>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2018/2019 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Status
Zamknięty.
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Nie ma za bardzo gdzie o tym napisać, więc spróbuję tu, nie wiem czy kogoś to zainteresuje lub ktoś już może wie ale od tego sezonu Forbet wprowadza do swojej oferty A-klasę i B-klasę, jeśli ktoś jest bardziej ogarnięty w swoim regionie pewnie będzie można nieźle zarobić
 
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Dean Klafurić nie jest już trenerem Legii Warszawa - poinformowała oficjalna strona internetowa klubu. Jego tymczasowym następcą został dotychczasowy asystent Aleksandar Vuković.
 
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Paweł Bochniewicz ponownie zagra w Górniku Zabrze. 22-letni obrońca został wypożyczony z włoskiego Udinese do końca sezonu z opcją wykupu - poinformowała oficjalna strona klubu GornikZabrze.pl.
Wiosną Bochniewicz rozegrał w Górniku 16 spotkań, w których strzelił jednego gola.
Jagiellonia Białystok ustaliła warunki transferu Mile Savkovicia z serbskim FK Spartak (Subotica). 25-letni pomocnik ma w przyszłym tygodniu pojawić się w Białymstoku - potwierdziła wiceprezes Jagiellonii Agnieszka Syczewska w wypowiedzi dla Przeglądu Sportowego.
Savković w zeszłym sezonie wystąpił w 32 spotkaniach, strzelając jedenaście bramek. W obecnym rozegrał dwa mecze, zdobywając dwie bramki.
 
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Hiszpański skrzydłowy Iker Guarrotxena podpisał dzisiaj trzyletni kontrakt z Pogonią Szczecin.
25-letni zawodnik grał ostatnio w Cultural y Deportiva Leonesa. W minionym sezonie zagrał w 33 meczach hiszpańskiej drugiej ligi.
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Ciekawostka z dnia wczorajszego :
Dzisiaj o 14.00 Arka miała wylecieć do Krakowa na jutrzejsze spotkanie z Cracovią (poniedziałek, godz. 18.00). Na lotnisku okazało się, że bilety zarezerwowano na... pojutrze. W trybie awaryjnym podstawiono autokar i w tym momencie nasi zawodnicy jadą przez całą Polskę zakorkowanymi autostradami...
 
N 100

narodowy

Użytkownik
W poniedziałek o godzinie 15:30 na stadionie przy Łazienkowskiej 3 odbędzie się prezentacja nowego szkoleniowca Legii Warszawa. W spotkaniu z dziennikarzami weźmie udział Dariusz Mioduski. Tomasz Włodarczyk z Przeglądu Sportowego poinformował, że Ricardo Sá Pinto podpisze trzyletni kontrakt.
Nowym trenerem przygotowania fizycznego zostanie Guilherme Gomes, a Aleksandar Vuković pozostanie asystentem.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
W poniedziałek o godzinie 15:30 na stadionie przy Łazienkowskiej 3 odbędzie się prezentacja nowego szkoleniowca Legii Warszawa. W spotkaniu z dziennikarzami weźmie udział Dariusz Mioduski. Tomasz Włodarczyk z Przeglądu Sportowego poinformował, że Ricardo Sá Pinto podpisze trzyletni kontrakt.
Nowym trenerem przygotowania fizycznego zostanie Guilherme Gomes, a Aleksandar Vuković pozostanie asystentem.
Dla mnie najśmiesznejsze w tym wszystkim jest to , że Vukovic jest ciągle asystentem. Jak można mieć zaufanie do takiego człowieka ? Śmiech na sali. Co do tego Sa Pinto, podobno to Ojrzyński w wersji Portugalskiej, czy da to efekty? A no oby, może przynajmniej na rewanż ich zmotywuje.
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Robson dobry temat podrzuciłeś. Mam szacunek za to co robił Vuko ale wydaje się że to taka marionetka i zrobi co mu karzą. Odnoszę wrażenie że Legia teraz na siłę szuka kogoś znanego albo co najmniej rozpoznawalnego. Ciekaw jestem. Czy Pinto poradzi sobie z szatnia. Rozumiem że był piłkarzem i zna ich zagrywki, ale to jedno a czym innym jest fadzidc sobie na żywym organizmie. Jeśli już wywołałeś Ojrzynskiego to skoro jest wolny to czemu nie chciał Mioduski jego spróbować. Gość ma warsztat, charyzmę, napewno umie sobie radzić z szatnią. Osobiście to uważam że problemy w Legii zaczęły się po zwolnieniu Magiery. On miał wizję pomysł na zespół. To że miał dołek to każdy kiedyś ma ale jakby mu dali takie wzmocnienia jak teraz to rozkręciłby Legię.
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Druga sprawa to baaaardzo słabe zachowanie Legii wobec Artura Jędrzejczyka. Ściągają od ruskich na wypożyczenie, sami namawiają na grę w stolicy, mało tego wykupują go i to już za czasów kiedy Mioduski był w zarządzie. Następnie chłopak grał w miarę równo i nie ma co gadać pomógł w zdobyciu dubletu Legii, zagrał nie wiem czy wszystkie mecze, ale pod 30 będzie. Wiadomo na co Legia liczyła, że Jędza pojedzie na mundial pokaże się, ktoś go wykupi za dobry pieniądz i nie będzie trzeba mu płacić wysokiej pensji. Na mundialu wyszło jak wyszło, teraz Jędza jest niedobry i próbowali mu obrzydzić życie aby sam odszedł.
 
artur2 0

artur2

Użytkownik
Hej, mam pytanie, jakie sa zasady wykluczen w Ektraklasie za czerwoną kartke? Merebashvili dostal czerwoną czerwoną w meczu z Koroną i bardzo mnie to zaskoczylo ze zagral z Wisla Krakow (a absencja Merebashviliego miala wplyw na moja ocene co do obstawiania)
Pozdrawiam
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Hej, mam pytanie, jakie sa zasady wykluczen w Ektraklasie za czerwoną kartke? Merebashvili dostal czerwoną czerwoną w meczu z Koroną i bardzo mnie to zaskoczylo ze zagral z Wisla Krakow (a absencja Merebashviliego miala wplyw na moja ocene co do obstawiania)
Pozdrawiam
Merebashvili nie pauzował, ponieważ czerwoną dostał za 2 żółte kartki, a nie bezpośrednio, do statystyk w takim wypadku liczą się żółte, a nie czerwona, przerwe będzie miał jak zbierze 4 kartki.
 
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
24-letni rosyjski skrzydłowy Sierdier Sierdierow został nowym zawodnikiem Cracovii. Piłkarz związał się z krakowskim klubem rocznym kontraktem z opcją przedłużenia.
Sierdierow w przeszłości był zawodnikiem m.in. CSKA Moskwa, Anży Machaczkała, Urału Swierdłowskaja obłast i Sławiji Sofia. Ubiegły sezon pomocnik spędził w Jenisieju Krasnojarsk, notując w rosyjskiej II lidze jedno trafienie w 30 występach.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Śląsk przywrócił do pierwszej drużyny odsuniętego w zeszłym tygodniu Arkadiusza Piecha, natomiast w drugą stronę w Legii został przesunięty do drużyny rezerw Krzysztof Mączyński.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Lawina ruszyła...
Dariusz Dźwigała przestał pełnić funkcję pierwszego trenera Wisły Płock. Nowego trenera poznamy w najbliższych dniach.
Kto następny?. Dudek?.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Moim zdaniem prędzej Durdević poleci niż Dudek. A co do następcy Dźwigały to stawiam na Ojrzyńskiego.
Edit: Zaraz chyba Lewandowski poleci.
 
C 66

c11

Użytkownik
Trzeba powiedzieć, że sytuacja zarówno Lewandowskiego jak i Djurdevića nie jest najlepsza. Jakby Lech wczoraj przegrał to mogłoby być różnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom