>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Taki tripel na wieczór ode mnie ???? piłka Irlandia + 2 mecze LOL LCS NA), start o 20
Cork City + Cloud9 + Echo Fox @3,15
⛔⛔ Cork od razu psuje całość powoli wypisując się z walki o mistrzostwo. Chyba puchary wychodzą im teraz bokiem, normalnie powinni spokojnie sobie poradzić z fatalnymi na wyjazdach przeciwnikami.
Dubel lol&#39;a C9 + Echo Fox do grania cały czas, koło @2,3 wychodzi
 
wsc 161,4K

wsc

Użytkownik
Myślałem, że &quot;truskawka na torcie&quot; to już szczyt możliwości Hajty ale dziś pokazał, że jednak to nie koniec...
&quot;Niech mu ziemia lekką będzie&quot;...
Do Brzęczka...
Później dziwić się, że poziom komentowania w TV niski...
Kończę bo syf robię a plecy jak uj na livie.
.
Nie mozna przejsc obok tego obojetnie poniewaz &quot;Niech mu ziemia lekką będzie&quot; to inaczej &quot;Niech spoczywa w pokoju&quot; nawet jezeli to ironia to specyficzna
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
Nie mozna przejsc obok tego obojetnie poniewaz &quot;Niech mu ziemia lekką będzie&quot; to inaczej &quot;Niech spoczywa w pokoju&quot; nawet jezeli to ironia to specyficzna
Otóż to...
Nie znał znaczenia na to wychodzi...
Chciał dobrze a wyszło jak to u niego bywa...
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Odradzam. Getafe w tamtym sezonie mialo jedna z najsolidniejszych defensyw w lidze. Mniej bramek stracili tylko Atletico i Barcelona.
ja ide w stronę BTS/over 2.5 @2.50
Getafe ostatnio potrafiło coś strzelić na Santiago, obrona Realu tez pozostawia dużo do życzenia...
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Getafe też coś powinni dorzucić, więc jest szansa.
Mają dwie strzelby z Segunda, choć obaj zaczynają na ławce. Molina w presezonie dobrze wyglądał.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Sedzia pokazuje zoltko i dyktuje karnego a po chwili wskazuje ze byl spalony i karnego nie ma. Kartka dalej jest czy tez anulowana jak karny? Chodzi o mecz Realu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom