>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO z mikaelem

uzytkownik-24118 2,1K
Poprzedni mecz zakończony poddaniem się PACTu, więc próbujemy dalej na dziś. Trochę szczęśliwie bo typ na wygraną PACT byłby czerwona, a za handi będzie zwrot.
#125
22:00 G2 (-2.5) - Virtus Pro @1.90 Uni 16:13 Ufff z 15:5 gonili i już się pożegnałem z typ plusem
Stawka: 3j
✅2.7 j

#126
22:00 G2 - Virtus Pro @1.62 Uni
Stawka: 5j
✅3.1 j
Było o to pytanie na PW, więc już odpowiem dla jasności. Różni bukmacherzy różnie podchodzą do tematu meczów w tej lidze. Jedni traktują to jako osobne mecze, a niektórzy jako jedno spotkanie Best of 2 (wtedy deadline przyjmowania zakładów jest na 21:00), w ofercie są typy 1x2 (bo może być 1:1), a te typy powyższe dotyczą w takiej sytuacji wygranego na drugiej mapie
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
uzytkownik-24118 2,1K
#127
17:00 Sprout - Virtus Pro @1.87 (1x2) 15-15 A było 14-5 dla VP :/ Dogrywkę oczywiście wygrali 4-0, ale to bez znaczenia dla typu. Co za niefart :/
Stawka: 4 j
⛔4 j
Betowanie Virtusów to zawsze zagadka - zagrają dobrze czy fatalnie? Nigdy do końca nie wiadomo jak zagrają. Ale:
1050736693194706944
1050607242532204546
Poza tym widać jakiś postęp w grze VP (nie dotyczy inferno). Ostatnio jak grali ze sobą w elimkach do Chicago było 16:14 dla VP pomimo dwóch przegranych przez Polaków pistoli. Wczoraj też nie najgorszy mecz na G2, więc mam nadzieję że dziś zmażą plamę za ten fatalny mecz na x6tence Galaxy. Oczywiście to żaden pewniak i każdy gra i stawkuje według swojego rozumu i uznania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
uzytkownik-24118 2,1K
#130
ENCE (-1.5) - Vega Squadron @1.95
Stawka: 4j
⛔4j
#131
ENCE - Vega Squadron DW: 3:0 @3.57
Stawka: 2j
⛔2j
Ryzykowne propozycje na finał turnieju w Kijowie. Gramy Best of 5 więc bany na cache i nuke a cała reszta możliwa do gry. ENCE pick d2, Vega pick inferno ENCE pick mirage/train Vega pick train/mirage Overpass left over. Patrząc na te mapy to wydaje mi się, że jedyne o co mogą powalczyć gracze Vegi to ewentualnie inferno a i to nie musi być jakoś łatwo. Poza tym wydaje mi się, że jednak jeżeli dojdzie do overpassa to może być 50/50. W meczach z Vegą sporo zależy od tego jak przeciwnikom pasuje styl Rosjan w ataku. Może być jak z Optic gdy Vega w T nie ugrała nic a może być jak w przypadku NRG gdy styl Rosjan im nie pasował i Rosjanie w ataku ugrywali sporo rund. Oczywiście cały czas może się skończyć 3:2 dla ENCE albo w ogóle wygraną Rosjan jak się okaże że ich styl jest bardzo niewygodny dla ENCE, stąd też wolę ryzykować po kursach 1,95 czy 3,57 a nie 1,50. Oby tym razem z fartem, bo szczęścia to mi ewidentnie brakuje w ostatnim czasie.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Właściwie już podjąłem decyzję że ten miesiąc tematu będzie jego ostatnim, ale na razie gramy dalej:
#132
flow - aAa
Spirit - Kinguin

Bpro - HAVU +1.5 2:0
AKO: 3,433 netto (3.9 brutto)
Stawka: 5j
⛔5j

Znowu ryzykownie
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
uzytkownik-24118 2,1K
Single na wieczór (po 5j)
#133
Spirit - Kinguin (-2.5) @1.76
⛔5 j

#134
Red Reserve - Heroic Powyżej 2.5 @1.628
✅3.14 j

#135
Valiance - 3DMAX Powyżej 26.5 @1.91
✅4.55 j

Na jutro też coś się pojawi. Skuteczność daleka od zadowalającej, ale strata z tego miesiąca jeszcze jest do spokojnego odrobienia.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Jedziemy dalej. Znowu singiel za 5j:
#136
13:00 G2- LDLC @2.03 BAH 0:2 (7:16 overpass, 13:16 dust 2)
✅5.15 j
Francuskie derby, LDLC lepsze wg mnie. Mają szerszy mappool. wyrzucają inferno i trochę lipa dla G2. Oni po banie traina (przez G2) pewnie pick overpassa. Potem powinni wyrzucić dusta/cache i zostanie deciderem mirage/nuke. Kursy dla mnie powinny być odwrotnie, w Bo3 dla mnie 60-40 faworytem LDLC.
Na wieczór pojawi się coś później (być może)
 
uzytkownik-24118 2,1K
Kolejne propozycje tym razem na wieczór. Jeżeli nie podano inaczej - stawka 5j
#137
18:05 Windigo - G2 @2.37 16:3
✅6.85 j
Overpass i takie kursy? Trzeba próbować. Od razu zaznaczam - u niektórych buków może być oznaczone jako mapa 2 z terninem 17:00
#138
19:15 BiG - AGO +3.5 @1.84
⛔5j
#139
19:15 BiG - AGO @2.61
Stawka:3 j
⛔3j

Windigo fajnie, AGO dużo gorzej. Ale i tak dzień na chyba lekki plus.
Znowu - train, do tego AGO sobie wybierze stronę. Wiadomo - AGO to AGO, nigdy nie wiesz jak zagrają. Pompa sobie losowała co tydzień skład, oni sobie losują IGL. Ale na tej mapie daje im zdecydowanie większe szanse niż na d2. U niektórych buków może być jako mapa 1
Czy to wszystkie? Jeszcze nie wiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
uzytkownik-24118 2,1K
#141
15:00 ENCE (-1.5) - Imperial @2.50 2:1 (19:17 mirage, 14:16 dust 2, 16:10 train)
Stawka: 5j
⛔5 j
#142
18:00 LDLC (-3.5) - 3DMAX @1.88 16:11
Stawka: 5j
✅4.40 j
#143
ENCE - Imperial @1.48 2:1 (19:17 mirage, 14:16 dust 2, 16:10 train)
LDLC - 3DMAX @1.46 16:11
Stawka: 5j
AKO: 2.16
✅5.80 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
uzytkownik-24118 2,1K
#144
0:00 NRG (-3.5) - C9 @1.82 16:12
Stawka: 5j
✅4.1 j
#145
1:00 C9 - NRG @3.05 (1x2) 12:16
Stawka: 3j
⛔3j
Dosłownie kilka zdań - zaczynamy od overpassa. Nie chce mi się wierzyć żeby tam Chmurki powalczyły, grają tam średnio, a to chyba najlepsza mapa NRG. Ale potem inferno - jak wezmą sobie nożówkę i zaczną po swojej stronie to czemu nie? Kurs IMHO trochę za wysoki, dalej NRG faworytem ale nie aż takim. . Zwłaszcza, że natłok spotkań jakie NRG ma do rozegrania jest niesamowity - właściwie codziennie grają przynajmniej 4 (zdarza się więcej) oficjalnych map. Są w rytmie ale i czasu na potrenowanie spokojne jest mniej. Można próbować +3.5 na tej drugiej mapie jak ktoś chce coś pewniejszego - ale też nie dam gwarancji że to siądzie stąd sam gram ryzykownie
 
uzytkownik-24118 2,1K
#146
20:20 North - G2 @1.46 (mapa 2)
17:00 NaVi - fnatic @1.33 (mapa 1) 22:20
22:00 mousesports - NiP @1.54 (mapa 2)
Stawka: 6 j
AKO: 2.99 j
⛔6j
North gra dwumecz z G2 na inferno i nuke. Grali na tych samych mapach w ECS ostatnio i były 2 wysokie wyniki na korzyść graczy z Danii. W sumie myślę, że tu będzie podobnie. Ale mimo wszystko nie zdecydowałem się na grę z handicapem ujemnym (mimo, że jestem zdania że -3.5 spokojnie pokryją) to jednak G2 zaczyna w CT najprawdopodobniej i trochę tych rund mogą ugrać. Zwłaszcza, że ostania potyczka to dwie wygrane pistolki przez G2 i dwie przegrane rundy force.
Do tego dorzucam NaVi z fnatic. NaVi umiejące grać overpassa przeciwko fnatic, świeżo po zmianach i grające tego overpassa tak sobie. Może nie to, że go kompletnie nie umieją ale jednak NaVi jednak lepsze. Brollan na pewno spory talent, ale myślę, że chwilę zajmie jak się zgrają na większej liczbie map.
Ostatnie spotkanie to mecz mousesports z NiP na duście. NiP które tego dusta dotąd unikało kontra mouz po (w trakcie?) zmian, które na tej mapie nie jest najgorsze ;) . Do tego mecz w ECS więc akurat tutaj wcale nie jest powiedziane że to Szwedzi wybiorą sobie stronę. Mam nadzieję, że duet chrisJ + oskar zrobią swoje i pokonają Szwedów. Pozytywnie zapatruje się także na powrót STYKO - powinni odzyskać równowagę, może akurat na duście który jest mapą generalnie mało (najmniej?) taktyczną nie będzie to mieć aż takiego wpływu, ale i na komunikację w składzie ze Snaxem gracze nieco narzekali.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#148
VP (+1.5) - HR @1.72 0:2 (14:16 inferno 14:16 mirage) 11:4 na inferno, 8:0 na mirage a i tak nie wygrali choćby mapy. Okropny miesiąc w moim wykonaniu
Stawka: 5j
⛔5j
HR banuje nuke, więc VP ma wybór - traina lub mirage. HR picknie inferno i deciderem cache/dust. Wydaje mi się, że mapę przynajmniej powinni zgarnąć a może i wygraną. Oczywiście dyspozycji 5Power i HellRaisers nie ma co porównywać, ale wydaje mi się że Virtusi zrobili postęp i mogą się postawić. Co prawda gdzieś z tyłu głowy mam myśl, że awans z drugiego miejsca opłaca się bardziej niż z pierwszego, ale Polakom potrzeba pewności siebie, a wbrew pozorom dziś całkiem dobra okazja żeby sobie ją podbić.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Podsumowanie października:
Kupony: 52
Wygrane: 21
Zwroty: 1
Przegrane: 30
Stawki: 214 j
Zysk: -13.95 j
Yield: -6.52 %

Strasznie pechowy ten miesiąc. Nie udało się zrobić plusa, mimo, że generalnie w paru przypadkach brakowało niewiele żeby te kupony były w dobrą stronę. No trudno. Zobaczymy jak będzie z listopadem - zanosi się na to, że typów będzie znacznie mniej, ale jak będzie - życie pokaże. Ten pierwszy weekend listopada jeszcze normalnie, a potem - mogą być typy niezbyt regularnie. Analiz długich może nie być, natomiast postaram się do każdego meczu, który będę proponował, w miarę możliwości czasowych napisać chociaż 2 czy 3 zdania. Ostatnio z tym bywało różnie, nad czym ubolewam nieco, ale nie samym forum człowiek żyje. Generalnie jest mnie mniej na forum, ale nie zapomniałem o Was, mam nadzieję że i forma typerska będzie wyższa niż w minionym miesiącu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
uzytkownik-24118 2,1K
Obiecałem sumadzie że jak będzie czas to będą typy. A akurat chwila czasu jest:
#154 (1)
LOOT.BET Cup
13:00 AGO - Epsilon @1.54 BAH
Stawka: 4 j
✅2.16 j
Wynik: 16:13(10-5,6-8)
Mecz w ramach LOOT.BET Cup #3. Początek fazy grupowej. Dziś AGO dwa mecze Best of 1 - najpierw z Epsilon, potem z Red Reserve. Obie formacje nie grają nuke. Zakładam, że AGO wyrzuci nuke, raczej nie powinni też chcieć grać mirage. Rywale raczej bez dusta i bez traina. Zostają 3 mapy - overpass, inferno i cache . Na każdej z nich AGO powinno sobie spokojnie poradzić, chociaż zakładam że może to się skończyć inferno. Ostatnio AGO wygląda tam całkiem nieźle, przy swojej (jeszcze mimo wszystko) niestabilności potrafili tam ograć sporo lepsze od Epsilon - mousesports oraz Red Reserve .Oczywiście rywala lekceważyć nie wolno - pokonywali na tej mapie choćby Space Soldiers. W sumie największe obawy mam o to czy Epsilon będzie pasować AGO, chociaż może to także być pytanie w drugą stronę. Tak czy inaczej - AGO zaliczało ostatnio wpadki na słabsze formacje - Syman czy Fierce ale też urywali mapy NaVi czy mouz właśnie.
Stawka taka a nie inna bo po pierwsze Bo1, po drugie AGO zdarzają się mecze fatalne a po trzecie - nie mam pojęcia jak w takim natłoku terminarza podejdą do tego turnieju, zakładam oczywiście że skoro przyjęli zaproszenie to będą chcieli się zaprezentować z dobrej strony.
Jeszcze taka jedna uwaga - od teraz (właściwie to od jakiegoś czasu) - wyjściową (podstawową) stawką będzie 5 j. Delikatnie grane typy to będzie 2 - 3 j (1 j zostawiam sobie na kompletne wariaty, grane &quot;na nos&quot;). Te mocniej to będzie jakoś 7-8 j. Oczywiście skala 1-10 cały czas zostaje, więc mogą się zdarzyć i kupony grane za 9-10 j (chociaż bym się tego nie spodziewał, musiałbym być naprawdę przekonany do jakiegoś typu)
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Do góry Bottom