ModTeam
Członek Załogi
3. kolejka

Kursy od: Fortuna
PSG, Nimes, Djion oraz Reims to czwórka drużyn, która po dwóch kolejkach ma komplet punktów. W ostatniej kolejce niespodzianką był remis Monaco i porażki Lyonu oraz Marsylii.
Kto tym razem zaskoczy i odniesie kolejne zwycięstwo?. Czy PSG szybko odjedzie pozostałym drużynom?
Zapraszam do dyskusji.

kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Lyon - Strasbourg
Lyon pewne zwycięstwo w 1 meczu z Amiens i potknięcie z na prawdę dobrze grającym beniaminkiem który zaskoczył wszystkich wygrali dwa pierwsze spotkania z Lyonem i Nice z drugiej strony Strasbourg który gra mocno w kratkę i jest bardzo nie stabilną drużyną wygrali swój pierwszy mecz z Bordo lecz wtedy od 13 minuty gospodarze grali w 10 i remis z Etienne gdzie też St.Etienne grało od 18 minuty w 10 dzisiaj się zderzą ze ścianą Lyon u siebie w poprzednim sezonie wygrał aż 4:0 dzisiaj czuję podobnie ( chyba że będą grali w 10 od 15min )