>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. Kolejka Bundesligi (21-23.09.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
4. kolejka

Kursy od: Fortuna

Przed nami dopiero 4. kolejka na niemieckich boiskach. W górze tabeli mamy fajny ścisk co pokazuje, że rywalizacja trwa w najlepsze. Jak będzie w czwartej serii gier?.
Zapraszam do podawania typów oraz do dyskusji.​
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Wolfsburg - Freiburg / Wolfsburg win @ 1,72 Fortuna
Dziwi mnie tak wysoki kurs na gospodarzy. Oglądałem ich mecze już w sparingach przed sezonem i prezentowali się bardzo dobrze. Oczywiście, być może jest to podyktowane tym, że w zeszłym sezonie walczyli w barażu, no i nie jest to już tak mocny skład jak ten, który walczył w dwumeczu z Realem, ale ciągle moim zdaniem wygląda to na papierze lepiej niż w przypadku Freiburga, który ma skład złożony głównie z krajowych zawodników i uchodzi za ligowego średniaka. Wolfsburg na pewno chciałby powrócić do pucharów i myślę że przy utrzymaniu takich wyników jest na to szansa. Wyniki te nie są przypadkiem. Zwycięstwo z Schalke czy też z Leverkusen w pełni zasłużone, warto dodać, że w przypadku meczu z Leverkusen jako pierwsi stracili gola. Mecz z Herthą u siebie zakończony remisem, również można zaliczyć na plus. Wolfsburg dominował i był lepszy w tym meczu, ostatecznie udało się dopisać kolejny punkt na konto i drużyna pozostaje niepokonana w tym sezonie. Freiburg w ciężkiej sytuacji, jeszcze nie wygrali w tym sezonie, tracąc przy tym aż 8 bramek, jedynie Leverkusen dorównuje im pod tym względem, także nie będą mogli grać na remis i będą musieli również się otworzyć, co myślę że Wolfsburg wykorzysta. Nie zawiedli mnie jeszcze w tym sezonie, mam nosa jeśli chodzi o ich spotkania, obstawiałem ich dwa zwycięstwa i over 1,5 bramek w meczu z Herthą, myślę że i tym razem można się pokusić o zagranie na zwycięstwo Wilków.
 
emty13 79

emty13

Użytkownik
Mecz: Bayer Leverkusen - Mainz (15:30)
Typ: Bayer win i powyżej 1,5 bramki
Kurs: 1,70
Buk: forBet
Rzadko skłaniam się do typowania Bundesligi, ale widzę tutaj interesujący typ. Gospodarze nie chcieli wejść w taki sposób w nowy sezon - 3 mecze 0 punktów; bilans 2-8. Kibice mogą czuć się rozczarowani postawą swoich pupili w lidze, natomiast Aptekarze pokazali się z dobrej strony w czwartkowym spotkaniu LE wygrywając ostatecznie 2:3 z Ludogorets przy niekorzystnym wyniku do przerwy przegrywając 2:1. Kiedy pobudka ? Mam nadzieje, że dziś! Z kim nie zdobyć kompletu punktów i w ogóle pierwszych punktów w tym sezonie jak nie z ekipą Mainz, która w ubiegłym sezonie była jedną z najgorzej grających drużyn na wyjeździe (17 meczy / 12pkt). Po trzech kolejkach goście wyglądają korzystnie, aie nie grali jeszcze meczów z drużynami z górnej półki. Liczę jutro na przełamanie Aptekarzy i przynajmniej dwie bramki z ich strony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom