>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FORTUNA OSZUKUJĘ

T 0

tenzly1

Użytkownik
Witam , mam pewnie problem i to już nie pierwszy raz , postawiłem kupon z 3 zdarzeniami ale chodzi o zdarzenie 2 i 3
Kursy były dostępne , po przyjęciu kuponu mecze zostały zawieszone w następnie usunięte z sekcji live .
Już nie chodzi o to że kupon przegrany tylko o to że te mecze rozgrywały już 3seta i kursy na te zdarzenia wyglądały już zupełnie inaczej niż na live w fortunie .
Otóż zdarzenie 3 zostało rozliczone po kursie 1.00 zakład na wygraną 2 seta w rzeczywistości trwał już 3 i typ był wygrany .
Bardziej chodzi mi o zdarzenie drugie które jest rozliczone na minus a powinno być także po kursie 1.00 idąc takiem myślenia jeśli typ byłby rozliczony na plus także by go rozliczyli po kursie 1.00
A że wynik zakończył się przegrana postanowili go rozliczyć na minus , na pytania dlaczego zdarzenie 3 nie jest wygrane nie odpowiadają , co zrobić ?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Jak już grasz u polskiego bukmachera to wg prawa masz chyba możliwość wysłania pisemnej reklamacji. Opisujesz w niej przypadek ze szczegółami, najlepiej jakieś dowody na poparcie swoich racji i czekasz na odpowiedź. Potem pewnie są jakieś możliwości skarg do MF bo to ono nadzoruje te polskie twory bukmacherskie.
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Czysto teoretycznie to każdy polski bukmacher oszukuję nie dając równych szans w rywalizacji Bukmacher VS Klient, chodzi mi o wysoką marżę (za niskie kursy). Grając w polskich zakładach bukmacherskich jesteśmy skazani na porażkę już po przekroczeniu progu! i to w majestacie polskiego prawa pod nadzorem MF, więc po co tam grać! Te bukmacherskie twory z terenu RP nie powinny w ogóle istnieć, bo to jawne oszustwo. Kim są klienci tej bukmacherskiej lichwy ...?
 
Do góry Bottom