>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka LOTTO Ekstraklasy (17.08-20.08.2018)

Status
Zamknięty.
hosik 16

hosik

Użytkownik
Jagiellonia - Piast Gliwice
mój typ: Jagielonia/1,5+ w meczu 2,15 fortuna
Jagiellonia gra bardzo dobrze w defensywie w tym sezonie. Myślę że na swoim stadionie powinni dać radę pokonać Piasta który również gra dosyć dobrze , strzelili 7 bramek dotychczas jednak sporo też stracili moim zdaniem zdołają ustrzelić bramke na Słonecznej jednak to gospodarze powinni wygrać to spotkanie Mój typ 3:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Jedyne do czego jestem przekonany to gole Legii.
Zagłębie gra bardzo ofensywnie i z ekipy mające dobrych graczy w ataku to wykorzystują jak Lech w weekend. Teraz na over goli Legii jest linia 2, na Lecha było 1,75 mimo to zagram ten typ.
Wiem, że w czwartek Legia gra arcyważny mecz ale kadra na Ekstraklasę jest mocna i szeroka.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Jagiellonia - Piast Gliwice typ 2 @3.90 Fortuna
Kursy mocno mnie dziwią u niektorych bukow jest nawet wyzszy od fortuny. Przejdzmy do rzeczy. Piast ostatnio podejmowal u siebie Legie Warszawe. Gliwiczanie przegrali dwoma bramkami. Główne ten mecz rozstrzygnał się.juz w pierwszej połowie. Legia na poczatku meczu strzelila jedna z nielicznych okazji bo za wiele ich nie miala. Wynik za bardzo nie odzwierciedla gry Piasta. Gra w dziesiatke przez cala druga polowe. Mimo to Gliwiczanie wyrownali gdzie piwknym trafieniem popisał się Papen. Piast widac ze uwierzył ze mimo gry w dziesiatke da sie pokonac druzyne z Warszawy. Przy koncu spotkania brakowalo juz sil i dwie bramki ktore padly na koncu spotkania tak jak mowilem nie odzwierciedlaja calego spotkania. Ogladajac Jagiellonie w LE graja bardzo dobra piłke przedewszystkim offensywna. Jaga ma jeszcze z Legia najbardziej otwarta droge aby przejsc chodz w Belgi na pewno nie bedzie to łatwy mecz. Jedynie wedlug mnie na awans ma tylko Legia ale oba Polskie kluby takze nie skreslam. Nie dawno udalo sie wygrac w Białymstoku wiec czemu nie w niedziele. Piast gra miła piłke dla oka. Jaga na pewno zostawi sporo serducha w Belgii chcac za wszelka cene awansowac dalej co mysle takze ze moze wplynac na niedzielny mecz. Do zespolu powinien wrocic juz Badi ktory juz oatatnio zasiasł na ławce. Pozdrawiam trzymajcie sie.
 
R 163

rook01093

Użytkownik
Cracovia - Zaglebie
Typ: Over 2,5
Kurs: 2.0
Bukmacher: Totolotek
Cracovia, no coż. Powiedzieć, że rozczarowują to nic nie powiedzieć. Mecz z Pogonią miał być sposobem na odbicie się od dna i 3 punkty, a znów padł remis i tylko punkcik przywieziony ze Szczecina. Punkt oczywiście zasłużony, bo Pogoń grała tylko do pierwszej bramki a potem tak jakby stwierdzili, że będą bronić super korzystnego wyniku 1:0. Ostatnie 2 mecze underowe, ale popatrzmy na przeciwników - Arka i Pogoń, które łącznie po 4 kolejkach zdobyły oszałamiającą sumę dwóch goli... Wcześniejszy mecz z Lechem -2 gole, w meczu ze Śląskiem -3.
Zagłębie po dobrym starcie złapało &quot;zadyszkę&quot;. Dwa przegrane mecze z rzędu spowodowały, że pierwsze dwa zwycięstwa poszły niejako w niepamięć. Trzeba uczciwie jednak przyznać, że terminarz do łatwych nie należał bo grali przecież z Legią (wygrana 1:3), beniaminkiem (wygrana 2:1), Piastem (porażka 2:1) no i ostatni mecz z Jagą (porażka 0:2). W prawie każdym z nich zdobywając conajmniej gola.
Zagłębiu ostatni mecz się najzwyczajniej nie ułożył. Słabo wykonany karny (można powiedzieć dwa razy),
później szybko stracony gol i już musieli gonić wynik mimo, że Jagiellonia nie stworzyła nawet jednej okazji do zdobycia bramki. Przeważali, lecz mecz przegrany 0:2. W mojej opinii niezasłużenie.
Teraz przyszedł czas na wyjazd z Cracovią, z którą na ostatnie 10 spotkań, przegrali tylko 2 razy, a tylko raz nie udało im się zdobyć gola. Także jeśli spojrzymy na spotkania wyjazdowe przy kałuży, można dostrzec, że zdobywanie bramek przychodzi tutaj Zagłębiu dość łatwo. Choć samo H2H daje 50% szans na powodzenie tego zakładu.
Ostatecznie uważam, że z racji ilości straconych jak i strzelonych goli przez Zagłębie, a także fakt, iż Cracovia z teoretycznie mocjniejszymi drużynami traciła conajmniej po dwa gole sądzę, że typ na over 2,5
będzie tutaj lepszą opcją niż granie na Zagłębie (czy też x2/2DNB). Oczywiście może się okazać, że Cracovia dokona przełamiania, zagra fenomenalny mecz i wygra 1:0, bądź zremisuje 1:1. Tak czy inaczej, dostrzegam tutaj korzystny kurs na over i proponuję go właśnie zagrać.
Jakby ktoś chciał ciut podciągnąć ten kurs kosztem ryzyka to mamy też:
Typ: obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5
Kurs: 2.17
Bukmacher: Fortuna

Legnica - Korona Kielce
Typ: Under 2,5
Kurs: 1,87
Bukmacher: Milenium
Drużyna z Legnicy, po wygranej na początku sezonu z Pogonią, zaliczyła trzy porażki. Bardziej bądź mniej zasłużone, jednak za chęci punktów nie ma. W prawie każdym z tych meczy zdobywając gola - poza ostatnią porażką z Lechią. Przychodzi zatem okazja aby po meczu z silniejszymi (Wisła, Górnik, Lechia) zawalczyć z kimś bliżej swojego poziomu, czyli Koroną o kolejne punkty w ekstraklasowej karuzeli. Jeśli chodzi o grę - nie prezentują się źle. W meczach u siebie wspomniana już wygrana i porażka. Choć do 70 minuty, przegranej z Górnikiem raczej nikt się nie spodziewał.
Korona jakby zupełnie odwrotnie. Zaczęła od remisu (1:1) i porażki (1:2) po czym przyszły dwie wygrane (2:1). Lecz byłbym daleki od tego aby mówić, że zwycięstwo ze Śląskiem było zasłużone. Uważam, że obie drużyny są sobie równe, a z racji roli gospodarza stawiałbym w roli faworyta Miedź i spowiedzwam się zaciętego meczu.
Mimo, że wyniki mogłyby sugerować grę na over, moje przwidywania co do przebiegu meczu skłaniają mnie jednak na grą w drugą stronę. Sam kurs wydaje się jednak odrobinę za mały i nie jestem co do niego
tak przekonany jak do over&#39;a w meczu wyżej. Osobiście nie mam konta na Milenium więc tutaj tego nie zagram ale jeśli kurs na under dobiłby do 1.9 (1,89 też przyjmę) to wtedy z chęcią. Za mniej uważam to niewarte ryzyka.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Miedź Legnica - Korona Kielce
Typ: obie drużyny strzelą TAK @ 1.71
buk: Unibet
✅ 71

Kolejne spotkanie gdzie spodziewam się dużej ilości goli. Gospodarze mogą mówić jak na razie o dużym pechu, bowiem jak na razie Miedź spisuje się nieźle na boisku, ale brakuje skuteczności. Przez brak skuteczności zgubili punkty w spotkaniu z Górnikiem oraz z Wisłą. W ostatnim meczu z Lechią obudzili się dopiero przy stanie 2:0. Chyba było trochę za późno na to przebudzenie, bo gdyby tak Miedzianka grała od początku to Lechia miała by spore problemy z ugraniem trzech punktów. Jutro liczę na przełamanie w ich wykonaniu, a szczególnie interesują mnie bramki. Miedź mając min. Piątkowskiego, Ojamme czy Forsella jest w stanie strzelić gola Koronie, która w każdym spotkaniu traci bramkę. Goście nie tyle co tracą bramki, ale w każdym spotkaniu, który dotychczas rozegrali strzelili minimum jednego gola. Jest to zespół, który obok Lecha, Piasta, Legii jest jedną z najskuteczniejszych drużyn. Goście o których pisaliśmy, że mocno się osłabili latem, nie wyglądają wcale tak źle. Gino ma pomysł na tą drużynę i pomimo tych osłabień stara się z wszystkich wyciągnąć maksimum. Spodziewam się otwartego spotkania, bowiem w przypadku porażki gospodarzy, mogą po tej kolejce polecić pierwsze głowy. Korona będzie chciała podtrzymać passę zwycięstw, dlatego liczę, że obie drużyny wykażą się skutecznością i nas nie zawiodą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Lech 2:5 Wisła

Lech prawdopodobnie (ok, na pewno ) dziś pożegna się z europejskimi pucharami, a w niedzielę podejmie u siebie krakowską Wisłę. Zdecydowanym faworytem jest Kolejorz, który jako jedyna drużyna po 4 kolejkach odnotowała same zwycięstwa. Natomiast Biała Gwiazda remisowała, wygrała, przegrała i zremisowała. Rywale nie byli bardzo wymagający za wyjątkiem Jagiellonii, która minimalnie zwyciężyła 1:0. Po tych 4 kolejkach śmiało można powiedzieć, że gra Wisły może się podobać. Jednak sporym problemem jest mizerna skuteczność. Kto oglądał mecz z Wisłą Płock ten wie, że dobre sytuacje do strzelenia gola były, ale szwankowała skuteczność.
Lech Poznań na razie prezentuje się najlepiej z drużyn Ekstraklasy. Nie przeszkadza mu również dotychczasowa gra na dwa fronty. Bilans bramkowy 9:1 mówi sam za siebie. Znakomicie do zespołu wkomponował się Tiba, który na pewno jeszcze nie raz napsuje krwi rywalom i będzie wyróżniającym się piłkarzem Ekstraklasy.
Podsumowując zdecydowanym faworytem są gospodarze. Mimo tego postanowiłem zaryzykować i obstawić brak porażki gości. Wiem, że to irracjonalne. Ale ten typ opieram na obserwacji wyników w naszej lidze. Lech ma serię 4 zwycięstw. Ale to nie Real, czy Barcelona w La liga. Nie będą mieć niewiadomo jak długiej serii zwycięstw. Natomiast Wisła naprawdę prezentuje bardzo dobrą grę. Brakuje tylko skuteczności. Piłkarze dowodzeni przez Macieja Stolarczyka są w stanie postawić się gospodarzom i urwać chociaż punkt. Poza tym mają swoją niechlubną serię 9 spotkań bez zwycięstwa w Poznaniu. W końcu też musi się skończyć. A dodatkowo, moim zdaniem, kurs jest wart tego ryzyka.


Moja propozycja:

Wisła lub remis kurs: 2.25 bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
freez. 127

freez.

Użytkownik
Cracovia - Zagłębie
Typ: X/2
@1.50
Bierzcie i wygrywajcie! Analize napiszę później jak znajdę czas na komputerze
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Cracovia - Zagłębie
Michał Probierz przejmując Pasy planował budować drużynę, która z sezonu na sezon będzie silniejsza, pewniejsza w swoich poczynaniach i która będzie prezentowała coraz lepszą piłkę. Niestety w tym sezonie Cracovia jeszcze nie zaznała smaku zwycięstwa. A co gorsza poziom prezentowany przez drużynę nie może zadowalać żadnego kibica Pasów. 4 kolejki za nami Cracovia strzeliła 2 gole straciła 6. W meczu ze Śląskiem próbowali walczyć, w Poznaniu mieli nawet karnego i nie wiadomo jak potoczyłby się mecz gdyby strzelili, natomiast w meczu z Arką u siebie rażący brak pomysłów na rozegranie i przede wszystkim totalna nieskuteczność. Liczę na to, że w kolejnym meczu strzelą bramkę. Jeśli chodzi o Lubin to zaczęli z werwą dwa pewne zwycięstwa i zacieli się na Piaście w Gliwicach. Wydawało się, że pomysł Lewandowskiego na drużynę sprawdza się po czym przyszedł mecz z Jagą i Zagłębie posypało się jak domek z kart. Dodatkowo sytuacja ze Starzyńskim o której pisałem w innym miejscu nie pomaga drużynie. Sytuacja w której gracze mają świadomość, że popełniając błąd zostaną odsunięci od drużyny powoduje niepewność i nerwowość w grze. Zagłębie poza ostatnim meczem z Jagą strzelało gola i podejrzewam, że brak bramki mógł wynikać z tego co pisałem powyżej. Sytuacje były. W związku z tym, że użytkownik rooko wyprzedził mnie z typem na dzisiaj propobuje typ bts. Znając naszą ekstraklasę to może być tak, że Zagłębie piłkarsko będzie lepsze, a wygra Cracovia.
BTS @ 1,80 STS ⛔
 
imperial-fox 95

imperial-fox

Użytkownik
⚽ Cracovia - Zagłębie | powyżej 3,5 ŻK | 1,50 (STS) ✅ 5 ŻK
Starcie dołującej w dalszym ciągu Cracovii z Zagłębiem, które klasycznie, jak co roku, po dobrym początku łapie zadyszkę. Drużyna Probierza w pewnym momencie powinna się przełamać więc unikam grania zwycięstwa jakiejkolwiek z drużyn, uważam że mecz może być zbyt nieprzewidywalny. Zamiast tego wolę skupić się na typie na liczbę żółtych kartek.
Do tej pory w 8 meczach z udziałem Cracovii i Zagłębia sędziowie pokazali łącznie 32 ŻK a więc równo 4 na mecz, liczba fauli wyniosła średnio 28,25 na spotkanie. Dokładne statystyki poniżej:

Śląsk Wrocław - Cracovia 3:1 (11-19 ; 1-3) 4 ŻK, Kwiatkowski
Lech Poznań - Cracovia 2:0 (17-10 ; 1-1) 2 ŻK, Złotek
Cracovia - Arka Gdynia 0:0 (15-11 ; 1-2) 3 ŻK, Raczkowski
Pogoń Szczecin - Cracovia 1:1 (15-11 ; 4-5) 9 ŻK, Sulikowski
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1:3 (13-11 ; 2-1) 3 ŻK, Przybył
Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (14-23; 3-3) 6 ŻK, Dobrynin
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2:1 (10-15 ; 0-2) 2 ŻK, Gil
Zagłębie Lubin - Jagiellonia 0:2 (14-17 ; 1-2) 3 ŻK, Kwiatkowski
Dzisiaj sędzią spotkania będzie Łukasz Szczech - średnio 4,56 ŻK na mecz.
W głowach piłkarzy Cracovii na pewno kłębi się coraz więcej nerwów, trener Probierz też do najspokojniejszych nie należy. W klubie atmosfera gęstnieje z każdą kolejką. Kolejny mecz bez zwycięstwa umocni ich na dnie tabeli. W przypadku Zagłębia klub znajduje się w zdecydowanie lepszej sytuacji jednak i oni szukając przełamania po ostatnich 2 spotkaniach nie powinni specjalnie uważać. To wciąż początek sezonu, jeśli łapać kartki to jeszcze teraz, póki jest to względnie bez konsekwencji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Cracovia vs Zagłębie
Over 3.5 kartki @ 1.50 ✅ 5
Over 4.5 kartki @ 1.90 ✅ 5
forBET


Kolega powyżej mnie ubiegł, ale rzeczywiście, Cracovia okupująca ostatnie miejsca w tabeli musi pokazać, że zależy im na wydostaniu się z dołu tabeli. O MP, mogą zapomnieć, ale cóż, Probierz chce widzieć grający zespół twardo i zdecydowanie o czym sam mówi na konferencji prasowej.
Głównie mój typ na to spotkanie idzie ze względu na sędziego - pan Szczech ostatnio w meczu Płocka z pokazał, że nie boi się dać kartki i bardzo dobrze, trzeba temperować gwaizdy pokroju Furman. Dodatkowo Probierz, cały czas presja na sędziego, nie wierzę, żeby był grzeczny.
Statystyka kartek Cracovii: 5,1,1,3 i sporo fauli w każdym spotkaniu.
Statystyka kartek Zagłębia: 1,2,3,2
H2H ostatnich spotkań między tymi ekipami - ostatni sezon, jeśli chodzi o kartki: 8,2,5
Statystyka sędziego:
Sędziował dwa spotkania w tym sezonie - pierwsze Jaga vs LEchia - 7 żółtych i 2 czerwone, drugie Płock vs Korona - 8 żółtych i czerwona, także pan sędzia idzie ostro :p
A jak mówię, te zespoły też grzeczne nie są co widać po statystykach fauli, wg mnie szkoda tego nie zagrać. Zagrożonych nie ma w obu zespołach także cofać nogi nie będą, bo i dlaczego, zwłaszcza Probierz nie wybaczy ;)
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Cracovia - Zagłębie
Obie strzelą @ 1,77 Totalbet

Cracovia ma problemy kadrowe, ale doszedł Rapa, który ruszył trochę zespół do przodu i premierowe trafienie przed własną publicznością powinno stać się faktem. Tak samo jak pierwsze trafienie ze strony gości. Zagłębie ma spore możliwości ofensywne i taka niemoc jak z Jagiellonią nie powinna się zdarzyć w kolejnym meczu.

Miedź - Korona
Miedź bez remisu @ 1,7 Fortuna
Remis bez Miedzi @ 1,95 Lvbet

Dwie wygrane Korony z rzędu nie były przekonujące. W każdej z nich rywal zagrywając ręką we własnym polu karnym dawał w prezencie jak się potem okazało decydującą dla wyniku bramkę. Miedź przegrała trzy mecze z rzędu, ale wcale nie musiało tak być. Z Górnikiem prowadziła, jednak dała się zdominować w drugiej połowie. Z Wisłą mogła wyrównać w doliczonym czasie. Czas już wreszcie na jakieś punkty.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Cracovia - Zagłębie
Typ: 2 - DNB
Kurs: 1,7
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek
Cracovia na starcie jest zespołem po prostu fatalnym i tylko Pogoń spisuje się gorzej. Nawet Zagłębie Sosnowiec wygląda lepiej, a po niezłej wiośnie w wykonaniu podopiecznych Probierza miało być całkiem inaczej. Zagłębie zaczęło świetnie, bo stuknęło Legię w Warszawie, a potem zrobiło swoje przeciwko imiennikowi z Sosnowca. Dwie ostatnie porażki mimo wszystko wstydu nie przynoszą, bo Piast wyszedł wówczas na pozycję lidera, a Jagiellonia to jeden z faworytów do tytułu. Zresztą przy lepszej skutecnzości oba mecze mogły potoczyć się całkiem inaczej. Podopieczni Lewandowskiego grają jednak w piłkę i to oni powinni być dziś faworytem. Stawiam na nich w opcji DNB, bo Cracovia gra gorzej niż ich potencjał kadrowy i u siebie ten punkt mogą jednak jakoś wyszarpać.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Miedź Legnica - Korona Kielce
powyżej 28,5 fauli @ 1,75 ✅
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,8 ⛔
Totolotek
Miedź po obiecującym początku i zwycięstwie w debiucie z Pogonią zanotowała kolejne 3 porażki i sytuacja w tabeli już nie jest taka różowa. Trzeba zacząć punkować bo reszta stawki powoli ale zacznie odjeżdżać. Korona na koncie 7pkt a więc zdecydowanie lepiej. Jak gra Korona wspominałem przy okazji ich ostatniego spotkania ze Śląskiem, twardo i agresywnie popełniając przy tym sporo fauli. Dla przypomnienia 16w, 20d, 18w i ostatnio 15d a więc średnia przyzwoita.
Gospodarze tylko w tym pierwszym wygranym spotkaniu popełnili mało fauli bo tylko 9. Potem w tych trzech następnych przegranych meczach już tych fauli było zdecydowanie więcej - 15w, 14d, 14w.
Jak widać ilość fauli popełnianych przez te drużyny jest podobny i oscyluje wokół liczby 15 także dzisiaj linia wystawiona przez Totolotek jest jak najbardziej realna do pokrycia wszak gospodarze muszą już zacząć grać agresywniej i mocniej powalczyć na boisku bo punkty same nie przyjdą tym bardziej, że grają z Koroną którą cechuje właśnie taki agresywny styl gry.
Sędziuje J. Przybył, który w poprzednim sezonie należał do czołówki jeżeli chodzi o średnią pokazanych kartek - w sumie pokazał ich 130 co dało bardzo wysoką średnią 5,2 na mecz.
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Górnik - Lechia
Typ: 2 - DNB
Kurs: 1,88
Godz: 20:30
Bukmacher: Fortuna

Witam,cóż ostatnie 4 mecze pomiędzy tymi drużynami to remis 1:1 i nic tylko grac goły remis(3,05 Fortuna)ale ja myśle że więcej atutów będą mieli zawodnicy z Pomorza,widać ręke trenera Stokowca w grze Lechii,jest to drużyna poukładana i pod względem taktycznym jak i motorycznym.Górnik wszedł dobrze w sezon mimo kilku istotnych osłabień plus gra w eLE ale coś mi sie widzi pierwsza przegrana na własnym boisku i to właśnie z Lechią ale że mają ostatnio remisowe wyniki w h2h podpieram się opcją DNB.Pozdrawiam
FT 0:2✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Górnik Zabrze -:- Lechia Gdańsk
Typ: obie strzelą gola TAK @ 1.70
buk: Unibet


Kolejne spotkanie w którym widzę bramki. Górnik w spotkaniu z Arką wyglądał bardzo dobrze. Sporo sytuacji bramkowych, które wystarczyło zamienić na gole. Tu pretensje można mieć do Jimeneza, który ma z tym spory problem. Górnik był blisko wywiezienie trzech punktów z Gdyni, ale czerwona kartka zepsuła cały plan. Trzeba napisać, że Górnicy znowu nabierają tempa w stałych fragmentach gry oraz przy grze z kontry. Pomimo braku skrzydeł to zaczyna na nowo wszystko funkcjonować. Do składu powrócił Bochniewicz i to on zapewne dziś zagra u bok Suareza, który już ma na swoim koncie dwie bramki. Jestem ciekaw czy Brosz postawi po raz kolejny na Gryszkiewicza, czy jednak tym razem ujrzymy Koja. Chciałoby się napisać, ze Lechia odniosła pewne zwycięstwo w ostatnim spotkaniu z Miedzią, jednak przy stanie 2:0 cofnęli się na swoją połowę co spowodowało, że Miedź miała sporo okazji aby strzelić kontaktowego gola. Tamtego dnia brawa należą się dla Kuciaka, który był świetnie dysponowany. W tygodniu goście stracili Stolarskiego, a zyskali Michalaka, który ma zastąpić Peszko. Lechia wygląda solidnie w ataku, dlatego przy nie pewnej grze Loski oraz obrony powinni dziś pokusić się o choć jednego gola. Górnicy łapią wiatru w żagle, do formy powraca Angulo, a za zdobywanie goli po stałych fragmentach wziął się również Suarez. Jestem zdania, że zobaczymy dobre widowisko z golami w Zabrzu.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Górnik - Lechia
Typ: Remis
Ako: 3.40
Bukmacher: Lvbet
Dzisiejszego wieczoru na Roosvelta dojdzie do pojedynku pomiędzy zespołami, które dość często remisują w pojedynkach bezpośrednich. Górnik odpadł z Pucharów Europejskich natomiast Lechia ma ambicje aby następny sezon grać w Eleminacjach. Górnik co prawda ma słabszy sezon od poprzedniego jednak nie wolno zapominać iż grają najlepiej jak mogą. Lechia co prawda zaczeła sezon lepiej niż poprzedni jednak Górnik nie jest zespołem, który im leży i mają problemy w zdobywaniu punktów. Natomiast wiadomo iż Górnik na swoim stadionie potrafi ograć najlepsze zespoły z Ekstraklasy. Biorąc pod uwagę formę zespołów oraz bezpośrednie wyniki stawiam tutaj na remis.
 
R 163

rook01093

Użytkownik
Gornik Zabrze - Lechia Gdańsk
Ty: under 2,5
Kurs: 1,9
Bukmacher: Totolotek
Kolega ibis napisał wyżej taką analizę, że zmuszony byłem usunąć 3/4 swojej żeby mnie nie posądzono o plagiat. Zgadzam się z nim całkowicie co do opisu obu zepołów ale typ na to spotkanie mam jednak nieco inny.
Sądzę, że może to być dobre widowisko z piękną grą bo drużyny na to stać, ale bramek wielu się nie spodziewam. Myślę, że każdej z drużyn wynk 1:0 pasuje a Lechia remisem w Zabrzu też nie pogardzi.
Nie twierdzę, że BTS nie padnie (choć jest bardzo możliwy), uważam natomiast wynik 1:0 dla którejkolwiek ze stron równie prawdopodobny co remis i żadna z drużyn nie będzie chciała od początku srogo atakować. Stąd wybieram inny kierunek czyli poniżej 2,5 gola.
Garść statystyk:
* Na ostatnie 10 meczy wynik poniżej 2,5 gola padł 8 razy.
* wynik over: 2,5 pada raz na pięc spotkań (ostatnie 10 lat).
* Lechia w każdym z dotychczasowych meczy ligowych poniżej 2,5 .
* Górnik over 2,5 raz na 4 mecze ligowe (wygrana 1:3 z Miedzią).
Od ostatniego wyniku gdzie padło powyżej 2,5 gola odbyło się już 7 spotkań a wiadomo, że wszystko ma swój koniec. Zatem, czy ten mecz może się nie zakończyć wynikiem powyżej 2,5 gola? Oczywiście, że może! Ale moim zdaniem kurs jest wart ryzyka.

Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
Typ: BTS
Kurs: 2,00
Bukmacher: Fortuna
Pozwólcie, że przejdę do drużyny gości. Na 4 rozegrane mecze tylko w ostatniej potyczce z Lechem (0:4) nie udało im sie zgodbyć gola. Co nie oznacza, że swoich szans nie mieli. Teraz czeka ich niemalże identycznie spotkanie gdzie jadą do również silnego rywala i zapewne wystąpią w tym samym składzie. Uważam, iż mimo pewnie skupią się na obronie to swoje szanse także bedą mieć. Liczę, że jedną z nich właśnie wykorzystają.
O Legii pisal nie będę bo myślę, że każdy swoje zdanie o nich ma. Co pokazali w eliminacjach do pucharów pewnie każdy zaglądajacy tu widział. A wypowiedzi pomeczowe nowego trenera, że sędzia zabrał im zwycięstwo są dla mnie po prostu żenujące. Drużyna jest w rozsypce, ośmieszona po blamażu, morale na pewno niskie. Nie zmienia to jednak faktu, że w meczu dowomwym z Zagłebiem będą silnymi faworytami. Bramka dla Legii raczej padnie, bo nie wyobrażam sobie żeby nie byli w stanie strzelić drużynie z Sosnowca choć jednego gola - a tak zdażyło im się w tym sezonie ligowym tylko z Lechią (0:0). Kurs moim zdaniem zachecajacy na zaryzykowanie.
Ciekawostka
O ile mnie pamięć nie myli Zagłębie Sosnowiec ma zgodę z Legią więc będzie to mecz przyjaźni - co Legii się nie zdaża zbyt często... Stąd kulturalny doping dla drużyny gości może pomóc im pokryć ten typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom