>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. Kolejka Bundesligi (25-26.09.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
5. kolejka

Kursy od: Fortuna

Podobnie jak w La Liga i Ligue1, w tygodniu zawitamy na boiska Bundesligi. Przed nami kolejna dawka ciekawych spotkań.
Zapraszam do dyskusji.​
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
25.09.2018 godz.18.30
Werder - Hertha
Typ Bts Tak
Kurs 1.7
Forbet
Wynik 3:1

Już we wtorek rozpoczyna się 5 kolejka Bundesligi a pierwszym meczem będzie Werder - Hertha czyli 4 z 2 drużyną na chwilę obecną H2h w Bremie nie jest korzystne dla mojej propozycja ale co ciekawe oba zespoły w tym sezonie w każdym spotkaniu w bieżących rozgrywkach strzelały Bramkę tak więc mam nadzieję że ten mecz też będzie obfitował w bramki po obu stronach ????
Powodzenia ????
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
No już na prawdę, na forum nie można zapytać o opinię o jakimś meczu? To gdzie do cholery niby tego posta miałem napisać? W ciekawostkach o bundeslidze? Skoro interesuje mnie jakieś spotkanie, to chciałbym się dowiedzieć czegoś od kogoś kto śledzi tę ligę, bo chyba od tego jest F O R U M
@ponawiam pytanie, może ktoś śledzi tę ligę bardziej niż ja. Czy znajdą się jakieś opinie o meczu schalke w tej kolejce?
 
S 0

sajmenos19

Użytkownik
25.09.2018 r. - godz. 20:30
Freiburg - Schalke 04 Gelsenkirchen
Typ: 2
Kurs: 2,26
Bukmacher: Fortuna
Wicemistrz Niemiec z poprzedniego sezonu zaczął bardzo słabo sezon 2018/2019. Przegrał wszystkie 4 mecze, aczkolwiek były to porażki z rywalami z top 6 w tabeli niemieckiej Bundesligi. Przewiduję tutaj przełamanie Schalke, a rywal z Fryburga jest ku temu dobrą okazją. Przed klubem z Gelsenkirchen teraz łatwiejszy terminarz i dzisiejsza wygrana może rozpocząć ich marsz w górę tabeli. W dodatku Schalke ma kim straszyć z przodu. Dwójkę napastników tworzą trzeci strzelec poprzedniego sezonu Mark Uth oraz młody Breel Embolo. W gronie napastników Schalke ma jeszcze Austriaka Burgstallera. Z kolei gospodarze zdobyli w ostatnich dwóch meczach po 3 gole, więc byli bardzo skuteczni. Szczególnie wygrana z Wilkami była niespodziewana. Sądzę, że u siebie z Schalke mogą strzelić gola, ale przegrają spotkanie 1:2. Dla mniej odważnych proponuję X2.
Meczów bezpośrednich nie sprawdzam, gdyż uważam że mają drugorzędne znaczenie.
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Ja w meczu Schalke pójdę raczej w typ że obie drużyny strzela gola. Kurs na to zdarzenie w forbet wynosi 1.90. Gospodarze w ostatnich dwóch meczach strzelone 6 bramek i stracone 4. Goście słabo bo tylko 2 gole strzelone w lidze przy aż 8 straconych. Ostatni mecz Schalke z Bayernem nie był zbyt dobrym spotkaniem w wykonaniu Schalke ale wiadomo jak sie gra z Bayernem. Dziś myślę że coś powinno siąść w ofensywie Schalke głowie z powodu słabszej defensywie Freiburga. Że gospodarze strzela jestem raczej pewny bo ostatnio dobrze grają.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Bayern - 2 @1.97⛔
lv

Idę śmiało w Bawarczyków, którzy bardzo dobrze rozpoczęli sezon. Co tu można napisać...? Od zawsze mieli sposób na Augsburg co pokazują bezpośrednie pojedynki. Do tego dochodzi osoba Kovaca, który ma pomysł na ten zespół, co owocuje pewnymi zwycięstwami.
Augsburg rozpoczął średnio sezon. Ich gra nie zachwyca, a jedyne zwycięstwo mają nad Dusseldorfem (beniaminkiem) więc to może być za mało na silny i rozpędzony Bayern.
 
T 11

tymeek24

Użytkownik
Mainz - Wolfsburg
Typ : X
Kurs : 3,25
Dwa zespoły na podobnym poziomie sportowym . Te drużyny uwielbiają grać na remisy.. w ciągu ostatnich dwóch lat rozegrali ze sobą 5 pojedynków które zakończyły się remisami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Co do Freiburg - Schalke...
Idę w przełamanie serii w grach pomiędzy tymi zespołami.
8 ostatnich spotkań to same undery. Maks dwa gole i to w jedną stronę. Raz było 1:1.
Dzisiaj idę w przełamanie bo w Niemczech, gdzie od jakiegoś czasu liga jest overowa to aż dziwne, żeby była tak długa seria z tak mała liczba goli. Dlatego też widzę w tym meczu gole i pokrycie linii over 2.5.
Schalke musi wygrać bo kibice się niecierpliwia i sami piłkarze już dosyć długo czekają za zwycięstwem. Freiburg może zagrać swój ofensywny futbol, grając u siebie przecież nie zagrają na defensywke, szczególnie, że dobrze wyglądają w ofensywie i w tabeli.
Ja w tym meczu nie umiem wytypować wygranego, ale czuje w kościach 2:1 dla któreś z ekip.
Freiburg - Schalke
over 2.5 gola @2.25 sts
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
No już na prawdę, na forum nie można zapytać o opinię o jakimś meczu? To gdzie do cholery niby tego posta miałem napisać? W ciekawostkach o bundeslidze? Skoro interesuje mnie jakieś spotkanie, to chciałbym się dowiedzieć czegoś od kogoś kto śledzi tę ligę, bo chyba od tego jest F O R U M
Zadać pytania jak najbardziej można ale czemu sam nie przedstawisz swoich argumentów tym bardziej, że piszesz o interesującym Cię spotkaniu. Jeśli byś napisał coś więcej, zadał dokładniejsze pytania to łatwiej byłoby trafić w to czego oczekujesz się dowiedzieć. Proszenie by ktoś nasmarował coś o Schalke to nic innego jak zrzucenie na kogoś analizy meczu.
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Ciężko mi cokolwiek napisać konstruktywnego o drużynie której nie obserwuje na bieżąco i o lidze która oglądam, żeby nie sklamac, raz na dwa miesiące. Po prostu byłem zainteresowany tym meczem ze względu na sytuację Schalke, a zamiast czytac suche statystyki na whoscored, to wolałem się zapytać na forum, bo wiem że wielu Polaków lubi te lige. Nie potrzebuję żeby ktos mi pisał co grać, bo radzę sobie z tym dobrze, ale liczyłem na opisanie sytuacji w okol zespołu. Nie ma tu żadnego posta dyskusyjnego, więc skorzystałem z tego działu ale widzę że to wielki problem. Kłaniam się nisko i proszę o przebaczenie
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
RB Lipsk - Stuttgart ✅
Typ: RB Lipsk
Kurs: 1.66
Bukmacher: Betclic
Oba zespoły wydają się być w kryzysie. Teraz pytanie kto znajdzie się w jeszcze większym po tym meczu? Żeby się tego dowiedzieć sprawdziłem sobie historię obu trenerów. Ralf Rangnick kontra Tayfun Korkut. Nie mam żadnych wątpliwości kto jest lepszym trenerem i kto ma większy posłuch w szatni. Oczywiście ten pierwszy.
Pamiętam jak klub zatrudnił Korkuta żeby ratował Stuttgartowi pozostanie w lidze. Kibice byli oburzeni tym faktem. Pod siedzibę klubu przynosili znicze symbolizujące koniec tego klubu. Jednak jako efekt nowej miotły sprawdził się. Piłkarze zjednoczyli się w jednym celu a dla Korkuta najważniejszym celem na każdy mecz było czyste konto. Przede wszystkim na zero z tyłu. Udało się wygrać 3 mecze pod rząd po 1-0 i jakoś to poszło. Wraz z początkiem sezonu wracają stare grzechy tego trenera i zespół zaczyna dołować. Wielu kibiców zastanawia się jakim cudem tak słaby trener wciąż kręci się na karuzeli i to na poziomie Bundesligi. Zawsze z klubów odchodził w niesławie z fatalnymi statystykami. Pracując w Hannoverze miał 1,17 pkt/mecz, w K’lautern 1,06 pkt/mecz, w Leverkusen 1,0 pkt/mecz.
Od początku tego sezonu drużyna Stuttgartu nie wygrała jeszcze meczu. Co więcej jedynie z Freiburgiem strzelała bramki. W pozostałych czterech nie zdołali ani razu pokonać bramkarzy rywali a przecież takie drużyny jak Mainz, beniaminek Dusseldorf czy Hansa w pucharze Niemiec to nie są wybitne drużyny, którym ciężko strzelić choćby gola.
RB Lipsk a przede wszystkim trener Rangnick ma swoje problemy w zespole a konkretnie z dwoma zawodnikami. Chodzi o Augustina i Mukiele, którzy lekceważąco podeszli do swoich obowiązków w meczu pucharowym przeciwko Salzburgowi. Przypomnę tylko że gdy piłkarze z Lipska zaczęli przebierać się w szatni, okazało się, że brakuje Augustina i Mukiele. Koledzy z zespołu szukali ich m.in. w toalecie, tymczasem okazało się, że francuscy zawodnicy siedzieli na ławce trenerskiej na stadionie. Na uszach mieli słuchawki i... byli zajęci graniem na smartfonach.
Niezwykle zdenerwowany był po tym meczu trener. Opowiadał o tym że piłkarze musza teraz w najbliższych dniach udowodnić że im zależy. Nie tylko piłkarze ukarani ale i pozostali. Że każdemu będzie się przyglądał z bliska jak się angażuje w swoje obowiązki na boisku jak i po za nim.
Ralf Ragnick:
„Dla nas ważne jest, aby ponownie znaleźć właściwą równowagę pomiędzy ofensywą a obroną. Druga połowa z Frankfurtu była tak, jak sobie tego wyobrażałem”
„Augustin i Mukiele wracają do drużyny, jest oczywiste, że obaj są ważnymi członkami zespołu, że jako całość tworzymy zespół”

Chodzą głosy że jeśli w najbliższych meczach podwinie się noga trenerowi Korkutowi to będzie koniec jego kariery w tym klubie. A przeciwników ma bardzo trudnych. Dziś RB Lipsk a następnie będący w wyśmienitej formie Werder Brema. Nie sądzę by piłkarzom na tym trenerze zależało więc do obu meczów podejdą raczej na zasadzie albo się uda albo nie. Jak nie to trudno. Ciężko mówić o jakimś pełnym zaangażowaniu zawodników. Uważam że inaczej podejdą zawodnicy RB Lipsk chcący udowodnić że słaba dyspozycja na początku sezonu to tylko wypadek przy pracy. Nadarza się dobra okazja przypomnieć się swoim kibicom i uspokoić ich oraz samych siebie.
Wynik: 2-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom