>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka Seria A [19.09 - 23.09.2018] + Zaległe

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
5. kolejka + zaległe

Kursy od: Fortuna

Liga Włoska powoli nabiera tempa i rozpędu. W ostatniej kolejce w końcu trafienia zaliczył Ronaldo, a Krzysztof Piątek dalej nie zamierza zaprzestać na strzelaniu. Juventus pomimo, że zdobywa komplety punktów to swoją grą nie powala na kolana. Jak będzie w 5. serii gier?
Składy i kontuzje: https://www.gazzetta.it/Calcio/prob_form/?refresh_ce-cp i http://www.tuttosport.com/calcio/serie-a/probabili-formazioni/
Zapraszam do podawania typów oraz do dyskusji.​
 
M 13

mateuszlasek99

Użytkownik
Sassuolo - Empoli
Sassuolo radzi sobie w lidze zaskakująco dobrze, w ostatnim meczu o ile ktoś go oglądał w którym podejmowali Juventus na wyjeździe, poradzili Sobie dobrze, strzelili gola i gdyby nie to ze błąd popełniony przez obrońcę Sassuolo przy 1 bramce CR7, nie wiadomo jakby się to potoczyło ale to nie jest aż tak istotne, Sassuolo u Siebie notuje serię 5 zwycięstw między innymi z Interem ( 1-0 ), oraz w bezpośrednich meczach z Empoli serię 3 zwycięstw pod rząd ( 2 u siebie, 1 na wyjeździe ). Empoli weszło w sezon przeciwnie do Sassuolo, ich ostatnie 4 spotkania to 2 porażki, remis oraz 1 wygrana. Patrząc na formę obu drużyn oraz przypuszczalnie braki kadrowe w tym meczu ze strony Empoli, to uważam że kursy które wystawiają bukmacherzy na zwycięstwo Sassuolo są zawyżone i warto go zagrac.
Fortuna kurs: 1.92
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
U 0

unozero

Użytkownik
Lazio - Genoa
Under 2,5
@2.30 forbet

Witam wszystkich. Na niedzielne popołudnie gram under w meczu Lazio - Genoa. Głownie typ upatruje w kiepskiej dyspozycji gospodarzy tego spotkania. Lazio ma kłopoty z kreowaniem sobie sytuacji i ich wykończeniem. Świadczy o tym chociażby fakt zdobycia łącznie jedynie dwóch bramek w meczach z Frosinone i Empoli. Jednak zakładam, że Lazio zdominuje to spotkanie i będą grali atakiem pozycyjnym. Pomimo słabej skuteczności Lazio grają w miarę kompaktowo w obronie. Natomiast Genoa to trochę szalony zespół w tym sezonie i szalony Piątek w ataku. Przewiduję, że ze sporym respektem wyjdą na Olimpico i nie będą preferowali takiej otwartej piłki jak w poprzednich spotkaniach. Podsumowując - grające atakiem pozycyjnym Lazio i grająca mocno cofnięta, tylko z kontry Genoa daje mi wynik underowy. A jaki, tego nie chcę już typować, bo może pójść w każdą stronę.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus -1 @1.67✅✅
lv

Pewnie będzie biciem głową w mur, ale dwie bramki Stara Dama powinna strzelić zachowując czyste konto. Jest to mecz, gdzie Ronaldo powinien ładować jak tylko się da. Może Dybala w końcu zagra przyzwoite spotkanie. W bramce podobno ma stanąć Perin, a w meczach przedsezonowych prezentował się bardzo dobrze. Jakim składem Juventus nie wyjdzie, to powinni wygrać spokojnie z beniaminkiem.
Dybala strzeli @2.00⛔⛔
Ostatnio jest krytykowany, ale ten mecz może pozwolić mu na przełamanie. Rywal znakomity. Więc Pawełek musisz.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Lazio - Genoa
Typ: Piątek strzeli ✅
Kurs: 4.50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie włoskiej Serie A pomiędzy Lazio a Genoa, faworytem są oczywiście gospodarze, ale ja postanowiłem zagrać na bramkę naszego rodaka Krzysztofa Piątka, który rewelacyjnie odnalazł się we Włoszech i strzela praktycznie w każdym meczu, wiadomo, że każda seria się kiedyś kończy, jednak mam nadzieję, że jeszcze nie dzisiaj i przynajmniej raz uda mu się dzisiaj pokonać golkipera Lazio. Piątek wystąpił do tej pory we wszystkich 3 meczach ligowych i zdobył w nich 4 gole oraz kolejne 4 dołożył w pucharowej potyczce z Lecce, więc statystyki godne najlepszych strzelców, 4 mecze 8 goli, lepszego początku w nowym klubie nie mógł sobie wyobrazić, dzisiaj liczę, że podtrzyma swoją skuteczność, a kurs kuszacy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
beerus 24

beerus

Użytkownik
vs

Lazio...............Genoa
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,85 ✅✅✅
Bukmacher: forBET
Analiza:
Lazio które jest w zdecydowanym dołku będzie podejmować nieprzewidywalną drużynę Genoi. Pojedynek broniącego korony króla strzelców Immobile z aktualnym najlepszym snajperem Piątkiem. Genua to drużyna, która solidnie wygląda z ofensywie oraz popełniająca tragiczne błędy w defensywie. Upatruje tu otwartego spotkania, kurs niezwykle kuszący patrząc na otoczkę spotkania.​
 
C 247

corner91

Użytkownik
AC Milan - Atalanta
AC Milan Wygra
@ 2.16
LVBet
Panowie dla mnie dzisiejszy mecz na Giuseppe Meazza należeć będzie do gospodarzy tego pojedynku. Co prawda Atalanta stała się solidną ekipą jednak Milan odżywa i nie jest już tak słaby jak w zeszłych sezonach. Spoglądając na bezpośrednie spotkanie oraz formę tych zespołów stawiam na Mediolanczyków.
 
baku996 69

baku996

Użytkownik
Spotkanie: Frosione - Juventus
Typ: Juventus over 5.5 rożnego
Kurs: 1.58 unibet
We wszystkich meczach tego sezonu Juventus klepał co najmniej 6 rogów na mecz. Dziś spotkanie z Beniaminkiem ktory ma problemy kadrowe. Ronaldo po czerwonej w LM bedzie sie chcial pokazać na domowym podwórku. Bet po tym kursie bajka. Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom