>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

S 22

sieko

Użytkownik
Pany, a zmieniacie hasło do konta bankowego przed wpłatą/wypłatą przez trustly żeby potem z powrotem powrócić do dawnego? ???? Czy raczej to są niepotrzebne kombinacje i trustly jest legitne bez zbędnego przypału? :p myślałem, o wypłacie po prostu na konto bankowe, ale to jest chyba akurat w obecnym układzie najbardziej przypałowa metoda
 
sebastyan 0

sebastyan

Użytkownik
Witam, mam do was pytanie, jaki jest najlepszy sposób obecnie na wypłatę środków z Unibetu. Ile najbezpieczniej jest wypłacić jednorazowo, tysiąc, pięć tysięcy ? Mam konto Ecopayz zaktualizowane do silvera. Jeśli jest tu ktoś kto wypłaca grubsze pieniądze chętnie skontaktowałbym się z nim na priv. Z góry dzięki.
 
piotrekr1992 0

piotrekr1992

Użytkownik
witam,
wpłacał ktoś środki na uni przez trustly z &quot;innego&quot; banku (millennium), rozumiem, że wtedy nie ma procederu z podawaniem loginu i hasła do swojego konta tylko wykonuje się im (trustly) przelew na kwotę depozytu?
Jak w takiej sytuacji wygląda późniejsza wypłata przez trustly?
 
S 0

salvio

Użytkownik
witam,
wpłacał ktoś środki na uni przez trustly z &quot;innego&quot; banku (millennium), rozumiem, że wtedy nie ma procederu z podawaniem loginu i hasła do swojego konta tylko wykonuje się im (trustly) przelew na kwotę depozytu?
Jak w takiej sytuacji wygląda późniejsza wypłata przez trustly?
Z tego co wiem przy wypłacie przez trustly wystarczy nr konta.
 
Q 95

quma1964

Użytkownik
Widzę że w Unibecie mam możliwość korzystania z ecopayz.Wplacam tam hajsik potem przelewam do unibet,gdy chce coś wypłacić przelewam na konto w tym Eco i potem stamtąd na Swoje konto bankowe Tak??
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Co to jest te hipay?
Widzę że wpłata karta i to bezpieczne jest?
I jak wpłace ta metoda to potem wypłata też od razu na kartę czy trustly?
Jak to wygląda?
 
santimina 14

santimina

Użytkownik
Wystąpił błąd, którego nasz serwer nie lubi. Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami, a nasz zespół IT zajmie się tą sprawą.
Takie cos wyskakuje mi jak proboje wplacic depozyt na Uni poprzez karte bankowa o co moze chodzic?
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Wystąpił błąd, którego nasz serwer nie lubi. Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami, a nasz zespół IT zajmie się tą sprawą.
Takie cos wyskakuje mi jak proboje wplacic depozyt na Uni poprzez karte bankowa o co moze chodzic?
Zmień metodę płatności i wybierz ,,HiPay&#39;&#39; Wpisujesz dane karty i wpłacasz normalnie.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
To jak z tymi wypłatami bez dowodu.?
Buk zawsze przed wyplata pieniedzy zazada weryfikacji dokumentow. Czasem skonczy sie na dowodzie a czasem oprocz tego trzeba przedstawic wyciag np. portfela internetowego. Nigdy zaden buk nie wysle Ci kasy bez zweryfikowania konta dowodem.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Podbijam pytanie kolegi. Jak legalnie lub w miarę legalnie grać z unibetem. Jak zalegalizować kwoty od 1000 do 4000 płatność przelewem z konta czy preferowane są inne metody obrotu kasa?
 
Do góry Bottom