>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Stałem dzisiaj w kolejce w sklepie. Wchodzi kilku meneli, zaraz przychodzi kolejny, chyba ich znajomek. Dwie minuty później &quot;ale ich pojechali Ci nasi siatkarze&quot; &quot;widziałeś to romek&quot; &quot;ale oni są silni fizycznie&quot; &quot;jest szansa na medal&quot;. Mam nadzieję, że potem Ci menele pójdą do STSa, jak reszta Januszy i będzie stawiać na Polskę biało czerwonych, przynajmniej kursy będą grywalne na Serbów. Jeśli Serbowie nie zajadą się fizycznie w jakieś 5 setach z Włochami to moim zdaniem wygrają. Nie wiem jakim wynikiem, ale wygrają.
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Poteoretyzujmy przez chwilę ...
Wariant A - reprezentację Serbii prowadzi głupiec .... rzuca się w srodowy wieczór do gardła Italii i umęczywszy się okrutnie wygrywa cale dwa sety. Natępnego dnia ma mecz z wypoczetymi ,myszczamy świata,, ktory będzie juz musial wygrac i to wygrac nie mniej niz 3-1 bo inaczej Wlosi w piątek za pomocą zabiegu ,,made in Serbia,, spuszczą samych Serbów do rowu przegrywając z Polską 0-3 badz 1-3 , w zaleznosc ile trzeba będzie. Wloski trener nie jest cymbałem i dobrze wie że w EWENTUALNYM ;) ;) ;) meczu finałowym imprezy lepiej miec za przeciwnika Polske niz Serbię ... Reasumując, ryzyko jest spore ...
Wariant B - reprezentację Serbii prowadzi człowiek mądry. Stwierdziszy na przyklad po pierwszym secie srodowego meczu z Włochami ze wygrac go bedzie bardzo trudno przegrywa ten mecz grajac go do konca rezerwami i oszczędzając sily najlepszych zawodnikow na czwartek - na mecz z Polską. Swiat trąbi o powaznym kryzysie w druzynie Serbii bo przeciez zostali rozgromieni ;) ;) ;) w ostatnich dwoch meczach, a tymczasem mądry trener uśmiechajac się pod wąsem szykuje na czwartek świniobicie ;) ;) ;)
Do uznania Panów Typerów pozostawiam kto tez prowadzi druzynę Serbów. Gdyby byly klopoty z dedukcją pomogę typem ktory gram ;)
Włochy - Serbia typ 1 kurs 1.45 dla przykladu - STS
Jeszcze ostrzezenie dla Panow - gorąco odradzam granie łakomego na pozor kursu 1.37 w meczu Wlochy - Polska w tymże STS. Może się bowiem okazac ze wskutek wczesniejszych wynikow w grupie Wlochom bedzie się oplacalo ten mecz przegrac. Argumentację podalem powyzej.
Zyczę powodzenia
Dariusz111
Ty tak na poważnie?Grbić nie jest głupi. Serbowie nigdy Ci nie odpuszczą meczu nawet przegrywając 0-2 jeśli grają o coś. Co do Włochów to nie wiem czemu bukmacherzy ich widzą jako faworyta grupy. Włosi nie obrażając nikogo na razie mieli po drodze samych ogórków (nie liczę meczu z Rosją przegranego 2-3 ale chyba już przed meczem mieli zapewniony awans). Cóż zrobić?Szczęście w losowaniu...Wygrali co mieli wygrać ale grą nie zachwycili. Natomiast Serbowie już grali na tym turnieju z fawoytami wygrywając w tiebreku(czy jak to się tam pisze) z Rosjanami i przegrywając również w tiebreku z USA. Wygrali również z Francuzami 3-2 (bez formy) grającymi o życie. Według mnie bukmacherzy trochę zaniżyli kursy na gospodarzy. Ja uważam że to Serbowie są najmocniejsi w naszej grupie. Myślę że My z Włochami zagramy o 2 miejsce w grupie.
 
D 24

daro7781

Użytkownik
Kubanczyk, rusek powinni wystarczyć na Serbów, jeśli to nie pomoże to po ewentualnej porażce gospodarze wylosuja grupy jeszcze raz i tak do skutku aż się znajdą w finale. A możliwości z nazwami grup sporo bo gdzie tam do &quot;Z&quot;
 
D 0

dariusz111

Użytkownik
,,Ty tak na poważnie?Grbić nie jest głupi. Serbowie nigdy Ci nie odpuszczą meczu nawet przegrywając 0-2 jeśli grają o coś. Co do Włochów to nie wiem czemu bukmacherzy ich widzą jako faworyta grupy. Włosi nie obrażając nikogo na razie mieli po drodze samych ogórków (nie liczę meczu z Rosją przegranego 2-3 ale chyba już przed meczem mieli zapewniony awans). Cóż zrobić?Szczęście w losowaniu...Wygrali co mieli wygrać ale grą nie zachwycili. Natomiast Serbowie już grali na tym turnieju z fawoytami wygrywając w tiebreku(czy jak to się tam pisze) z Rosjanami i przegrywając również w tiebreku z USA. Wygrali również z Francuzami 3-2 (bez formy) grającymi o życie. Według mnie bukmacherzy trochę zaniżyli kursy na gospodarzy. Ja uważam że to Serbowie są najmocniejsi w naszej grupie. Myślę że My z Włochami zagramy o 2 miejsce w grupie.,,
;)

Kolego player1st ;) - mecz Wlochy - Serbia juz jutro i wtedy przekonamy się kto mial rację ;)
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Panowie obserwuje całe mistrzostwa i czekam na opinie kogoś na temat grupy Brazylia, USA, Rosja. Widze że bukmacherzy upatrzyli sobie ruskich na zwycięzce grupy jak dla mnie amerykanie z nimi powalczą. Jutro Brazylia-Rosja i jak sądzicie kursik 1,50 na ruskich warty do pogrania bo coś mi bardziej śmierdzi jakiś overek punktowy. Na czwartek USA-Rosja... Na USA 2,30 myśle że ładnie się prezentuje i overek też bardzo możliwy.
 
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Dokładnie. Over punktowy w tym meczu dobrze wygląda.
Fajnie reprezentację USA opisal MKL. Nie trzeba nic dodawać. To jest reprezentacja na mistrza świata. Po ich grze na prawdę na to zasługują...
Osobiście w dwóch najbliższych meczach stawiam na Amerykanów. A poza tym na końcowy triumf.
@5,00 STS
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Serbia raczej na mistrza nie, walka o 3 miejsce to jedyne na co mogą liczyć w mojej opinii. Co do meczów obecnej fazy, moim zdaniem Ruscy po 1.5 z Brazylia świetna opcja, Brazylia nie pokazuje dużej mocy na tym turnieju, miewają przestoje, do dziś pamiętam mecz z Holendrami. Rosja również dała trochę plamę, ale na tle innych przeciwników. Zresztą oni wiedzą , że muszą pokonać Brazylię dla awansu, bo z USA będzie 3x ciężej. W związku z czym polecam Rosja vs Brazylia 1 1.5 efortuna
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
,,Ty tak na poważnie?Grbić nie jest głupi. Serbowie nigdy Ci nie odpuszczą meczu nawet przegrywając 0-2 jeśli grają o coś. Co do Włochów to nie wiem czemu bukmacherzy ich widzą jako faworyta grupy. Włosi nie obrażając nikogo na razie mieli po drodze samych ogórków (nie liczę meczu z Rosją przegranego 2-3 ale chyba już przed meczem mieli zapewniony awans). Cóż zrobić?Szczęście w losowaniu...Wygrali co mieli wygrać ale grą nie zachwycili. Natomiast Serbowie już grali na tym turnieju z fawoytami wygrywając w tiebreku(czy jak to się tam pisze) z Rosjanami i przegrywając również w tiebreku z USA. Wygrali również z Francuzami 3-2 (bez formy) grającymi o życie. Według mnie bukmacherzy trochę zaniżyli kursy na gospodarzy. Ja uważam że to Serbowie są najmocniejsi w naszej grupie. Myślę że My z Włochami zagramy o 2 miejsce w grupie.,,
;)

Kolego player1st ;) - mecz Wlochy - Serbia juz jutro i wtedy przekonamy się kto mial rację ;)
Nie neguje typu na gospodarzy w tym meczu. Twierdze ze kursy są nieproporcjonalne do szans. Jeśli miałbym stawiać to prędzej na Serbów niż Włochów. Dla mnie mecz 60-40 dla Serbii. Śmieszy mnie tylko że ktoś uważa że przy ewentualnej porażce w 1 secie odda mecz Włochom bo z Polską to będzie spacerek...na pewno zagram coś w stronę Serbów w 1 meczu.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Brazylia vs Rosja Set z najmniejsza iloscia punktow powyzej 40,5. 1,82
Chyba nie ma co tu analizowac, kurs jest niesamowity. Jezeli nie bedzie tie breaka to typ raczej wejdzie gdyz nie sądze zeby tu jakikolwiek set mogl pojsc do 15. Kursy na Rosje nie są już warte gry, ten typ jest raczej najlepszy.
Wlochy(-1,5) vs Serbia 1 2,06
Koniec zabawy, wchodzimy w decydujaca faze rozgrywek. Potentat mierzy sie z solidną drużyną Serbii. Gdy analizujemy pierwsza szostke dla mnie Serbowie maja podjazd jedynie na pozycji srodkowych (no i mozna sie klocic o pozycje atakujacego chociaz moim zdaniem Zaytsev jest zawodnikiem lepszym). Personalnie Wlosi sa moim zdaniem duzo lepszym zespolem, na dodatek graja u siebie, dla mnie potentat łatwo bierze to spotkanie.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Większego bagna nie ma w jakimkolwiek innym sporcie na świecie. Ten kto wpadł na pomysł z takim systemem powinien wziąść rozbieg i zatrzymać się na ścianie.
686203277373997057
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Brazylia vs Rosja Set z najmniejsza iloscia punktow powyzej 40,5. 1,82
Chyba nie ma co tu analizowac, kurs jest niesamowity. Jezeli nie bedzie tie breaka to typ raczej wejdzie gdyz nie sądze zeby tu jakikolwiek set mogl pojsc do 15. Kursy na Rosje nie są już warte gry, ten typ jest raczej najlepszy.
Wlochy(-1,5) vs Serbia 1 2,06
Koniec zabawy, wchodzimy w decydujaca faze rozgrywek. Potentat mierzy sie z solidną drużyną Serbii. Gdy analizujemy pierwsza szostke dla mnie Serbowie maja podjazd jedynie na pozycji srodkowych (no i mozna sie klocic o pozycje atakujacego chociaz moim zdaniem Zaytsev jest zawodnikiem lepszym). Personalnie Wlosi sa moim zdaniem duzo lepszym zespolem, na dodatek graja u siebie, dla mnie potentat łatwo bierze to spotkanie.
Kursy na Rosję nie są już warte gry ? To kiedy były bo kurs spadł ledwie o 0.08 jak dla mnie to nadal warte gry bo Brazylia gra bardzo przeciętnie i 1.50 to nadal dobry kurs. Z tymi punktami to rzeczywiście bardzo dobry bet ale w takim meczu tie breaka nie można wykluczyć jednak a wtedy na 99% nie wejdzie.
I Ty tak na poważnie, że Włosi to potentat a Serbowie nie ? Przecież to drużyny o bardzo zbliżonym potencjale a na tych mistrzostwach lepiej prezentują się Serbowie, którzy już byli skazywani na pożarcie czy to z USA czy Rosją i pokazali, że grać potrafią. Włosi póki co nie grali z nikim dobrym a problemy mieli choćby z Argentyną. Tymi PERSONALIAMI już Iran miał pokonać Kanadę czy Finowie powalczyć z Holendrami więc skończ z tym durnym argumentem. Jak dla mnie mecz 50/50 z minimalnym wskazaniem na Serbów i śmiało można próbować po świetnym kursie 2.59 Fortuna
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
I Ty tak na poważnie, że Włosi to potentat a Serbowie nie ? Przecież to drużyny o bardzo zbliżonym potencjale a na tych mistrzostwach lepiej prezentują się Serbowie, którzy już byli skazywani na pożarcie czy to z USA czy Rosją i pokazali, że grać potrafią. Włosi póki co nie grali z nikim dobrym a problemy mieli choćby z Argentyną. Tymi PERSONALIAMI już Iran miał pokonać Kanadę czy Finowie powalczyć z Holendrami więc skończ z tym durnym argumentem. Jak dla mnie mecz 50/50 z minimalnym wskazaniem na Serbów i śmiało można próbować po świetnym kursie 2.59 Fortuna
Rosjan nie zaliczasz do mocnych drużyn? Moim zdaniem Rosjanie jutro ogarną Brazylię bo ta bez dobrego przyjęcia nie ma co szukać z potężnie zagrywającymi Sovietami i dobrym blokiem o ile oczywiście zagrywka będzie im siedzieć na normalnym poziomie a w meczu Serbów z Włochami chyba najlepsza opcja to jakiś niski over bo cztery sety to minimum w tym meczu znając waleczność i zawziętość Serbów oraz to,że Włosi grają u siebie.W trzech setach to się nie może skończyć.Być może nawet tie-break, znają się tam wszyscy jak łyse konie z ligi włoskiej i potraktują to jeszcze bardziej prestiżowo.Serbowie zjechani przez rodzimą prasę po meczu z Polakami tym bardziej będą chcieli coś udowodnić.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Rosjan nie zaliczasz do mocnych drużyn? Moim zdaniem Rosjanie jutro ogarną Brazylię bo ta bez dobrego przyjęcia nie ma co szukać z potężnie zagrywającymi Sovietami i dobrym blokiem o ile oczywiście zagrywka będzie im siedzieć na normalnym poziomie a w meczu Serbów z Włochami chyba najlepsza opcja to jakiś niski over bo cztery sety to minimum w tym meczu znając waleczność i zawziętość Serbów oraz to,że Włosi grają u siebie.W trzech setach to się nie może skończyć.Być może nawet tie-break, znają się tam wszyscy jak łyse konie z ligi włoskiej i potraktują to jeszcze bardziej prestiżowo.Serbowie zjechani przez rodzimą prasę po meczu z Polakami tym bardziej będą chcieli coś udowodnić.
Jasne, że zaliczam tylko, że Włosi mieli wtedy już 100% awans do trzeciej fazy i dużo bardziej na tym meczu zależało Ruskim niż Włochom
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Rosja jak dla mnie obok USA główny faworyt do złota. Jutro grają pierwszy mecz w nowej fazie i pewnie będą chcieli rozpoczać od wygranej zwłaszcza że na drugi dzień czeka ich cięzka batalia z USA. Jak dla mnie Brazylia nie błyszczy na tych mistrzostwach i tyle. Over 3,5 seta to myśle najlepszy typ jaki można było wybrać na ten mecz...może jeszcze handi -1,5 seta na włochów ale sam nie wiem jak serbowie zagrają... Czy będą znowu coś tam kalkulować czy zobaczymy inną reprezentację niż w meczu z naszymi. Na koniec typ bardzo ryzykowny. Tu wynik może pójść w każdą stronę ale po pierwsze Rosja będzie po meczu z Brazylią pewnie troche zmęczona, a po drugie jak dla mnie amerykanie sa po prostu ciut lepsi. Może zadecydowac dyzpozycja dnia.
Rosja-Brazylia : 1 1,50
Włochy-Serbia over 3,5 seta 1,37
Rosja-USA : 1 2,20
 
M 0

mrowczyk17

Użytkownik
Jak dla mnie mocny dubel to propozycja ForBet:
1. Polska - Serbia B.KUREK POWYŻEJ 0.5 PKT Z ZAGRYWKI kurs 1,50
2. Brazylia - Rosja WIĘCEJ BLOKÓW W MECZU? TYP: Rosja kurs 1,50 (6:13 - gładko)
AKO 2,25
Jak dla mnie Rosja przewyższa Brazylię pod względem blokujących, a ciężko będzie złapać Mikhaiłowa czy Muserskiego, a Kurek musi jednego asa zrobić bez dwóch zdań, w ostatnim meczu już pokazał Serbii co potrafi. Enjoy!
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Jak dla mnie over, Rosjanie na prawdę jak na siebie grają słabo na tych mistrzostwach. Zresztą sami w wywiadach ,Butko na przykład mówi że grają póki co jak na wstecznym. Brazylię spokojnie stać na seta, moim zdaniem obejrzymy dziś tie breaka w tym meczu.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dzisiaj chyba wyjdzie słabość siły ognia Brazylii z pozycji przyjmujących. Jednak to już jest walka o medale i chyba pewniej wejść w jakiś over bo jednak cwaniactwo i doświadczenie jest być może wyższe u kanarków.
Over 177,5 @1,5 Fortuna
Dokładny wynik 3-1 Rosja @3,6
Wlochy- Serbia over 176,5 @1,51 Fortuna
Jako gospodarz powinni to wygrać ale różnie może być. Jakby personalnie porównać obie ekipy to przy porównaniu np. 10 zawodników Serbia wygrywa dla mnie gdzieś 6-4 7-3. Do tego przecież Atanasijevic, Podrascanin, Kovacevic to goście co już grają xxz czasu w serie a i czują się we Włoszech jak u siebie rozgrywając juz masę spotkań pod.presja i przeciwko kibicom.w tamtej lidze. Teraz dochodzi kolejny czyli Srecko. Może nie mają aż tak charyzmatycznych graczy jak Zajcew i Osmany ale jednak średnio to.pierwsza szóstka a zwłaszcza rezerwa są mocniejsze u Serbów. Nie wierzę w jakieś 3-0.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Brazylia - Rosja (Handicap -1.5 seta) typ Rosja @1.90 Totolotek
Włochy - Serbia (Handicap +2.5 seta) typ Serbia @1.20 Totolotek

Brazylia to już nie jest ten zespół, gdzie uzyskiwali przed laty znakomite wyniki. Brakuje Lucarelliego oraz Mouricio na przyjęciu nie wygląda dobrze Brazylia. Rosjanie według mnie spokojnie dojdą do półfinału Mistrzostw Świata. Ja dzisiaj liczę na pewne zwycięstwo Rosjan chociaż za tą reprezentacją nie przepadam. Rosjanie z Michałowem, Muserskim i świetnym rozgrywającym Bućko. Rosja z Finlandia pewne zwycięstwo w trzech setach. Wygrana z Włochami i Holandią. Sam Giba komentator Polsatu Sport powiedział ,że chciałby żeby Brazylia wyszła w dalszą fazę ,ale on chodź by bardzo chciał to będzie bardzo ciężko. Na ten moment Rosja jest lepszą reprezentacją od Brazylii i tak jak mówię liczę na pewno zwycięstwo. Włosi grają kapitalną siatkówkę ale także mają sporo błędów. Według mnie Serbowie są wstanie nawet wygrać z Włochami pokazali jak rewelacyjnie rozprawili się z reprezentacją Francji. Mecz z Polakami to był wypadek przy pracy i mecz jak każdy widział mimo bardzo dobrej gry Polaków to Serbowi odpuścili.

@2.28 Totolotek
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom