>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Cincinnati - 12.08-19.08.2018

Status
Zamknięty.
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Dobra panowie Stan to wezmie czy cash out ???? ? No i czy przez 2h nie popada
Popadac to na pewno popada i nie tylko bo i burze są przewidziane na dzisiaj. Także na pewno wszystko zgodnie z planem rozegrane nie zostanie, będą z pewnością jakieś obsuwy ????
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Panowie nie mam czasu na pisanie analiz.Mecz Wawrinka z Federerem choć uwielbiam Federere i jego gre uważam że niestety to spotkanie przegra.Bedzie to drugi jego mecz jakby w jednym dniu może nic ale wiek robi swoje i też pokazał w tiebreaku ze tak super nie jest choć gemy wygrywał pewnie.Jesli Stan bedzie trzymał serwis to jest szansa ze odbierze serwis Federerowi albo wygra w tiebreaku.Kolejnym warunkiem jest pogoda.W tym czasie co mają grąc ma byc 25*C I około 90% wilgotności.To nie są za dobre warunki na gre w tenisa i Federer mysle ze bedzie musial jakoś to odczuwać.Wiec im mecz bedzie dłuzej trwal tym lepiej dla Wawrinka.
4,15 Betsafe Wawrinka ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
.Kolejnym warunkiem jest pogoda.W tym czasie co mają grąc ma byc 25*C I około 90% wilgotności.To nie są za dobre warunki na gre w tenisa i Federer mysle ze bedzie musial jakoś to odczuwać.Wiec im mecz bedzie dłuzej trwal tym lepiej dla Wawrinka.
4,15 Betsafe Wawrinka
A to pogoda dla obu nie jest taka sama?
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Pogoda dla obu taka sama ale dwa rozne organizmy ???? bo cóz przegrał a mógł wygrac w 2 setach ale nie bedę przecież płakał ????
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Novak Djokovic - Marin Cilic Typ: Cilic @ 2.77 1xbet ⛔
H2h 14:2 na korzyśc dla Novaka Djokovica, przy czym dwa ostatnie spotkania pomiędzy tymi zawodnikami zakończyły się wygranymi Cilica.
Dla mnie to bardzo symptomatyczne, gdyż od czas powrotu po kontuzji gra Nole mnie nie przekonuje.
Choćby tu w Cincinnati, wygrywa ale wszystko po trzysetówkach z Mannarino, Dimitrovem i Raonicem.
Cilic również musiał pograć trzy sety z Copilem i Khachanovem, jednak to on w tej parze jest underdogiem więc to za Djokovicem powinny przemawiać forma i wynika, a tak nie jest.
W mojej ocenie szanse w tym spotkaniu rozkładają się niemal po równo, a skoro tak to @ 2.77 na Cilica to zdecydowane value.
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Całkowicie popieram kolegę wyżej. Djoko od kiedy wygrał Wimbledon męczy się z byle kim, a potem ledwo wyciąga wygraną. Dodatkowo biorąc pod uwagę tendencję Novaka do łamania się na początku meczów pobieram dodatkowo: Cilic 1 set @2.5 ✅ z betfreda i Cilica na czysto j/w ⛔
MINUS
Co do meczu Fedexa to Goffin wydaje się bardzo solidny, może meczu nie wygra, ale seta powinno mu się udać ugrać.
Goffin +1.5 [email protected] ⛔
 
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Djokovic - Cilic 1 @1.49 fortuna ✅
Ja uważam, że Djokovic jednak to wygra. Może i faktycznie męczy się w tym turnieju, podobnie było zresztą w Toronto, ale kiedy trzeba skupić się na grze to to robi. Wczoraj z Raonicem mimo, że stracił podanie w pierwszym i trzecim secie to łamał potem 2 razy Milosa i wygrywał sety. Warto dodac, że Raonic w trzech wcześniejszych meczach nie oddał serwisu ani razu. Na pewno Serbowi zależy bo to ostatni turniej Masters, którego nie wygrał i jeśli zaszedł już tak daleko to będzie grał na poważnie od początku.
Stawiam tu 2-1 dla Djoko
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Djokovic-Federer 2 ⛔

Ten typ gram tutaj dla emocji przede wszystkim, od razu zaznacze. Mimo wszystko ciezko jest obejrzec mecze Federera, gdy wysylaja go na korty zawsze w wieczornej sesji na glownym korcie.
Przez ostatnie dwa dni wszyscy generalnie mowia, ze Djokovic zwyciestwem w Cincinnati ma szanse jako pierwszy tenisista w historii wygrac tzw. Career Golden Masters, czyli mowiac prosto wszystkie 9 tytulow serii Masters (Indian Wells, Miami, Monte Carlo, Madryt, Rzym, Canadian Open, Cincinnati, Shanghaj, Paryz).
Serbowi brakuje oczywiscie triumfu w Cincinnati. Federowi dla odmiany brakuje triumfu w Rzymie, ale biorac pod uwage, ze Federer drugi rok z rzedu odpuszcza sezon ceglany to prawdopodobienstwo skompletowania tego osiagniecia w przypadku Djokovica jest o wiele wieksze.
To tez taka sciagawka dla &quot;geniuszow&quot; (by nie powiedziec &quot;dyletantow&quot;), piszacych do dzis, ze Agnieszka Radwanska nic wielkiego nie wygrala, bo polska tenisistka wygrala az 3 takie turnieje w karierze (chociaz w rozgrywkach WTA to kombinacja turniejow jest troche inna) plus oczywiscie finaly WTA Tour Finals dla 8 najlepszych zawodniczek sezonu. Moze czegos przynajmniej sie dowiedza (?).To wlasnie pokazuje jak wielka tenisistka byla Radwanska na przestrzeni ostatnich lat i predko drugi raz sie cos takiego w Polsce nie zdarzy. Ale tu nie o tym i wracajac do tematu.
Wszystko niby byloby w porzadku, gdyby naprzeciwko Djokovica nie stal dzis Roger Federer, czyli krol Cincinnati.
Federer z kolei stanie dzis przed szansa, by w Cincinnati wygrac w swojej karierze po raz osmy !!! To chyba najwspanialszy rekord w historii turniejow Masters Series w dziejach (oprocz Nadala w Monte Carlo rzecz jasna), jezeli chodzi o jeden konkretny turniej.
Delikatnie sprobuje na Federera. Ciekawy jestem co wymysli Federer, bo Szwajcar nastawial sie na triumf na Wimbledonie po odpuszczeniu sezonu na cegle i nic z tego nie wyszlo. O ile kolejny wielkoszlemowy triumf Federera na French Open jest juz praktycznie nieosiagalny, to jednak potencjalna wygrana kolejnego szlema Szwajacara to mimo wszystko Wimbledon lub Australian Open, bo na kortach USO w Nowym Jorku Federer ostatnimi sezonami tez raczej regularnie zawodzi.
Djokovic troche juz wczoraj marudzil na korcie w meczu z Raonicem. Delikatnie na Federera dla lepszego ogladania, jak to mowia, by bylo komu pokibicowac.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Oj brakowało tego klasyka od stycznia 2016. Gra Djokovicia do końca nie przekonuje i jednak nie jest to ten poziom z wimbledonu jednak w jakiej części jest to niby słabsza forma a w jakiej być może do tej pory po.prostu chęć wygrywania jak najmniejszym nakładem sił to nie wiem. Byc może nawet Toronto trochę odpuścił dla Cinncinati. Wczoraj z Ciliciem niby było już 1-1 w setach jednak Nole wyglądał mi tak trochę jakby grał na chodzonego a gdy włączał 100procent skupienia to odskakiwał Ciliciowi w pierwszym i trzecim. Ja dzisiaj postawie jednak na Nole. Kursy troszkę wyższe na Niego, typowy mecz 50na50 więc trzeba brać to jako value. O mobilizację jestem spokojny bo on dzisiaj będzie walczyć do upadłego o ten brakujący turniej gdyż może to być już ostatnia szansa. Było już sporo takich turniejów gdy Djoko nie przekonywał, Ferdek szedł jak burza a finały brał Serb.
Djoko@1,98 Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Czy buki znają wynik końcowy tego meczu? Osobiście liczyłem na maksymalnie @1.50 w stronę Federrera. Oglądałem ostatnie mecze Djokera, i dla mnie fakt, że nie odpadł z Dimim, czy Rao to cud sportowy. Djoker doszedł do finału tylko dlatego, że zawodnicy przestawali grać i schodzili na niższy poziom, tutaj już prawdopodobnie tak nie będzie. Djoko według mnie gra słabo, nawet na Wimbledonie mnie nie przekonał, bo ta jego obecna i wcześniejsza forma to jakby porównać pierwszą połowę wczorajszego meczu Wisła Płock - Arka Gdynia, do pierwszej połowy spotkania Chelsea-Arsenal, czyli niebo, a ziemia. Pomijając już fakt, że Djoko rozwala rakiety i rzuca ręcznikiem w dzieciaków od podawania piłek, to pierwszy serwis zawodzi w najważniejszych momentach, a ten drugi to po prostu wprowadzenie piłki do gry i dzięki temu liczba df&#39;ów była praktycznie zerowa, jednak oddaje wtedy inicjatywę przeciwnikowi. Wczorajszy mecz to aż 4 df&#39;y i jeden w momencie BP dla Cilicia, skąd nagle tyle podwójnych błędów? Ano stąd, że nasz kosmita Djoker na 5 meczy, zagrał aż cztery trzy setówki, czyli te rozwalanie rakiet i wczorajsze df&#39;y spowodowane są zmęczeniem, czyli czymś o czym wiele osób chyba zapomina, bo to Djoker-Nadal i oni się nie męczą ???? . Może kiedyś tak było, ale obecnie nawet Nadal padł kondycyjnie po meczu z Delpo na trawie i dodajmy fakt, że Djoker nadal nie czuję za dobrze tego kortu, w przeciwieństwie do Rogera, który porusza się na tym korcie, tak jakby się tu urodził. Każdy zna obecną taktyke Federrera, dążyć do jednego przełamania i kontrolować set i dzięki temu oszczędza mnóstwo energii, a w finale daje z siebie wszystko. Roger grający na 100% w finale, w Cincinnati moim zdaniem, obecnie jest nie do pokonania, ale kurs mamy bardzo duży i tu zapala się lampka. Pierwsza moja myśl, powtórka z poprzedniego sezonu, czyli finał Masters młodego Zvereva z Fedexem i problemy z plecami. Choć nic na to nie wskazuje, po wczorajszym meczu z Goffę, no to jednak takie szanse istnieją. W innym wypadku, w czysto sportowej rywalizacji nie widzę szans dla Novaka, bo Roger to nie Dimi, który wystraszy się nazwiska. Jeszcze kolejna sprawa, czyli dwa ostatnie mecze wygrał Djoko, a Federrer na pewno o tym dobrze pamięta. Kolejna śmieszna sprawa, to mecz Berdycha z Djokerem na zeszłorocznym Wimbledonie i odpuszczenie meczu + krecz Djokera, który patrząc na głowę Tomcia, zapewne by wygrał i.. trafiłby na Federrera, a to byłaby kompletna kompromitacja. Tutaj nie uciekł, ale gra i zachowuje się co najmniej jak nie On, bo te rozwalanie rakiet to ewidentnie przez zmęczenie. Według mnie kursy mega zawyżone, i warto postawić na Fedexa, a jeszcze lepiej poczekać na live, żeby naszego Rogera nagle nie zaczęło kuć w plecach, bo patrząc na to co gra Djoker, nie wiem nawet jak to podsumować, bo co On robi w tym finale?:drunk:
E: No to już wiemy skąd taki kurs na Rogera, gratulacje dla tych, którzy się nie złapali, ale kursy ładnie poleciały. Drugi serwis Novaka lekko ponad 160km/h, a czasami nawet mniej to nawet było za wiele dla Fedexa. Bekhend nie działał, mnóstwo akcji pod siatką w out, to nie był Roger. Gratulacje dla Novaka, ale ten turniej pokazał tylko tyle, że lepiej obstawiać ATP 250-500, bo tam nawet nie ma takiego kabaretu, a patrząc na finał, to i poziom większy. Jestem po prostu w szoku, jak on zagrał ⛔
:
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Federer vs Djokovic . Federer 1.87 fortuna . 0:2. ehh Roger zawiódł..
Djoko w finale na pewno powalczy ale to szwajcar wyglada świeżo, świetnie serwuje nie dajac szans rywalom na łamanie. US Open bierze Nadal ale dzis wygrywa wg mnie Federer. Djoko bardzo slabo serwuje w tym turnieju, daje mnostwo szans na łamanie. Jak sie skonczy 2:0 wcale mnie ten rezulat nie zdziwi. Djoko przyfarcil Wimbledon bo w decydujacym punkcie minął Rafe i trafił w kort , hiszpan mu sie odpłaci na amerykanskiej ziemi a dzis Roger tez juz powinien pokazac klase. Nie widzę zadnych atutow po stronie serba, Serb przebija w tym turnieju strasznie , BH nie fukcjonuje i jest grany na środek, brak mu siły fizycznej i Roger go po prostu zabiega albo łamiąc albo w wygranych Tie breakach.
Simona 1.36 fortuna 1:2. Ze Halep przegra z Kiki, wstyd.
Simona nam robi sie Nadalem damskiego tenisa, drugi final z rzedu i prawdopodobnie drugi wygrany. Kiki Bertens poziomem odstaje, Halep bierze finał , odpoczywa w New Heaven i na US bedzie faworytka, oczywiscie moze pozegnac sie z USem przez ten maraton co odwaliła teraz ale jak wypocznie to powinno starczyc sil i na US Open .
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Djokovic @ 2.0 ( Bet365) Dziekuje dobranoc ! Brawo Nole ???? ????
Mowi sie do trzech razy sztuka , ale tutaj mamy to ze zdwojona sila , Nole podchodzi do Cincinnati juz 6 raz w historii . Wierze w Novaka , mimo to ze nie przekonuje mnie kompletnie , juz martwilem sie w meczu z Dimim , gdzie jeszcze pierwszy set 2:6 przemilczalem ale juz jak Nole zostal zlamany w drugim to bardzo sie zmartwilem , koniec koncow Nole jest w finale , pokonal dobrych zawodnikow Raonic , Cillic wszystkie zaciete po 3 setach . NIektorzy moga powiedziec ze to zawodnicy , ktorzy przegrali zeszli na nizszy poziom , dla mnie to Nole wszedl na wyzszy , ten zawodnik wygrywa , ktory przez caly mecz potrafi grac rowno , co z tego ze Dimitrov wrecz zniszczyl Djokovicia w pierwszym secie jak nie potrafil dojechac do konca majac wrecz autostrade . Dzisiaj mamy spotkanie , ktore warto obejrzec nawet jezeli sie nie stawia , z jednej strony Nole , ktory jest glodny sukcesu tutaj , z drugiej Federer , ktory ciagle gra na bardzo dobrym poziomie . Roger moze grac dobrze , ale zwykle gdy przychodzi Djokovic , zwlaszcza w finale traci ta pewnosc , moze i Federer swietnie serwuje ale kogo on mial z zawodnikow dobrze returnujacych w tym turnieju ? tylko chyba Goffin&#39;a , ktory skreczowal . Nole juz w tym sezonie osiagnal wymarzony cel , wygral Wimbledon , teraz czeka na pierwszy turniej ATP , wiele razy tak bylo ze Nole ciulal jakos te slabe wystepy do finalu , by w najwazniejszej rozgrywce pokazac jakim jest walecznym zawodnikiem . Tak jak pisalem Nole ma bardzo duzo do zyskania w tym meczu , nic do stracenia , tak wiec mysle ze tutaj zagra juz na 100 % mozliwosci , po prostu w niego wierze .
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
P 19

ponczinio

Użytkownik
Czy poprzednie mecze Federer był w takiej samej dyspozycji? Niestety nie miałem możliwości oglądania, jedynie sam wynik na żywo. Jeśli tak, to jakim cudem on doszedł do finału?!... Kibicuje Rogerowi od ponad dekady, ale tak jak poprzednik wspomniał, gdy przychodzi Djoko, wszystko się zmienia o 180 stopni. Dzisiaj błąd za błędem, złe decyzje, po prostu nie da się tego oglądac. Djoko nic wielkiego nie gra, jak to on w defensywie jest niezniszczalny, a Szwajcar tylko mu prezentuje punkty. Post pisany po breaku w drugim secie na 4:3.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Czy poprzednie mecze Federer był w takiej samej dyspozycji? Niestety nie miałem możliwości oglądania, jedynie sam wynik na żywo. Jeśli tak, to jakim cudem on doszedł do finału?!... Kibicuje Rogerowi od ponad dekady, ale tak jak poprzednik wspomniał, gdy przychodzi Djoko, wszystko się zmienia o 180 stopni. Dzisiaj błąd za błędem, złe decyzje, po prostu nie da się tego oglądac. Djoko nic wielkiego nie gra, jak to on w defensywie jest niezniszczalny, a Szwajcar tylko mu prezentuje punkty. Post pisany po breaku w drugim secie na 4:3.
Przypomnij sobie ostatni najgorszy mecz Fedexa, na przykład z Goffę jak po pierwszym secie przestał grać. No to wyglądało to mniej więcej tak cały mecz. Co więcej oglądałem dziś finał we Włoszech, gdzie grał Lorenzi z Węgrem i tam był większy poziom, niż w tym finale. Jakbym nie oglądał tenisa, i zobaczyłbym coś takiego w finale wielkiego turnieju, to nigdy więcej ponownie bym go nie obejrzał ???? Roger wyglądał jakby grał na kacu, i co tu dużo pisać - dno, to chyba dobre podsumowanie tego spotkania. No i wiadomo jeszcze, jak to z tym kursem na mecz było, każdy normalny człowiek od razu to pograł i tak było, a kursy spadły już nawet do 1.60, bo takie, a nawet niższe powinny być kursy na start. Szkoda w ogóle pisać o tym meczu.
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Przypomnij sobie ostatni najgorszy mecz Fedexa, na przykład z Goffę jak po pierwszym secie przestał grać. No to wyglądało to mniej więcej tak cały mecz. Co więcej oglądałem dziś finał we Włoszech, gdzie grał Lorenzi z Węgrem i tam był większy poziom, niż w tym finale. Jakbym nie oglądał tenisa, i zobaczyłbym coś takiego w finale wielkiego turnieju, to nigdy więcej ponownie bym go nie obejrzał ???? Roger wyglądał jakby grał na kacu, i co tu dużo pisać - dno, to chyba dobre podsumowanie tego spotkania. No i wiadomo jeszcze, jak to z tym kursem na mecz było, każdy normalny człowiek od razu to pograł i tak było, a kursy spadły już nawet do 1.60, bo takie, a nawet niższe powinny być kursy na start. Szkoda w ogóle pisać o tym meczu.
każdy normalny pograł na federera z djokovicem? XD a co jest w tym normalnego bo nie za bardzo rozumiem, mecz zapowiadał sie na 50/50 i akurat wygrał djoko. dobrze, że wraca do świetnej dyspozycji, wszystkie mastersy już jego, mistrz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom