>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NFL/NCAAF 2018/2019

Status
Zamknięty.
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik

Chicago Bears @ Arizona Cardinals

Bears @ 1.43, 1xbet ✅
Dobra, nie mogę się oprzeć. Cardinals to obecnie najgorsza drużyna w lidze - piszę tego posta w trakcie meczu Bills, w którym totalnie zmiażdżyli Vikings, największy shocker weeku. Bradford to jeden z najgorszych QB w lidze, w dodatku o-line nie potrafi go chronić. Nie ma szans, by Cardinals poradzili sobie z zablokowaniem Macka, o ile ten nie dozna jakiejś kontuzji na samym początku.
Bears weszli w naprawdę dobrym tempie w ten sezon. 1-2 po trzech weekach byłoby niesprawiedliwe, bo nie tylko grają kosmos w defensywie, ale i Trubisky zwyczajnie poprawił grę pod okiem nowego trenera. A Cardinals zdecydowanie nie mają defensywy nawet ze średniej półki. Ich secondary to jakiś żart, Jamar Taylor czy Deone Bucannon są jednymi z najgorszych na swoich pozycjach w całej lidze, o ile nie najgorsi. Jedyne co przemawia za Cardinals to własne boisko, ale... No to po prostu za mało! A że Bills wygrywają(i to w jakim stylu!), to nie spodziewam się dwóch tak dużych niespodzianek jednego dnia.
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik

Pittsburgh Steelers @ Tampa Bay Buccaneers

Steelers @ 1.944, 1xbet ✅
Nareszcie niemal w pełni udany week! W czwartek pięknie siadł under jardów Darnolda, a wczoraj cztery z pięciu picków świecą na zielono. Trzeba podtrzymać tę formę, bo dziś ku temu piękna okazja. Steelers w prime time w tamtym sezonie przegrali - o ile mnie pamięć nie myli - tylko z Patriots. Resztę meczów w prime time wygrali, a mieli ich przecież kilka. Teraz pierwszy mecz w krajowej telewizji, a podchodzą do tego spotkania jeszcze bez zwycięstwa! Myślę, że Steelers rozegrali dotąd dwa najgorsze mecze w sezonie i słabiej już nie zagrają. Ben lubi mecze o duże stawki, a do składu Steelers wraca ważna postać, cornerback Joe Haden. To on pod koniec spotkania z Browns nabawił się kontuzji i nie zagrał z Chiefs, czego skutkiem był 42 punkty ekipy z Kansas City. To gość, który może dać radę pokryć Evansa.
Wczoraj gruchnęła wiadomość, że Steelers wysłuchają ofert za Bella. To słuszna decyzja zarządu, ale przede wszystkim mam nadzieję, że wytłumaczyli sobie tę sytuację z innymi zawodnikami i teraz jest spokój w ich obozie. No i umówmy się - czy Fitzpatricka znowu stać na spotkanie na topowym poziomie? Obrona Steelers da sobie z nim radę. A on sam w końcu pęknie, nie rozegra całego tak dobrego sezonu. Dziś Buccaneers o dziwo są faworytami, grają u siebie, sporo osób także od nich oczekuje wygranej. Nie można ominąć takiego kursu na Steelers, puszczanie ich w roli underdogów, gdy są 0-1-1 i zrobią wszystko dla pierwszego winu, to głupota.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Mogli to Vikings wziąć... Sędziowie porażka, ewidentny faul, który nawet komentatorzy widzieli (block in the back) przy bodajże ok. 50 jardowym biegu Gurleya. I to skończyło się TD. Rhodes totalny idiota, 3rd down dla Rams i jest flaga za illegal contact. Chwilę potem kopnął flagę i jeszcze 15 jardów kary. I Ramsi weszli jak w masło po kolejne punkty. Obrona Vikings tragedia, szczególnie ta przeciwko podaniom. Wielkie uznanie dla Cousinsa, cały czas pokazuje, że jest starterem z prawdziwego zdarzenia. Super podania. Gra biegowa natomiast żenada.
W ogóle co sędziowie robią w tym sezonie. Wiem, że są nowe wytyczne co do roughing the passer i illegal contact, i mają częściej za to karać, ale BEZ JAJ. W którejś transmisji pokazywali statystyki flag za roughing the passer i illegal contact w piewszych 3 kolejkach ostatnich 3 sezonów. I w tym roku to jest ogromna liczba. Sprawa Claya Matthewsa, gdzie delikatny sack według sędziego był brutalną akcją która zasługuje na flagę. I przez to Packers nie wygrali meczu.
Ale to nie tylko moje spostrzeżenie, bo patrzę po forach i ludzie podnoszą ten temat i wkur...zają się, że nie dają im grać. Po każdej akcji, po każdym podaniu, biegu, touchdownie nie można od razu się ucieszyć bo trzeba parę sekund poczekać czy flagi nie ma. Rozumiem przy ewidentnych faulach, bo to jest normalnością od zawsze, no ale do uja pana, roughing the passer przy każdym kontakcie z QB? Rozumiem, że chcą chronić gwiazdy, bo strata startera na tej pozycji może zakończyć sezon, ale bez przesady. Może niech pozakładają mu flagi jak w futbolu flagowym i problem sacków będzie rozwiązany. Dobrze powiedział Matthews - NFL is getting soft. Gramy w futbol czy robimy balet?
Już nawet nie wrzucam jednego, dwóch, trzech przykładów, macie tu całą kompilację tego co odwalają sędziowie w tym sezonie (filmik trzeba w nowym oknie otworzyć).

 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik

Miami Dolphins @ New England Patriots

Patriots (-7) @ 2.045, 1xbet ✅
Patriots (-10,5) @ 2.664, 1xbet ✅
Cieszę się, że nie tykałem czwartkowego meczu w LA. Bukmacherzy perfekcyjnie wymierzyli linię i faktycznie mecz skończył się z jednym posiadaniem przewagi.
A co do jutrzejszego meczu... Dolphins ładnie weszli w sezon, ALE... Po pierwsze Tannehill póki co nie gra wybitnie. Owszem, pod jego wodzą ofensywa Dolphins momentami wygląda naprawdę solidnie, ale przez większość spotkania zalicza wiele niepewnych podań. Dotychczasowe wygrane Dolphins przyszły także przeciwko dość słabym drużynom... Najpierw Titans, który w trakcie spotkania nabawili się kontuzji. Potem Jets, którzy byli przehajpowani po pierwszym weeku i w głowach mieli mecz z Browns w czwartek. No i ostatnio Raiders, którzy spotkanie by wygrali, gdyby trwało trzy kwarty, bo jak zwykle w ostatniej części meczu totalnie się pogubili po obu stronach.
Patriots są 1-2, ale nie ma tragedii, bo najważniejsza część sezonu dopiero przed nimi. Niektórzy już niepotrzebnie panikują, ale oni i tak wygrają swoją dywizję, wystarczy poczekać na powrót Edelmana. OK, porażka przeciwko Lions zdecydowanie nie była spodziewana, ale to wypadek przy pracy, który zdarza się niemal wszystkim ekipom. Dla mnie wnerwieni Pats zniszczą rywali i to zdecydowanie więcej niż jednym posiadaniem. Brady będzie chciał zakończyć ten mecz przed czwartą kwartą.

Cincinnati Bengals @ Atlanta Falcons

Falcons (-1,5) @ 1.605, 1xbet ⛔
Matt Ryan under 280.5 passing yards @ 1.73, 1xbet ⛔
Nie wierzę w kolejną porażkę Falcons. Nie wierzę. Może i ich linia defensywna jest dziurawa, ale bilans Falcons jest nieco niesprawiedliwy. To znaczy wiadomo, to jest sport, ale szczególnie porażka z Saints wydaje się mocno niefortunna. Doszło do dogrywki, której nie musiało być, a Brees zaliczył chyba mecz sezonu. Bengals już wysiedli tydzień temu z Panthers(czego się w sumie spodziewałem). Dalton rzucił aż cztery INTy, a ich defensywa jak zwykle popełniła kilka błędów.
Mimo wszystko linia na passing yards Ryana jest chyba jednak za wysoka. Wiadomo, że Falcons mocno na nim polegają i przeciwko Saints zdobył ich aż 374, ale to raczej &quot;wypadek przy pracy&quot;. Wcześniej miał ich 272 i 251. Za wysoka linia.

New York Jets @ Jacksonville Jaguars

Jaguars (-7) @ 1.74, 1xbet ✅
Jaguars podobnie jak Jets - po wpadce powinni ponownie zwyciężyć. Porażka z Jets totalnie popsułaby ich plany na dobry start, bo w pierwszych dwóch meczach wyglądali obiecująco. Bortles może i jest słabym QB, ale w tym meczu defensywa Jaguars powinna zrobić robotę.
No i Darnold, światełko w tunelu Jets, z każdym weekiem wygląda gorzej. Jeśli przeciwko niemu staje dobra defensywa, to gość momentami panikuje, co pokazał mecz z Browns. No i trzeba też powiedzieć, że nie ma do kogo podawać... Rushing u nich też pracuje źle. Może i Crowell zaliczył dwa touchdowny, ale miał średnią dwóch jardów na próbę, a łącznie zaliczył 34 jardy przy 16 próbach...

San Francisco 49ers @ Los Angeles Chargers

Chargers (-8,5) @ 1.76, 1xbet ⛔
Philip Rivers over 268.5 passing yards @ 2.00, 1xbet ⛔
A to jest chyba pick tygodnia. Po stracie Garoppolo 49ers mogą przegrać nawet wszystkie mecze do końca sezonu. Ta ekipa zbyt polegała na swoim QB, a teraz będą tankowali. Jeszcze żeby McKinnon był zdrowy, to może jakoś uciągnąłby z przodu tę ekipę... Ale obecnie sytuacja drużyny z San Francisco jest fatalna, bo dwóch graczy, na których wydali niesamowitą kasę, jest out of the season. W defensywie ta drużyna nigdy nie była najwyższych lotów, a jakby tego było mało, to stracili Shermana. Rivers będzie miał pole do popisu.
Chargers odnieśli porażkę z Rams, to fakt. Trzeba jednak przyznać, że Rams są niesamowici i obecnie to kandydat numer jeden do zdobycia Super Bowl. Chargers to jednak nie byle kto i bilans 1-2 w ich przypadku również jest mocno niesprawiedliwy. Ten mecz łatwo wezmą, nie widzę innej możliwości. Linia jest naprawdę niska, 49ers nie mają prawda dotrzymać kroku, ich QB będzie Beathard, który jest fatalny i z którym w tamtym sezonie przegrali pięć z sześciu spotkań.

No i szybkie przemyślenia na temat reszty meczów.
HOU@IND - Colts wypadł ich główny tight end, ale nie mam zaufania do Texans. Mają fatalnego trenera, a Watson nie prezentuje się tak, jak w debiutanckim sezonie. Nie ruszałbym tego, równie dobrze Luck może zagrać świetny mecz.
BUF@GB - obie ekipy to teraz niewiadoma. Znaczy raczej pewne jest to, że Packers to wygrają, ale różnicą ilu punktów? Tego już nie wiem. Bills cudem wygrali tak wysoko z Vikings i nie mam pojęcia, jak zaprezentują się w Green Bay. Może jakiegoś underu bardziej bym się tu spodziewał.
DET@DAL - Lions zagrali dobrze z Patriots, ale to dalej jedna z najgorszych ekip w lidze według mnie. A to powinno wystarczyć, by Cowboys wzięli ten mecz.
TB@CHI - uwielbiam oglądać Bears w tym sezonie i patrzeć na ich progres, ale czy zasłużenie są faworytami tak wcześnie z Buccaneers? Nie mam pojęcia. W końcu niewiele brakowało, by Tampa dała sobie radę ze Steelers. Dla mnie no bet.
PHI@TEN - dla Eagles to trochę must win, bo za tydzień Vikings, którzy mają ujemny bilans. Titans są naprawdę dobrze zarządzani jak na potencjał, jakim dysponują. Wynik może być niski i bliski, więc też wolałbym odpuścić pickowanie tu zwycięzcy.
CLE@OAK - z jednej strony Browns mają wszystko, by to wygrać, z drugiej cholera, Raiders chyba nie będą 0-4 po czterech weekach? Jeśli zagrają cały mecz tak, jak pierwsze trzy kwarty z Dolphins, to wygrają. A przełamanie w końcu musi nadejść.
SEA@ARI - zwycięstwo Seahawks, bo porażka oznacza praktycznie koniec marzeń o play-offach i kompromitację. Cardinals są fatalni.
NO@NYG - Saints grają kryminał w defensywie, a i z przodu są zapowietrzeni. To na pewno nie będzie tak udany sezon jak poprzedni(zresztą pisałem o tym w typach na sezon na początku tematu). Brees nie będzie im w pojedynkę każdego meczu wygrywał, a Beckham po kontuzji wygląda fenomenalnie. Chyba nawet lekko w stronę Giants bym poszedł.
BAL@PIT - stawianie przeciwko Steelers w prime time? Nie.
Taśma: Cowboys (+3,5) + Buccaneers (+7,5) + Eagles + Giants (+9,5) @ 4.39, 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Sterling Shepard (NYG) over 57,5 receiving yds @1,72 ✅
Unibet
Być może do tej pory Shepard nie powalał statsami i w 3 meczach tylko raz przekroczył tę linię ale dzisiaj grają przeciwko fatalnej secondary Saints. Pozwalają, WRs przeciwnika, na ponad 280 yds. W Giants nie zagra podstawowy TE Engram co na pewno stwarza dodatkową szansę na więcej rzuconych piłek w kierunku Sheparda, który łapie z dobrą skutecznością. 9-10 rzuconych piłek, 7 złapanych w zupełności wystarczy na dzisiejszą linię
 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Tampa Bay Buccaners +3 @ 1.85

Owszem Bears prezentują się lepiej niż przed laty, ale czy jednak na tyle by stawiać ich w roli faworytów ? Podobny hype zrobił się na Korsarzy jednak dla mnie oni mają przede wszystkim więcej argumentów ofensywnych. Fitzpatrick wszedł świetnie w sezon i mimo iż fatalnie wszedł w meczu z PIT to potrafił się odbić i dogonić wynik i mięć szanse nawet na zwycięstwo. Świetnie idzie gra górą. Jest do kogo podawać Godwin, Howard, Jackson i Evans. Dużo gorzej wygląda bieganie bo jest tylko Barber który radzi sobie przeciętnie. Mimo to TB zdobywa średnio na mecz 473 jardy (400 górą !), przy zaledwie 293 jardarch Chicago. Owszem defensywa Bears wygląda znacznie lepiej ale tak czy tak nie unikną oddania kilku TD. Pytanie czy ich ofensywa jest wstanie dorównać ? Z całą pewnością Trubisky jest przyszłościowym QB i wiedziałem o tym już w zeszłym sezonie jednak mimo wszystko jego podania wymagają sporej poprawy. Póki co rzucił tylko 2 TD i to w jednym meczu z Seahawks podajże. Widać brak doświadczenia jeszcze przy podaniach, często w kluczowych momentach się gotuje i rzuca INT. Także siła rażenia w ataku obu drużyn jest nieporównywalna i dla mnie lekkim faworytem jest Tampa Bay więc handicap kopnięcia biorę z pocałowaniem ręki.
Dallas Cowboys @ 1.75

&quot;Dopiero&quot; 4 kolejka a to jest mecz z typu must win dla Dallas. Gdyby kursy były w okolicach 1.50 odpuściłbym to ale kręcą się w okolicach 1.70 w Pinnacle nawet 1.75 więc nie można przejść obojętnie obok tego. Trzeba otrawcie przyznać, że Dallas nie zachwycił w dotychczasowych meczach. Jednak kiedy mają się przełamać jak nie dziś ? Co z tego, że Lions pokonali Patriots skoro w pierwszym meczu słabi Jets zdobyli 48 punktów ? Obrona DET mocno dziurawa, słabo bronią rushing, oddają co mecz, aż 150 jardów (zdecydowanie najgorsza drużyna w lidze pod tym względem) i tutaj upatruję dużo szanse dla Elliota. O ile Prescott nie zachwyca to jeszcze Elliot trzyma w miarę przyzwoity poziom i dzisiaj ma okazję poszaleć. Jedyne co nie zawodzi to linia defensywa. Nie oddają dużo punktów jednak atak zawodzi i stąd porażki. Dzisiaj jest wyśmienita okazja by się obudzili, myślę, że izzi W dla gospodarzy.
Jacksonville Jaguars (-6.5) @ 1.83

Jets po erupcji w Detroit powoli wraca na odpowiednie tory. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z jedna z najsolidniejszych defensyw ligi. To będzie duży test dla Darnolda. NYJ głównie biegają z piłką, Crowell z Powerem robią na prawdę dobrą robotę, ale dzisiaj będą mieli znacznie trudniejsze zadanie przy defensive line Jags. Gra górna Darnolda nie imponuje poza tym fakt jest taki, że nie ma komu tam rzucać a samym biegiem dzisiaj za dużo nie ugrają. Gospodarze muszą odbić się po słabym meczu z Titans. Bortles przeplata dobry mecz słabym. Zaczął od 176Y z NYG, później 376Y z Patriots i tydzień temu ledwie 155Y z Titas. Wychodziło by, że dzisiaj będzie dobre spotkanie w jego wykonaniu. Oczywiście to są, żarty i wróżenie z fusów ale liczę na dobre spotkanie dzisiaj z jego strony. Gospodarze nie mogą sobie pozwolić na porażkę w tym meczu a Jets nie mają zbyt dużo argumentów ofensywnych na dobrą obronę Jags. Wygrana 1 przyłożeniem to minimum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Niners stracili na początku 2Q LT teraz kontuzji doznał RT a środkowy kuleje. Jak tak dalej pójdzie to bedą musieli wymienić całą offensive line. ???? Ofensywa chargers póki co robi co chce, niners słabe secondary def i słaby rush def. Minusowe handicapy jak najbardziej ciągle do pokrycia.
Własnie jak to pisałem to na 30 sek przed końcem połowy zrobili punt return i po FG wyrównali wynik na po 17.
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Niners stracili na początku 2Q LT teraz kontuzji doznał RT a środkowy kuleje. Jak tak dalej pójdzie to bedą musieli wymienić całą offensive line. ???? Ofensywa chargers póki co robi co chce, niners słabe secondary def i słaby rush def. Minusowe handicapy jak najbardziej ciągle do pokrycia.
Własnie jak to pisałem to na 30 sek przed końcem połowy zrobili punt return i po FG wyrównali wynik na po 17.
Nie mam pojęcia o czym napisałeś, śmieszny sport bo wynik cały czas bez zmian a kurs spadł z 1,35 na 1,15 mimo ze wynik stoi w miejscu i grając większa stawka można ładny cash out zrobić.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Parodia jak się patrzy. Przejmują piłkę w końcówce, dochodzą na 4 metr i Rivers klęka 3 razy. Nawet nie próbują zrobić akcji punktowej. Ja rozumiem, że to wystarczyło, żeby wygrać, ale chyba tylko w USA mamy takie debilne zachowania w końcówkach meczów, nigdzie indziej. W NBA jest to samo. Gdzie jest sportowa postawa i gra do końca? Dlatego uważam takie turowe sporty za śmieszne i bezsensowne. W ostatnich minutach zawsze jest tylko gra na czas. To tak, jakby od 80 minuty w piłce nożnej w każdej akcji napastnik szedł do chorągiewki i się zastawiał, kradnąc czas. Przecież taką ekipę wyśmiałby cały kraj. Europejczyk tego nie zrozumie, u nas ceni się grę do końca. Dlatego u nas nikt nie ogląda tych śmiesznych wynalazków z USA typu NFL.
 
P 213

pln123

Użytkownik
Ale po co chłopie? Po co ryzykować kontuzja graczy i robic akcje jak jest po meczu? Sezon długi, a o kontuzje bardzo łatwo. W piłce mówisz nie ma czegoś takiego? W ostatnich mistrzostwach świata jedna z azjatyckich drużyn właśnie dała popis swoim zachowaniem, wymieniając z 50 podan, bo remis dawał im awans, a nasi już byli myślami w domu także zluzuj majty i jak nie chcesz oglądać te &quot;śmieszne wynalazki&quot; to nie oglądaj.
 
B 13

bettercallsaul

Użytkownik
Nie mów za wszystkich bo sporo osób oglada mecze NFL . Zakładam że nigdy nie grałeś i nie wiesz za bardzo o co chodzi w tej grze. &quot;Football&quot; jest grą strategiczną i mocno kolizyjną także &quot;klękanie &quot; jest w dużej mierze po to aby nie było więcej kontuzji ale także, jest częścią strategi i zarządzaniem czasem. Europejczycy to rozumieją i tak samo rozumieją to w jak kuriozalny sposób piłkaże wymuszają faule i jaki &quot;teatrzyk&quot; potrafią zrobić aby tylko sędzia im uwierzył ????
Dodatkowo jak to jest, że drużyna piłkarska będąca w Lidze Mistrzówm wystawia na mecz ligowy (poprzedzający występ w L.M) &quot;inny&quot; skład bo oszczędza najlepszych? Jak to jest że w pucharach ligowych wystwiany jest drugi skład ? Gdzie ta walka i nie odpuszczanie?
W NBA masz 82 mecze do rozegrania w sezonie i myślisz że łatwo jest przeżyć cały sezon na wysokich obrotach? Miałeś przykład GSW gdzie pobili rekord (wygranych meczów w sezonie ) ustalony przez Chicago Bulls z M.J. w składzie a mistrzostwa nie zdobyli przez zmęczenie. Masz prawo pisać co chcesz , że Ci się nie podoba ale pisz tylko za siebie .
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik

Miami Dolphins @ Miami Dolphins

Bengals (-6) @ 1.91, 1xbet ✅
Konsekwentnie gram przeciwko Dolphins. Wydaje mi się, że ich najbliższe oblicze poznaliśmy w meczu z Patriots, które doszczętnie przegrali. Wcześniej zwycięstwa przychodziły im z niemałym szczęściem jak ta w czwartej kwarcie z Raiders czy po najdłuższym meczu w historii ligi z Titans. Bengals tydzień temu wyrwali w samej końcówce zwycięstwo z Falcons, ale umówmy się, to nie był przypadek. Andy Dalton gra świetny sezon póki co i notuje 300 jardów na mecz. Oczywiście sam Dalton by nie wystarczył, bo równie dobrą robotę robią receiverzy w postaci Greena i Boyda oraz RB jak Mixon czy Bernard, który zdobył już trzy touchdowny.
Co można powiedzieć o Dolphins? Wydłuża się lista kontuzjowanych, to raz. Najbardziej boli strata Wake&#39;a, generała linii defensywnej Dolphins. Nieaktywny pozostaje Parker, a sam Gase już zapowiedział, że dalej zamierza z Drake&#39;a korzystać w dotychczasowy, ograniczony sposób. Rushing plays Dolphins nie istnieje, zaliczają w tej sferze fatalne statystyki, zresztą widać to gołym okiem na boisku. Obrona Bengals do topki nie należy, ale jestem pewien, że jak się przyłożą, to zatrzymają Dolphins. I to bez jakiegoś większego trudu.

Arizona Cardinals @ San Francisco 49ers

Cardinals (+3) @ 1.94, 1xbet ✅
Cardinals @ 2.41, 1xbet
✅
Tydzień temu mój drugi główny typ totalnie nie siadł, zawiodłem się na Chargers, bo mecz może i wygrali, ale linii zdecydowanie nie pokryli, choć mieli ku temu okazje. Wciąż jednak chętnie postawię przeciwko ekipie z San Francisco. Dalej twierdzę, że bez Jimmy&#39;ego nic wielkiego nie zdziałają, a Cardinals lepszej okazji na zgarnięcie pierwszego - i może jedynego - zwycięstwa w tym sezonie dotąd nie mieli.
No a wszystko sprowadza się praktycznie do 49ers. Beathard o dziwo zagrał naprawdę nieźle, ale z Chargers kontuzje odnieśli obaj tacklerzy i center, Richburg. Wszyscy trzej mają obok swoich nazwisk znak zapytania jeśli chodzi o jutrzejszy występ. Więc teraz 49ers nie tylko grają bez swojego głównego QB, ale ich linia ofensywna być może straciła trzech głównych zawodników. No nie brzmi to najlepiej. A defensywa Cardinals nie jest najgorsza, mają na pewno lepszego linebackera niż Chargers, no i wciąż po jednej stronie pilnować receiverów będzie Peterson, więc opcje na rzuty Beathard będą mocno ograniczone. A ich rush play nie istnieje. W sumie to nawet się zastanawiam, dlaczego Cardinals są tu underdogiem...

New York Giants @ Carolina Panthers

Odell Beckham zdobędzie przyłożenie w dowolnym czasie @ 2.38, 1xbet ✅
Przypadkowo wypatrzyłem ten kurs i go kocham. Beckham jeszcze nie zdobył przyłożenia w tym sezonie, choć zaliczył dotąd 331 jardów. No ale zacznijmy zresztą od tego, czy Panthers należycie są aż tak dużymi faworytami, że bukmacherzy wystawili linię na poziomie jednego posiadania. Według mnie nie do końca, choć wyniku meczu bym nie ruszał. Panthers są po bye-weeku, a dla Giants 1-4 będzie oznaczać katastrofę i pożegnanie się z play-offami na dobre. Sam Odell podkreśla w wywiadach, ze Giants muszą być bardziej odważni na boisku. Piękny więc przykład może dać, bo to wciąż główny receiver Giants, a cornerbackerzy Panthers są ciency. Dużo będzie zależeć od Manninga, ale gość znowu tak słabo nie powinien zagrać.

No i szybkie przemyślenia na temat reszty meczów.
TEN@BUF - unikam tego meczu jak ognia. Wszyscy pobierają Titans, linia skoczyła z -1 do -5,5, a ja wciąż mam dziwne wrażenie, że tu się wszystko może zdarzyć. Niemal wszystko przemawia właśnie za Titans, którzy fantastycznie wystartowali, ale z drugiej strony i oni mieli nieco szczęścia, gdy trafili na najgorszy mecz Jaguars tego sezonu(zapewne) czy źle zarządzanych Texans.
BAL@CLE - wszystko wskazuje na Ravens i linia jest tak niska, że bardzo kusi zagrać właśnie na nich. To jednak mecz być albo nie być dla Browns - albo pokażą jaja, wygrają drugi mecz i o coś zawalczą w tym sezonie, albo się okaże, że jedynym pozytywem ich sezonu było przełamanie serii porażek. No i chcąc nie chcąc, ale to właśnie na własnym stadionie Browns zremisowali ze Steelers i pokonali Jets.
GB@DET - Packers są tak wybici przez kontuzje, że bałbym się na nich postawić. Dla Lions to też trochę być albo nie być, a w dodatku zwycięstwo z rywalem z dywizji jest podwójnie ważne. Nawet sam Rodgers dalej sprawia wrażenie nie do końca zdrowego. Lions z tygodnia na tydzień wyglądają coraz lepiej i chyba bardziej kierowałbym się w kierunku ich zwycięstwa.
JAC@KC - jeśli nie defensywa Jaguars, to kto niby zatrzyma Chiefs?! Mahomes gra póki co niesamowicie, ale dopiero teraz TOP3 defensyw. Jestem cholernie ciekaw, co z tego wyjdzie. Żeby jednak Jaguars wygrali, to Bortles musi pomóc w ofensywie. Zdecydowanie hit weeku, must-watch.
DEN@NYJ - skoro o zatrzymaniu Chiefs mowa. Ostatnio blisko tego byli Broncos i teraz robi się z nich faworytów przeciwko Jets, w dodatku masa ludzi na nich stawia. Oczywiście Jets są słabi, nie ulega wątpliwości, ale czy ekipa z Denver jest od nich znacząco lepsza? Nie. Void.
ATL@PIT - Ryan gra piękne mecze, ale bez wsparcia ich nie wygra. Steelers przegrali ostatnio z Ravens w telewizji krajowej, ale teraz powinni to wygrać. No chyba że jakimś cudem podziurawiona obrona Falcons się odpali, ale wątpię.
OAK@LAC - strach teraz stawiać na Chargers, oni są zdolni do wszystkiego. Nie zdziwię się jak to przegrają po tym, co odstawiali tydzień temu. No ale na logikę to powinni wygrać - Raiders podchodzą do meczu po męczącej i emocjonalnej wygranej w dogrywce, a ich defensywa pozostawia zdecydowanie wiele do życzenia. Może więc postawiłbym na over jardów Riviersa, w końcu powinien je pokryć.
MIN@PHI - Eagles. Koniec tematu. Nie pozwolą sobie na ujemny bilans.
LAR@SEA - przeciwko Rams w tym sezonie nie powinno się raczej stawiać(są zwyczajnie najmocniejsi w lidze na ten moment), ale coś mi z tyłu głowy siedzi, że Seahawks się zepną na ten mecz. Nie muszą go wygrać, ale linię mogą pokryć.
DAL@HOU - lubię tutaj Dallas w roli underdogów. Może i ich opcje w ofensywie polegają głównie na formie Elliotta, ale Texans w tym sezonie mocno zawodzą. Prescott równie dobrego meczu jak ten z Lions może i nie zaliczy, ale liczę, że nie będzie specjalnie przeszkadzał.
Taśma dla zabawy: Eagles + Lions (+7,5) + Seahawks (+10,5) + Cowboys (+5) @ 5.47, 1xbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
B 13

bettercallsaul

Użytkownik
Przepraszam za oftop ale mam pytanie. Gdzie oglądacie mecze NFL? Nfl pass ? czy też istnieje kanał (np niemiecki) na nc+ gdzie transmitują mecze?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Kenny Stills (MIA) over 60,5 receiving yds @2,00
Unibet
Miami skazane na porażkę, będzie musiało dużo rzucać. Raczej sobie nie pobiegają, bo DL Bengals gra bardzo solidnie ale secondary już nie... Pozwalają,WRs przeciwnika, na prawie 200 yds na mecz. Aktualnie, w kierunku Stillsa leci około 5 piłek na mecz, łapie średnio 3. Dzisiaj spodziewam się 8-9 rzuconych piłek i 5-6 złapanych. Powinno wystarczyć tę linię.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Odnośnie meczu Niners - Cardinals... trzeba przyznać że Beathard zagrał świetny mecz z Chargers i cała ofensywa wyglądała na prawde przyzwoicie. Moim zdaniem na tyle dobrze że powinni dzisiaj to wygrać. Beathard w ostatnim meczu z Chargers miał 226yrd 18/26 completion i 8/13 3rd down. Całkiem nieźle jak na QB który nie grał od kilku miesięcy. Kolejna sprawa że Beathard ma w ofensywie 3 zawodników ze swojego collegu - Iowa więc zgranie powinno procentować. Jeden z nich TE George Kittle zdobył 82yrd TD. Zresztą przez niemal cały mecz z LA grali short posession i krótkie podania do swoich TE. Kittle zagrał świetny mecz 6/8 i 125yrd w tym TD, poprzednio z KC Chiefs 5/7 79yrd. Widać że mają do chłopaka zaufanie tym bardziej dziwi mnie linia 49.5 receiving yrd. Moim zdaniem ona może zostać pokryta jeszcze w 1 połowie.
George Kittle o 49,5 receiving yrd @ 1.8 Unibet✅
Co do reszty to chyba najlepiej wygląda over w meczu Chargers- Raiders. Po obu stronach jest siła w ofensywie więc nawet 30pkt po każdej stronie jak bardzo prawdopodobne. No i jeszcze mecz LA Rams. Póki co to jest drużyna na wygranie SB. Długo trzymana była linia -7,5 ale spadło o 0,5 pkt więc uważam że warto próbować.
LA Rams -7 1.83 @ Unibet⛔
P Rivers o 290,5 passing yrd 1.87 @ Unibet✅
______________________________________
Jeszcze jedno bo zapomniałem napisać. Graty dla tego gościa co trafił kupon z wygraną ponad 50k. Jak on to sobie poukładał te mecze.. ???? koleś chyba zna się na wszystkim. ;)
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Jeszcze jedno bo zapomniałem napisać. Graty dla tego gościa co trafił kupon z wygraną ponad 50k. Jak on to sobie poukładał te mecze.. ???? koleś chyba zna się na wszystkim. ;)
A to trafiony kupon? To nie było coś w rodzaju ht/ft? ???? Bo jak tak, to przegrany, bo do przerwy Broncos wygrywali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom