>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [4.10.2018] - czwartek

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
2. kolejka

Kursy od: Fortuna

Pierwsza kolejka odbyła się bez większych sensacji. Komplet punktów zdobyli min. Arsenal, Chelsea, Lazio, Milan, Sevilla czy też Dinamo Zagrzeb. Druga kolejka powinna nam również przynieść sporo emocji. Mam nadzieje, że wspólnymi siłami wybierzemy najlepszy typy.
Zapraszam zatem do podawania typów.​
 
T 11

tymeek24

Użytkownik
Sp. Moskwa - Villareal typ : 1
Kurs : 2,81
Obie drużyny mierzą się ze sobą pierwszy raz. Zarówno Spartak jak i Villareal mają za sobą niezbyt dobre początki sezonów , w pierwszej kolejce oba zespoły zaliczyły wpadki. W lepszej sytuacji jest oczywiście klub z Hiszpanii . Obawiam się,że odległość między tymi drużynami będzie tutaj znacznym czynnikiem przemawiającym za Spartakiem i tak też zaryzykuję.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Anderlecht-Zagreb
Typ 2
Kurs 4.0 @Uni
Prosze Panstwa,dawac puki daja bo zostanie ok 3 w dniu meczu.
ZENUJACO slaby zespol z Brukseli podejmuje znakomite Dinamo Zagreb.
Prosze zerknac na ostatnie wyniki obu druzyn,to nic dobrego nie wywrozycie gospodarzom.Niby musza wygrac zeby zaliczyc pierwsze punkty w grupie ale czy im zalezy?Porownujac oba zespoly to od zawsze Anderlecht jak ogladam futbol to pachnial mi jakas niedorobka grajaca w jeszcze bardziej prowincjonalnej lidze anizeli Chorwacka,natomiast Zagreb to walczaki ze znakomia obrona i co sezon to nowszymi mlodymi gwiazdami odchodzacymi do najlepszych klubow Swiata.
Oberwali ze Spartakiem Trnava 1-0 w LE gdzie Dinamo jechalo z Turkami ile fabryka dala 4-1.
Ponizajace spotkanie w Pucharze Belgii 0-3 nie przytocze z kim ,bo nie istotne,po czym w niedziele pelna indolencja w postaci remisu 0-0 z St.Truiden gdzie od 22 min grali o zawodnika wiecej.
Zacieli karabin jakims piachem,czy mulem albo sosem belgijskim,bo od 7 spotkan wygrali jedno,padl jeden remis i 4 oklepy.
Zagreb jedzie po 3 pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Karabach - Arsenal / BTS @1,90
Wiem, że dla Emery&#39;ego ważna jest LE, ale mimo wszystko nie będzie tam łatwo, do tego w Lidze Europy zawsze gra trochę słabszy skład. Karabach jest mocny tylko u siebie i tu powinni szukać swojej szansy a Kanonierzy dali popis wpuszczając dwa gole od outsiderów z Połtawy. Gunners coś tam pewnie strzelą, ale jak wyjdą Holdingi i inne Mavropanosy to BTS murowany a kurs promo.
RB Salzburg - Celitc / over 2,5 @1,75
Obie overowe ekipki, pierwszy mecz Salzburga pokazał, że są w stanie powalczyć z każdym i wygrali w Lipsku z drugim RB. Celtic co prawda tylko 1-0 z Rosenborgiem i ostatnio maszynka im się zacięła ale coś może dołożą, a chłopaki z Salzburga lubią wesoły futbol - 0:6, 1:4, 2:3, 1:3 itd. Kurs przyjemny do tasiemki bądź może dubla.
Leverkusen - AEK Larnaca / 1 + ov 1,5 @1,50
Chelsea - Vidi / 1 (-1,5) @1,25
Krasnodar - Sevilla / X2 @1,35
AC Milan - Olympiakos / 1 @1,45

Nie ma co się rozpisywać na tych meczach, bo flashscore&#39;a nie ma co przepisywać. W każdym z tych meczów faworyci o dwie albo więcej klas lepsi od rywali i powinni sobie poradzić na miękko. Do Leverkusen dokładam overek bo oni lubią sobie postrzelać, a Sevillę trochę bardziej asekuracyjnie z racji na podróż i wyjazd, ale powinni wygrać mimo wszystko. Milan też lubi zepsuć kuponik ale liczę, że nie jutro. Grają u siebie a Olympiakos ostatnio też nie błyszczy, wygrane ledwo po 1-0 czy porażka z PAOKiem.
Jako podbiteczkę sugeruję
Spartak - Villareal / ov 1,5 @1,25
 
N 182

nafal

Użytkownik
Ode mnie standardowo koreczki widzę.
Over 4,5 rr Sporting @1,54 lub over 5.0 rr Sporting @ 1,77 (przy 5 korkach zwrot) LV
Do dubelka idealne. Portugalczycy mają szybciutkie skrzydełka i ciąg do bicia korków aż miło. Taka linia nie jest wygórowana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
M 991

mily1993p

Użytkownik
Witajcie,
liga mistrzów dała zarobić więc liczę na to samo w lidze europy ???? Spotkań dużo jest z czego wybierać ja pod lupę biorę dziś 4 mecze i oczywiście skupiam się na rzutach rożnych ????
1. FC Salzburg - Celtic Glasgow. Walka o pierwsze miejsce w tabeli bo jeszcze rywale w drugim meczu gonią więc każdy pkt się liczy. Gospodarze w lidze na gazie zwycięstwo za zwycięstwem tutaj też będą chcieli wygrać i mają dodatkowy atut swojego terenu po za tym Salzburg jest maszynką do rzutów rożnych na 5 ostatnich spotkań wykonuje ich średnio 8,2 jeżeli chodzi o Celtic forma taka sobie troszkę w kratkę ale rzutów rożnych też wykonują sporo bo średnio 7,8. Uważam, że mecz będzie zażarty i obie drużyny będą stwarzać dużo sytuacji więc i rożne się znajdą i przekroczą linie 9,5 ????
2. Zenit St. Petersburg - SK Slavia Praga. Tutaj w grupie ciekawa sytuacja Zeint będzie chciał wygrać aby utrzymać się w górnej części tabeli jednak Praga po wygraniu pierwszego meczu uważam że łatwo nie odpuści ???? Zenit jeżeli chodzi o rzuty rożne za wiele ich nie wykonuje bo średnio 4,6 a Praga na 5 ostatnich meczy średnio wykonała 6,8 rożnych. Jak pisałem wyżej mecz wyrównany uważam, że jeżeli chodzi o rożne nie będzie faworyta jednak będzie ich sporo dlatego proponuje linię 9,5
3. FC Spartak Moskwa - FC Villarreal. Obie drużyny nie zaliczają 1 kolejki do udanych Goście w troszkę lepszej sytuacji bo mają 1 pkt jednak i Spartak i Villarreal nie błyszczą formą. Ale na pewno nie będą chcieli dzielić się tu punktami. Spartak jeżeli chodzi o rzuty rożne nie wygląda najlepiej średnia na 5 meczy to 4.8, Villarreal ma troszkę większą średnią bo 5,8 jednak to też nie powala. Dlaczego ten mecz ? Tutaj walka o 3 pkt na pewno będzie jedna jak i druga drużyna chce wygrać więc walka musi być każda z drużyn dokłada po 5 rożnych i linia 9,5 przekroczona, chociaż osobiście uważam, że to Villarreal narzuci swoją grę.
4. Sarpsborg - KRC Genk. Ostatni na dzisiaj a zarazem chyba jeden z łatwiejszy meczy dla Gości. Krótko i na temat bo już i tak dużo się rozpisałem :p Gospodarze kompletnie brak formy ostatnie 5 meczy w lidze to 5 przegranych, Goście cisną mocno przez 5 ostatnich kolejek wkradł się jeden remis ale widać formę. Co do rożnych Gospodarze mimo słabej gry rożne wykonują na 5 ostatnich meczy średnio 6,4 a Goście 7,2 więc same liczby przekraczają linie 9,5. Ja jednak liczę na to, że Genk wykona ok 7-8 a resztę dorzuci Sarpsborg.
Podsumowując:
1. FC Salzburg - Celtic Glasgow
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.70
2. Zenit St. Petersburg - SK Slavia Praga
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.80
3. FC Spartak Moskwa - FC Villarreal
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.85
4. Sarpsborg - KRC Genk
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.85
Oferta: forbet
 
N 23

nuado

Użytkownik
Jestem co najmniej zdziwiony że próbujecie tu szukać typów na siłę po kursach 1,3 a nikt nie dostrzegł trzech perełek(poza jednym kolegą). Rosenborg - Lipsk 1DNB kurs 2.7 , Apollon - Marsylia 1DNB kurs 3.15 i Anderlecht - Zagrzeb 2DNB kurs.2,9 złapałem ale to wcześniej,aktualnie pospadały.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Salzburg - Celtic ✅✅✅
Dabour strzeli(musi zagrać od początku) i Salzburg
Kurs: 2,45 Unibet

Witam serdecznie! Na początek przybliżę sylwetkę Moanesa Daboura. Ten 26 letni napastnik, rodem z Izraela, to król strzelców poprzedniego sezonu austriackiej Bundesligi. W ostatnich 2 ligowych meczach trzy bramki. Przed dwoma tygodniami bramka w Lipsku, gdzie Austriacy wygrali 3:2. Do tego po 2 bramki w el. LM w meczu z Crveną Zvezdą i Shkendija. Puchary mu leżą, a mecze domowe w szczególności. Nie zdziwiłbym się wielce, gdyby i dzisiaj użądlił dwa razy(5,2 w fortunie✅✅✅). Salzburg, to półfinalista poprzedniej edycji LE, gdzie odprawiał z kwitkiem, takie zespoły jak Lazio czy Dortmund. Spodziewam się dzisiaj pewnej wygranej RB i bramki(bramek) żydowskiego napastnika.

Zgadzam się w pełni z Miłym1993p co do meczu Sarpsbork - Genk. Goście w pełnym gazie. Tutaj uderzyłbym w handicap @ 2,38 w Uni ⛔Jak się Belgowie zepną, to mogą niezłego burdelu w Norwegii narobić.
PS. Skorzystałeś? Trafiłeś? Reputacja mile widziana...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jestem co najmniej zdziwiony że próbujecie tu szukać typów na siłę po kursach 1,3 a nikt nie dostrzegł trzech perełek(poza jednym kolegą). Rosenborg - Lipsk 1DNB kurs 2.7 , Apollon - Marsylia 1DNB kurs 3.15 i Anderlecht - Zagrzeb 2DNB kurs.2,9 złapałem ale to wcześniej,aktualnie pospadały.
Zobacz post DJ Jonesa(może o niego Ci chodziło?), ja też poszedłem w Dinamo, ale trzeba brać poprawkę, że puchary i balkanskie ekipy to czasem klasyczna mina, więc ostrożnie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Witam wszystkim spróbuje zaproponować ciekawą opcję na dzisiejsze rozgrywki. Kolega wyżej napisał o perełkach, więc ja takową znalazłem ????
FC Astana - Rennes 1 @2.30 ETOTO 2:0 ✅✅✅
Mecz o 16:50, który rozpoczyna 2 kolejke grupową LE. Mistrzowie Kazachstanu w swojej lidze są liderami(co nikogo nie powinno dziwić), obecnie 7pkt przewagi i pewnie zmierzają po mistrza. Rennes wykonało bardzo słaby start w lidze i zajmują 16 miejsce z 8pkt. Jeżeli chodzi o ligę europy Gospodarze zaliczyli szczęśliwy remis z Dynamem Kijów. Jednak co ważne to przede wszystkim atut własnego boiska i długa wyprawa gości do Kazachstanu to przemawia za typem na jedynkę. Każdy pamięta jak grali w lidze mistrzów i urywali punkty Atletico Madryt czy Benfice na własnym stadionie. Drużyna gości dziś przyjedzie z 3 istotnymi brakami kadrowymi-Sarr(f8/2) podstawowy napastnik i póki co najlepszy strzelec drużyny w ostatnim meczu ligowym doznał urazu, Mexer(d8/0) podstawowy obrońca którego dziś nie zobaczymy na murawie oraz Ben Arfa(m3/0) nie trzeba przedstawiać jego atutów i co tracą goście. Jeżeli chodzi o braki kadrowe Astany- to wszyscy zdrowi. Zważywszy na daleką podróż i to, że Astana umie grać na własnym boisku z silniejszymi rywalami można się pokusić o wytypowanie gospodarzy jak zwycięzcy meczu.
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
Dobre typy kolego ???? chodzi mi o LM. Tu myślę podobnie do Ciebie ???? A co powiesz o rogalach Czelsi 9.5 @1.75
Witajcie,
liga mistrzów dała zarobić więc liczę na to samo w lidze europy ???? Spotkań dużo jest z czego wybierać ja pod lupę biorę dziś 4 mecze i oczywiście skupiam się na rzutach rożnych ????
1. FC Salzburg - Celtic Glasgow. Walka o pierwsze miejsce w tabeli bo jeszcze rywale w drugim meczu gonią więc każdy pkt się liczy. Gospodarze w lidze na gazie zwycięstwo za zwycięstwem tutaj też będą chcieli wygrać i mają dodatkowy atut swojego terenu po za tym Salzburg jest maszynką do rzutów rożnych na 5 ostatnich spotkań wykonuje ich średnio 8,2 jeżeli chodzi o Celtic forma taka sobie troszkę w kratkę ale rzutów rożnych też wykonują sporo bo średnio 7,8. Uważam, że mecz będzie zażarty i obie drużyny będą stwarzać dużo sytuacji więc i rożne się znajdą i przekroczą linie 9,5 ????
2. Zenit St. Petersburg - SK Slavia Praga. Tutaj w grupie ciekawa sytuacja Zeint będzie chciał wygrać aby utrzymać się w górnej części tabeli jednak Praga po wygraniu pierwszego meczu uważam że łatwo nie odpuści ???? Zenit jeżeli chodzi o rzuty rożne za wiele ich nie wykonuje bo średnio 4,6 a Praga na 5 ostatnich meczy średnio wykonała 6,8 rożnych. Jak pisałem wyżej mecz wyrównany uważam, że jeżeli chodzi o rożne nie będzie faworyta jednak będzie ich sporo dlatego proponuje linię 9,5
3. FC Spartak Moskwa - FC Villarreal. Obie drużyny nie zaliczają 1 kolejki do udanych Goście w troszkę lepszej sytuacji bo mają 1 pkt jednak i Spartak i Villarreal nie błyszczą formą. Ale na pewno nie będą chcieli dzielić się tu punktami. Spartak jeżeli chodzi o rzuty rożne nie wygląda najlepiej średnia na 5 meczy to 4.8, Villarreal ma troszkę większą średnią bo 5,8 jednak to też nie powala. Dlaczego ten mecz ? Tutaj walka o 3 pkt na pewno będzie jedna jak i druga drużyna chce wygrać więc walka musi być każda z drużyn dokłada po 5 rożnych i linia 9,5 przekroczona, chociaż osobiście uważam, że to Villarreal narzuci swoją grę.
4. Sarpsborg - KRC Genk. Ostatni na dzisiaj a zarazem chyba jeden z łatwiejszy meczy dla Gości. Krótko i na temat bo już i tak dużo się rozpisałem :p Gospodarze kompletnie brak formy ostatnie 5 meczy w lidze to 5 przegranych, Goście cisną mocno przez 5 ostatnich kolejek wkradł się jeden remis ale widać formę. Co do rożnych Gospodarze mimo słabej gry rożne wykonują na 5 ostatnich meczy średnio 6,4 a Goście 7,2 więc same liczby przekraczają linie 9,5. Ja jednak liczę na to, że Genk wykona ok 7-8 a resztę dorzuci Sarpsborg.
Podsumowując:
1. FC Salzburg - Celtic Glasgow
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.70
2. Zenit St. Petersburg - SK Slavia Praga
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.80
3. FC Spartak Moskwa - FC Villarreal
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.85
4. Sarpsborg - KRC Genk
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.85
Oferta: forbet
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Spotkanie: Chelsea-Mol Vidi
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.70
Bukmacher: Fortuna
Godz: 21:00
analiza: Druga kolejka piłkarskiej Ligi Europy. Ekipa Londyńskiej Chelsey podejmowała będzie na swoim stadionie najsłabszą ekipe w tej grupie. W pierwszym meczu gospodarze ograli o:1 na wyjeździe drużynę Greckiego PAOKU, byli w tamtym spotkaniu zespołem zdecydowanie lepszym który stworzył sobie mnóstwo okazji do strzelenia bramki. Teraz rywal wydaje się być jeszcze słabszy a Chelsea grała będzie przed własną publicznością gdzie przecież czuje się najlepiej. Goście z Węgier w poprzednim meczu ligi europejskiej na swoim stadionie ulegli ekipie BATE 0:2 i dziwne że nie zdołali strzelić nawet jednej bramki. Kilka sytuacji byli w stanie sobie stworzyć. W tym spotkaniu przewiduje ataki Chelsey od początku do końca spotkania , gospodarze będą chcieli strzelic sobie kilka bramek, bowiem nie codziennie zdarza się spotkanie z zespołem znacznie odbiegającym od poziomu zespołu z Londynu. Odnośnie osłabień to w ekipie gospodarzy nie zagra Van Ginkel, a pod znakiem zapytania stoi występ Pedro oraz Loftus-Cheek. W drużynie przyjezdnych nie zobaczymy Husztiego a nie wiadomo czy na boisku pojawi się Geresi, Kovacsik, Scepović. Moim zdaniem Chelsea spokojnie sobie poradzi i wygra wysoko. Mój typ na dokładny wynik to 5:0 po 90 minutach tego spotkania.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina : 21:00
Spotkanie : Spartak Moskwa - Villarreal
Typ: 1 połowa - powyżej 2.0 żółtych kartek
Kurs: 3.00
Bukmacher : LVBet
Analiza : Kolejna perełka według mnie... Spartak już ostatnio powinien wylecieć z boiska z czerwoną w spotkaniu przeciwko Austriakom... Ale niestety. Teraz grają z Villarrealem, ekipa z Hiszpanii przeplata spotkania, w których nie dostają kartki, takimi, gdzie przodują i potrafią zebrać kilka kartek. Linia 2.0 na pierwszą połowę, to według mnie prezent od bukmachera... W przypadku dwóch, wiadomo zwrot. Ja jednak uważam, że Spartak będzie chciał to spotkanie wygrać za wszelką cenę, a Hiszpanie pewnie nogi nie odstawią... Sedzią spotkania Niemiec - Siebiert, niby średnio lubi karać zawodników, ale zdarzają mu się perełki gdzie rzuca kartkami na prawo i lewo. Uważam, że Villarreal, który lubi grać kombinacyjną piłkę i często też wyprowadza szybkie kontrataki będzie motorem napędowym dla Spartaka. Minimum dwie kartki w pierwszej połowie? Grzech nie spróbować !
 
jan-hochwander 802

jan-hochwander

Użytkownik
1) Chelsea- MOL Vidi- są już składy, także widać że nie zlekceważyli totalnie przeciwnika, właściwie Hazard i Kante z pierwszego nie grają, ale są w odwodzie. Różnica klas oczywista, w pierwszym meczu z trudniejszym przeciwnikiem londyńczycy wygrali, także chyba tak zupełnie nie traktują tych rozgrywek po macoszemu.
Chelsea strzeli powyżej 2,5- 1,59
2) BATE- PAOK- obie drużyny są liderami w swoich ligach, także dysponują kadrami z odpowiednią jakością i są w stanie strzelić gola, niemniej wybieram trochę bezpieczniejszy typ na wypadek gdyby tylko jedna z drużyn postanowiła postrzelać- over 1,5- 1,42
3) Sarpsborg- Genk- tutaj gram zgodnie z trendem, czyli na drużynę będącą na fali obecnie i grającą fajną ofensywną piłkę- Genk strzeli pow. 1,5- 1,55
Wszystkie kursy Fortuna- gram to w ako łączny kurs 3,5
Powodzenia
Niestety Liga Europy jest naprawdę wymagająca dla typerów- pokora i jeszcze raz pokora.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom