>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów [21.08.2018 - 22.08.2018]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: Fortuna
Wczoraj wieczorem poznaliśmy wszystkie drużyny, które awansowały do 4 rundy kwalifikacyjnej. Spotkania za tydzień, ale już dziś możemy porozmawiać o faworytach i ciekawych typach.
Zapraszam zatem do podawania typów popartych choć krótką analizą.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Awanse PSV, Benfici i AEKu wydają się chyba najpewniejszymi zakładami. Bez durnego rozpisywania się na 10 minut czekania wszystkie drużyny znacznie lepsze od swoich rywali, ciężko w tych trzech zobaczyć jakaś jakaś niespodzianke.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Awanse PSV, Benfici i AEKu wydają się chyba najpewniejszymi zakładami. Bez durnego rozpisywania się na 10 minut czekania wszystkie drużyny znacznie lepsze od swoich rywali, ciężko w tych trzech zobaczyć jakaś jakaś niespodzianke.
Nie wiem czy awans Benfiki taki pewny, jakbyś oglądał pierwsze spotkanie PAOKu to może byłbys innego zdania, bo zagrali tam kapitalne zawody, jeden chyba z lepszych meczy jakie w ostatnich latach ogladalem w elminicjach do Ligi Mistrzów. Benfika wg. mnie to przereklamowana marka w lidze mistrzów w ostatnich latach nic wielkiego nie osiągnęła zazwyczaj ma problemy z wyjściem z grupy, mocna tylko z nazwy...U siebie może i Benfica wygra, ale w Grecji w tym kotle to będzie miała ogromne problemy, a kursy wystawione na Portuglaczyków 1.41 to kpina, nie doceniają wogóle PAOKu, wole pograć handicapy dodatnie w strone PAOKu
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Awanse PSV i AEKu też nie są takie pewne. PSV gra coś wielkiego? 3-4 lata temu ok grali dobrze. Im bliżej teraźniejszości tym gorzej. Rok temu potęga z Osijeku ograła ich dwa razy. Na papierze przewaga ogromna ale papier nie gra. Białorusini dobrze poukładani taktycznie. Dla mnie wyniki będą oscylować wokół remisu, może nawet jakaś niespodzianka?
Drugi dwumecz to starcie dwóch ambitnych ekip. Vidi z fartem ale i dużym zaangażowaniem ślizga się już 3 rundy, dlaczego mieliby przestraszyć się Greków? AEK mocny zespół ale eliminacja Celticu który na przestrzeni ostatnich lat balansuje od wpadek na Gibraltarze po solidne występy z mocnymi drużynami nie jest miarodajna
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Duże value w kursach na PAOK. Ta sama Benfica jeszcze 9 miesięcy temu zdobyła zero punktów w fazie grupowej LM i strzeliła jednego gola.
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów – IV runda kwalifikacyjna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Crevna Zvezda Belgrad – Red Bull Salzburg
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.91
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Austriacy w obecnych sezonach Bundesligi oraz w kwalifikacjach Ligi Mistrzów łącznie w pięciu spotkaniach stracili tylko jedną bramkę oraz zgarniając przy tym cała serię zwycięstw .
Gospodarze z kolei także kontynuują serię pięciu meczy bez porażki ,jednakże odnieśli tylko dwa zwycięstwa i trzy remisy. Łącznie w tychże spotkaniach strzelili 9 bramek w regulaminowych czasach gry oraz stracili tylko
trzy bramki na wszystkie pięć spotkań . Jednak obydwa zespoły będą walczyć bardzo zaciekle o jak najlepszy wynik w tym meczu , więc stawiam na to , że obydwa zespoły strzela po golu .
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Zacznijmy od Bate, ta druzyna wygrywala wyjazdami z finami i azerami u siebie dwa remisy, slizgali sie do tej 4r z druzynami o klase lub dwie slabszymi od PSV i watpie zeby byli w stanie przejsc PSV,holendrzy wiedza, ze bate na wyjazdach jest niebezpieczne i beda chcieli zalatwic sprawe juz w pierwszym meczu, mysle, ze X2 mozna tu spokojnie grac, a postawic 2 lub nawet 2 z bts
Crvena - Salzburg tutaj duza przewaga gosci, Crvena lepiej broni od Legii , ale w ofensywie cieniutko, nie maja podejscia do druzyny klasy Salzburga dla mnie 2 i pozamiatane po jednym meczu
Benfica - Paok te kursy sa zanizone zdecydowanie pod gospodarzy, Paok eliminowal mocne ekipy w Moskwie tez powinien wygrac tam bramkarz ratowal rosjan kilka razy po takim kursie ja bym nie gral na Benfice lepiej porbowac bts.
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Bate - PSV
Typ: PSV powyżej 5.5 rzutów rożnych
@1.83
forbet⛔
(Wybaczcie jeśli zagraliście, sam nie wiem co się stało,że tak mało rogów nabili,to nie w ich stylu...)
Moim zdaniem jeden z pewniejszych typów a to dlatego,że taki Qarabag który jest o klase niżej niż PSV, potrafił prowadzić grę pod swoje dyktando z Bate i stwarzali sobie o wiele więcej sytuacji, a jak wiadomo zespół broniący często posyła piłki na rzuty rożne.
Holenderski zespół gra ustawieniem 1-4-3-3, ofensywnym z wykorzystaniem skrzydeł, utrzymują się długo przy piłce i stwarzają zagrożenie pod bramką rywali. Bate jest słabym zespołem ze strasznie słabej ligi i wielkim szczęściem przeszli Qarabag, tutaj powinni już odpaść bez większych niespodzianek. Zmuszeni do defensywy pod naporem ataków holenderskiej drużyny będą wybijać piłki gdzie popadnie.
 
kwadrato 0

kwadrato

Użytkownik
Crvena Zvezda - Salzburg
Serbowie w poprzedniej rundzie ledwo przeszli Trnawę, która swoją siłę najlepiej pokazała broniąc się rozpaczliwie przed Legią grającą w 9(!), dzisiaj rywal ze zdecydowanie wyższej półki, a mianowicie Salzburg. Salzburg, który w sezon wszedł bardzo mocno, na krajowym podwórku jeszcze nie przegrał (4 zwycięstwa, bilans bramkowy 9:1). W poprzedniej rundzie także pewnie wyeliminował Skhendiję wygrywając 3:0 u siebie i 1:0 na wyjeździe. Tutaj pierwszy mecz zagrają poza swoim stadionem i spodziewam się trochę większego zaangażowania, niż w przesądzonym już meczu z Macedończykami.
Jeżeli ktoś spojrzy na Flashscore&#39;a to zauważy istny szpital w szeregach Austriaków, tyle że oni z tym szpitalem grają od dłuższego czasu i radzą sobie bardzo dobrze.
Jak dla mnie zdecydowanie warto pograć:
Salzburg @2.12
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: BATE - PSV
Typ: 2
Kurs: 2,15
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek
W dzisiejszych kwalifikacjach do Champions League najciekawsze moim zdaniem kursy na Holendrów w starciu z BATE. Gospodarze wyeliminowali Karabach w poprzedniej rundzie, ale to chyba maksimum na co ich stać. Liga holenderska nie jest już tak mocna jak te kilka lat temu, lecz Ajax i PSV nadal trzymają solidny poziom. Zwłaszcza, że latem zespół z Eidhoven z ważniejszych graczy stracił tylko Ariasa, a utrzymał choćby Lozano. To pokazuje, że nie zależy im tylko na szybkiej sprzedaży, ale także wynikach czysto sportowych. Kurs ponad 2,0, który pozwala nawet bez podatku zagrać na przyjezdnych moim zdaniem korzystny, bo różnica klas obu zespołów po prostu jest za duża.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Benfica - PAOK
ŻK OVER 4,5 1.75
ŻK OVER 5,5 2.75 uni

W poprzedniej rundzie w pierwszym meczu PAOK padło 7 żółtych, w rewanżu w Rosji było 6 żółtych i 1 czerwona
Czerwona liczy się jako 2 żółte.
W meczach Benfiki z Fenerbahce w pierwszym meczu były 4 żółte , w rewanżu 6 żk.
W 2 rundzie PAOK z Basel w pierwszym meczu 3 żk, w rewanżu 6 żk.
Dziś stawka i emocje już na najwyższym poziomie, na pewno dla Greków byłby to bardzo dobry zastrzyk gotówki, natomiast Benfica z pewnością nie wyobraża sobie odpadnięcia na tym etapie LM. Uważam, ze Grecy złapią przynajmniej 4 żk, może jakieś czerwo się trafi, grają 2 drużyny z dużym temperamentem. Gospodarze również minimum 2 żk obejrzą.
Co do grania przeciwko Benfice to może być różnie, PAOK umówmy się jest na podobnym poziomie co Fenerbahce, gdzie w pierwszym meczu dominacja Benfiki była zdecydowana, powinno się skończyć wyżej niż 1-0. W rewanżu przewagę mieli Turcy, ale nie wygrali oraz wynikało to również z tego, że to oni musieli gonić wynik. Więc może się skończyć równie dobrze 3-1 lub 4-1 dla Benfiki jak również 1-1. Własny stadion Benfiki zawsze robił sporą różnice, jak również prawie wszystkie kluby portugalskie są w LM dużo mocniejsze na własnym stadionie, a Grecy zobaczymy czy utrzymają tak dobrą grę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 362

sztaba

Użytkownik
Hej dawno się tutaj nie udzielałem, ale pod wpływem waszych postów mam kilka pomysłów na dzisiejszy wieczór:
Bate - PSV
etoto - wygrana Bate - 3,95
Zwycięstwo gospodarzy po zacnym kursie. Drużyna z Białorusi to moim zdaniem bardzo solidna ekipa. Jeśli mają powalczyć w dwumeczu powinni dzisiaj osiągnąć korzystny rezultat. Ktoś napisał, że PSV nie jest tak solidne jak przed kilku laty i ja się pod tym podpisuję.
Benfica - PAOK
etoto - czerwona kartka - TAK - 4,30
Obie drużyny pasują do tego typu jak ulał. Nie odpuszczają grają na śmierć i życie. Jeśli sędzie dopisze to czerwony kartonik spokojnie zobaczymy. Drugi ciekawy typ to over 65 punktów kartkowych po kursie 3,70 też niezła opcja jak dla mnie.
Cervona Zvezda - Salzburg
etoto:
over 12 rzutów rożnych - 3,70
over 3,5 bramki w meczu - 4,45
Obie ekipy nastawione mega ofensywnie. Nie sądzę, że w tym spotkaniu zobaczymy piłkarskie szachy. Raczej spodziewam się meczu od bramy do bramy, a powyższe kursy zachęcają do grania.
Zagrałem sobie tasiemca na wszystkie opcje za 10 zł. Jak mi wpadnie to zgarnę 1800 zł. Czy takie AKO ma szanse powodzenia? Wiem, że typy są mocno ryzykowne, ale przecież kto gra grubo wygrać musi:)
Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Benfica - PAOK
ŻK OVER 4,5 1.75
ŻK OVER 5,5 2.75 uni

W poprzedniej rundzie w pierwszym meczu PAOK padło 7 żółtych, w rewanżu w Rosji było 6 żółtych i 1 czerwona
Czerwona liczy się jako 2 żółte.
W meczach Benfiki z Fenerbahce w pierwszym meczu były 4 żółte , w rewanżu 6 żk.
W 2 rundzie PAOK z Basel w pierwszym meczu 3 żk, w rewanżu 6 żk.
Dziś stawka i emocje już na najwyższym poziomie, na pewno dla Greków byłby to bardzo dobry zastrzyk gotówki, natomiast Benfica z pewnością nie wyobraża sobie odpadnięcia na tym etapie LM. Uważam, ze Grecy złapią przynajmniej 4 żk, może jakieś czerwo się trafi, grają 2 drużyny z dużym temperamentem. Gospodarze również minimum 2 żk obejrzą.
Co do grania przeciwko Benfice to może być różnie, PAOK umówmy się jest na podobnym poziomie co Fenerbahce, gdzie w pierwszym meczu dominacja Benfiki była zdecydowana, powinno się skończyć wyżej niż 1-0. W rewanżu przewagę mieli Turcy, ale nie wygrali oraz wynikało to również z tego, że to oni musieli gonić wynik. Więc może się skończyć równie dobrze 3-1 lub 4-1 dla Benfiki jak również 1-1. Własny stadion Benfiki zawsze robił sporą różnice, jak również prawie wszystkie kluby portugalskie są w LM dużo mocniejsze na własnym stadionie, a Grecy zobaczymy czy utrzymają tak dobrą grę.
To już trzeba uważać bo nie w każdym buku czerwona = 2 żółte. Ostatnio ani w fortunie ani sts nie zaliczyli mi over 3,5 ŻK. Była bezpośrednia czerwona i 3 żółte
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ostatnio ani w fortunie ani sts nie zaliczyli mi over 3,5 ŻK. Była bezpośrednia czerwona i 3 żółte
a kiedyś normalnie uznawali?
tylko jeden ziemniak liczy czerwoną podwójnie, w necie (unibet, bet) z reguły było że czerwona to 2 pkt a jeden gracz może zrobić aż 3 punkty karne czyli żółta+żółta i czerwona. Granie overów bez liczenia czerwonej to tak średnio powiedziałbym
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
a kiedyś normalnie uznawali?
tylko jeden ziemniak liczy czerwoną podwójnie, w necie (uni, bet) z reguły było że czerwona to 2 pkt a jeden gracz może zrobić aż 3 punkty karne czyli żółta+żółta i czerwona. Granie overów bez liczenia czerwonej to tak średnio powiedziałbym
Bet365 z tego co pamiętam
 
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Odnosnie grania na kartki to jak ktos gra w 1xbet to informuje, ze tam jak gracie zaklad np. &quot;over 3.5 zoltej kartki&quot; to liczone sa TYLKO zolte kartki i co najlepsze 1 zawodnik moze dostac tylko 1 zolta kartke. Druga zolta i w konsekwencji czerwona kartka nie licza sie do tego zakladu. Bezposrednie czerwone rowniez sie nie licza. Podsumowujac zeby zaklad byl na plus 4 zawodnikow musi dostac po zoltej kartce.
 
K 0

koyot92

Użytkownik
Panowie na forbet czerwona liczy się jako 2 żółte. Tam jest to liczone jako punkty kartkowe (żółta = 10pkt, czerwona = 25pkt, a 2 żółte zawodnika to 35pkt).
 
kaliff123 148

kaliff123

Użytkownik
Panowie a co myślicie o dzisiejszych spotkaniach? Ja myślę, że Kijów może się postawić Ajaxowi tak samo Mol Vidi i zagreb.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Często typy by nie wchodziły u ziemniaka bez liczenia bezpośredniej czerwonej choćby jako 1 żółtej, nie mówiąc o dwóch, to zwykłe krojenie z ich strony i nie ma sensu takie granie. Miałem bardzo dużo takich sytuacji, gdzie bez liczenia czerwa typ by nie wszedł. Zdarzyło mi się tak raz w totolotku i powiedziałem do widzenia z takimi typami.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
AJAX- DYNAMO KIJÓW

2 6.00
X2 2.38
HA Dynamo +1 1.79
HA Dynamo +1,5 1.46 unibet
Gram w tym meczu na Dynamo, główny typ i bezpieczny to HA Dynamo +1 , uważam, że spotykają się wyrównane ekipy, Ukraińcy często bywają nieźli na wyjazdach, Ajax u siebie również, ale uważam że Dynamo Kijów to bardzo doświadczona drużyna w Europejskim graniu, od kiedy pamiętam występuje co sezon fazie grupowej LM czy LE, natomiast u Holendrów to głównie młodzież. Ajax rok temu odpadł w eliminacjach do LE, co było sensacją żeby finalista odpadł tak wcześnie. Teraz przynajmniej LE już mają pewną i uważam, że tam trafią. Dynamo z pewnością nastawi się w pierwszym meczu po pierwsze aby nie stracić bramki, uważam, że rozegrają ten mecz mądrze taktycznie, w Amsterdamie powinni zagrać solidnie w obronie co potrafią, ale również myślę, że z przodu też coś wpadnie. Ze Slavią w Czechach byli drużyną lepszą, zwycięstwo stracili pechowo w doliczonym czasie gry przez rzut karny.
Również bardzo ciekawie wygląda linia na żk, szczególnie na graczy Ajaxu bowiem z racji, że są wyraźnym faworytem według buków linie na kartki są zaniżone a kursy to zdecydowanie value i tak mamy:
Ajax over 1,5 ŻK 1.83
Ajax over 2,5 ŻK 4.1 !!! ( ta sama linia dla gości kurs 1.88 )

dla porównania poniżej kursy na kartki dla Dynama, i takie same linie bym wystawił dla graczy Ajaxu
over 2,5 ŻK 1.88
over 3,5 ŻK 3.65

Ajax młoda drużyna, stawka bardzo duża, rywal mocny, twardy i solidny, kartek mogą dostać więcej niż goście a kursy wskazują odwrotnie. Wczoraj puściłem podobne typy na kartki 2x na faworyta i raz na BATE na taki kupon za drobne i było blisko:
Benfica over 2,5 żk 2.63 - ( 2 ŻK)
Salzburg over 2,5 żk 3.45 +
Bate over 2,5 żk 1.86 +
Jak również mamy trochę lepszą linię niż we wczorajszych meczach na kartki ogółem,a w tym meczu też mogą się posypać. 4 kartki to pada praktycznie w 95 % meczy eliminacji LM na tym etapie.
over 3,5 ŻK 1.46
over 4,5 ŻK 2.20
Sędzią meczu jest Clément Turpin, który według statystyk daje wystarczającą liczbę żk w lidze mistrzów, aby optymistycznie patrzeć na te typy.
Polecam też Dynamo over 3,5 rzuty rożne 1.76

linia naprawdę niska i choćby w przypadku prowadzenia przez Ajax bardzo prawdopodobna do pokrycia, ale i przy remisie bardzo możliwe do wejścia, kursy na Ajax ogólnie zaniżone jak wczoraj na Benfike
ranczo/ prosze podawac bukmachera z ktorego brane sa kursy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom