>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 19.09.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 19. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - LM
Godzina : 18:55
Spotkanie : Szachtar - Hoffenhaim
Typ : Szachtar - hc 1.0
Kurs : 3.50
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :

Ze Środowych potyczek w LM z kursem od 2.0 wzwyż moją uwagę przykuło to spotkanie. Szachtar jako kilku krotny uczestnik fazy grupowej LM jest dla mnie zdecydowanym faworytem w potyczce z debiutującym w tych rozgrywkach Hoffenheim. Gospodarze nie powinni mieć większych problemów z odniesieniem zwycięstwa na własnym podwórku, mimo tego że mecz będzie rozgrywany w Charkowie a nie Doniecku z wiadomych względów. Szachtar to dominant własnej nie zbyt mocnej ligi jednak poziom prezentowany przez drużynę wyraźnie wykracza po za ogólnie przyjęty na Ukrainie

Goście jak wspomniałem debiutują w LM i muszą zapłacić frycowe. Ostatnia ligowa porażka przeciwko beniaminkowi z Dusseldorfu być może była spowodowana luźniejszemu potraktowaniu tematu w związku z dzisiejszą potyczką, na Ukrainę jednak jadą osłabieni kadrowo co też nie jest bez znaczenia.

Podsumowując uważam ze zwycięsko z tej konfrontacji wyjdą Ukraińcy , i choć pierwotnie miałem ochotę zagrać czyste win gospodarzy , ryzykuję powyższy bet uważając że jest mocno realny a kurs smakowity.
⛔100
 
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina : Piłka Nożna - LM
Godzina : 20:45
Spotkanie : Valencia - Juventus
Typ : Juventus
Kurs : 1.84
Bukmacher : fortuna
Analiza :

Juventus to moim zdaniem główny faworyt do wygrania tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Stracili czołowego napastnika - Higuaina, a zastąpili go maszyną do zdobywania bramek, bo tylko tak można nazwayć Cristiano Ronaldo. Ten zawodnik od kilku lat jest czołowym strzelcem, a Valencię zna doskonale z rozgrywek hiszpańskich. Nietoperze zremisowali ostatnio dwa mecze u siebie - 1:1 z Atletico oraz 0:0 z Betisem. W lidze zajmują 17 miejsce z trzema remisami i porażką. Juve z kolei od lat zajmuje czołowe miejsce w lidze, a w ostatnich rozgrywkach Ligi Mistrzów niemal wyeliminowali Real Madryt. Jak dla mnie goście są zdecydowanym faworytem. Powodzenia
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - LM
Godzina : 21:00
Spotkanie : Real-Roma
Typ : 2 drużyna więcej niż 4,5 rzutów rożnych
Kurs : 3,00
Bukmacher : fortuna
Analiza :Znalazłam fajny kurs na jutrzejszy mecz Realu z Roma. Bukmacher wystawił aż kurs 3, że Roma zdobędzie przynajmniej 5 rzutów rożnych. Roma w ubiegłym sezonie serie A prawie 80% meczy kończyłą zdobywając przynajmniej 5 rzutów rożnych. W tym sezonie też jest całkiem nieźle 3,9,5,3 to ilość zdobytych rogów . W sierpniu obie drużyny grały ze sobą w international champions cup i wtedy Roma zdobyła 6rzutów rożnych. Również w lidze mistrzów te drużyny już się spotkały w 2016 roku w 1/8 finału na wyjeździe Roma zdobyła 7 rogów i u siebie tą samą ilość. Licze na bardzo overowy mecz jeśli chodzi o rzuty rożne, ale przynajmniej 5 musi być po stronie gości ????
kurs miodzio ????
Powodzenia
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina 19:00
Spotkanie : GKS Katowice : Odra Opole
Typ : obie strzelą / over 2.5 gola
Kurs : 2.35
Bukmacher : Fortuna
Czy to będzie ostatni mecz trenera Jacka Paszulewicza w Gieksie ? wszystko wskazuje że chyba tak , Katowiczanie grają fatalnie , bilans 2-1-6 i br 5:10 dają im 17 miejsce w tabeli , 4 ostatnie mecze to 4 porażki jakby tego było mało to w tych meczach stracili 7 bramek strzelając zaledwie 1 , co innego goście z Opola 3 ostatnie mecze to aż 7 pkt 8 bramek zdobytych i 2 stracone , ostatni mecz pokonali Termalicę u siebie i to w stosunku 4:1 , co prawda w meczach wyjazdowych grają fatalnie 0-0-2 i 1:5 w bramkach ale przy tak słabej Gieksie to powinni coś ustrzelić , ogólnie zapowiada się chyba ciekawie stąd u mnie obie strzelą i over 2.5 gola , jak będzie dowiemy się po meczu ?
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie Szachtar-Hoffenheim
Typ: 1
Kurs 1.97
Buk Fortuna
Godz: 18:55
Analiza: Pierwsza kolejka piłkarskiej ligi mistrzów i spotykają się ze sobą ekipy które teoretycznie oprócz Lyonu mogą w tym spotkaniu zawalczyć o drugie miejsce. Myślę że w obecnej formie nikt ekipie Manchesteru City 1 lokaty już nie zdoła odebrać bowiem są to ekipy minimum o klasę niższe od drużyny mistrza Anglii. Nie biorę też pod uwagę tego iż Szachtar w poprzedniej edycji ligi mistrzów zdołał ograć drużynę Manchesteru bowiem wtedy Obywatele mieli już zapewniony awans do dalszych gier. W tym spotkaniu na pewno każdy będzie chciał zagrać o komplet punktów, Szachtar na swoim stadionie jest niezwykle mocny co pokazywał już nie jednokrotnie w rozgrywkach europejskich. Przecież w poprzednim sezonie wygrał na swoim stadionie 2:1 z Romą tylko dzięki wygranej 1:0 na swoim stadionie Rzymianie uzyskali awans do dalszych gier. Hoffenheim natomiast ma spore problemy z grą na wyjazdach , ostatnie 3 spotkania w bundeslidze i 3 porażki na koncie popularnych wieśniaków. Do tego w ekipie gospodarzy nie zagra tylko : Ordest a pod znakiem zapytania stoi występ Kayode. U gości lista zawodników nieobecnych jest znacznie dłuższa, bowiem na pewno nie zobaczymy takich zawodników jak: Amiri, Belfodil, Brenet, Demirbay,Geiger,Hubner oraz Rupp, natomiast nie wiadomo czy zagrają : Akpoguma, Bicakcic, Kasim. Moim zdaniem Szachtar jest faworytem i to on powinien w tym meczu poszukać kompletu punktów.
Powtórzony typ
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna -
Godzina : 21:00
Spotkanie : Young Boys - Manchester United
Typ : United -1,5
Kurs : 2.70
Bukmacher : totolotek
Analiza
Drużyna ze Szwajcarii, a konkretnie Young Boys w końcu awansowali do upragnionej LM. W ostatniej fazie zaskoczyli i wyeliminowali Dinamo Zagrzeb. Los nie był dla nich łaskawy w losowaniu fazy grupowej. Oprócz Manchesteru United zagrają z Juventusem i Valencja. Jednym słowem są Skazani na pożarcie. United do tego pojedynku podejdzie podbudowane. Po słabych wynikach z Brighton i Tottenham przyszły dwa kolejne delegacyjne ligowe zwycięstwo najpierw pokonali Burnley, a następnie dobrze spisujący się Watford. Wydaje się że współpraca Lukaku, Matić, Sanchez i Pogba w końcu zaczyna przynosić efekty. Właśnie efektów w postaci wygranych meczów oczekują od United kibice. Young Boys będzie zespołem, z którym każdy przeciwnik będzie chciał zdobyć 6 punktów, gdyż w przypadku straty oczek ze Szwajcarami może być ciężko o zajęcie miejsca które daje awans do 1/8.
Myślę że po takim kursie warto zagrać na Manchester United. Podejrzewam, że tuż przed meczem kursy mogą spadać.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Pilzno - CSKA M.
Typ: 2 / +1,5 gola
Kurs: 5.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: CSKA krok po kroku zaczyna odbudowywać swoją formę, której brakowało w początkowym meczach sezonu. Pilzno natomiast prezentuje się całkiem solidnie w lidze czeskiej, ale z lepszym rywalem, którego można porównać do CSKA - Slavią, otrzymywali w ostatnim czasie oklep 2-0 i 4-0.
W tym spotkaniu faworytem jest dla mnie ekipa z Rosji, która nie trafiła do najgorszej grupy, ponieważ zakładając że Real ma zarezerwowane 1 miejsce, to o 2 będą rywalizować z AS Romą, natomiast Pilzno ma być w domyśle dla każdego zespołu &quot;do odhaczenia&quot;.
CSKA w meczach wyjazdowych w LM czy LE często radzi sobie lepiej niż na swoim boisku. W ostatnim czasie radzili sobie np. z Lyonem czy Basel.
Przewiduje zwycięstwo CSKA i over 1.5 gola tej ekipy. Przewidywany wynik 2-1 dla CSKA
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Tenis Atp 250 Metz (hard)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Gilles Simon - Vesely Jiri
Typ: Jiri Vesely 2-0 w setach
Kurs: 6,75
Bukmacher: Unibet
1 runda. Czech lat 25 kontra starszy Simon lat 34. https://s5.sir.sportradar.com/unibet/pl/5/season/48891/h2h/match/15665730
wyniki Czecha: http://www.oddsportal.com/search/results/:MZOsgqwe/
wyniki Francuza: http://www.oddsportal.com/search/results/:nNVuYUJA/

Kursy spadają na Francuza, 90% typujących na oddsportal obstawia zwycięstwo Francuza, ja jednak liczę na młodszego, dochodzącego do formy Veselyego. Stawiam szybkie 2-0 dla Czecha w setach.
Pozdrawiam
⛔100
 
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Włochy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sampdoria - Fiorentina
Typ: gol Sampdorii w przedziale 1-72 min
Kurs: 1.51
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Zaległe spotkanie 1 kolejki ligi włoskiej. Bardzo silna u siebie Sampdoria zagra z Fiorentiną. Historia pojedynków tych drużyn jasno pokazuje, że oba zespoły lubią ze sobą grać. W ostatnich 6 meczach - 6-krotnie padał BTS. Ich rywalizacja we Włoszech jest bardzo wyrównana, o czym świadczy bilans 11 zw Sampy - 15 remisów - 11 zw Fiorentiny.
Sampdoria już w meczu z Frosinone pokazała, że jest w świetnej dyspozycji, natomiast Fiorentina uległa 1-0 w wyjazdowym meczu z Napoli.
Według mnie atut własnego boiska i lepsza dyspozycja Sampdorii będzie kluczem do ich zwycięstwa, a tym bardziej gola do 72 minuty.
✅51
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Hiszpania
Godzina: 20:00
Spotkanie: Valladolid - Barcelona
Typ: Valladolid powyżej 25,5
Kurs: 1,73
Bukmacher: Fortuna

Witam w kolejnym dniu, w którym oferta jest dość ciekawa i można znaleźć kilka ciekawych pozycji, a takim spotkaniem jest niewątpliwie pojedynek pomiędzy Valladolid, a Barceloną, która od wielu lat jest drużyną dominująca w lidze hiszpańskiej. Gospodarze to zespół grający ofensywny handball i podejmujący często szybkie decyzje w swojej grze, ponadto dość dobrze radzący w rywalizacji z zespołami dużo silniejszymi. Moja propozycja skierowana jest w stronę ilości bramek rzuconych przez Valladolid +25,5 który na swoim parkiecie jest w stanie przeciwstawić się największym drużyną, nawet wielkiej Barcelonie i przez większą cześć gry, grać jak równy z równym. Katalończycy jako jeden z silniejszych zespołów w tej dyscyplinie, może pozwolić sobie na spore rotacje w składzie i zapewne tak będzie, gdyż w najbliższą Sobotę zmierzą się z węgierskim Veszprem w Lidze Mistrzów i trener nie będzie chciał zbytnio forsować zawodników którzy odgrywają kluczowe role w zespole. Pierwsze spotkanie z Rhein Neckar przegrali po emocjonującym boju 35:34 i przed własną widownią zrobią wszystko by pokonać Veszprem.
Valladolid dobrze rozpoczął sezon, gdyż w pierwszej kolejce sprawił mała niespodziankę pokonując Cuence 33:34, a w drugim meczu zremisowali z Bidasoa Irun po 24:24. Barcelona rozpoczęła sezon z przytupem i nie dała żadnych szans beniaminkowi Alcobendas, który doznał wysokiej porażki 24:50, w drugim swoim meczu pokonali Cuence 43:22. Wyniki jak
i sama ich gra robią wrażenie. Bramki w tym spotkaniu, są tylko kwestią czasu, gdyż jedni jak i drudzy preferują mocno ofensywny styl. Ostatnie mecze tych zespołów były dość wyrównane i zakończyły się wysokimi wynikami: 29:30 oraz 34:30. Bardzo fajnym alternatywnym zagraniem będzie również zagranie lini overowej +61,5 wzwyż, gdyż jeśli Katalończycy wyjdą od pierwszej minuty do końca podstawowym składem, to rezultat końcowy może być bliski nawet siedemdziesięciu bramek rzuconych przeze obydwa zespoły.
⛔100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, J2-League
Godzina: 12:00

Spotkanie: Kamatamare vs Montedio
Typ: btts
Kurs:
1.88
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zalegle spotkanie 2 ligi japonskiej. Gospodarze - to najgorszy zespol ligi. Ostatnie miejsce i widmo spadku do 3 ligi. Poprawy nie widac, bo w tle praktycznie same porazki, ostatnia - to az 0;5. Malo tego od dobrych pare meczy problem ze zdobyciem bramki. Mecz z zespolem ze srodka tabeli dobra okazja do zdobycia bramki i jako takiej walki o utrzymanie..

✅88
 
G 211

gremik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Polska-Fortuna 1 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Podbeskidzie-ŁKS
Typ: 1
Kurs: 2,45
Bukmacher: Fortuna

Analiza: Witam.Moim zdaniem kurs warty uwagi,Podbeskidzie zawsze u siebie jest bardzo groźne o czym przekonywały się mocne ekipy nawet z ekstraklasy,ŁKS beniaminek który rozpoczął grę na zapleczu ekstraklay bardzo ciekawie,na wyjazdach mają 3 zwycięstwa z Puszczą 2:0,z Wartą 2:0,oraz Chrobrym 0:1,mają też jeden remis z Bruk-Bet 1:1 ,oraz porażkę ze Garbarnią 3:2.Bardzo dobre wyniki ale myślę że czy dalej to bedzie trudniej.Podbeskidzie przeciwnie u siebie grali w kratkę 1 zwycięstwo,1 remis,2 porażki.Mój optymizm co do zwycięstwa daje ostatni mecz Podbeskidzia z Wartą Poznań zakończony zwycięstwem 4:1 i to jest dobry prognostyk przed dzisiejszym meczem.Atuty Podbeskidzia: własne boisko,większe doświadczenie i myślę że większe ambicje niż środek tabel. Może będzie dziś skromne 1:0 i ja się lekko odbiję.Powodzenia.
⛔100
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valencia - Juventus
Typ: Ronaldo strzeli
Kurs: 2.14
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie Valencii z Juventusem, faworytem są oczywiście goście, którzy dokonali w letnim okienku najgłośniejszego transferu tego lata sprowadzając z Realu Cristiano Ronaldo, dając jasny sygnał, że chcą wreszcie wygrać Ligę Mistrzów, kurs w okolicach 2 na wygraną Juventusu jest kuszący i raczej też go zagram, ale tu podaję wydaje mi się pewniejszy typ, a mianowicie bramkę wspomnianego Ronaldo. Wiadomo nie od dziś, że Liga Mistrzów to są jego ulubione rozgrywki, można powiedzieć, że strzela w nich na zawołanie, nawet, gdy był pod formą w Realu i w lidze nie strzelał to jak przychodziły rozgrywki Champions League to tam praktycznie nigdy nie zawodził, wystarczy wspomnieć, że w dotychczas rozegranych 153 meczach strzelił 120 goli co jest oczywiście rekordem. Jeżeli do tego dodamy, że wraca &quot;na stare śmieci&quot; do Hiszpanii, stadion Nietoprzy zna doskonale, a w 18 meczach przeciwko Valencii zdobył w lidze 15 bramek to wniosek nasuwa się jeden, musi dzisiaj trafić. Dodatkowym atutem jest też na pewno to, że się odblokował we Włoszech, w weekend strzelił 2 gole i ciśnienie na pewno zeszło, poza tym wczoraj Messi ustrzelił hattricka, a to może na Portugalczyka zadziałać tylko mobilizująco. Uważam, że warto też spróbować Ronaldo over 1,5 gola @5,5 czy nawet over 2,5 gola @19 oba typy z 1xbet. Ja jednak tu wybieram najbezpieczniejszą opcję, że Cristiano Ronaldo co najmniej raz pokona bramkarza Nietoprzy.
⛔100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valencia - Juventus
Typ: C.Ronaldo strzeli i jego zespół wygra

Kurs: 2.60
Bukmacher: forBet

Analiza:
Zgadzam się z kolegami wyżej odnośnie tego spotkania i uważam że Ronaldo strzeli dzisiaj co najmniej bramkę. W lidze mistrzów grać uwielbia i zawsze strzela sporo bramek , a motywacji mu nie brakuje. Dodatkowo dzisiaj zagrają z Valencia, która zna doskonale z LaLiga , a powrót do Hiszpanii na pewno bedzie jeszcze większą motywacją. Valencia słabo rozpoczęła sezon i według mnie słabo rozpocznie tez Lige Mistrzów. Juventus przyjeżdża po 3pkt ,maja bardzo mocny skład i powinni walczyć o wygranie tych rozgrywek. Ronaldo dopiero w 3meczu Serie A strzelił ale od razu zaliczył dwa trafienia, z meczu na mecz zgranie z pozostałymi zawodnikami powinno być coraz lepsze ,bo maja jeszcze sporo rezerw w grze. Kurs bardzo zachęcający i widzę tu duże szanse na powodzenie!
Grasz ? Daj ????
⛔100
 
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valencia - Juventus
Typ: Juventus strzeli +1.5 bramki

Kurs: 2.04
Bukmacher: Unibet
Idę tym samym tropem co wczoraj i ponownie stawiam na to że włoska ekipa przynajmniej dwa razy trafi do siatki. Juventus na podwórku Serie A jak na razie komplet zwycięstw i w każdym strzelił przynajmniej dwa gole. Mając w składzie Ronaldo, który debiutuje w LM w barwach Starej Damy i wraca do Hiszpanii po krótkiej przerwie liczę na jego niezawodność w tych rozgrywkach. Ostatnio przełamał się i zdobył dwa gole przeciwko Sassuolo. W tym meczu odpoczywało paru podstawowych graczy Juve by wejść w LM z impetem. Rywal do tego doskonały bo póki co Valencia nie jest zespołem z poprzedniego sezonu. Cztery mecze bez zwycięstwa i 5 straconych bramek. Nie sądzę by Nietoperze mogli przełamać się w tym meczu, a remis będzie dla nich sukcesem. Co nie zmienia faktu że ofensywa Juventusu będzie pracować na jak najwyższych obrotach i w moim przekonaniu strzela przynajmniej dwie bramki. Mój typ 1-2 1-3 Powodzenia!
✅104
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real - Roma
Typ: 0:0 DW

Kurs: 30
Bukmacher: Fortuna
Bez żartów z tym kursem, do powodzenia mojego typu wystarczy, że Roma zagra solidny, poukładany w defensywie futbol. Nie oszukujmy się, Roma nie jedzie do Madrytu po zwycięstwo, remis w pełni ich zadowoli a o pełną pulę spróbują powalczyć z resztą zespołów i we wszystkich meczach u siebie. Ludzie masowo stawiają na bttsy i overy, a czasem takie coś się kończy niespodzianką i takowej upatruję w dzisiejszym meczu. Jako główny typ w tym meczu gram remis, a do konkursu przystępuję z bardziej ryzykownym, choć nie niemożliwym typem.
Gorszy dzień Realu, solidny Romy i ten przesadzony kurs może mieć szanse powodzenia ;-)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Norwegia - Kobiety
Godzina: 18:30
Spotkanie: Byasen - Tertnes
Typ: Byasen

Kurs: 1.9
Bukmacher: etoto
Dziś próbujemy ustrzelić coś w ręczną. Gdy zobaczyłem ten kurs byłem mile zaskoczony.Jasna sprawa,że hegemonem w tej lidze jest Larvik ale Byasen to zawsze była czołówka tejże ligi.
Stąd właśnie dziś taki typ po fajnym kursie.Statystycznie patrząc to gospodynie biorą to dziś na spokojnie.Zaodniczki Tertnes przeważnie miały problem aby cokolwiek ugrać z tym rywalem więc i na to samo liczę w dniu dzisiejszym. Kursy powoli pikują w dół więc trzeba sie spieszyć.
A jak będzie przekonamy się wieczorem

⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - AS Roma
Typ: Real i powyżej 2,5
Kurs:
1,51
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wczoraj za pewne wielu zawiodło Napoli, tylko Oni z faworytów zawiedli niestety mnie na 2-óch kuponach. Dziś kolejny dzień i kolejne emocje... Real na Santiago Bernabeu podejmuje zeszłego półfinalistę AS Roma.
Real jest zdecydowanym faworytem ma dość łatwą grupę i będą chcieli zacząć sezon Ligi mistrzów od 3 punktów.
Ostatnio w weekend zawiedli troszkę remisując 1:1 na dość trudnym terenie jakim jest stadion Athletic Bilbao.
Roma póki co zawodzi w lidze, ostatnio tylko remis 2:2 u siebie z Chievo, porażka 1:2 z Milanem czy remis u siebie 3:3 z Atalantą.
Real w ostatnich 2-óch latach 3 krotnie grał z AS Romą i 3 razy wygrał. Liczę dziś na zmobilizowany Real i na dobrą formę czy to Bale czy Benzemy. Oczywiście nie wykluczam bramki strzelonej przez zespół z Włoch bo mają naprawdę mocny atak ale Real powinien sobie u siebie poradzić.
Mam nadzieję, że przed nami bardzo dobre widowisko, może nie tak piękne jak wczoraj Liverpool - PSG 3:2 ale też powinny być emocje.
✅51
 
p-z. 119,5K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Pilzno - CSKA Moskwa
Typ: Powyżej 26,5 Fauli

Kurs: 1.85
Bukmacher: LVbet

Analiza:
Witam wszystkich, rozpoczynamy zmagania LM. Dziś pod lupę biorę spotkanie mało ciekawe co do oglądalności dla widzów, ale obie te drużyny, czy to Pilzno, czy CSKA mają chęć na sprawienie niespodzianki w grupie G i wejście w dalszą fazę rozgrywek. Dziś typuję na liczbę fauli i myślę, że będzie ich sporo, sporo na tyle, aby dzisiejszy typ był na plusie, bo jak wiadomo drużyna z Czech (Pilzno), czy drużyna z Rosji (CSKA Moskwa) jakiegoś wybitnego i ładnego dla oka spektaklu z piłką nie odgrywają, więc dziś można spodziewać się sporo walki, sporo biegania no i sporo fauli. Tak jak pisałem wcześniej, obie drużyny mają chrapkę na sprawienie niespodzianki, a same będą bić się o dalszy awans w Lidzę Europy, bo myślę, że Roma i Real, to dla tych drużyn za wysokie progi, zatem typ polecam i można śmiało grać.
✅85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom