>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka LOTTO Ekstraklasy (17.08-20.08.2018)

Status
Zamknięty.
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
LEGIA WARSZAWA - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
typ1 kurs 1,43 fortuna
Początek sezonu, dla zespołu Zagłębia wygląda przeciętnie. Trzy porażki i tylko jedno zwycięstwo z Pogonią, nie jest tym, czego oczekiwali kibice. O ile przegrany mecz z Lechem Poznań, można tłumaczyć różnicą klas, o tyle w konfrontacjach z Zagłębiem Lubin i Piastem Gliwice o porażce zadecydowały indywidualne błędy w defensywie. Formacja obronna to w tej chwili największy problem Zagłębia . Zagłębie swoje problemy ma również w ofensywie. Niespodziewanie z klubem pożegnał się najskuteczniejszy zawodnik zespołu nie tylko w 1. lidze, ale również w okresie przygotowawczym do nowego sezonu. Po tym jak Lewicki odszedł do Rakowa Częstochowa, drużyna została z dwoma nominalnymi napastnikami, dlatego wydaje się, że w Sosnowcu również tę pozycję poszukają wzmocnień. Najsolidniej wygląda obecnie druga linia zespołu, która obsadzona jest piłkarzami mającymi za sobą ekstraklasową przeszłość.Nowak,Babiarz oraz najnowszy nabytek, Pawłowski to postaci, których umiejętności mogą pomóc Zagłębiu w utrzymaniu się w lidze.
Blamaż w europejskich pucharach, który szerokim echem odbił się w kraju, na pewno nie poprawi nastrojów w Legii, a kolejne potknięcie może po raz kolejny dolać oliwy do ognia. Przed nie lada wyzwaniem, na początku swojej pracy w klubie, będzie musiał stanąć nowy trener Legii, będzie miał bardzo mało czasu, aby popracować nad sferą mentalną pogrążonych w kryzysie piłkarzy. Sferą, która w tej chwili jest ważniejsza niż taktyka i ustawienie, w jakim zawodnicy wybiegną na murawę stadionu , gdzie miłego przywitania z wiernymi kibicami spodziewać się nie warto.
Portugalczyk w swoim debiutanckim w meczu ligowym, nie będzie mógł skorzystać Remiego i Niezgody którzy od dawna wyłączeni są z gry z powodu problemów zdrowotnych. Na pewno do dyspozycji Stolarski który jest w rytmie meczowym i być może zadebiutuje już w meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Dobra postawa Kante oraz odbudowujący swoją formę Carlitos najprawdopodobniej ponownie pojawią się na boisku od pierwszej minuty, a to może oznaczać, że legioniści wyjdą w preferowanej przez Portugalczyka formacji 4-4-2. Lecz o tym i o innych pomysłach, które Pinto będzie chciał jak najszybciej wprowadzić, by odcisnąć piętno na zespole. Mimo wszystko zdecydowanym faworytem meczu jest Legia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 320

azael

Użytkownik
Legia nic nie gra a Wy dalej brniecie w to szambo
Akurat wynik tego meczu jest ustalony z góry. Sosnowiec najdalej wysunięta na południe dzielnica Warszawy odda im 6 punktów w tym sezonie za darmo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jagiellonia - Piast
obie strzelą @1,8
1xbet ✅
Mecz dwóch sąsiadujących ze sobą drużyn, obie ekipy zdobyły jak do tej pory po 9 oczek, wygrywając po 3 mecze i raz doznając porażki, z tą różnicą, że Jaga przegrała na inaugurację, następnie wygrała 3 kolejne pojedynki, natomiast Piastunki wystartowały fenomenalnie i wygrały 3 pierwsze mecze nowego sezonu i nawet przewodziły stawce, w ostatniej kolejce musieli uznać wyższość Legii. Faworytem są gospodarze, za którymi przemawia przede wszystkim własne boisko, ale w tygodniu grali mecz w Lidze Europy, więc są na pewno bardziej wyeksploatowani niż ich dzisiejsi rywale, ja jednak nie zamierzam sie tu &quot;bawić&quot; w typowanie 1x2, natomiast pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy, gdy zobaczyłem ten mecz to obie strzelą, zarówno tak jedni jak i drudzy strzelali w dotychczasowych meczach tego sezonu, natomiast przeciwko typowi może świadczyć ostatnie H2H pomiędzy nimi, na ostatnie 6 meczy BTS nie wszedł ani razu, ale nic nie trwa wiecznie i uważam, że dzisiaj zobaczymy co najmniej po jednej bramce każdej z drużyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Lech - Wisła
Lech @1,83
1xbet ⛔
Lech AH (-1) @2,5 1xbet ⛔
Najciekawiej zapowiadające się starcie w obecnej kolejce Ekstraklasy, do Poznania na mecz z Lechem przyjeżdża krakowska Wisła. Faworytem są oczywiście gospodarze, którzy wygrali jak do tej pory wszystkie ligowe spotkania, wiadomo, że każda seria musi się kiedyś skończyć, jednak uważam, że dzisiaj jeszcze nie powinna, a liczę, że pierwsze punkty Kolejorz zgubi za tydzień w Lubinie. Biała Gwiazda jak do tej pory zdobyła 5 punktów, raz wygrywając, raz przegrywając i dwa razy dzieląc się punktami z rywalami. Jednak mimo nie najlepszej zdobyczy punktowej w swoich meczach prezentowali się bardzo przyzwoicie. Lech jak i pozostałe nasze eksportowe drużyny odpadł już z rywalizacji o Ligę Europy i może skupić się tylko na krajowym podwórku, Wisła w każdym swoim meczu próbuje grać ofensywnie, a to może tylko pomóc Lechowi, który jak praktycznie każda polska drużyna woli grę z kontry od ataku pozycyjnego. Zapowiada się fajne otwarte widowisko i liczę na kilka bramek, może nawet z obu stron, jednak w ostatecznym rozrachunku uważam, że to gospodarze zainkasują kolejny komplet punktów, a może i uda się wygrać więcej niż jedną bramką.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Co sie dzieje w Poznaniu, jakiegos FIXu tam nie ma? 2-0 po 15 minutach i 2-5 ?!
Wszędzie fixy widzicie.. Taki mecz. Mogło być 3:0, po chwili 2:1. Wiśle w 2 połowie wszystko wpadło. Obrona Lecha jest bardzo słaba i tyle.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Wszędzie fixy widzicie.. Taki mecz. Mogło być 3:0, po chwili 2:1. Wiśle w 2 połowie wszystko wpadło. Obrona Lecha jest bardzo słaba i tyle.
Atak Wisly za to fantastyczny,moglo byc 3-0 i 3-5 sie skonczyc, co to za roznica.fakt wpadalo jak na treningu,nawet Kolar strzelil, ktory nic nie umie,tyle bramek nawet Genk im nie walnelo w dwoch meczach po 15 minutach kurs live na wygrana Wisly byl pewnie ze sto.Ten wynik to jakies cuda.Dla ciebie wszystko jest w normie,okej.Ja meczu nie widzialem tylko bramki.Zdumiewajaca sprawa z tym meczem.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Atak Wisly za to fantastyczny,moglo byc 3-0 i 3-5 sie skonczyc, co to za roznica.fakt wpadalo jak na treningu,nawet Kolar strzelil, ktory nic nie umie,tyle bramek nawet Genk im nie walnelo w dwoch meczach po 15 minutach kurs live na wygrana Wisly byl pewnie ze sto.Ten wynik to jakies cuda.Dla ciebie wszystko jest w normie,okej.Ja meczu nie widzialem tylko bramki.Zdumiewajaca sprawa z tym meczem.
No to skoro nie widziałeś meczu to skąd siejesz plotki o FIXach itd? Znowu się robi nie potrzebna dyskusja. Lech wyglądał fatalnie kondycyjnie, dopóki były siły to gra wyglądała ok, potem szczęście Wisły na 2-2 i poszło. Najpierw zobacz mecz, a potem pisz o FIXach.

Został nam w tej kolejce jeszcze jeden mecz - Śląsk vs Pogoń, jakie typy macie na to spotkanie ?
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Slask wygra jezeli zagra na takim poziomie jak do tej pory gral u siebie, Pogon na wyjazdach bramki nawet nie zdobyla a ich styl gry w delegacjach jest taki , ze lepiej wogole nie mowic.
Swoja droga przyszlo mi cos do glowy, gdyby w polskiej lidze grac na glupa osobno na zespoly z wyzszym kursem to dochod gwarantowany.
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Słąsk - Pogoń
Typ: win Śląsk (remis zwrot)
@1.70 forbet▶
Typ z podpórką na zwycięstwo Sląska ponieważ grają w roli gospodarza i po prostu są drużyną lepszą jak narazie. Po dwóch przegranych czas na lepszy mecz, gdzie jak nie na własnym stadionie przy swoich kibicach? Pogoń jest w fatalnej sytuacji i wątpie aby się przebudzili, tam musi się coś zmienić, jakiś zastrzyk entuzjazmu (czyt zmiana trenera). Ledwo zremisowali z Cracovią z którą sąsiadują na samym dole tabeli. Brakuje im kogoś kto pociągnie gre, wezmie ją na siebie, stworzy sytuacje dla kolegi lub samemu skończy bramką. Natomiast w Śląska taki ktoś jest, klasyczna 10tka, irańczyk który jest niesamowity technicznie,wykończenie Robak który ostatnio pokazał,że warto na niego stawiać od początku spotkania.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Moja propozycja:

Wisła lub remis kurs: 2.25 bwin ✅
Odnośnie meczu Lecha. Lepsze wrażenie od samego początku sprawiała Wisła. Pierwsza bramka to indywidualna szarża Amarala. Potem Wisła miała niewykorzystaną &quot;setkę&quot;, która szybko się zemściła. Zagranie ręką w polu karnym i zrobiło się 2:0. Na pewno Wiślaków trzeba pochwalić, że tak szybko przegrywając nie poddali się, ale dalej grali swoje. Zawodnikom Kolejorza ewidentnie brakowało świeżości w tym meczu, a także skuteczności. Na 22 strzały tylko 5 celnych.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
W 1 połowie to jednak Lech był lepszym zespołem. Był słupek Gajosa i pudło na pustaka Amarala.
Generalnie Lech w ustawieniu z trójką obrońców to trochę taka tykająca bomba. Tymbardziej, że wszyscy środkowi obrońcy (no może oprócz Rogne) prezentują się słabo. Kuleję zresztą gra obronna całego zespołu moim zdaniem.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Śląsk - Pogoń
Śląsk bez remisu @ 1,60 Totalbet

Gdy zgłaszałem ten mecz do konkursu Typer Ekstraklasy to miałem zupełnie inny pomysł na ten mecz. Zgłosiłem bramkowy, overowy remis rzędu 2:2. Pomyślałem tak na szybko Śląsk gra u siebie a to jego bastion, źle broni, więc Pogoń choć słaba to da radę strzelić. Teraz widzę to spotkanie inaczej jako underową wygraną Śląska, takie wymęczone 1:0. Do takiego wniosku doszedłem po wczorajszych meczach. W tej kolejce mamy tylko dwie wygrane gospodarzy i to po raz kolejny w tym sezonie odchylenie poniżej średniej wieloletniej. Po tym nieszczęsnym meczu z Lechem Śląsk zagrał słabe spotkanie w Kielcach, ale dzisiaj jest u siebie i jako zespół własnego boiska jest naturalnym faworytem. Goście obecnie szaleją, strzelili już 14 goli, do tej pory zawsze ktoś na wyjeździe nie strzelał a Pogoń gra słabo, dodatkowo jeszcze ponownie wystąpi bez Delewa, który w swoim jedynym występie z Cracovią dał dużo i znowu może być zero z przodu. Jak widac to całkiem dwie różne wizje, jedynym wspólnym elementem jest to, że Śląsk tego meczu nie przegra z małym wskazaniem na jego wygraną. Wygrana gospodarzy bez remisu to najbardziej pasujący do tej koncepcji zakład. Kurs już spadł, rano jeszcze można było zagrać po 1,75, nie lubię grać kursów ponizej 1,71 no, ale niech już będzie.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
W Slasku kilka kontuzji, tydzien temu w Kielcach grali prawie samymi mlodymi chlopakami plus Robak ,Celeban i Pawelec przegrali po slabym meczu, dzisiaj licze na bardziej ofensywny wariant z Piechem i Robakiem od poczatku na skrzydlo ma wrocic Pich, Pogon szuka dopiero formy a mamy juz 5 kolejke, jezeli wroclawianie ich przycisna jak Lecha to powinni peknac jak Cracovia w pierwszej kolejce,ale czy tak sie stanie to zobaczymy.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Śląsk - Pogoń
powyżej 2 goli powyżej 3 kartek i powyżej 10 rzutów rożnych @6,50
forBET ⛔
Spotkanie kończące 5 kolejkę rodzimej Ekstraklasy, do Wrocławia przyjeżdża Pogoń, która na obecną chwilę zamyka ligową tabelę, w dotychczasowych meczach zdobyła tylko punkt i strzeliła zaledwie jednego gola, jednak każda niechlubna seria musi się kiedyś skończyć, przykładem podobnej serii, aczkowiek odwrotnej był wczorajszy mecz Lecha, dzisiaj również liczę na overowe spotkanie, faworytem są gospodarze, ale nasza liga pokazała już nie raz, że zawsze faworyt wygrywa, tylko w te kolejce czy to Wisła Kraków czy Arka Gdynia, dlatego nawet nie próbuję grać w żadną ze stron, a proponuję zakład specjalny z oferty forBET na powyżej 2 goli, powyżej 3 kartek i powyżej 10 rzutów rożnych. Teraz garść statystyk obu ekip z tego sezonu, jeżeli chodzi o bramki to w meczach Śląska pada średnio 2,5 gola na mecz (4, 2, 1, 3), średnia byłaby dużo wyższa, wszyscy pamiętamy 4 nieuznane gole (prawidłowo) w meczu z Lechem, fakt, że były spalone, ale akcje były tworzone, więc to dobry prognostyk, w meczach Pogoni pada średnio 2 gole na mecz (1, 2, 3, 2), głównie za sprawą Portowców, którzy tak jak wspomniałem strzelili narazie tylko jedną bramkę, ale kiedyś muszą się przełamać i liczę, że dzisiaj minimum tą jedną strzelą. Jeżeli chodzi o kartki to w meczach dzisiejszych gospodarzy sędziowie pokazują średnio 4,25 kartki na mecz (4, 4, 4, 5), a w meczach przyjezdnych średnio 4,5 kartki (2, 3, 5, 8). W rzutach rożnych lepiej wygląda Pogoń, w meczach której ta średnia wynosi 11 (6, 12, 14, 12), a w meczach Śląska &quot;tylko&quot; 8,5 cornera na mecz (6, 13, 8, 7). Wiadomo, że jest to zakład łączony, więc ryzyko większe, ale po takim kursie myślę że warto spróbować, bowiem zakład ma szansę na powodzenie. Jeszcze w ramach ciekawostki, dzisiaj akurat typ w forBET jest wyższy aniżeli w przypadku połączenia tych zdarzeń w fortuna, gdzie kurs wychodzi @6,22. Powodzenia.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Śląsk Wrocław -:- Pogoń Szczecin
Typ: Śląsk @ 2.20
buk: Unibet

Myślę, że mało kto z nas się spodziewał, że Pogoń zanotuje tak słaby start sezonu. Goście w poprzednim sezonie mieli podobny start, lecz przyjście nowego trenera dało sporą wiarę w drużynę i zespół ten zaczął osiągać dobre wyniki. Jak widzimy jednak historia lubi się powtarzać, i za zwycięstwem gości nie przemawia dzisiaj nic. Wrocławianie na pewno weszli lepiej w ten sezon niż ich rywal. Trener Pawłowski o czym pisałem już kilka dni temu ma pomysł na tą drużynę, lecz gospodarze ostatnio mogą mówić o dużym pechu, dlatego stąd nie zdobywają punktów. W ostatniej kolejce w miejsce Piecha wskoczył Robak i to on strzelił gola, który niestety nie pomógł drużynie. Śląsk w spotkaniach domowych jest bardzo mocny i pokazały to ostatnie spotkanie z Lechem oraz Cracovią. Dziś Wrocławianie będą chcieli wykorzystać słabą dyspozycję gości i są w stanie to zrobić, bowiem Piech jak i Robak są w formie, jeśli do tej dwójki dołożymy Farshada czy Picha, to ofensywa gospodarzy wygląda przyzwoicie.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 0:0
Śląsk
2,25
Dziś nie widzę innej opcji niż wygrana Śląska ze słabą Pogonią.
W dalszym ciągu w Pogoni brakuje J Fojuta, A. Buksy w dodatku brakuje dziś S. Deleva.
Póki co słabiutko to wygląda a dziś jeszcze w środku pola zabraknie Deleva. Póki co Pogoń 3 porażki i remis 1:1 z Cracovią gdzie byli zespołem słabszym i ze sporym szczęściem zremisowali a nie przegrali 4 mecz rzędu - Jeżeli tak dziś zagrają to nie widzę ich.
Jeśli chodzi o Śląsk to mają 2 porażki z rzędu z Lechem 0:1 i z Koroną 1:2 ale na moje... gra nie była aż tak zła, żeby oba mecze przegrać. Dziś u siebie powinni dość spokojnie sobie poradzić z Pogonią.
Śląsk ostatnie 2 wygrane u siebie z Pogonią dość łatwe 2:0 i 3:0 i dziś liczę na trzecie z rzędu łatwe zwycięstwo.​
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk vs Pogoń 0-0
Śląsk Over 1.0 @ 1.54 ⛔ 0
lvbet

Ze słów Pawłowskiego wnioskuję, że obrona będzie wyglądać : Pawelec - Celeban, Golla - Dankowski
Na skrzydłach Cholewiak i Farshad, Cholewiak świetny chłopak, ale obrońcą jest słabym. Dodatkowo Gąska na &#39;10&#39; i raczej Piech na szpicy - Robak był wystawiony specjalnie na stoperów Korony. Generalnie jak Śląsk dzisiaj nie wygra to będzie słabo. Doskonała okazja do tego. Ja wchodzę w to spotkanie delikatnie jeśli tak to można nazwać, Pogoń ogtomne kłopoty w obronie z przodu też słabo i nie ma Delewa , Śląsk jak chce walczyć o więcej niż utrzymanie musi takie mecze wygrywać. Dlatego Over 1.0 gola Śląska dobre do dubelka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom