>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

C 186

casuals

Użytkownik
Miał ktoś taką sytuację, że po zalogowaniu jest komunikat iż niektóre funcje na koncie zostały wyłączone i proszę się skontaktować z supportem. Nie mogę zrobić depozytu przez to. Napisałem do nich oczywiście ale póki co echo
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Raz tak miałem. Po 4 godzinach konta mozna juz bylo normalnie uzywac. Nie kontaktowałem sie z supportem wtedy
 
N 0

nanana

Użytkownik
W eco mam dolary, zlotowki i euro i mozna robic przelewy miedzy tymi kontami. Jesli bede robil przelewy wewnetrzne miedzy pln--&gt;euro i na odwrot, to pobierana jest za to jakas oplata ?
 
A 320

azael

Użytkownik
Najbardziej opłacalne jest granie w bukach taką walutą w jakiej ma się kartę.
Ludzie bawią się w przewalutowania a potem narzekają na Ecopayz że im za dużo z konta ściąga.
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
1) Jaki jest ewentualny koszt/prowizja przy wpłacie kartą VISA? Brak tej informacji na stronie.
Czy jest to darmowy sposób, czy jedyna opcja 0% prowizji to wykonanie tradycyjnego przelewu na ich konto bankowe?
2)Przy dodawaniu konta bankowego do wypłaty jest rubryka Numer konta bankowego/IBAN.
To w końcu mam podać numer konta, czy swój numer IBAN? Bo to przecież 2 różne ciągi cyfr.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
1) Jaki jest ewentualny koszt/prowizja przy wpłacie kartą VISA? Brak tej informacji na stronie.
Czy jest to darmowy sposób, czy jedyna opcja 0% prowizji to wykonanie tradycyjnego przelewu na ich konto bankowe?
2)Przy dodawaniu konta bankowego do wypłaty jest rubryka Numer konta bankowego/IBAN.
To w końcu mam podać numer konta, czy swój numer IBAN? Bo to przecież 2 różne ciągi cyfr.
nie 2 rozne ciagi cyfr tylo przy IBAN piszesz sprzodu PL
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
1) Jaki jest ewentualny koszt/prowizja przy wpłacie kartą VISA? Brak tej informacji na stronie.
Czy jest to darmowy sposób, czy jedyna opcja 0% prowizji to wykonanie tradycyjnego przelewu na ich konto bankowe?
Przelew zagraniczny, przynajmniej w mBank też kosztuje i to nie mało. Przy wpłacie 2000 zł jest to 25 zł.
Jak wpłacacie środki na Ecopayz? Wszyscy przelewy24?
 
R 0

rozporkowa

Użytkownik
mam pytanie/problem.
zrobilem jedna wirtualna karte - wplacilem do sts - pieniadz byly od razu.
druga wplata - druga, nowa karta - srodkow nie ma nawet po godzinie - sts twierdzi, ze nie dostal srodkow z banku.
ile mam czekac?
w Ecopayz na koncie jest - oczekuje - zarowno 1 i 2 wplata.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
mam pytanie/problem.
zrobilem jedna wirtualna karte - wplacilem do sts - pieniadz byly od razu.
druga wplata - druga, nowa karta - srodkow nie ma nawet po godzinie - sts twierdzi, ze nie dostal srodkow z banku.
ile mam czekac?
w Ecopayz na koncie jest - oczekuje - zarowno 1 i 2 wplata.
Zawsze mnie zastanawialo jaki jest sens wplacac wirtualna karta. Co zrobisz jesli w celu weryfiakcji poprosza o skan karty ktora wplacales?
 
Do góry Bottom