>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Rzeczywiście, dzięki ;)
Kinguin - Sprout
Ilość rund: +26.5

@1.85 STS
Forma Kinguin jest zadowalająca. Na 5 ostatnich meczy zdołali wygrać wszystkie, tracąc tylko jedną mapę z eUnited. Drużyny miały okazję zmierzyć się ze sobą 3 tygodnie temu w formacie BO3, gdzie niestety nie mogliśmy zobaczyć decydującej mapy jaką była mapa Mirage. Obie drużyny lubią wyrzucić raz na jakiś czas Mirage&#39;a z map poolu, a nieraz Mirage zostaje jako decider, jak było w przypadku Kinguin i Sprout. Analizując sobie to spotkanie postanowiłem zajrzeć jak wygląda to czarno na białym i zobaczyłem jak drużyny radzą sobie na Mirage&#39;u, i Kinguin od sześciu spotkań doprowadzało do +26.5 rund. Sprout lubiło ostatnimi czasy przegrywać spotkania na Mirage&#39;u, natomiast na swoich 7 ostatnich meczy, 5 zakończyło się +26.5 liczbą rund. Aktualnie Kinguin mega mocne i wydaje mi się że czysty bet na Kinguin jest bardzo prawdopodobny, to nie byłbym sobą gdybym nie poszedł za tym, co sobie przeanalizowałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
uzytkownik-24118 2,1K
Jest i Rubinon na serwerze w składzie Optic, tak jak myślałem - był od rana w składzie na ESEI, a pewnie gade zgłoszony w North - chociaż to drugie to jeszcze spekulacje ;)
carradine dobry typ się wydaje z tym Kinguin. Pingwiny miały ostatnio trochę problemów w obronie na tej mapie, zdecydowanie lepiej idzie im atak. Ale zobaczymy - Sprout nie grało dużo oficjalek, właściwie potyczka na Kinguin była jedynym ich meczem w ciągu ostatniego miesiąca, nie przepadam za stawianiem na zespoły po takiej przerwie. Różnie może się ułożyć, zwłaszcza że jeśli dobrze patrzę to po raz pierwszy będą grać w takim zestawieniu - coś tam ćwiczyli na pewno, może nawet grali PCW między sobą, ale jak to wyjdzie w oficjalnym meczu to się okaże. A jednak coś zagrać muszą bo trzeba Kinguin urwać 11 rund. Tu jest największe ryzyko. Tym nie mniej powodzenia. Kinguin po jakieś 1,45 czy ile tam stoją też ryzyko a licząc podatek zysk prawie żaden.
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Dziękuję bardzo mikael_14 husarz22 za reputację. Jest to dla mnie ogromny zastrzyk motywacji do dalszej zajawki na typowanie meczy :wasntme:
3DMAX - Fragsters
Nie chciałbym, żeby było to odebrane jako płacz czy coś, ale wątpię że 3DMAX zagrało na tyle słabo, że z wyniku 10-5 doprowadzili do wyniku 11-15, następnie dogrywka w której w ogóle nie sprawdzali pozycji, nie słyszeli tupnięć, kroków i skoków? Wydaje mi się, że ten mecz śmierdział.

Red Reserve - Sprout
@2.28 STS
Muszę przyznać, że forma 3DMAX mnie zaskoczyła. Mamy podaną mapę jaka będzie dzisiaj grana (Inferno), więc zerknąłem jak wygląda to na mapie. 3DMAX 6 dni temu pokonał na Inferno Virtus.pro wynikiem 16-11, zdołał pokonać EURONICS 16-7. Najbardziej zaskakujące jest to, że w meczu z ENCE (Drużyną, która jest o wiele lepsza niż 3DMAX) sami wybrali sobie inferno i zdołali pokonać ENCE 16-12. Sądzę, że Inferno dla Francuzów i jednego Belgijskiego zawodnika to jedna z ulubionych oraz najsilniejszych map. Dodam jeszcze, że mecze te rozgrywane były w tym miesiącu i 3DMAX z pewnością nie zapomniało &quot;jak się gra w te karabiny&quot;. Fragsters natomiast zagrało Inferno tylko raz w tym miesiącu z x6tence Galaxy, które wygrało 16-6. Patrząc po wynikach Fragsters na Inferno mogę stwierdzić, że również dobrze radzą sobie z grywalnością tej mapy. Uważam, że obecne Fragsters bez formy nie jest w stanie wygrać dzisiejszego spotkania, i mecz zakończy się pewnie wynikiem 16-10. Zagrałbym tutaj ilość rund +26.5, natomiast martwi mnie forma Duńczyków i śmiem wątpić w wygranie jedenastu rund na tak dobrze grający zespół.

Gdyby nie wiedza, że spotkanie odbędzie się na mapie Mirage, z pewnością odpuściłbym ten mecz. Obie drużyny grające w kratkę, niestabilnie i bardzo niepewnie. Na swoich kontach w pięciu ostatnich meczach mają bilans 1/5 i 2/5, więc nie wróży to nic dobrego patrząc po formie. Red Reserve 55% win ratio, Sprout 52%. Bilanse z pewnością nie wyglądają najlepiej dla obu drużyn, lecz więcej rozegranych spotkań posiada Red Reserve na swoim koncie. Obie drużyny zagrały Mirage&#39;a tylko raz w tym miesiącu, więc ciężko cokolwiek powiedzieć o formie. Niezaprzeczalnie jednak mogę powiedzieć, że zespoły niespecjalnie wyrzucają ani wybierają tej mapy w trybach BO3, więc jest im wszystko jedno jeśli chodzi o tą mapę. Posiłkując się jednak formą w pięciu ostatnich meczach na Mirage&#39;u, bo jednak czymś wypada, stwierdzam że Red Reserve wypada na tym o wiele lepiej, ponieważ ich bilans wynosi 4/5, natomiast dla Sprout 1/5. Pokuszę się jednak o AKO na te dwa zespoły, choć ręki za te typy nie dałbym uciąć.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Typów nie neguję, ale jak ktoś chce to grać to w LVBecie ten sam dubel jest zdecydowanie wyżej wyceniony - 2.72. Chyba, że podajesz już kursy po odjęciu podatku.
E. Zdążyło spaść do 2,66 ale i tak to sporo wyżej
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Odpalam hltv w poszukiwaniu jakiegoś meczyku do pogrania na noc, wchodzę w mecz MiBR - AZIO i co widzę? MiBR dogiem @2 i kurs dalej rośnie.
https://www.hltv.org/matches/2326983/mibr-vs-azio-ecs-season-6-north-america-challenger-cup
Zastanawiałem się o co chodzi, skąd takie kursy, przecież normalnie kurs to tutaj nie przekroczyłby 1.40, no i sobie przypomniałem, że całe MiBR jest już w Turcji, gdzie grać będą lana, ale... serio ten internet jest tam aż tak słaby? Ludzie piszą, że ping 120+ to będzie norma :O Do tego dochodzi czas, w Turcji będzie już 4 nad ranem. Przypominam sobie kilka innych przypadków, gdzie inni tak samo grali na takich pingach i aż tak słabo to nie wyglądało, chociażby kiedyś steel grający z Rosji. Skillowo i teamplayowo na pewno ich zjadają. Meczu przełożyć też raczej nie dadzą rady, bo powodować to będzie przełożenie pozostałych meczów i obsuwę całego turnieju, więc muszą grać... i tak się zastanawiam czy zaryzykować i pograć po kuszącym kursie, czy jednak odpuścić.
Co sądzicie, wchodzi ktoś w to?
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Faktycznie kurs jest mega jak na MIBR. Ale z tego co kojarzę, to AGO kiedyś grało na takim pingu i przegrali z jakąś słabszą drużyna. Tylko nie mogę sobie teraz przypomniec z kim
@edit: już sobie przypomniałem. Ago grali kiedyś w Chinach na takim wysokim pingu ze Space Soldiers. Przegrali wowczas bardzo wysoko i mówili, że nie dało się grać na takim pingu.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ping będzie niemal niegrywalny na tym poziomie. Tu nie chodzi tyle o prędkość internetu w Turcji, co odległość do serwera. Elimki NA więc grać będą na amerykańskim serwie
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
W BAH mibr jest po 2.55, w LV bet Azio po 2.35. Można niezłego surbeta trzasnąc.
Chyba sobie nastawię budzik na 2.45 i zobaczę co się dzieję z tym meczem. Można wyłapać konkretne siano. Jak ktoś ma jakieś info to niech piszę na bieżąco
trzeba wiedzieć czy oni dadzą radę grać powiedzmy &quot;w miarę&quot; i ogarną tych leszczy na wyższym pingu czy to kompletnie będzie nie do grania ping i nawet mixy z ppla by ich wyklikały
W Lv bet kurs na Azio rośnie xd Już 2.45 xd dla porównania w sts 1.40 hhaahhaa
Na GG bet jest MIBR po 1.30 do 3.20 - GG bet to taki branżowy bukmacher od e-sportu. Nie wiem co tu się wyprawia.
Ktoś wie jaki jest max grywalny ping? Taki żeby mibr mógł ograć kogoś z 4 pieter niżej?
Do 100 ujdzie?
Last edit. W 1xbet macie 1.42 - 2.72 na korzyśc MIBR , czyli zestawiając to z BAH macie za darmo nawet 500 zł, w zależności od stawek.
 
R 2,8K

rua

Użytkownik
Kiedy AGO grało na SS to mieli ping 250-350ms i to była komedia. Tu raczej będzie też coś koło tego. Myślę, że AZIO wygra bo po pierwsze MIBR nawet nie będzie się spinał na ten mecz, raczej chcą go odbębnić i liczą się z spadkiem do lower bracket i tam raczej powinni sobie poradzić po powrocie z Turcji, a nawet jeśli by się spinali to każda drużyna grająca na jakimś tam już poziomie zawodowym poradzi sobie z kims kto ma tak niegrywalny ping i ciężko to zepsuć. Oddanie walkowera pewnie skutkowałoby zupełnym wykluczeniem z ECSa a tak to chociaż mibr będzie miał drabinkę przegranych.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Kursy na MIBR spadają i to ostro wszędzie jakby co. Tylko na BAH się trzymają, co mnie nie dziwi, chyba buki coś wiedzą czego my nie wiemy
// chyba, że po prostu ludzie nie wiedzą w czym rzecz i stawiają...

NA LV BET MACIE 3.65 na AZIO!!! NA BAH DALEJ 2.55 NA MIBR
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Nawet między stsem a lv można surbeta zrobić aktualnie jest 2.35 na mibr w sts i 2.6 w lv na azo

Teraz 3.65 na LV
Sts 2.3
Surebet 24%
Ale nie chce przyjąć w sts za więcej niż 500

Edit:
Przyjmuje po 100 co jakieś 5 min i blok
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
TYLOO - ViCi ✅✅✅ przegrali 14:16, ale handicap +4.5 robi swoje ????
1 mapa
ViCi +4.5 @1.81 1xbet
Mecz o 12. Co tu duzo gadac, el classico chinskie. Kiedys ViCi nie mialo podjazdu, teraz maja stabilny sklad i graja coraz lepiej. Ostatnio przerwali passe i pokonali TYLOO. Poczytalem na forach i wynika na to, ze ViCi ma super zawodnika w postaci Andrew &#39;kaze&#39; Khong. Potrafi sam wygrac mecz.
Handicap +4.5 daje pewnosc, ze nawet jak dojdzie do dogrywki i TYLOO wygraloby 4 rundy z rzedu to i tak jest win.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Typu nie neguję, chociaż uważam, że TyLoo ogarnie. Natomiast mówienie że ViCi ma stabilny skład, zwłaszcza po tym jak w sierpniu rozleciała im się współpraca z Flash Gaming i skład VG.Flash rozpadł się na ViCi i Flash, to chyba lekkie nadużycie. ViCi ogłosiło tą formację jakoś na początku września, a jedynych gości których kojarzę (ale azjatycka scena CS:GO to nie mój konik) to zhoking i Freeman i to przez pryzmat występów w poprzednim tworze. A to ostatnio to miało miejsce w grudniu 2017 - w CS:GO to naprawdę mnóstwo czasu. To tak jakby w piłce mówić, że ostatnio w 2015 roku.
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Pomylilem sie w typie, ja postawilem na 1 mape +4.5 na ViCi... jako, ze mecz sie nie zaczal jeszcze to pozwolilem sobie edytowac post i dodac, ze na 1 mape typ. Sorry za pomylke.
 
uzytkownik-24118 2,1K
zworek jesteś pewny że tak? Wydaje mi się, że ten mecz pierwotnie widniał (przynajmniej na HLTV) jako Bo1 więc może i bukmacher tak to miał wystawione. Ale pewny nie jestem.
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Ja postawilem w 1xbet na 1 mape +4.5. Tak mam w historii betow napisane wiec typ jest aktualny. Ale rzeczywiscie, tam oryginalnie bylo BO1. No nic, typ aktualny. Tylko na tym skorzystam, bo graja na mapie ViCi - Train.

E-Sport. CS:GO. ESL Pro League Season 8
Tyloo - Vici Gaming (1-a mapa)
Data i czas rozpoczęcia: 26.09.2018 | 12:10
Aktualny status: Mecz w toku.
Wynik
Wydarzenie
Handicap 2 (4.5)
Status wydarzenia
nierozliczone

Tak czy inaczej weszlo ???? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Panowie co sądzicie o meczach Windigo i Tempo Storm? Wczoraj oglądałem Białorusinów w meczu z Movistar Riders i naprawdę to był żenujący występ. Fakt,że doszli do dogrywki w 2 mapie tylko w związku z lepszym skillem pojedyńczych graczy. Taktycznie wyglądali bardzo słabo pod nieobecność ich IGLa. Natomiast Movistar Riders wykorzystało ich nieudolność ale wystawiając 2.80 kurs na Tempo Storm? Czy to nie za dużo?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom