie było co zbierać, ale jestem podobnego zdania. Oglądałem zarówno mecz City z Arsenalem, oglądałem mecz o Tarczę Wspólnoty i oglądałem sparing Chelsea z Arsenalem. Nie widzę absolutnie żadnych argumentów, ktore mogłyby przemawiać za ekipą Kanonierów w sobotnich derbach Londynu. Ta drużyna nie ma jaj, jedynie młody Guendouzi sie wyróżnia. Ozil, Auba, Lacazette, Mkhitaryan, to cienie graczy z ich poprzednich klubów. Nie wspominając już o fatalnej obronie i starzejącym sie Cechu. Chelsea musi zgarnąć 3 punkty na Stamford i to nawet z Moratą na szpicy.
Chelsea win 1.8

Co do pozostałych meczów, to rzeczywiście Everton wygląda silnie i powinien sobie poradzić. No i całkiem fajnie wygląda tez opcja zagrania jakichś bramek w poniedziałkowym meczu Liverpoolu z Palace.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
Pierwsza kolejka dla mnie bardzo nieszczęśliwa, ale wysuwam propozycję na drugą. Kursy z totalbet.
Cardiff City - Newcastle 2 @2.45⛔
Beniaminek nie pokazał się z dobrej strony, przeciwnie Sroki, którym zabrakło tylko wykończenia niektórych akcji, by wyszarpać punkt Tottenhamowi - ten kurs to wielkie value.
West Ham - Bournemouth 1 @2.12⛔
Młoty dostały na Anfield lanie, wiele drużyn jeszcze dostanie. Ten mecz zweryfikuje czy West Ham rzeczywiście będzie w tym sezonie w top10 ligi, a z taką kadrą wg mnie - będzie. Gram gospodarzy.
Leicester - Wolves btts @1.85⛔
Dobry performance Lisów na Old Trafford pokazał, że bez Mahreza też umieją grać w piłkę. Wilki z Evertonem, wg mnie który będzie top7 w tym sezonie, pokazali, że mają jakiś pomysł na grę. Drużyny będące chciały zakończyć sezon w górnej połowie tabeli. W 1 kolejce btts był w ich obu meczach, będzie tak i teraz.
Everton - Southampton 1 @1.92✅
Kursy spadły z 2.05 do 1.90 w ciągu kilku dni. Aspiracje Evertonu wymuszają tutaj zwycięstwo. Richarlison ma być gotów do gry, Święci zagrali słabiutki mecz z Burnlry i tutaj wynik inny niż Everton win będzie zadziwiający.
Manchester City - Huddersfield Town 1 (-2.5) handicap 1. Połowa – Rzuty rożne @1.75✅
Mecz wygrany dla obrońców tytułu jeszcze zanim się rozpoczął, jednak kursy na gole nie pozwalają być spokojnym. W tym typie bardzo ładny kursik z ogromną szansą wejścia - zresztą w tym meczu czego byśmy nie zagrali poniżej kursu 2.0 to w 9/10 przypadkach wejdzie. I ten typ nie będzie tym 1/10, który nie wejdzie.
AKO @32.29
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
Pierwsza kolejka dla mnie bardzo nieszczęśliwa, ale wysuwam propozycję na drugą. Kursy z totalbet.
Cardiff City - Newcastle 2 @2.45
Beniaminek nie pokazał się z dobrej strony, przeciwnie Sroki, którym zabrakło tylko wykończenia niektórych akcji, by wyszarpać punkt Tottenhamowi - ten kurs to wielkie value.
West Ham - Bournemouth 1 @2.12
Młoty dostały na Anfield lanie, wiele drużyn jeszcze dostanie. Ten mecz zweryfikuje czy West Ham rzeczywiście będzie w tym sezonie w top10 ligi, a z taką kadrą wg mnie - będzie. Gram gospodarzy.
Leicester - Wolves btts @1.85
Dobry performance Lisów na Old Trafford pokazał, że bez Mahreza też umieją grać w piłkę. Wilki z Evertonem, wg mnie który będzie top7 w tym sezonie, pokazali, że mają jakiś pomysł na grę. Drużyny będące chciały zakończyć sezon w górnej połowie tabeli. W 1 kolejce btts był w ich obu meczach, będzie tak i teraz.
Everton - Southampton 1 @1.92
Kursy spadły z 2.05 do 1.90 w ciągu kilku dni. Aspiracje Evertonu wymuszają tutaj zwycięstwo. Richarlison ma być gotów do gry, Święci zagrali słabiutki mecz z Burnlry i tutaj wynik inny niż Everton win będzie zadziwiający.
Manchester City - Huddersfield Town 1 (-2.5) handicap 1. Połowa – Rzuty rożne @1.75
Mecz wygrany dla obrońców tytułu jeszcze zanim się rozpoczął, jednak kursy na gole nie pozwalają być spokojnym. W tym typie bardzo ładny kursik z ogromną szansą wejścia - zresztą w tym meczu czego bysmy nie zagrali poniżej kursu 2.0 to w 9/10 przypadkach wejdzie. I ten typ nie będzie tym 1/10, który nie wejdzie.
AKO @32.29
Powodzenia
Totalbet, patrzyłem sts i fortunę i tam wcale nie ma rożnych jeszcze w ofercie ????
 
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
18.08.2018 g. 16.00 Everton- Southampton

Typ: Everton over 1,5
Kurs: 2,10
Efortuna
Stawka 6/10

Wiele o tym spotkaniu zostało już napisane, ja dodam kilka słów od siebie. Everton w obecnej chwili dysponuje naprawdę dużym potencjałem ofensywnym jak na zespół z poza Top 5 Premier League. W pierwszym spotkaniu wyszli trójką ofensywnych zawodników: Walcott, Sigurdsson, Richarlison i na szpicy Tosun. Także zestawienie w moim odczuciu solidne, kawał roboty robi pozyskany z Watfordu brazylijczyk, który w oficjalnym debiucie ustrzelił dublet. Nie można zapominać że na ławce są Lookman, Bernard, Bolasie czy Ramirez. Do tego w defensywie mają Keana i Minę, którzy potrafią świetnie zachować się przy stałych fragmentach gry. Nie można również zapominać o dynamicznych bocznych obrońcach Coleman, Baines, Digne.
Southamton w ostatnich latach jakoś nie błyszczy, nie mają jakiejś wybitnej defensywy czy bramkarza, dlatego też pobieram typ na dwie bramki strzelone przez Everton, który w obliczu solidnych wzmocnień w ofensywie a także niewątpliwie atutu własnego boiska powinien bez większych problemów dwukrotnie ustrzelić świętych.
Poza tym:
Everton (-1)AH @ 2,80 Unibet 4/10
Everton strzeli w obu połowach @3,10 Efortuna 4/10
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Typów na ten weekend sporo, bo mam zamiar zarobić. W 1 kolejce na kartce 7/9 i 0/2 na kuponach także bez szczęścia. Mamy mały minus w tym miesiacu, więc pora to nadrobić, a najlepiej wychodzi grając Premier League.
Newcastle lub remis x BTTS (Leicester-Wolverhampton) - 2.48/unibet 100zł
Na początek dubelek na pierwsze spotkanie kolejki oraz spotkanie Leicester i Wilków. Obie drużyny w 1 kolejce zanotowały bramkowe remisy i pokazały się naprawdę z ofensywnej strony. Leicester pokazało, że potrafi grać z piłką przy nodze na niebyle jakim stadionie, bo na Old Trafford. Z dobrej strony pokazał się nowy gracz Maddison oraz ofensywnie usposobiony lewy obrońca - Ben Chilwell. Do tego z ławki wszedł Jamie Vardy, który strzelił swoją pierwszą bramkę w tym sezonie. W sobotnim spotkaniu spodziewam się jego występu od początku i napsucia krwi obrońcom Wolverhamtpon. Ekipa gości zagrała naprawdę ofensywny futbol z Evertonem tworząc wydaje się najlepszy spektakl na inauguracje. Skoro obie ekipy potrafią grać w piłkę to dlaczego nie zagrać, że obie strzelą gola? Kurs fajny, bo 1.8+, a na Wyspach bramkowe mecze z bramkami to norma i wydaje się, że i tak powinno być na King Power Stadium. Do tego dochodzi brak porażki Newcastle w spotkaniu z Cardiff. Ekipa z Walii miała być głównym kandydatem do spadku i wydaję się, że właśnie tak będzie. W 1 kolejce słabe spotkanie z Bournemouth i porażka 0-2. Newcastle mimo porażki pokazało się z dobrej strony na Wembley dzielnie walcząc z Tottenhamem. Benitez mimo braku transferów posiada całkiem solidną kadrę i wydaję się, że jak ma zdobywać punkty to właśnie z takimi drużynami jak Cardiff.
Fulham (+1.5) - 2.12/unibet 150zł
Mitrović gol - 4.5/unibet 25zł
Ten typ może wielu zdziwić, ale uważam, że Koguty wcale nie muszą mieć łatwo w spotkaniu z Fulham. Goście z Craven Cottage zagrali naprawdę bardzo dobrze na swoim stadionie i ewidetnie zabrakło im szczęscia żeby strzelić chociażby gola (Over 2.5 i BTTS zamykał mi jeden z kuponów w 1 kolejce). Brak ewidetnego karnego na Schurle oraz świetna dyspozycja Henneseya, który wybronił mnóstwo strzałów spowodowały, że Fulham jest nadal bez bramki w tym sezonie. W sobotę łatwo mieć nie będą, ale jakoś Tottenham póki co mnie nie przekonuję. Słaby Kane, który nie strzela w sierpniu i kadra, której zawodnicy najdłużej grali na Mundialu. Fakt, że buki dały 1.25 na Tottenham powoduję, że muszą spróbować zagrać w stronę Fulham. Anglia to miejsce niespodzianek, a Koguty to nie City czy Liverpool żeby grać ich po takim kursie. Takie dodatnie handi wydaję się świetnym betem, więc polecam. Do tego dochodzi brameczka Mitrovica, któremu w pierwszej kolejce oddawał strzał co 22 minuty co daje 4 uderzenia na spotkanie. Na Wembley nie będzie miał tak łatwo, ale szansą na bramkę są spore, a jak gram w stronę Fulham to głupio nie spróbować delikatną stawką.

Salah strzeli i Liverpool wygra - 2.17/unibet 150 zł
CP nie przegrało od Marca na własnym stadionie. Ich ostatnia to porażka z...Liverpoolem po bramce... no wlaśnie - Salaha. Egipcjanin wszedł w sezon z brameczką i mimo, że nie wierzę w tak fenomenalny sezon jak rok temu to wydaję się, że 25 bramek może ustrzelić. The Reds zagrali świetnie przeciwko West Hamowi i mimo, że był to mecz na Anfield, gdzie grają fenomenalnie to wydaję się, że przeciwko CP również powinni postrzelać. Obrona Orłów dopuściła do wielu sytuacji przeciwko Fulham i tylko dyspozycja bramkarza pozwoliła im nie stracić gola. Teraz będzie musiała się bronić przeciwko magicznemu Trio, które do tego wspierane będzie świetnym Keitą. Orły bójcie się, bo jedzie do was wielki Liverpool, który atakować potrafi. Wyczuwam spotkanie z wieloma bramkami z obu stron jednak to ekipa Kloppa będzie górą, a Salah ukuje przynajmniej raz,
Powyżej 2.5 i obie nie strzelą - 2.12/milenium 150zł
City (-5.5RR) - 1.7/unibet - 150zł
Dwa typy na spotkanie mistrza z słabiutkim Huddersfield. The Citizens zagrali do tej pory dwa oficjalne spotkania i oba wygrali bez większego problemu 2-0. Oba te mecze wyglądały na takie w których nie musieli wchodzić na wyższy bieg. Spokój, perfekcjonizm i konsekwencja to cechy, którymi emanują piłkarze Guardioli i doskonale to widać. Mimo, że wierzę w The Reds to naprawdę ciężko będzie im pokonać tak grające City. Brak de Bruyne wcale nie musi boleć, bo to co gra Bernardo Silva nie mieści się w głowie. Pep zrobi z niego piłkarza klasy światowej i nie zdziwi mnie fakt jak Rudy za 3 miesiące będzie miał problem wrócić do składu. Ale do rzeczy. Ofensywy Arsenalu i Chelsea za dużo nie zdziałały grając przeciwko armii Guardioli, więc tym bardziej ciężko będzie to osiągnąć ekipę Wagnera. 2 rożne przeciwko Chelsea na własnym stadionie, gdzie przez całe spotkanie gonili wynik to niezbyt wysoki wynik. City nabiło odpowiednio 4 i 10 w swoich spotkaniach z potentatami. Wyczuwam spotkanie, gdzie gospodarze będą mieli piłkę przy nodzę w około 80%, a Huddersfield będzie próbowało kontrować. Boczni obrońcy w postaci Mendyego, który świetnie wszedł w sezonie oraz Walkera dają sporo wejść linią boczną, które kończą się płaskimi dośrodkowaniami, które często zamieniają się w rzuty rożne. Do tego wyczuwam 3/4-0, a dużo bardziej wolę zagrać podany przeze mnie typ niż handi po niższym kursie.
Salah gol/LFC x Fulham (+1.5) x City (-5.5 RR) - 8.73/unibet - 50zł
Do tego trebelek z tych trzech najmocniejszych typów zagrany z boostem 10% na uni.
Polecam!
 
C 24

crypti

Użytkownik
Moje główne typy na weekend to 3 mecze
Cardiff - Newcastle
Licester - Wolves
Everton - Southampton
W pierwszym wierze ze beniaminek nie poradzi sobie ze srokami i stawiam na szybkie objęcie prowadzenia przez Newcastle. Wynik 1 połowy kurs ok 3.4 w niektórych kuponach stawiałem tez czysta dwójkę na FT
Drugi mecz - dnb w stronę lisów. Ładnie wyglądali w meczu z MU a wilki niezbyt dobrze w meczu z Evertonem.
W trzecim spotkaniu myśle ze Everton nie pozwoli sobie na niezgarniecie 3 punktów w potyczce z nominowanymi prze niektórych do spadku z ligi Świętymi i tu czysta 1, na niektórych kuponach Handicap +1 na Gospodarzy
Pozatym wierze ze szanse powodzenia ma dnb dla Westhamu
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Po zastanowieniu się ja na weekend daję tak:
  • Newcastle DNB - 1,70 zwrot - wolę zagrać tutaj bezpieczniej, Sroki tego nie przegrają, Cardiff wydaje się zbyt mierne w porównaniu do Srok.
  • Everton - 1,86 ✅ - tutaj zgadzam się z poprzednikami, nie ma co kombinować, Everton z taką paką u siebie na pewno będzie groźny, takie mecze powinien wygrywać na spokojnie.
  • z ostatniej chwili to Tottenham - Fulham - BTS - 1,93 ✅, drugi raz idę w ten typ w meczu Tottenhamu, jak już Brodaty Żółw wspomniał w swojej analizie, Fulham nie zagrał źle pierwszego spotkania, oglądałem je urywkami i dziwiłem się, że nic im tam nie wpadło. Jeśli tylko podejdą do tego spotkania tak jak do tamtego, to liczę, że w końcu uda im się coś strzelić. Potencjał gospodarzy jest dobrze znany, więc i oni dorzucą coś od siebie. Faktycznie 1,25 na Tottki u siebie niewarte gry.

Więc w zasadzie pokrywa się to, co napisałem już wcześniej. BTS w Leicester także wygląda dość dobrze.
Myślałem też o underze w Burnley, jakoś umknęło mi, że Szef Elity o nim wspominał, ale kurs na under 2,5 wynosi obecnie zaledwie 1,48, więc można spróbować azjana under 2, tutaj już 1,86, więc nie jest najgorzej. (tutaj byłyby dwa ⛔ niestety, under utopiony już praktycznie po 6 minutach :/ )
Kursy z Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
_m_i_k_e_ 75

_m_i_k_e_

Użytkownik
Leicester - Wolves
Lisy w poprzedniej kolejce przegrali na Old Trafford z United 2-1 ale uważam, że wynik nie do końca odzwierciedla przebieg spotkania. Diabły po bramce z karnego dość się cofnęli i długimi fragmentami to piłkarze Puela dyktowali tempo gry, co mogło się podobać. Nieźle zagrał sprowadzony przed sezonem James Maddison, który po odejściu Mahreza może być centralną postacią w ofensywie Lisów. Vardy który nie był w pełni sił wszedł w drugiej połowie i zdołał zdobyć bramkę, myślę że grając od początku United mieliby duże trudności w dowiezieniu 3 pkt. Uważam że mogą być w tym sezonie dosyć overową ekipą i ten mecz to może potwierdzić bo ich rywalem będzie Wolverhampton, po których występach również spodziewam się wielu bramek. W pierwszej kolejce z niezłym rywalem zagrali dość bezkompromisowo, zdołali dwukrotnie odrobić stratę bramkową i myślę że to dość cenny punkt. Moim zdaniem ten mecz będzie definiował ich postawę w tym sezonie. Nie są zwyczajnym beniaminkiem, przed sezonem przebudowa drużyny, portugalski zaciąg który wzmocnił przede wszystkim ofensywę. To przełożyło się na przeświadczenie że Wilki celują raczej w pierwszą 10. niż tylko w utrzymanie i myślę że są na to duże szanse. W Championship z wynikiem 82 bramek dysponowali najlepszym atakiem. To jedno z ciekawszych spotkań w tej kolejce, uważam że bramki będą padały a kurs zachęca.
over 2.5 @ 2.05 Fortuna
2-0 ⛔
Popieram też granie na Everton. W klub ciągle inwestowane są pieniądze, szukanie rozwiązań. Oczywiście to nie tak że po mistrzowsku rozegrali okienko bo wydawanie blisko 50 baniek na Richarlisona to chyba lekka przesada (mimo świetnego debiutu) ale ten klub ma ambicje na walkę z czołówką i pompowanie kasy w projekt Silvy jest na to dowodem. Zwłaszcza mając na uwadze że Koemanowi też nie skąpili kasy. Z kolei ich rywal, Southampton trochę mnie zawodzi. Przez jakiś czas był to mądrze zarządzany klub z wydawałoby się ustabilizowaną w lidze sytuacją. W zeszłym sezonie jednak w oczy zajrzało im widmo spadku i było naprawdę blisko żebyśmy dziś oglądali ich w Championship. Podczas okienka dokonali dwóch niezłych transferów : Vestergaard który może wypalić ale jednak Van Dijka nie zastąpi w pełni i Elyonoussi poniekąd w miejsce Tadicia którego się pozbyli - moim zdaniem jedynego ponadprzeciętnego w ofensywie zawodnika. Jeśli Norweg zaaklimatyzuje się w lidze to może być zmiana jeden do jednego za Serba. Dziwię się zarządowi tego klubu, w tamtym sezonie otarli się o spadek. a teraz w mojej opinii są obok Cardiff do tego głównym faworytem.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Moje propozycje
MC strzeli w obu polowach 1.47- tutaj jedynka jest oczywista, pytanie tylko ile bramek strzela gospodarze, mysle, ze po jednej w kazdej polowie powinno spokojnie wejsc.
Cardriff-Newcastle 2 bez remisu 1.68 lub X2 1.39, Cardiff bardzo slabo wygladalo tydzien temu i nie wierze zeby mogli to wygrac,na wszelki wypadek gdyby jednak wyszedl im mecz znakomity jak na ich mozliwosci i zdobyli gola lepiej wykluczyc remis lub podporka.
Brighton-MU 2 1.78 moze i wymecza 1-0 ,ale wygraja ten mecz.
do tego bramka Everton 1.22 dla podbicia
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Brigthon - United 2
Kurs na to spotkanie podobnie ustawiony jak sezon temu, kiedy Mewy po bramce Grossa wygrały z Diabłami. United takie spotkania musi wygrywać jeżeli w ogóle rozważają walkę o mistrzostwo o które będzie bardzo ciężko. Smutny jest fakt,że przed meczami z ekipami tego pokroju podważa się pewność wygranej drużyny Mourinho. Ja mam nadzieję,że Portugalczyk nie będzie kombinował bo początek poprzedniej kampanii miał znakomity potem zaczął stawiać głównie na defensywę i się zaczęło. Pogba musi zatrzymać opaskę z jednej prostej przyczyny będzie się czuł liderem i odpowiedzialnym za drużynę.
W drużynie gospodarzy zabraknie kapitana, który z powodu urazu zszedł z boiska w przegranym meczu z Watford. Mowa o Bruno, dodatkowo poza grą pozostają Andone, Steele i Izquierdo.
United muszą poprawić grę na wyjazdach. Patrząc na ubiegły sezon kiedy zajęli drugie miejsce w lidze ze stratą 19 punktów do City to właśnie słaba dyspozycja na wyjazdach się do tego przyczyniła. W meczach u siebie United zdobyli jedynie o 3 punkty mniej niż drużyna Pepa. Z delegacji za to przywieźli jedynie 34 punkty i to właśnie ten fakt zaważył na gigantycznej przewadze Obywateli.
Co ciekawe United przegrało z Brighton, Huddersfield i Newcastle. Liczę,że odrobili lekcję i nie zawiodą.
Dla mnie dubel kolejki: Everton+United :star:
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League - Anglia
Godzina: 13:30
Spotkanie: Cardiff - Newcastle FC

Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2.03
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Goście po planowanej przegranej u siebie z londyńskim Tottenhamem , na wyjeździe zagrają z tegorocznym beniaminkiem Premier League , który , tak jak pisałem wcześniej , jest jednym z faworytów do opuszczenia najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii oraz w tym meczu powinni się postarać o jakąkolwiek zdobycz punktową na własnym terenie .
Newcastle z kolei po zaciętej walce z The Spurs i minimalnej przegranej jedną bramką , będzie miało ochotę na pierwsze swoje zwycięstwo w tym sezonie Premier League , co powinno być w zasięgu możliwości piłkarzy z St&#39; James Park . W historii spotkań pomiędzy obydwoma zespołami górą są goście , którzy na osiem spotkań wygrali aż sześć , i tylko dwukrotnie górą byli Walijczycy . jednakże w sowim dzisiejszym typowaniu obstawiam bardziej ,,zachowawczą&#39;&#39; opcje jaką jest postawienie na to , iż obydwie drużyny strzelą po jednej bramce w meczu , a dla osób, które lubią większe ryzyko , proponuję postawienie na zwycięstwo Newcastle z dodatkową opcją strzelenia bramki przez obydwa zespoły z bardzo wysokim kursem 5.2 PLN , bądź też postawienie na ,,czystą&#39;&#39; dwójkę z kursem 2.53 PLN .
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom