>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Widzę zapał powoli słabnie wraz z porażkami :sweat: Nie ma się czym zrażać Khl gra praktycznie codziennie więc niespodzianki to specjalność :hp:
Ja na dzisiaj widzę jednego cichego &quot;faworyta&quot;, który zaczyna mecz już od rana, kursik przyjemny więc warto próbować.
Admiral Vladivostok - Dynamo Ryga 1 60&quot; @ 2,56

Admirałowie pokazali w ostatniej kolejce, że potrafią się postawić najlepszym. Remis z CSKA powrót do meczu po prowadzeniu CSKA i gra jak równy z równym , to mogło się podobać miejscowym kibicom we Władywostoku. Admirałowie oddają w tym sezonie sporą ilość strzałów i nie ograniczają się do kontrataków w starciu z mocnymi atakami co było widać w zeszłym sezonie. Ciągle jednym z większych atutów tej drużyny z kraju nadmorskiego jest jej hala a dokładniej odległość jaką muszą pokonać rywale do Władywostoku. Jet lag i te sprawy.
Dynamo to mój ulubiony zespół z racji bywania na ich meczach ale dzisiaj zagramy przeciwko. Chłopaki dobrze zaczęli ten sezon. Wygrane z Magnitką na wyjeździe czy u siebie z Dynamem Moskwa na pewno zrobiły robotę jeżeli chodzi o morale. Jesteśmy jednak na dalekim roadtripie i widać chłopakom granie co drugi dzień zaczyna trochę zawadzać. Brakuje paliwa. Co było widać w meczu z Amurem, który jak dla mnie oprócz Kunluna, który jest dziwnym tworem będzie czerwoną latarnią ligi. Pierwsza tercja była całkiem dobra zagrali agresywnie ale im dalej w las było gorzej, był jeszcze zryw w 3 tercji ale to nie wystarczyło na słabiutki Chabarowsk.
Dzisiaj rywal będzie zdecydowanie trudniejszy, podbudowany postawą z graczami z miasta Putina i postawi ciężkie warunki. Moim zdaniem atut własnej tafli i zmęczenie Dynama zwiastuje wygraną Admirałów. Przekonamy się po południu ????
Gramy, gramy nie ma sie co zrazać.
 
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Spartak - Traktor
Typ: 1/-5.5 Kurs: 3.05 ⛔
Dziś delikatnie próbuje coś takiego. Wydarzenia z Helsinek zapewne zostaną na dłużej w głowach Ekipy przyjezdnej. Dostać takie bęcki to się zdarza rzadko.Spartak z kolei bardzo cieniutko i czas najwyższy coś zacząć grać.Wydaje się,że dziś idealny do tego moment.Rywal z lekka rozkojarzony tak więc napewno szanse są.
Co do undera to w sumie między tymi ekipami rzadko padało więcej goli tak więc jeśli ktoś nie lubi ryzyka to myśle,że under 5.5 solo można śmiało pograć.
Wynik: 6:1
e: takiego strzelania się nie spodziewalem. Czyzby w Traktorów źle się działo ?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Widzę zapał powoli słabnie wraz z porażkami :sweat: Nie ma się czym zrażać Khl gra praktycznie codziennie więc niespodzianki to specjalność :hp:
Ja na dzisiaj widzę jednego cichego &quot;faworyta&quot;, który zaczyna mecz już od rana, kursik przyjemny więc warto próbować.
Admiral Vladivostok - Dynamo Ryga 1 60&quot; @ 2,56

Admirałowie pokazali w ostatniej kolejce, że potrafią się postawić najlepszym. Remis z CSKA powrót do meczu po prowadzeniu CSKA i gra jak równy z równym , to mogło się podobać miejscowym kibicom we Władywostoku. Admirałowie oddają w tym sezonie sporą ilość strzałów i nie ograniczają się do kontrataków w starciu z mocnymi atakami co było widać w zeszłym sezonie. Ciągle jednym z większych atutów tej drużyny z kraju nadmorskiego jest jej hala a dokładniej odległość jaką muszą pokonać rywale do Władywostoku. Jet lag i te sprawy.
Dynamo to mój ulubiony zespół z racji bywania na ich meczach ale dzisiaj zagramy przeciwko. Chłopaki dobrze zaczęli ten sezon. Wygrane z Magnitką na wyjeździe czy u siebie z Dynamem Moskwa na pewno zrobiły robotę jeżeli chodzi o morale. Jesteśmy jednak na dalekim roadtripie i widać chłopakom granie co drugi dzień zaczyna trochę zawadzać. Brakuje paliwa. Co było widać w meczu z Amurem, który jak dla mnie oprócz Kunluna, który jest dziwnym tworem będzie czerwoną latarnią ligi. Pierwsza tercja była całkiem dobra zagrali agresywnie ale im dalej w las było gorzej, był jeszcze zryw w 3 tercji ale to nie wystarczyło na słabiutki Chabarowsk.
Dzisiaj rywal będzie zdecydowanie trudniejszy, podbudowany postawą z graczami z miasta Putina i postawi ciężkie warunki. Moim zdaniem atut własnej tafli i zmęczenie Dynama zwiastuje wygraną Admirałów. Przekonamy się po południu ????
Czasami przerwa jest potrzebna. Szczególnie jeśli nie można przerwać złej passy lub trwa czarna seria. Taki odpoczynek 2-3 dyniowy pomaga w ocenie sytuacji ????
 
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Spróbuje jeszcze poszukać strzelca. W meczu Sochi - Jekaterinburg widzi mi się gol strzelony przez:
Golysev A. - 2.7 ⛔
Anatoli póki co 7 spotkań i 6 bramek tak więc skuteczność całkiem fajna.Ostatnnio bez trafienia więc dziś liczymy na niego. Zdecydowanie wie co zrobić z krążkiem tak więc delikatnie próbuujemy.Forma jest więc kto wie może się uda trafić
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Drugie spotkanie na którym chciałem się pochylić to mecz lidera KHL

HC Sochi – Avtomobilist Ekaterinburg
Gospodarze graja w kratke ostatni mecz z Magnitka i mimo dość dobrego spotkania zero punktów. Grać mają kim bo Rosen, O,Dell, Jokipaka, Colins, Mosałow, Auvitu potrafią robic wynik. Sochi to taki trochę team który może z każdym przegrać jak i wygrac. Lider KHL wg mnie już słabiej wyglądał w poprzednim meczu ze Spartakiem i dość szczęśliwie wygrał w regulaminowym czasie( nieuznana bramka na 3-3 na 5 minut przed koncem meczu, to parodia przepisów o spalonym)Graczy maja naprawdę super Dawes, Da Costa, Sexton, Pare, Triamkin, Visniewski, Milowrozow, Kuczerjawienko, Krikunow w bramce Kovar to bardzo mocni i solidni gracze. Jednak mam wrazenie ze u lidera trochę konczy się paliwo i gracze gospodarzy to wykorzystają i kilka typów w ich strone, może trochę ryzykownie ale ja to zagram( stawka rozsądna)

Sochi win kurs 2,16⛔
Sochi 60’ kurs 2,93⛔
Sochi z x kurs 1,7 wszystkie Fortuna⛔
EDIT: To Sochi zabrakło paliwa. Ciekawe jak by sie mecz ułozył przy wykorzystanym karnym przez Collinsa. Na Avto jeszcze nie pora. Szkoda bo by Rosja była na zielono. Chyba jednak w Helsinkach bedzie koniec zwyciestw

Z pozostalych meczy mysle, że Jokerit da rade ale tutaj win po ML, OT✅ i szedłbym w strone Spartaka bo od trzech meczy nie wygrali a wcale, źle nie wyglądali w tych meczach. Nie wiadomo na co stać Traktor po takim meczu jak w Helsinkach i to jest niewiadoma ale mysle ze gospodarze nie przegrają tego meczu w regulaminowym czasie.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dobry,
wczoraj się nie udzieliłem na forum ale zagrałem i ugrałem, dla potwierdzenia wiarygodności wklejam też historię zakładów aby udowodnić, że to co tu podaję, podaję na poważnie, a nie na czuja. Zdjęcie załączone. Jekaterynburg rozliczyłem przed czasem jak wygrywali 3-2 bo pachniało mi wyrównaniem, jak się okazało niepotrzebnie bo można było z tego wyciągnąć więcej kasy.
Na dziś, po głowie chodzą mi, dwa typy:
Jokerit- Metallurg
Typ: Jokerit ML/OT✅

Kolega powyżej już trochę wspomniał o tym meczu i w 100% się z nim zgadzam, Jokerit jak zwykle gra bardzo solidnie, co więcej w tym sezonie mnie jeszcze nie zawiódł. Dziś po raz kolejny myślę, że warto na nich zagrać. Magnitka typowe up &amp; down w tym sezonie.
Spartak Moskwa- Traktor
Typ: Traktor ML/OT⛔ - porażka na całej linii

Fakt faktem, że poprzedni mecz może siedzieć jeszcze w głowach zawodników gości. Ciężko wytłumaczyć to co się stało, ale dziś myślę, że mobilizacja będzie podwójna żeby się zrehabilitować. Traktor w tym sezonie wygrał tylko dwa mecze, ale rywali miał z najwyższej półki póki co ( Jokerit, Magnitka x2, Jekaterynburg i CSKA). Dziś rywal słabszy, ale wciąż bardzo niewygodny na swoim terenie. Mimo wszystko idę w stronę Traktora, kurs na ich wygraną poleciał do góry po ostatniej porażce i warto spróbować bo potencjał w dryżunie dużo większy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Siema Panowie,
dziś kolejna próba wyciągnięcia paru groszy z KHL.
Jedynym meczem z sensownym kursem jak dla mnie jest spotkanie poniżej:
Czerepowiec - Mińsk⛔⛔⛔
Typ: Czerepowiec ML/OT

Czerepowiec pod względem bilansu wygranych meczów zaczął sezon nie najlepiej, ale bilans ten moim zdaniem jest złudny z racji jakości rywali przeciwko którym przyszło się im zmierzyć. UFA, Omska, CSKA, SKA, Lokomotiv czyli ścisła czołówka ligi. Póki co punktowali przegrywając po dogrywce z UFA i wygrywając na wyjeździe z CSKA i Rygą.
Rywale z Mińska dość niespodziewanie ostatnio pokonali Jarosław na wyjeździe gdzie dopisało im też sporo szczęścia przy tym wyczynie. Poza tym tylko jeszcze jedna wygrana ze Spartakiem u siebie i 5 porażek.
Dziś spodziewam się wyrównanego meczu ze wskazaniem na gospodarzy tym bardziej, że Mińsk to też nie jest za bardzo drużyna która dobrze gra w delegacji.
Totalna klapa z tego wyszła, jestem mocno zdziwiony...
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis cztery mecze i mozna coś ciekawego wybrac
Sybir Novosybirsk-Avangard Omsk
Wszystko co najgorsze moglo sie przytrafić ekipie z Nowosybirska chyba sie stało. W bramce brak wyraźnego numeru jeden. Nierówny poziom obu golie. Cudzoziemcy nietrafieni a jak juz ktos gra to kontuzja, mam tu na mysli Peltole. We wszystkich formacjach ogólny nielad i ciagle rotacje. Trener juz zmieniony i dzis drugi mecz pod jego wodzą wiec nie dziwi rotacja i przemeblowanie w zespole. W Sibirze nigdy nie było duzych pieniedzy ale klub zawsze walczył z wiekszym powodzeniem o PO i był grozny dla najlpeszych, walczył. W offsezon straty Salaka i Sannikova oraz gorsza jakośc legionistów nie powinny sie az tak przełozyc na takie dno tego zespołu. Potencjał zespółu Nowosybirska jest duzo wiekszy niz to wskazuje tabela. Ale dziś przyjedzie tam bardzo mocy Omsk, o którym juz niejednokrotnie wspominałem, mocny we wszystkich formacjach z dobrym golie, dobrym zaciagiem zagranicznym, nowym trenerem, ktróry juz zdążył wiele poukladać. Zespól nastawiony ofensywnie ale i nie zapominajacy o obronie. Ostatni mecz mocna 1 tercja ale później dali sie dogonic Astanie by wygrać po karnych. Mysle ze dzis nie popełnia tego samego błedu jak ostatnio i mimo ze jak to w sporcie wszystko moze sie zdarzyc to ja nie widze szans dla Sibiru dzis. Spodziewam sie walki ale punkty pojada do Omska i proponuje
Omsk 1 tercja kurs 2,25✅
Omsk 60&#39; kurs 1,68✅
Omsk pierwsza tercja / spotkanie kurs 2,73✅ wszystko Fortuna
jeszcze dorzucam Omsk over 2,5 kurs 1,73✅
Lokomotiv Jarosław - Vitjaz Podolsk
Oba zespoły juz kadrowo i w potencjale opisałem w kilku postach. Loko mieszanka doswiadczenia i młodosci ze wskazaniem na młodość bo ten rok poswiecony na reorganizacje w kadrze . Ostatni mecz troche pechowo przegrany bo drugi bramkarz Minska miał dzien konia i nic nie wpadało, łupki, poprzeczki ( aż 45 strząłów na bramke, i ponad 20 zablokowanych), w swojej bramce tez zmiennik i słabo mu poszło niestety. Po drugiej stronie druzyna z regionu Moskwy , króra kadrowo( czytaj jakościowo) napewno odstaje ale nie jest to słaby zespół ( w ogóle w KHL poziom sie wyrównał). Dzis mysle Loko z Salakiem w bramce i jeszcze mocniejszym nastawieniem na win i sadze ze tym razem nie bedzie niespodzianki i zobaczymy wygrana gospodarzy w reg time.
Proponuje taki typ( do dubla moze być)
Lokomotiv 60&#39; kurs 1,47 Fortuna✅
W pozostałych meczach to w Cherepowcu jak najbardziej popieram typ kolegi betowca, bo sam tez tak zagram ⛔.
W Moskwie dojdzie do ciekawego pojedynku gdzie Dynamo bedzie grac z SKA i tutaj teoretycznie SKA przy tym zwirowaniu u rywali powinno wygrac, ale, no własnie . Potencjał Dynama jest równiez duzy i kto wie jak to sie moze ułozyc. Szczerze mówiąć władze klubu same nie moga sie zdecydowac co do obsady głównego trenera, czy go zwolnić juz czy jeszcze zaczekać a moze w ogóle nie zwalniać. Przez to nie ma wciaż spokoju pracy i komfortu. Zawodnicy z górnej półki a wyniku brak. Moze przy ewentualnym dzisiejszym zwyciestwie sprawa stała by sie jasna. Spodziewm sie meczu na styku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witajcie! Żeby nie powielać typów z powyższego posta Mark1973 dodam zakład na zdarzenie, których z reguły nie gram, ale od wczoraj chodzi mi po głowie:
Spotkanie: Dynamo Moskwa - SKA St. Petersburg
Typ: Vadim Shipachyov +1,5 punktu @3,20 ⛔⛔⛔
Środkowy gospodarzy rozegra dzisiaj spotkanie przeciwko byłemu klubowi. Ubiegły sezon może zaliczyć do udancyh. W barwach Petersburga zdobył 36 punktów w 36 spotkaniach. W obecnym sezonie po siedmiu spotkaniach ma na koncie już 9 punktów. Oczek do puli nie dopisał jedynie w meczu z CSKA i Avangardem. W ostatnim wygranym spotkaniu z Podolskiem był bardzo aktywny i zapisał dwa punkty na konto. Myślę, żę w grze przeciwko byłemu zespołowi motywacja będzie jeszcze większa i zdobędzie conajmniej dwa punkty. Ciężko przewidzieć postawę gospodarzy w tym meczu, ale za drobne można pograć. Kurs warty ryzyka.
EDIT. Niestety dzisiaj żaden z zawodników gospodarzy nie zdołał zdobyć punktu. Na szczęście Omsk i Lokomotiv ratują portfel ????
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Podbijam typ na Omsk też mocno idę w pierwsza tercje dla gości. Chłopaki lubią od początku mocno dominować przeciwników A rywal dzisiaj zdecydowanie z gatunku tych łatwiejszych. Omsk 1 tercja @2.34✅. Kurs na zwycięstwo śmieszny więc nawet nie tykam. Powodzonka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Jedyne co mi przychodzi na myśl to:
Sochi - Czelabinsk
Typ: over 4.5 Kurs: 2.05 ✅
Nie kumam co sie dzieje z ekipą Czelabińska ale 2 ostatnie mecze to jakaś tragedia.Jakoś nie chce mi się wierzyć aby nagle miało się coś poprawić.Skoro ze Spartakiem stracili aż 6 goli to z Sochi również są szanse na ostre strzelanie.
Faktem jest,że Sochi póki co bez szału ale kto wie może się odbiją tak jak ostatnio Spartak.Myśle,że można spokojnie spróbować po fajnym kursie
Wynik: 3:4
e: no i lala
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
I 313

igtel

Użytkownik
Wczoraj Omsk ładnie i Petersburg się w końcu ogarnął.Dzisiaj chyba warto zagrać na dwie raty. Na początek Daleki Wschód. Do Chabarowska zawita CSKA, która pogubiła trochę punktów z Czerepowcem i Jarosławiem. Najwyższy czas spiąć dupska i zabrać się do poważnej gry. Dwie porażki Władywostoku w &quot; doliczonym &quot; czasie dają trochę do myślenia , ale Slovan też potęgą nie jest. Niby nie mają daleko, bo z Chabarowska właśnie dolatują ale te wyloty na koniec świata nie służą generalnie szybkiej regeneracji sił, a jeszcze po przegranym w ostatnich dwóch minutach meczu tym bardziej. Moje typy, które spróbuję na początek :

Chabarowsk - CSKA - 60&#39; 2
po kursie 1,55
Władywostok - Slovan - win 1
po kursie 1,7

Całkiem ładny dubel do tego się robi 2,6, który też można zaatakować.
To chyba tyle porannych przemyśleń, zobaczymy, co się skręci - pozdrawiam i z fartem !

 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis wg mnie bardzo ciężkie mecze do typowania, nie ma tak wyrazistych faworytów i wszystko może się zdarzyć, więc ostrożnie ze stawkami. Ja biore pod lupe takie spotkania

Amur Chabrowsk – CSKA Moskwa

Drużyna gospodarzy w offsezon straciła ważne ogniwa, trenera Martemjanowa, który teraz jest za sterami Avtomobilistu oraz bramkarza Metsole, jeżeli chodzi o zagranicznych graczy to bedzie to czeski zaciąg bramkarz Kasik do tego, Fillipi, Kolar, Zohorna, Jordan. Do tej pory druzyna Amura bardzo dobrze radzi sobie na własnym lodzie . na cztery mecze trzy zwycięstwa(Ryga, Slovan , Admirał) wywalczone po wyrównanych meczach. Dzisiaj jednak zwita do Chabrowaska druzyna która pretenduje do zdobycia pucharu Gagarina. Ekipa z Moskwy na w swoim składzie wielu znakomitych graczy, właściwie kazda formacja jest tak samo grozna Grigirenko, Vey, Kaprizow, Telegin, Andronow, Hansen, Dahlbeck,Nesterow, Slepaschiew, Szalunow i wielu innych to naprawdę dobrzy gracze. Zespól z Moskwy mimo nie najlepszego początku już jest na właściwych torach i wg mnie będzie chciał zakonczyc wschodnie wojaże wygrana z kolei druzyna gospodarzy nie mierzyła się jeszcze u siebie z tak mocnym przeciwnikiem. Mimo ze kursy na Amur spadają to wg mnie CSKA wygra to w regulaminowym czasie, Amur na pewno napsuje krwi wojskowym ale róznica w klasie obu zespołów jest duza . łącze ten typ w meczmi ligi czeskiej, Pilzno ✅i Triniec z x.✅

Typ CSKA 60’ kurs 1,57 fortuna✅
Z pozostałych meczy moja najwieksza uwagę przykuwa mecz w Niznym Nowogrodzie, Torpedo mocne u siebie, jednak Magnitka meczem z Jokeritem pokazała ze wraca na wlasciwe tory, przez cały praktycznie mecz siedzieli na Jokericie i mimo porażki zaprezentowali się bardzo dobrze, trio Pakarinen, Emersson, Wolski rozumie się coraz lepiej i to wlsnie ta linia będzie kręciła obrona gospodarzy . Tutaj szedłbym w typ, że Magnitka nie przegra w regulaminowym czasie i strzeli over 2,5 gola.⛔
W Helskinkach może się wszystko wydarzyć , łącznie ze zwycięstwem Kierowców, jednak ze Jokerit nawet jak nie przewaza w meczu to do tej pory jest zabójczo skuteczny, jeżeli tak samo będzie w tym meczu to wypunktuja Avto w regularnym czasie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Sochi - Czelabińsk
Typ: Sochi @1,98 ⛔⛔⛔
Drużyna gospodarzy potrafi wygrać z solidnym przeciwnikiem, by następnie przegrać z &quot;outsiderem&quot;. Ostatnio zaliczyli dwie porażki z mocnymi ekipami Metallurga i Avtomobilista na swoim lodzie. Wynik ostatniego meczu z Avto mógł się zakończyć inaczej gdyby Collins trafił karnego i gdyby obrona Sochi nie popełniła tylu błędów, bo zespoł gospodarzy prowadził. Formacje ofensywne mają duży potencjał niestety nie wykorzystują tego w pełni. Myślę, że dzisiaj będzie dobra okazja żeby uszczęśliwić kibiców i ugrać coś u siebie. Gospodarze podejmą Czelabiński Traktor borykający się z problemami w obronie i w bramce. W wygranym (6-5) spotkaniu z Metallurgiem straty nadrobiły formacje ofensywne dlatego mecz zakończył się tak a nie inaczej. Natomiast w spotkaniach z Jokeritem i Spartakiem zawiódł cały zespół. Goalie gości - Demchenko - zawiódł w spotkaniu z finami i musiał zastąpić go drugi golkiper. Nie pomogła nawet zmiana bramkarza. Sudnitsyn także nie uchronił Traktora od porażki wyjmując krążek z własnej bramki 9 razy w ciągu półtora spotkania. Nie sądzę aby zespół Czelabińska znalazł panaceum na swoje problemy z dnia na dzień i Sochi to wykorzysta. Warto jeszcze wspomnieć, że gościom bardzo ciężko gra się na hali w Sochi (1 wygrana na 4). Problemy gości i brak punktów w serii domowej gospodarzy skłania mnie do zakładu w stronę Sochi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Na dzisiaj króciutko bo mecze o ulubionej urlopowej godzince 11:30.
Amur Chabarowsk - CSKA Moskwa 2 handi -1 @2,35✅
Kurs na na Amur leci w dół co jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe. Oglądałem ich 2 ostatnie spotkania z Dynamem i Slovanem i chłopaki mieli sporo szczęścia , że te spotkania udało się wygrać. Hokej typowo siłowy sporo fauli i gry w osłabieniu. Przy lepszym przeciwniku który umie pograć w power playu nie będzie tak kolorowo. Dzisiaj mamy taka ekipę - CSKA może spuściła ostatnio z tonu ale to ciągle moim zdaniem drużyna o 2 klasy lepsza od Amurka. Można atakować też pierwszą tercję spokojnie.
Drugie ranne spotkanko Admiral Vladivostok - Slovan Bratislava. Ekipa ze Słowacji naprawdę podoba mi się w tym sezonie grają otwarty hokej nie skupiają się na defensywie jak ma to miejsce w Mińsku. Może nie idą za tym narazie zdobycze punktowe ale na wszystko przyjdzie czas. Admirałowie mocno mnie zawiedli w ostatnim spotkaniu grali bardzo agresywnie złapali strasznie dużo kar i przegrali po karnych z Dynamem. Widzę dzisiaj w tym spotkaniu overek i bramkę Repika - facet ostatnio strzela jak na zawołanie i przewodzi w klasyfikacji strzelców swojej ekipy. Dzisiaj będzie na pewno okazja powiększyć swój dorobek. Wynik tutaj paść może każdy więc nie bawię sie w typowanie zwycięzcy. Proponuje też powyżej 1,5 gola w przewadze. Obie drużyny z bardzo niskim penalty killem w okolicach 70%.
Michal Repik gol @ 3,00✅
Powyżej 1,5 gola z PP @ 2,22⛔
przyjemne południe szkoda, że tej bramki zabrakło z PP
Over 4,5 gola @1,90✅
Kurs na over 1,5 gola Slovana śmieszny więc szkoda atakować.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Witam Panowie w te popoudnie w piątek, piąteczek, piątunio...
Wczoraj dzień słabiutki jak dla mnie, portfel nieco się uszczuplił ale w sumie był to dopiero pierwszy dzień od początku sezonu na minusie więc morale dalej wysokie.
Dziś oferta niby bogata ale chyba zrażony dniem wczorjaszym mam duży problem co wybrać. Intryguje mnie najbardziej mecz:
Niznekamsk- Barys Kazań
Typ: Kazań ML/OT✅

Kusi mnie w tym meczu zagrać w stronę Kazania. Chłopaki ewidentnie wchodzą na dobre tory po słabym początku sezonu ( lanie z SKA i Podolskiem). Ostatnie 5 spotkań z mocnymi rywali zakończyli z 3 wygranymi i dwoma porażkami po dogrywkach/karnych i większości tych meczów grali bardzo podobny solidny poziom hokeja. Gospodarze dzisiejszego spotkania zaczęli sezon bardzo źle notując kilka porażek na własnej tafli i obudzili się dopiero w ostatniej seri wyjazdowej wygrywając 3 meczech co moim zdaniem jest trochę ponad miarę ich możliwości. Co mnie kusi jeszcze bardziej do zagrania w stronę Kazania to statystyka h2h wedle której Niznekamsk wygrał ostatnie 5 meczów z Kazaniem. Ja zagram przeciwko tej serii, która kiedyś musi mieć swój koniec. Kurs na gości wysoki, nadający się nawet do singla za większą stawkę,nie jest to typ z serii których jestem jakoś specjalnie pewny ale lubię tego typu zdarzenia gdzie bukmacherzy sami nie wiedzą jakie kursy wystawić i proponują coś w stylu 1.85 vs 1.85 a przy takich zestawieniach lubię zagrać w stronę teoretycznie mocniejszej ekipy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom