>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

[Luźne rozmowy] faza grupowa Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Tez myślę, że Liverpool - PSG to mecz tylko do oglądania. Wiele razy statystyki pokazywały, że w meczu powinno być over 3,5 a kończyło się 1 lub 2 bramkami. Czuję tutaj jakiś remis ponieważ żadna z drużyn nie będzie chciała przegrać już podczas pierwszego meczu wiedząc, że Napoli jest jednak słabszym zespołem od tej dwójki i tam będą szukać 3 pkt. Tutaj przewiduje 1:1. Natomiast nie wiem dlaczego rosną kursy na Napoli? Przecież grają z najsłabszym zespołem w grupie i muszą zagrać na 100% żeby zgarnąć pewne 3 pkt. Zvezda gra bez kibiców więc to na pewno im nie pomoże. Argumenty, że czerwona gwiazda nie przegrała od x meczów u siebie? A jakich miała przeciwników? Ostatnia przegrana to LE z Arsenalem w rezerwowym składzie i dziś również typuje przegraną bez kibiców.
C. zvezda - Napoli typ: 2
Serio bez kibiców? bo nigdzie w necie nie mogę znaleźć, a w Milenium na blogu jakiś expert pisze:
Crvena Zvezda – Napoli
Niesamowicie zapowiadające się spotkanie. Patrząc na kibiców, na trybunach może być gorąco. Dodatkowo stadion w Belgradzie rządzi się swoimi prawami. Stricte sportowo – Crvena rozegrała siedem meczów w lidze, zdobyła 21 pkt, ma 22 bramki strzelone oraz trzy stracone. Drużyna z Neapolu – 4 mecze w Serie A, 3. miejsce, 9 pkt, bilans bramek 6:6. Uważam, że w tej grupie Napoli namiesza i przejdzie dalej, jednak na taki mecz, jak ten rozgrywany w Belgradzie, „czerwono-biali” wyjdą podwójnie zmotywowani. Widzę wygraną Crvenej + BTTS.
https://www.milenium.pl/blog/pierwsza-kolejka-ligi-mistrzow-okiem-tjmmnw
Jeśli faktycznie bez kibiców to jestem spokojny o Napoli, nie będą grali w tzw. kotle, nie będzie presji na Polskiego sędziego z trybun więc Marciniak zrobi swoje... ;)
 
S 3,8K

siasia12

Użytkownik
Serio bez kibiców? bo nigdzie w necie nie mogę znaleźć, a w Milenium na blogu jakiś expert pisze:
Crvena Zvezda – Napoli
Niesamowicie zapowiadające się spotkanie. Patrząc na kibiców, na trybunach może być gorąco. Dodatkowo stadion w Belgradzie rządzi się swoimi prawami. Stricte sportowo – Crvena rozegrała siedem meczów w lidze, zdobyła 21 pkt, ma 22 bramki strzelone oraz trzy stracone. Drużyna z Neapolu – 4 mecze w Serie A, 3. miejsce, 9 pkt, bilans bramek 6:6. Uważam, że w tej grupie Napoli namiesza i przejdzie dalej, jednak na taki mecz, jak ten rozgrywany w Belgradzie, „czerwono-biali” wyjdą podwójnie zmotywowani. Widzę wygraną Crvenej + BTTS.
https://www.milenium.pl/blog/pierwsza-kolejka-ligi-mistrzow-okiem-tjmmnw
Jeśli faktycznie bez kibiców to jestem spokojny o Napoli, nie będą grali w tzw. kotle, nie będzie presji na Polskiego sędziego z trybun więc Marciniak zrobi swoje... ;)
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-08-30/liga-mistrzow-kibice-crveny-wtargneli-na-boisko-to-kolejny-taki-wybryk-wideo/
wydaje się, że bez o ile mecze bez kibiców mają odbyć sie jeden po drugim
 
K 0

koyot92

Użytkownik
Cytat z linku powyżej &quot;Konsekwencją tych czynów jest zamknięcie stadionu Crveny na dwa domowe mecze w europejskich pucharach. Jeden już się odbył - pierwszy mecz z Salzburgiem (0:0), kolejnym będzie spotkanie w fazie grupowej. Dodatkowo UEFA wyznaczyła karę finansową w wysokości 72 tys. euro.&quot;
Więc powinno być bez kibiców.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Ktoś ma jakieś namiary na płatną tv w necie, gdzie będzie można obejrzeć LM? Bo Ipla sobie woła 40 zł za 7 dni dostępu :/
 
N 182

nafal

Użytkownik
Ajax - AEK
Tutaj faworyt wydaje się być oczywisty ale na luźno wrzucam swoje propozycje i idę w stronę gospodarzy:
Ajax -2,5 rzutu rożnego @1,90 forbet ✅✅✅
Ajax - 3,5 rzutu rożnego @ 2,35 forbet ✅✅✅
Ajax -1,5 rzutu rożnego w I połowie @2,10 forbet ✅✅✅
Ajax over 1,5 gola @1,53 fortuna ✅✅✅
 
N 45

nakeddenim

Użytkownik
Ja zdrowo rozsądkowo w tej pierwszej kolejce już chyba nic nie zagram. I pisanie, ze coś jest pewniakiem nie ma tu chyba racji bytu, patrz crvena - napoli.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Napoli już w pierwszej kolejce skomplikowało sobie sytuację.
Inter mnie pozytywnie zaskoczył. I tam bomba Icardiego, palce lizać.
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Wczoraj miną dnia było Napoli, dzisiaj kto nią będzie? Stawiam na Man UTD, grają na wyjeździe, już nie raz pokazali,że potrafią przegrywać ze słabymi zespołami, mogą mieć przed sobą mur jak wczoraj Włosi i nic z tego, wywiozą najwyżej 1pkt
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
To jest jakieś chore podejście, że gdzieś musi być mina. Ale jak ktoś każdą wpadkę faworyta bierze za minę to w sumie nie ma o czym gadać. Dla mnie wpadka Juve, Ajaksu czy Realu wcale nie będzie jakąś wielką niespodzianką. Jedyną sensacją byłaby strata punktów przez City, i ewentualnie United, które może i nie jest w wybitej formie, ale Szwajcarzy to drużyna zdecydowanie odstająca od reszty stawki.
Z tego co czytam, bardzo nie doceniacie AEKu, a w mojej opinii Ajaks to żaden pewniak.
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
To jest jakieś chore podejście, że gdzieś musi być mina. Ale jak ktoś każdą wpadkę faworyta bierze za minę to w sumie nie ma o czym gadać. Dla mnie wpadka Juve, Ajaksu czy Realu wcale nie będzie jakąś wielką niespodzianką. Jedyną sensacją byłaby strata punktów przez City, i ewentualnie United, które może i nie jest w wybitej formie, ale Szwajcarzy to drużyna zdecydowanie odstająca od reszty stawki.
Z tego co czytam, bardzo nie doceniacie AEKu, a w mojej opinii Ajaks to żaden pewniak.
Crvena też bardzo odstaje od reszty,może nawet bardziej niż YB a wczoraj zamkneli buzie wszystkim ;)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja nie wiem jak można było uwazac Napoli za minę i jakim cudem wiele osób się na nich przejechało. Wybaczcie ale tam w pierwszym skladzie gra dwóch Polaków wiec.to już stawia ich w gorszym.swietle. W napadzie gwiazdor, który ma za.soba chyba wiecej pudel.na pusta bramke niz dziewczyn w zyciu. Przecież Napoli jest niczym w Europie. Nie potrafili by serie A wygrać chociazby Juve im dało 6pkt przewagi na 3 kolejki przed końcem więc nie przystawiajmy ich do United.Jedna taka niespodzianka na dwa dni wystarczy.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Crvena też bardzo odstaje od reszty,może nawet bardziej niż YB a wczoraj zamkneli buzie wszystkim ;)
Nie chcę dyskutować o czymś co już było, ale dla mnie prawdziwą miną to jest wbijanie w kursy 1,3-1,5 na wyjeździe, tym bardziej jeśli wiadomo że takie Napoli męczy się ze swoją grą od początku sezonu.
Powtórzę swoje typy żeby nie było zbędnego ględzenia. Valencia- Juve over 4,5 kartki
City -1,5 hc
Do tego grałem Pilzno over 4,5 korka✅ i Ajaks over 5,5 korka✅.
United według mnie wygra, ale już dawno nie gram na wyjeździe nic niżej 2,0, więc odpuszczam.
 
N 182

nafal

Użytkownik
Wydaje mi się też że linia 3,5 rr na Benfice to nie jest wysoko i po kursie @1,89 warto zagrać to. Biorę pod uwagę scenariusz że mogą przegrywać w tym meczu i będą zmuszeni do gonienia wyniku. Grają u siebie z silniejszą ekipą ale czy oni zamkną się w swoim polu karnym i będą bronić ? Kilka szans na kontrę będą mieć. Ktoś coś ?
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Witam Panow expertow....Mam pograne grubo na awanse i w tym City na wygranie grupy. Cos w tym sezonie druzyna Guardioli mnie nie przekonuje i czegos im brakuje.Niby wszystko wygrywaja ale to nie ta maszyna co w tamtym sezonie.Wystarczy ze Lyon wygra u siebie z Donieckiem a City zremisuje w Hoffenheim i o wygraniu grupy moga pomazyc a nie wierze ze juz wygraja wszystko do konca.Kupon oczywiscie zostawiam chodz moge zamknac bo pogralem on line ale jak cos to na dwie kolejki przed koncem LM skontruje.Widzialem tez innych graczy ze maja awans City pograne wiec jak Wy Panowie myslicie ???? Pomimo porazki z Lyonem dalej jestescie spokojni o kupon ??? Pozdrawiam
 
tyler_durden 48

tyler_durden

Użytkownik
Dla mnie są murowanym faworytem. Tak naprawdę City przegrało przez swoje głupie błędy (Delph, Silva). Jeśli zagrają na swoim normalnym poziomie, to nie ma szans, żeby ktokolwiek w tej grupie im zagroził. Jest City i pozostałe zespoły bijące się o 2 miejsce, z którego grona ciężko wytypować faworyta. Każdy ma szanse, choć moim jest ktoś z pary Lyon-Szachtar.
 
T 11

tymeek24

Użytkownik
Mnie osobiście ciekawi mecz Borussi z Monaco..
Monaco musi zrobić wszystko aby urwać punkty a najlepiej wygrać z BVB żeby walczyć o awans do kolejnej rundy.
Poszedłbym w stronę over 3,5 po kursie 2,36 na Fortunie.
Co o tym myślicie?
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
coś czuje niespodzianke w moskwie, sporo ubytków w realu(marcelo, bale, isco i ramos który decyzją trenera nie jedzie na ten mecz), dodatkowo mogą być nieźle zmęczeni terminarzem, baty w sewilli, remis z atleti, teraz dodatkowo lot 4500km do rosji na pewno sie na nich odbije
ps.
oczywiscie nie mam mysli zeby teraz masowo isc w cska bo nawet z urazami real jest drużyną kilka razy mocniejszą i wiadomo ze to krolowie ligi mistrzow, dla mnie to typowy nobet, 1.6 na real nie jest warte tego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom