>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka Premier League (18.08.-20.08.2018)

Status
Zamknięty.
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Ja gram poniższe bety
Chelsea - Arsenal / 1 ✅
Leicester - Wolves / BTS ⛔
Everton - Soton / 1 ✅
West Ham - B&#39;mouth / WHU wygra dowolną połowę✅

Chelsea jest silna u siebie dokonali fajnych wzmocnień, Arsenal na tę chwilę widzę ciężko. Wraca Monreal ale dalej czegoś brakuje, mam nadzieję, że Auba się przebudzi. Gram przeciwko swoim, ale taki kurs to trzeba wykorzystać, wątpię aby wywieźli jakieś punkty z SB.
Lisy Wolves, ktoś już tam wyżej napisał, mi się wydaje, że Wilki łatwo skóry nie oddadzą, z przodu ma kto strzelać i Jota i Costa, Bonatini, Traore, Jimenez, do tego dochodzi środek z Nevesem i Moutinho. Lisy u siebie raczej strzelą bo wiemy, że u siebie są mocniejsi niż na wyjazdach, ale z takim potencjałem i Wolves powinni swoje dołożyć.
Everton mocniejsza kadra, Soton naprawdę kiepsko gra, do tego Tadić odszedł, nie dokonali większych transferów, które miałyby ich podnieść, za to The Toffees naprawdę mocno się wzmocnili, pokaz dał Richarlison, a i jeszcze jest paru gości którzy strzelać potrafią jak Tosun czy Gylfi, nawet ten Walcott który robi wiatr na skrzydle.
Ostatni typ to West Ham, od paru dni mi się wydaje, że West Ham zgarnie u siebie komplet, bo pierwszy mecz mieli na Anfield, więc ciężko było się pokazać z dobrej strony, myślę, że Boruce dostaną podobny wynik, ale zobaczymy. Młoty też się solidnie wzmocnili i zaczną grać mam nadzieję, że już dziś. Jestem ciekawy jak to zacznie trybić w końcu bo potencjał mają na pierwszą 8-kę albo i 7 miejsce o które walkę stoczą wg mnie z Evertonem. Powinni wygrać mecz, ale ja idę trochę po mniejszej linii oporu i gram, że wygrają przynajmniej którąś połowę.
Poboczne typy warte uwagi:
Fulham ov 2,5 RR @1,45 ⛔
Arsenal ov 3,5 RR @1,57 ⛔

Fulham +2,5 AH @1,45 ✅
Chelsea - Arsenal ov 9,5 RR @1,57 ⛔
 
P 0

pavlinho

Gość
Wszyscy ładują siano na Everton czyli pewnie będzie X2 i tak samo w przypadku Leicester - Wolves X2. Szczególnie na Leicester nie postawiłbym ani grosza bo w tamtym sezonie były takie trzy mecze przynajmniej, gdzie cały forumek ładował na nich siano a tu klops pomimo wszystkich argumentów na ich wygraną (z pamięci np. z Bournemouth i Stoke). Wolves może i słabo zagrali z Evertonem, ale mają więcej jakości niż się co po niektórym wydaje i kwestią czasu jest, kiedy zaskoczą. Styl gry Wolves nie jest ofensywny, długo holują/rozgrywają piłkę i nie jest to dobra drużyna do grania overów chociaż sam tydzień temu grałem i weszło.
Chelsea powinna zjeść Arsenal który gra po prostu słabo. Tylko ciężko mi sobie wyobrazić, że zaczną sezon od dwóch porażek z rzędu, chociaż w sumie Arsenal to już jest tylko nazwa. Z City powinni dostać z 4-0 a nie 2-0.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Wszyscy ładują siano na Everton czyli pewnie będzie X2 i tak samo w przypadku Leicester - Wolves X2. Szczególnie na Leicester nie postawiłbym ani grosza bo w tamtym sezonie były takie trzy mecze przynajmniej, gdzie cały forumek ładował na nich siano a tu klops pomimo wszystkich argumentów na ich wygraną (z pamięci np. z Bournemouth i Stoke). Wolves może i słabo zagrali z Evertonem, ale mają więcej jakości niż się co po niektórym wydaje i kwestią czasu jest, kiedy zaskoczą. Styl gry Wolves nie jest ofensywny, długo holują/rozgrywają piłkę i nie jest to dobra drużyna do grania overów chociaż sam tydzień temu grałem i weszło.
Chelsea powinna zjeść Arsenal który gra po prostu słabo. Tylko ciężko mi sobie wyobrazić, że zaczną sezon od dwóch porażek z rzędu, chociaż w sumie Arsenal to już jest tylko nazwa. Z City powinni dostać z 4-0 a nie 2-0.
Z gry Everton w 10 bardzo dobrze się zaprezentował z Wolves ostatnio...
W zeszłym sezonie większość właśnie spotkań u siebie Everton po podobnym kursie 1.80 - 2.00 wygrywał.
Teraz dodatkowo fajny trener na ławce, uważam że bardzo solidne wzmocnienia.
Myślę, że Everton da radę bo już w pierwszym meczu na trudnym terenie było widać, że będą groźni w tym sezonie. A Southampton? Zagrali bardzo średnio z Burnley, które bardziej teraz myśli o zakwalifikowaniu się do LE i przecież byli wtedy po trudnym meczu w Turcji a mimo to zagrali wyrównany mecz z Soton.
A Leicester to racja akurat też bym na nich nie postawił. Sądzę, że z Wolves coś strzeli bo w ofensywie będą ogarniać bo mają kim po prostu i tam może się skończyć jakimś 1:1.
Ale Everton to serio zdecydowanie mocniejsza ekipa od Soton i bardzo dobrze im się gra na swoim stadionie ????
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Newcastle zagrali slabo a i tak mogli wygrac po karnym w doliczonym czasie,coz Kenedy podsumowal swoj wystep, w pierwszej polowie ani jednego celnego podania do tego pudlo z karnego, cardiff gralo ambitnie, ale to byl jeden wielki chaos mecz na poziomie championship.
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
City [email protected] 365
City do połowy -1.5@2
Co tu dużo mówić, City już teraz będzie chciało wyrobić przewagę punktowa i bramkową nad rywalami, a do tego potrzeba chłopców do bicia jakim są Huddersfield. Dostali oklep od Chelsea u siebie nie stwarzając nawet groźnych sytuacji. W city brak rudego ale coś czuję że mahrez będzie chciał się jak najszybciej pokazać, dlatego też warto pograć na jego bramkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Burnley FC - Watford FC
Typ: 2
Kurs: 3,48
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Druga kolejka w Premier League. W pierwszym spotkaniu Burnley zremisował na wyjeździe z Southampton 0-0 a Watford wygrał u siebie z Brighton 2-0. Wiadomo jak liga Angielska jest wyrównana i ja w tym meczu idę w stronę gości, bo wydaje mi się, że Burnley może być mocno zmęczone na to spotkanie. Gospodarze występują w kwalifikacjach Ligi Europy i grają co 3-4 dni mecz. Ostatnio 3 dni temu grali u siebie z tureckim Basaksehir i musieli rozgrywać dogrywkę dzięki której ostatecznie przeszli do kolejnej rundy. Dziś grają mecz ligowy a w czwartek wyjazdowym mecz z Olympiakosem Pireus. Meczy mają naprawdę dużo do tego dochodzą podróże i wydaje mi się, że dzisiaj może się to odbić na ich kondycji. Watford to ciekawy zespół i myślę, że są w stanie wywieźć dziś z tego wyjazdu 3 punkty. W tamtym sezonie oba mecze wygrywał Burnley więc pora na rewanż tym bardziej, że gospodarze mogą być zmęczeni ostatnim meczem w kwalifikacjach Ligi Europy tym bardziej, że musieli grac dogrywkę. Był to dla nich trudny i wyczerpujący mecz i wątpię, że będą w pełni zregenerowani na to spotkanie.
✅ 1-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
freez. 127

freez.

Użytkownik
Crystal Palace - Liverpool
Typ: win Liverpool + powyżej 2.5 bramki
@1.85
forbet⛔
Liverpool na mega gazie jak narazie, okres przygotowawczy oraz pierwsza kolejka. Grają ultra ofensywny football i głównie na tym opiera się ich gra, jednakże widać,że poprawili nieco grę defensywną. Crystal wygrali swój pierwszy mecz z beniaminkiem chociaż wcale gry nie prowadzili, wystarczyła skuteczność aby wygrać 2:0. Liverpool natomiast nie dał najmniejszych szans West Hamowi, strzelając 4 bramki z niezawodnym Mane i Salahem. Nie widzę tutaj innej możliwości niż wysoka wygrana podopiecznych Jurgena Kloppa.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Gra United wygląda gorzej niż źle, zero pomysłu, zero taktyki i zero zaangażowania. Nie mam pojęcia po czyjej stronie jest Mou bo wystawić wiekowego Younga na na prawej obronie kiedy to nie jego nominalna pozycja to jedynie sygnał dla Darmiana żeby odejść.
Chyba jedynie szybkie zwolnienie Portuglaczyka pomoże United a za nim niech idzie Ed.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Czy te kursy na Liverpool to nie przesada? CP moze im sie postawic u siebie 1X prawie 3...
lub pograc, ze Liverpool strzeli w obu polowach po kursie 2 i nawet nie musza wygrac.
 
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
Gra United wygląda gorzej niż źle, zero pomysłu, zero taktyki i zero zaangażowania. Nie mam pojęcia po czyjej stronie jest Mou bo wystawić wiekowego Younga na na prawej obronie kiedy to nie jego nominalna pozycja to jedynie sygnał dla Darmiana żeby odejść.
Chyba jedynie szybkie zwolnienie Portuglaczyka pomoże United a za nim niech idzie Ed.
Masa niecelnych podań kiedy przeciwnik wyszedł presingiem wyżej grali jakby w strachu słabo Pogba Mata zauważyłem że grał jak doszło do zmiany
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Nic dziwnego panowie z tym Man Utd, prezentują podobny poziom co sezon temu, ale drugi rok z rzędu farta nie będą mieli. Ile to razy uratowali punkty strzelając w końcówkach, a nawet doliczonym czasie gry, ile razy De Gea uratował punkty, ile razy przebłysk geniuszu Rashforda, wpuszczonego z ławki, dał punkty diabłom... Teamwork, kreatywność i boiskowa inteligencja - tego brak. Mourinho to kombinator, który po serii sukcesów w europejskiej piłce, zaczął pajacować i pajacuje dalej w Manchesterze. Nie ukrywam, że cieszy mnie taka postać rzeczy ???? Utd won z top 4, wtedy Mou dostanie kolejne miliony na pogłębienie klubowego długu ????
Co do LFC dzisiaj - no bet w pre ;)
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
To trzeba bylo przed meczem mowic, bo nikogo tu nie widzialem stawiajacego na Brighton a nie teraz, ze takiego wyniku nalezalo sie spodziewac, tyle bramek dostac z taka druzyna gdyby ich wczoraj MC mial to chyba z 8 by bylo.Mourinho juz jest rozparacowany, najlepiej szlo mu we wloszech z Interem i dziwie sie, ze tak szybko stamtad wyjechal pod jego taktyki to wloskie kluby sa idealne.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Problem z Mourinho jest taki, że z biegiem czasu ten gość coraz bardziej narzeka. Wiadomo, że to element jego gry, ale nie ma już konferencji prasowej czy wywiadu, w którym by (dosłownie) nie marudził. I to niestety przekłada się na grę MU -w ogóle nie widać tam radości z gry. Cierpią na tym boisku jakby pańszczyznę odrabiali. Nie bez powodu Mou jest jednym z głównych faworytów angielskich buków do zwolnienia jako pierwszy.
Co do dzisiejszego meczu CP-Reds dla mnie no bet. Teoretycznie L`pool powinien to lekko wziąć, ale to początek sezonu i wszystko może się jeszcze zdarzyć. Chyba najbardziej prawdopodobny wydaje się jakiś over bramkowy albo BTTS, ale ja jednak tego nie ruszam.
Powodzenia dla wszystkich typujących!
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
To trzeba bylo przed meczem mowic, bo nikogo tu nie widzialem stawiajacego na Brighton a nie teraz, ze takiego wyniku nalezalo sie spodziewac, tyle bramek dostac z taka druzyna gdyby ich wczoraj MC mial to chyba z 8 by bylo.Mourinho juz jest rozparacowany, najlepiej szlo mu we wloszech z Interem i dziwie sie, ze tak szybko stamtad wyjechal pod jego taktyki to wloskie kluby sa idealne.
Pisałem, że nie warto grać na Utd, choć spodziewałem się wyniku 1-1. Diabły jeszcze nie raz i nie dwa udupią wyjazd ze średniakiem ;) Tak powinno być już sezon temu, ale jakaś siła wyższa nad nimi czuwała. Każdy kto siedzi w Premier League ten 3x zastanowi się nad postawieniem na gości po kursie mniejszym niż 2.00, zapamiętaj ;)
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Pisałem, że nie warto grać na Utd, choć spodziewałem się wyniku 1-1. Diabły jeszcze nie raz i nie dwa udupią wyjazd ze średniakiem ;) Tak powinno być już sezon temu, ale jakaś siła wyższa nad nimi czuwała. Każdy kto siedzi w Premier League ten 3x zastanowi się nad postawieniem na gości po kursie mniejszym niż 2.00, zapamiętaj ;)
Ja juz wiecej na nich nie zagram na wyjezdzie, ta kolejka to jakis dramat najpierw newcastle mi zawalilo kupon w pakiecie z chelsea z bts, przez ten spudlowany karny, a mialem tam ponad 3 stowki za 50 zl, a pozniej MU mi zawalil drugi kupon w pakiecie z evertonem, a zeby bylo smieszniej to jeszcze Leszek mnie dobil z Wisla, jakies S-F calkowite te mecze MU i Lecha.
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Crystal Palace-Liverpool
Jako zagorzały zwolennik niestandardowych betów, proponuje na dzisiejsze spotkanie Orłów z The Reds zakład na rzuty rożne. W ubiegłym sezonie obie ekipy należały do czołówki ligowej, jeśli bierzemy pod uwagę ten aspekt. Styl jaki preferują oba zespoły z szybkimi zawodnikami po obu flankach, predysponuje do nabijania kornerów. Kiedyś ktoś zarzucił mi tu, że Premier League nie nadaje się do grania tego typu zakładów. Ja jednak próbuje szczęścia i zapraszam do wspólnej zabawy.
+8,5 RR-1,48✅✅✅
+9,5 RR- 1,81 Fortuna✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Crystal Palace - Liverpool
Typ: 2 + over 2,5
Kurs: 1,8
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek
Liverpool na pewno wyciągnął wnioski z poprzedniego sezonu i wyraźnie wzmocnił się przede wszystkim w bramce. Na Anfield zbudowano zespół z prawdziwego zdarzenia i pierwsza kolejka była tego potwierdzeniem. Wydaje się, że &quot;The Reds&quot; powinni być najpoważniejszym kandydatem do odebrania tytułu zespołowi Guardioli. W tym celu jak pokazał sezon poprzedni nie można zaliczyć zbyt wielu wtop, zwłaszcza z gorszymi zespołami. Dzisiejszy wyjazd na stadion Crystal Palace to dla Liverpoolu musowe trzy punkty. Oba zespoły wygrały swoje pierwsze starcia, ale to Liverpool mocniej imponował. W dodatku część graczy gospodarzy, która normalnie pewnie wybiegłaby w pierwszym składzie jak choćby Max Meyer nie jest ponoć jeszcze w pełni gotowa do grania. Salah i spółka powinni rozmontować defensywę gospodarzy, ale zamiast handicapu daję łączoną wygraną i over 2.5, bo w ofensywie gospodarzy jest kilku wartościowych graczy. Zresztą właśnie wynikiem 1:2 zakończył się ostatni bezpośredni pojedynek tych drużyn i powtórka z rozrywki nie powinna zadziwić.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Panowie na moje problem tkwi w tym,że Mou na siłe chce pokazać braki kadrowe zamiast poukładać najlepiej jak się da skład z zawodników, których posiada. Sam sobie utrudnia życia i na moje powinien polecieć. Liczyłem,że wyciągnie wnioski a tu ich zero. Wystawienie Younga na prawej obronie to żart, lepiej było wyjść na 3 nominalnych środkowych na wahadło Shaw i Lingard. Jose w klubie 3 lata a nie zna swojego składu jak dla mnie to on sam nie wie jaki skład by optymalny mógł złożyć gdyby miał wszystkich do dyspozycji
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom