>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

C 186

casuals

Użytkownik
29 lipca wypłacałem kasę z bankomatu i nie wypłaciło kasy a hajs z salda ujęło oczywiście. Miałem już tak dwa razy i zawsze po równych 15 dniach kasa wracała z automatu na skrilla. A w tym przypadku do tej pory cisza i brak odzewu od supportu. Coś się u nich zmieniło w tej kwestii ?
 
C 186

casuals

Użytkownik
Ja w dalszym ciągu nie dostałem zwrotu kasy za nieudane wypłacenie z bankomatu, support milczy nadal. Świetnie... Swoją drogą to straszne musza być techniczne niedociągnięcia systemu tej karty skoro zdarzylo mi się to już 3 razy w niecałe 2 lata a normalne karty bankowe uzytkuje już 15 lat i nigdy nie bylo takiego problemu.
Słyszał ktoś żeby z kartą Ecopayz ktoś miał też taki przypadek ?
Nie slyszałem i nie mialem takiego przypadku
 
kombajn 163,1K

kombajn

Użytkownik
Nie będzie centralnego rejestru domen zakazanych
Rejestr taki nie powstanie. Propozycja jego utworzenia była odpowiedzią na postulaty przedsiębiorców telekomunikacyjnych. W związku z tym, iż pojawiły się propozycje, by prócz nielegalnych stron hazardowych blokować również strony handlujące środkami niedozwolonymi takimi jak np. dopalacze ministerstwo zaproponowało techniczne rozwiązanie na wypadek, gdyby propozycje te zostały przyjęte.
Rejestr miał działać na zasadzie podobnej jak już funkcjonujący rejestr prowadzony w oparciu o przepisy tzw. ustawy hazardowej. Miało to być techniczne rozwiązanie upraszczające proces weryfikacji, a jego celem miała być minimalizacja kosztów po stronie przedsiębiorców telekomunikacyjnych. Mogliby oni sprawdzać rejestr w jednym, a nie kilku miejscach. Ewentualne blokady miały następować dopiero na skutek decyzji uprawnionych do tego organów i tylko na podstawie przepisów ustawowych.
Intencją ministerstwa nigdy nie było jakiekolwiek ograniczanie wolności Internetu. Do wszelkich tego typu pomysłów Ministerstwo Cyfryzacji zawsze podchodziło i podchodzi krytycznie. Wszelkie sugestie, że utworzenie rejestru miałoby służyć jakiejkolwiek formie cenzury Internetu były więc daleko idącą nadinterpretacją i nadużyciem.

Ostatecznie po analizach, a także z uwagi na fakt, że propozycje ewentualnego blokowania niektórych stron nie zostały przyjęte, Ministerstwo Cyfryzacji odstępuje od propozycji tworzenia rejestru.
link
A nawet jak &#39;zabronią&#39; wchodzenia na s k r i l l &#39; a w Polsce pozostanie zainwestowanie w VPNa (nawet już OPERA FOR DEVELOPERS ma od dawna wbudowanego VPN&#39;a i jest za darmochę - tylko trzeba trochę się pobawić - wyłączyć flashe, webrtc itpitd. Inną opcją jest np.: TOR BROWSER).
Firma S k r i l l L t d . (zarejestrowana jest (była) w Wielkiej Brytanii) - jak nic się w tych kwestiach nie zmieniło ma normalne konto firmowe w Polsce w PLN&#39;ach bodajże w PEKAO SA i możesz wpłacać tam nawet &#39;gotowiznę&#39;. Inne waluty to trochę inna bajka - musisz mieć kwitek np. z kantoru na zakup waluty.
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Miał ktoś dzisiaj (16.09) problemy z płatnościa kartą skrill ? Środki na koncie skrill posiadam , niestety nie mogę wypłacic z bankomatu ani płacic karta w sklepie , czy ktos mial moze podobny problem ?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Miał ktoś dzisiaj (16.09) problemy z płatnościa kartą skrill ? Środki na koncie skrill posiadam , niestety nie mogę wypłacic z bankomatu ani płacic karta w sklepie , czy ktos mial moze podobny problem ?
Miałem podobnie dziś - po 13 chciałem wypłacić z bankomatu i dopiero po 16 udało się.
 
welcome.to.my.world. 43

welcome.to.my.world.

Użytkownik
Elo Pany
Płacił ktoś kartą Skrill w ciągu ostatnich kilku h? Wczoraj działała normalnie - dawno nie miałem problemów z &quot;nią&quot; dlatego pytam. Zadzwoniłbym na infolinię, ale uj mnie strzela jak słyszę z drugiej strony kogoś ze wschodu...
Pozdro
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Elo Pany
Płacił ktoś kartą Skrill w ciągu ostatnich kilku h? Wczoraj działała normalnie - dawno nie miałem problemów z &quot;nią&quot; dlatego pytam. Zadzwoniłbym na infolinię, ale uj mnie strzela jak słyszę z drugiej strony kogoś ze wschodu...
Pozdro
Ja wypłacałem tylko pieniądze, to bez problemów.
Call na linię to jednak najszybsze rozwiązanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
welcome.to.my.world. 43

welcome.to.my.world.

Użytkownik
Ja wypłacałem tylko pieniądze, to bez problemów.
Call na linię to jednak najszybsze rozwiązanie.
Problem &quot;sam&quot; się rozwiązał - karta zadziałała w bankomacie jakieś 40min po tym jak napisałem tutaj, także obyło się bez dzwonienia. Dzięki kolego za odzew. Pozdro
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Problem &quot;sam&quot; się rozwiązał - karta zadziałała w bankomacie jakieś 40min po tym jak napisałem tutaj, także obyło się bez dzwonienia. Dzięki kolego za odzew. Pozdro
Czasami problem taki się pojawia, jednego dnia po 4h samoczynnie zaczęła mi działać normalnie :]
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Co z tą kartą to nie mam pojęcia - kolejny raz nie działa a dopiero mam ją 3 tygodnie dokladnie, poprzednia działała bez problemu tyle czasu. Nie wiem czy wymieniać bo ogólnie korzystam dość często z niej, ale jak nie działa co chwila??? Pani z drugiej strony słuchawki stwierdzila że karta powinna działać, że mogą wysłać druga a tą unieważnić, ale czekać 2-3 tygodnie za karta jak ta co jakiś czas łapie...? Bądź tu mądry. Miał ktoś podobną sytuację z nowa karta skrilla? Korzystaliście w ostatnich godzinach z karty bez problemu? Pzdr
Ps.
Jak ktoś ma możliwość zagrania meczu Serwija - PSMS Medan ( 1 Indonezja, live, 22min, 0:0) to myślę że warto coś pomyśleć w stronę gości. Win może i odważnie po 3.00 ale over 1.5 gola po 2.75? Kursy poszły mocno w dół a gospodarze stoją. Z tego co widziałem są braki kadrowe u jednych i drugich. Tak przy okazji może komus pomogę w zamian za info o karcie.
 
Do góry Bottom