>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Anna Zaja - Katarzyna Piter 2 @ 2,1 forbet
Na dzisiejsze poludnie wybralem mecz tenisa naszej rodaczki Piter z niemka Zaja.
Buki wtym spotkaniu fawaryzuja niemka co dlamnie jest co nieco niezrozumiale.
Poniewaz dzisiejsza rywalka Piter jeszcze nierozpoczela tego roku zadnym spotkaniem , natomiast zeszly skonczyla niezbyt wdobrym stylu od porazek. Wsumie na ostanich 10 spotkan wygrala 4 a 6 odniosla porazek i ciezko powiedziec wjakiej jest obecnie formie.
Zas nasza rodaczka wystapila juz w dwuch turniejach itf wtym roku gdzie odpadla w pierwszej rundzie kwalfikacjii i drugim gdzie przegrala w cwiercfinale.
Polka na 10 spotkan ma bilan 6 wygranych 4 porazki.
Obie panie juz graly zesoba juz dosc dawno bo w 2012 roku gdzie Piter wygrala 2:1 po przegranym pierwszym secie dwa dosc latwo wygrala 5:7 6:1 6:0.
Dlamnie faworytka tego spotkania jest polka ktora rozpoczela juz sezon a nie co jej rywalka.
D?latego stawiam tu na Piter.
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Katarzyna Piter - Cristiana Ferrando 1 @ 1,75 forBet

Na dzis znowu wybieram mecz naszej tenistki Piter z wloszka Ferrando.
Wedlug bukow sznse sa obu pan sa 50 na 50.
A wedlug mnie Kaska powinna sobie spokojnie tak jak wczoraj z niemka tak dzis z wloszka poradzic.
Piter ma poczatek sezonu nawet udany i jest formie co pokazuje w turniejach i co turniej powinna sie piac w rankingu coraz wyzej. Co do jej dzisiejszej rywalki to tez mozna powiedziec ze ten rok zaczela jak na nia to dobrze. Na ta chwile jest wyzej od Kaski w rankingu ale to niepowinno miec znaczenia bo polka jest wedlug mnie bardziej doswiadczona i lepsza co udowodni to dzisiaj. Piter juz w rankingu WTA byla na 95 miejscu i mysle ze gdzies kolo setki to jest jej miejsce.
 
W 80

wojcieszynski77

Użytkownik
Dzisiaj finał Errani vs Bondarenko w Indian Wells. Czy ktoś ma jakiś typ na czyjąś wygraną ? Bondarenko jest wyższą zawodniczką, ale czy to przy takim poziomie ma jakiś związek. Jakie są wasze typy ?
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
ITF 3 Austarlia
Romios Matthew Christopher 1392ATP, 19lat vs Puttergill Calum 1023ATP, 25lat start 1.00
6-4 6-2 ✅✅
1.53 bet365
Lubie takie mecze. Postaw sie w miejscu buka i wystaw tu kurs??? Putergill juz chyba traktuje ten sport jak pasje. 25lat i najwyzej byl 989 w rankingu. Zagral na clayu 4 spotkania od 2016roku, woli raczej hard. Dodatkowo Romios od 2017 przegral tylko raz nie bedac faworyzowanym przez buki, a i wygrywal pare razy przy kursie ponad 2...
Probujemy.... ????
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ITF kobiety: Kofu (Japonia), twarda
Godzina: 03:00
Spotkanie: Luksika Kumkhum - Lin Zhu
Typ: 2
Kurs: 3,40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Próbuję takiej niespodzianki w kobiecym ITF-ie. Spotkanie półfinałowe. Po drodze do tego etapu rozgrywek rozstawiona z nr 1 Tajka Kumkhum wygrała najpierw z Brytyjką Dart 2-0 (6-4 , 6-1), następnie z Japonką Akita 2-0 (6-3 , 6-1) i w ćwierćfinale z Kanadyjką Marino 2-1 (7-5 , 2-6 , 7-5). Rozstawiona z nr 3 Chinka Lin Zhu z kolei ograła w 1 rundzie Japonkę Yoshitomi 2-0 (6-1, 6-3), później Japonkę Okamura 2-1 (3-6 , 6-4 , 6-4) i w ćwierćfinale Chinkę Fangzhou Liu 2-0 (6-4 , 6-3). Faworytką w tym spotkaniu jest Luksika ale dla mnie kursy są przesadzone i wolę tutaj pograć na niespodziankę. Lin Zhu nie jest bez szans ona tutaj lubi grać o czym świadczy fakt, że zwyciężyła cały ten turniej w 2016 roku. Do tego obie się znają doskonale bo grały ze sobą już 6 spotkań i bilans jest remisowy 3 do 3.

Dodatkowo lepiej wypoczęta i zregenerowana na to spotkanie powinna być Chinka, bo ona skupia się tylko na singlu a tymczasem Kumkhum oprócz singla gra tutaj również w deblu w parze z Chinką Xinyu Gao i awansowała z nią do samego finału a więc rozegrała tutaj już o wiele więcej spotkań i o wiele więcej czasu spędziła na korcie. Może mieć to duże znaczenie w tym spotkaniu. Tajce może zabraknąć sił, nie musi ale myślę, że w 100% wypoczęta nie będzie i to jest duża szansa dla Lin Zhu. Próbuję tutaj niespodzianki.
⛔ 2-0 (6-1 , 6-2)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ITF Indian Harbour Beach - Kobiety, ziemna
Godz: 16:00
Spotkanie: Misaki Doi - Francesca Di Lorenzo
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy na turnieju rangi ITF. Faworytką jest tutaj Doi ale ja spóbuję pograć w stronę zawodniczki gospodarzy Di Lorenzo. Amerykanka dobrze czuje się na tych kortach ceglanych we własnej ojczyźnie. Ostatnio na turnieju dużo większej rangi w Charleston przebrnęła przez kwalifikacje wygrywając w nich z Kanadyjką Abandą i Rosjanką Kudryavstevą ale odpadła w 1 rundzie z Węgierką Stollar. W Indian Wells też próbowała dostać się do głównego turnieju ale przegrała w 2 rundzie kwalifikacyjnej z rodaczką Duval. Wcześniej wygrała turniej ITF w Wesley Chapel (USA) też rozgrywany na cegle. Doi z kolei za wiele na cegle nie gra i raczej preferuje korty twarde. W Charleston też przedzierała się do turnieju głównego ale odpadła w 2 rundzie kwalifikacji z Amerykanką Dolehide. Japonka bez rewelacji w tym roku, wprawdzie startuje w turniejach wyższej rangi ale odpada praktycznei zawsze w kwalifikacjach. W turniejach z ITF w tym roku, w których startowała też bez większej rewelacji. Myślę, że jest duża szansa na zwycięstwo Francesci ale uważajcie, bo ten miesiąc idzie mi cieniutko z typowaniem ;) Jednak nie poddaję się i próbuję tutaj na Amerykankę ????
⛔ 2-0 (6-1 , 6-3)
Edit:
Jedno wielkie lanie
 
jozzy22 546,2K

jozzy22

Użytkownik
Duque Marino M. - Świątek I.
Typ: 1 Kurs: 1.81⛔
1xbet
Próbuje poraz kolejny.Ok Iga radzi sobie coraz lepiej te gry w USA jak najbardziej jej pasują ale wydaje mi się,że Kolumbijka to jeszcze nie jest jej poziom.Przed tygodniem poległa jej dosyć łatwo choć w 1 secie starała się walczyć(2 razy odłamała rywalke) ale jeszcze nie teraz.Na minus dla rywalki to napewno ilość spotkań rozegranych w ostatnim czasie.2 tygodnie temu przegrany finał.W zeszłym tygodniu wygrany cały turniej tak więc troche tych gier ma na swoim koncie ale i Iga tez gra sporo w końcu musi przebijać się przez kwale.Na mączce Kolumbijka jak dla mnie zdecydowana faworytka.
Wynik: 0:2
e: ale psikusa zrobila Iga
 
jozzy22 546,2K

jozzy22

Użytkownik
Świątek I. - Falconi I.
Typ: 2 Kurs: 3.40 ⛔
1.22 na Igę?! No czy ja wiem...rozumie,że gra całkiem fajnie osiąga świetne wyniki jak na swój wiek ale chyba to jednak przesada stawiać młodą Polkę aż tak daleko z przodu od rywalki.
Trzeba poprostu pograć to kursiwo.
Wygra Iga będzie ok wygra rywalka będzie świetnie ale bet koniecznie do zagrania.
Jak dla mnie kursy powinny być bardziej wyrównane
Wynik: 2:0
e: szalona Iga
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Itf Trnava
A.k Shmiedlova win @1.38 STS ⛔
J.Larsson win @1.45 STS ✅

Shmiedlova wg mnie pewniak. Dobra na mące, gra u siebie co prawda tez ze Słowaczką, ale Sramkova jest mniej doswiadczona i raczej umrze w 2.
Zdziwiła mnie nieco obecność Larsson, bo jest to mimo wszystko zawodniczka bardziej ograna w cyklu WTA, zwłaszcza na mące ma tam zawsze coś do powiedzenia, ale jak już przyjechała to mam nadzieje, żeby grać a nie handlować. Dostała jakąś niszowa chinke i również powinna ograć ja w 2.
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
ITF Trnava 12:30 :
Abanda vs Blinkowa - 1 @2.4 fortuna
Abanda +1.5 seta @1.6
Krecz.

Kanadyjka w pierwszej rundzie Słowackiego turnieju poradziła sobie bez większych problemów z Yaniną Wickmayer w 2 setach 6-2 6-4 i kurs oscylujący w okolicach 2.5 zachęca do zagrania przeciw Rosjance Blinkowej, która wczoraj w meczu z Potapową urządziła sobie totalna clownfieste. Potapowa prowadziła w pierwszym secie 5-1 (!) i miała serwis, a padła ostatecznie w tie breaku. W drugiej partii mnóstwo wzajemnego lamania się, wiec nie ufam serwisowi Blinkowej.
Dla mniej odważnych set Abandy.
 
J 185

jkj

Użytkownik
Itf Obidos
Kawa@2,1 sts✅
W tym turnieju Kawa idzie jak burza, nie straciła seta w polfinale pokonała Szwajcarkę Albon, ktora wygrała z Ula Radwanska dla mnie dziś to bierze.Wiadomo walczy o jak najwiecej pkt w przypadku wygrania 51 pkt przegrania juz ma 31. Przeciwniczka Serbka Radanovic tez bez straty seta wygrała tutaj turniejowa 4 .Jednak Kawa złapała tkz gaz i dzis finał jest jej.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Korzystając, że w Ilkey nie grają, podaję typ na Aleksandrową @1,57 Fortuna, Rosjanka to wręcz zawodniczka stworzona na szybkie nawierzchnie, swietnie serwuje i gra bardzo ofensywnie, wersja ofensywniejsza od Sharapovej w moim odczuciu, trawa to dla niej handicap. Sanchez w ubieglym tygodniu ograła co prawda Smitkovą, lecz nie miała nic do powiedzenia w meczu z Golubić. Amerykanka to trochę niespełniony talent, Rosjanka na fali wznoszącej
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Chwalińska - Galfi
ITF na kortach ziemnych w Budapeszcie, dzisiaj pierwsza rundę przeszła Iga Świątek a teraz czekamy na występ drugiej polki - Mai Chwalińskiej.
Maja po wakacjach przeszła tutaj kwalifikacje pokonując po drodze trzy rywalki oddając jednego seta, ale nie były to dość wymagające przeciwniczki.
W pierwszej rundzie czeka na nią zawodniczka gospodarzy dwudziestoletnia Dalma Galfi.
Bukmacherzy mocno faworyzują tutaj nasza rodaczkę natomiast ja jestem innego zdania.
Zwyciężczyni juniorskiego US Open z 2015 r na pewno będzie groźna, szczególnie przed własną publicznością gdzie ogrywała już takiego rywalki jak m.in Doque Marino, na pewno węgierka silniejsza jest na twardej nawierzchni gdzie wygrała 7 turniejów rangi ITF oraz wspomniany wyżej wielkoszlemowy US Open.
Maja jeszcze takimi osiągnięciami pochwalić się nie może, aczkolwiek jest wicemistrzynią juniorek, to większe sukcesy do tej pory odnosiła w grze deblowej.
Reasumując uważam, że bukmacherzy troszkę się zapędzili faworyzując Maję, kursy 2,75 w Bet 365 czy 2,52 w fortunie uważam za mocno przesadzone i idę dzisiaj w kierunku gospodyni z większym doświadczeniem i ograniem.
Pozdrawiam.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Galfi 7:5 4:6 2:6 ⛔????
Jestem pod ogromnym wrażeniem czego dokonała gospodyni Galfi, przegrała wygrany mecz mając 7:5 4:1 z podwójnym przełamaniem...
 
tenisowyswir 92

tenisowyswir

Użytkownik
1) Chepelev vs Bondarevskiy 1 @1,28 &lt;6:00&gt; ✅
Turniejowa &quot;3&quot; idzie pewnie po kolejny bardzo dobry wynik w tym miesiącu w Kazachstanie i po swoje 60! zwycięstwo w tym sezonie na mączce. Po pewnym zwycięstwie 6-4, 6-0 z Fominem nie powinien mieć problemów z 18-latkiem, który 9 dni temu z Fominem przegrał 2-6, 1-6!
2) Bolsova Zadoinov vs Guerrero Alvarez 1 @1,4 &lt;11:00&gt; ✅
Dwie zdolne młode Hiszpanki, ale faworytka jest jedna. Bolsova dużo więcej gra z lepszymi zawodniczkami, w lipcu wygrała 2 turnieje (Darmstadt i Getxo) i dotarła do półfinału w Denain. Niecałe 2 tygodnie temu pokonały bardzo solidną Von Deichmann i stoczyła wyrównany bój z kolejną solidną zawodniczką - Kalininą. Guerrero Alvarez także zaliczyła finał w lipcu, ale był on przegrany i był na hardzie.
AKO: 1,79 Bukmacher: TOTALbet ✅✅
--
Edit: U Chepeleva to jakieś cuda się działy i ingerowanie w ten mecz osób trzecich nie byłoby żadnym zaskoczeniem. Bolsova za to bardzo pewnie 6-0, 6-2 zgodnie z planem
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
tenisowyswir 92

tenisowyswir

Użytkownik
1) Zlochova vs Ramialison 1 @2,02 &lt;3:00&gt; ✅
Ćwierćfinał w Darwin. Typ bardzo na poczucie, bo obie w bardzo dobrej formie, ranking podobny, ale to Słowaczka zagrała już w 2 półfinałach ostatnio i jako, że kurs wynosi ponad 2 to można myśle próbować. Przy 1,8 na jedną i na drugą pewnie nie wybrałbym tego spotkania. Od czerwca liczba ćwierćfinałów w których brały udział to 5-1 dla Słowaczki. To i prawie pełne skupienie w ostatnich miesiącach na grze na hardzie myślę zaowocuje dzisiejszej nocy :yes:
2) Cemre Anil vs Selin Ovunc 1 @1,4 &lt;9:00&gt; ⛔ Szkoda, bo Cemre miała w 3 secie 5-4 i swój serwis
Jako, że nie gram tego kuponu za jakąś nie wiadomo jaką stawkę to dodaje do Zlochovej mecz ćwierćfinału z Antalyi. Cemre dużo bardziej doświadczona. W tym sezonie zagrała więcej spotkań niż Selin przez całą &quot;karierę&quot;. Moja faworytka w 2 rundzie niespodziewanie pokonała Melis Sezer, która już miała styczność z &quot;jako takimi&quot; zawodniczkami, także myślę, że da radę i dziś.
AKO: 2,83 Bukmacher: TOTALbet ⛔
----------------------------

1) Detiuc vs Berberović 1 @1,67 &lt;10:00&gt; ⛔ Detiuc dobra agentka. W 1 secie odrobiła z 1-4 na 4-4 żeby przegrać 4-6, a w 2 secie odrobiła z 1-5 na 5-5 żeby przegrać 5-7 :facepalm:
2) Esteve Lobato vs Lopez San Martin 1 @1,47 &lt;12:30&gt; KRECZ

Tutaj bez rozpisywania się, bo niestety już późno, ale upatruję w tym dużej szansy. Ilość przełamań w obydwu meczach będzie pewnie kosmiczna, bo Panowie z Hiszpanii bardzo słabo trzymają serwis dlatego nie ląduje Esteve na głównym kuponie - szkoda nerwów jakby 3 set miał się pojawić ;)
AKO: 2,45 Bukmacher: TOTALbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pogryzionyprzezkomary 16

pogryzionyprzezkomary

Użytkownik
1) Zlochova vs Ramialison 1 @2,02 &lt;3:00&gt; ✅
Ćwierćfinał w Darwin. Typ bardzo na poczucie, bo obie w bardzo dobrej formie, ranking podobny, ale to Słowaczka zagrała już w 2 półfinałach ostatnio i jako, że kurs wynosi ponad 2 to można myśle próbować. Przy 1,8 na jedną i na drugą pewnie nie wybrałbym tego spotkania. Od czerwca liczba ćwierćfinałów w których brały udział to 5-1 dla Słowaczki. To i prawie pełne skupienie w ostatnich miesiącach na grze na hardzie myślę zaowocuje dzisiejszej nocy :yes:
2) Cemre Anil vs Selin Ovunc 1 @1,4 &lt;9:00&gt; ⛔ Szkoda, bo Cemre miała w 3 secie 5-4 i swój serwis
Jako, że nie gram tego kuponu za jakąś nie wiadomo jaką stawkę to dodaje do Zlochovej mecz ćwierćfinału z Antalyi. Cemre dużo bardziej doświadczona. W tym sezonie zagrała więcej spotkań niż Selin przez całą &quot;karierę&quot;. Moja faworytka w 2 rundzie niespodziewanie pokonała Melis Sezer, która już miała styczność z &quot;jako takimi&quot; zawodniczkami, także myślę, że da radę i dziś.
AKO: 2,83 Bukmacher: TOTALbet ⛔
----------------------------

1) Detiuc vs Berberović 1 @1,67 &lt;10:00&gt; ⛔ Detiuc dobra agentka. W 1 secie odrobiła z 1-4 na 4-4 żeby przegrać 4-6, a w 2 secie odrobiła z 1-5 na 5-5 żeby przegrać 5-7 :facepalm:
2) Esteve Lobato vs Lopez San Martin 1 @1,47 &lt;12:30&gt; KRECZ

Tutaj bez rozpisywania się, bo niestety już późno, ale upatruję w tym dużej szansy. Ilość przełamań w obydwu meczach
będzie pewnie kosmiczna, bo Panowie z Hiszpanii bardzo słabo trzymają serwis
dlatego nie ląduje Esteve na głównym kuponie - szkoda nerwów jakby 3 set miał się pojawić ;)
AKO: 2,45 Bukmacher: TOTALbet ⛔
Talaba - Hallbauer 1.7 ✅
Nie widze w tym turnieju innego wyniku jak 2-0 dla Talaby. Ellie sie przeslizguje z meczu na mecz ze slabszymi zawodniczkami. Obydwie obserwuje od jakichs 3 rund. Pierwszy set na Talabe wyglada pieknie ja zagram jednak czysty win \qrczak
Probowalem napisac osobnego posta w temacie itf kobiet ale nie przeszlo mecz za 4 minuty wiecej sie nie rozdrabniam
Nie stockon tylko charleston co nie zmienia fsktu ze Talaba ja dzisiaj ugryzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 1

japierdooo

Użytkownik
o 1 w nocy finał itf w Australii gra O. Rogowska, kurs 1.55 , uważam że doświadczeniem i ograniem pyknie swoją przeciwniczkę, ja osobiście będe obserwować mecz na żywo, podejrzewam że może być jakieś przełamanie i wtedy kurs będzie o wiele ciekawszy. wiadomo mecz kobitek to zawsze popierzony scenariusz może być ale w tym przypadku jestem spokojny o swoje przemyślenia. to żem sie pomylił, rzygać sie chce ⛔
 
Do góry Bottom