>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

XIII kolejka PGE Ekstraligi (19.08)

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Cash Broker Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno (27 lipca)
Grupa Azoty Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa (19 sierpnia)
Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń (19 sierpnia)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (19 sierpnia)
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Wrocław -Toruń
najlepszy zawodnik meczu : inny kurs 10

Za grosze proponują tutaj pójść w graczy - Milik,Fricke,Przedpełski , D.Kaczmarek ????
Najbardziej przekonuje mnie Milik ,który dziś z nr 13 i to zobowiązuje do zdobywania punktów .Nie ma tutaj za dużo co się rozpisywać ,bo typ tak na czuja trochę.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Z całym szacunkiem do przedmówcy ( czy bardziej przedpisacza ) , ale nie postawiłbym 1 zł na takie wynalazki. Chyba, że grosze to mniej niż 1 zł, ale tyle o buka nie można stawiać ????
Tak się składa, że jestem z Wrocławia i byłem na każdym meczu Sparty. Zarówno Milik i Fricke kompletnie zawodzą w tym sezonie. Vacek nie moze się odnalezc przez caly sezon, wszyscy juz polewaja wrecz z tego, ze jak Milik w jednym biegu jedzie na 3 pkt to w kolejnym mozna domy stawiac, ze przywiezie 0. Jak nie ogarnal się przez caly sezon to jak ma byc zawodnikiem meczu w najwazniejszym meczu sezonu do tej pory dla Sparty ??? Jednym z wymienionych, który coś prezentuje na dzien dzisiejszy wiecej niz srednia to Przedpelski...ale jedzie Tai, Magic, Holderowie, Doyle. No nie ma o czym mówic wedlug mnie.
Dzis mega dzień, walka o playoff oraz walka o utrzymanie.
Gram dziś dubel :
Torun ( +10 pkt )
Czestochowa ( + 2,5 pkt )
@ 3,35 forbet

Myślę, że mecz we Wrocławiu będzie pięknym widowiskiem. Sparta przegrala w Toruniu 4 pkt, wiec z pewnoscia bedzie walka o bunus. Sytuacja we Wroclawiu wymaga wygrania za 3 pkt, aby uniknac Leszna juz w polfinale. Z drugiej strony Torun walczy dzis o zycie po calosci jesli chodzi o kwestie play off. Jesli dzis przegraja to w tym sezonie mistrza nie zdobeda. Czuje, ze ten mecz bedzie mocno na styku i handi +10 pkt na gosci wydaje mi się trochę za dużą linią.
Drugi mecz to walka o utrzymanie Tarnowa z walczacym o 3 miejsce Wlokniarzem. Bardzo trudny mecz do wytypowania, ale mysle, że jednak warsztat zuzlowy po stronie gosci jest obecnie o klase wyzszy i gram minimalne handi na gosci, jakby krecilo sie tutaj kolo remisu.
PS. Oglądajcie i pasjonujcie się tym fantastycznym sportem. To smutne, że takie zainteresowanie budzi piłka nożna, która jest niczym innym niż patologią w naszym kraju, a tak genialny sport jak żużel, do tego na najwyższym możliwym poziomie jest tak przygaszony.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
TARNOW. Czewa HA - 2,5 @ 2,05 sts ✅✅
Tarnow, Tarnow, Tarnow, nie widze tu innej opcji.
Czestochowa niech wezmie sobie ten bonus, ale 2 pkt pozostana w Tarnowie.
Duza determinacja dzisiaj gospodarzy.
Mysle, ze cala piatka bedzie punktowac dosc solidnie. Juniorzy tez doloza.
Miedzinski, Zagar, Musielak? Jakos ich w Tarnowie nie widze.
Madsen tak, ale juz Lindgren fruwac nie bedzie jak na poczatku sezonu.
Jeden junior. Gruchalski?
Tez moze nie pomoc.
Pewny WIN Tarnowa. Szkoda, ze nie mozna dac wiekszego ht.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Torun +14 @1.7 bet 3 6 5. ✅
Linia jak dla mnie za wysoka. We wroclawiu duzo niewiadomych , pewniakami tylko sa tai i janowski. Drabik slabiej jezdzi (chyba pora z ojcem sie przeprosic), Milik to tak, jak Nole napisal ze moze wygrac jeden bieg a nastepny przegrac. Fricke tez niepewny gosc co pokaze i Drozdz , ktory jesli wyjedzie na tor to sliwke zlapie i do boksu.
Z drugiej strony Torun , ktory niby ma szanse na play off , ale w to chyba tylko oni wierza. Doyle i Iversen trzymaja dobry poziom , a holdery , przedpelski i kaczmarek cos dorzuca od siebie i jak dla mnie to z pewnoscia uciulaja te 39 pkt

Edit . teraz sobie zdalem sprawe , ze kaczmarek wczoraj mial upadek. Ciekawe czy dzisiaj pojedzie , bo wtedy moze byc problem wiekszy
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
seba6 Wrocław prawie wygrał w Gorzowie, gdyby Dobrucki był lepszym menago to pewnie by wygrali (nie wstawił Janowskiego z taktycznej tylko Drabika). Więc analiza trochę pod typ. Ale nie neguje go ani nie popieram.
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
TARNOW. Czewa HA - 2,5 @ 2,05 sts
Tarnow, Tarnow, Tarnow, nie widze tu innej opcji.
Czestochowa niech wezmie sobie ten bonus, ale 2 pkt pozostana w Tarnowie.
Duza determinacja dzisiaj gospodarzy.
Mysle, ze cala piatka bedzie punktowac dosc solidnie. Juniorzy tez doloza.
Miedzinski, Zagar, Musielak? Jakos ich w Tarnowie nie widze.
Madsen tak, ale juz Lindgren fruwac nie bedzie jak na poczatku sezonu.
Jeden junior. Gruchalski?
Tez moze nie pomoc.
Pewny WIN Tarnowa. Szkoda, ze nie mozna dac wiekszego ht.
Duża determinacja co daje poza tym, że pojadą na presją? To, że muszą nie oznacza, że wygrają z rozpędzoną Częstochową z byłymi jaskółkami w gazie w postaci Madsena i Zagara, którego nie widzisz. Argumentów z Twojej strony brak, bo wygrana dałaby im szanse na utrzymanie, ale nie oznacza to, że mecz sam się wygra. Częstochowa 2 @2.34 STS
e. pierwszw dwa biegi zupełnie wbrew temu co napisałem. Wczoraj Madsen wszedł po kursie 5, a dzisiaj przegrywa start i przywozi 1pkt w pierwszym wyścigu..ostatnie 13 wyścigów Duńczyka to 11 trójek
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Tak na szybko jeszcze
Mroczka -1 - Musielak. 1 @ 1.80. ✅
Mroczka u siebie na torze i w meczu gdzie musza wygrac koniecznie. Musielak slabo jezdzi ostatnimi czasy i licze ze trener wstawi za niego Lyagera , ktory byl na probie toru. To znacznie ulatwi powodzenie typu
 
Z 11

zenekk82

Użytkownik
Ja to polecam under 4,5 zengoty po 2,6 w bet365, beznadziejnie pojechał w Częstochowie gdzie zawsze był solidny, tor w Grudziądzu mu kompletnie jie leży zdobył 6 i 4pkt w poprzednich 2 sezonach gdzie w dodatku był prowadzącym pare, dzisiaj z dudkiem w parze i jedyne co może ugrać to na huckenbacku/pieszczku i juniorze, do tego trudny bieg 13 gdzie przy fatalnej jeździe wskoczy za niego taktyk Dudek pewnie jeśli będzie 6pkt różnicy przed tym biegiem i na 3 startach występ zengoty się w dniu dzisiejszym zakończy z dorobkiem max 2-3pkt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom