>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Moskwa, Luksemburg - 15.10-20.10.2018

Status
Zamknięty.
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Jeśli Halep nie pojedzie, to Bertens może tankować, a po co się ma przemęczać i doznać niepotrzebnie jakiegoś urazu? o Mladenovic już myślałem od wczoraj, ale nie wiem... gdyby była w formie, to może by odpuściła, ale nie wygląda najlepiej, ale za deblem przemawia Potapova która wygląda ostatnio bardzo fajnie. Ja tam swoje dziś ugrałem już na odpuszczaniu zawodów, a teraz będę się przyglądał korci parę groszy na rywalkę Kiki włożyć, ale chyba odpuszczę.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Ktos mi wytłumaczy dlaczego Svitolina nie gra w tym Tygodniu skoro moze zostac zepchnieta na 9miejsce i zagra tylko jako rezerwowa w singaporze?
Poniewaz startem w turnieju w Hongkongu wykorzystała juz limit startów dla zawodniczek Top 10 w turniejach WTA 250 w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
domek33 333

domek33

Użytkownik
Kyrgios vs Rublov co myślicie? Chce pograć trochęna Kyrgios
Jestem jego wielkim fanem ostatnie 2 mecze trochę mnie zawiódł ale według mnie to nadal kocur z Gasquetem trochę lipe odwalił w dwóch tajach go poskładał. Z Klahnem to nie wiem co tam się działo ale sporo podwójnych błędów. Kurs całkiem korzystny

Dodatkowo Petkovic dla mnie forma na prawdę świetna oglądałem jej kilka ostatnich meczy i muszę przyznać że mi imponuję. Nie wiem jak Van Uytvanc bo się nią nie interesowałem ale Petkovic wygląda na prawdę obiecująco. Co prawda ostatnio przejechałem się na niej bo wygrywając 6:0 w pierwszym secie udało jej się przegrać cały mecz mimo wszystko ja nadal w nią wierzę.
Siadło ja debil zaspałem i nie postawiłem tego za to przegrałem na innych pod wpływem emocji. Bukmacherka to nie tylko stawianie ale siła spokoju której mi od dłuższego czasu brakuje. &#39;

Dzisiaj Petkovic A. vs
Siniakova K.

Petkovic
tak jak pisalem dla mnie na razie jedna z lepszych tenisistek super forma i życze jej wygranej w tym turnieju. Nie wiem jak Siniakova ale dla mnie Petkovic faworyt ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Belinda Bencic wygra z Vera Lapko 1.79 unibet ✅
Obie kobiety spotkały się 8 dni temu na korcie. W pierwszym secie Belinda zmiażdżyła na korcie Vere i nic nie zapowiadało klęski która potem nastąpiła. W pewnym momencie na korcie pojawiły się nawet łzy u zawodniczki z Szwajcarii, bo widoczny był jakiś problem w głowie. Po tej porażce Belinda ruszyła jak szalona i w Luksemburgu odprawiła już 5 rywalek i straciła tylko jednego seta. To jest czas na rewanż
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Pavlyuchenkova-Kasatkina 2 ✅
Pavlyuchenkova z dobrymi wynikami tutaj w stolicy Rosji, gdzie byla juz m.in. triumfatorka i finalistka, ale Kasatkina to z Cornet graly dzis mecz turnieju. Znakomity mecz i nie spodziewalem sie az tak dobrej gry Cornet. Dlugo Francuzka byla lepsza i w 2-im secie przy 5-4 serwowala by wygrac mecz, ale pewne to nie bylo, bo przeman bylo sporo. Kasatkina gdy utrzymala podanie na 6-5 to pozniej juz zaatakowala i w 3 secie momentami grala juz genialny tenis, chociaz Cornet nie pozostawala dluzna. Naprawde klasa wymian ze strony obydwu tenisistek mozna by obdzielic kilka meczow.
Kasatkina miala dwie bardzo wymagajace rywalki w tym turnieju i to powinno juz tylko procentowac. Pavlyuchenkova na pewno takich meczow grac nie musiala, wiec w mojej opinii to Kasatkina jest faworytka.
Obydwie zawodniczki spotkaly sie dwukrotnie i obydwa pojedynki mialy miejsce wlasnie w Moskwie. Pierwszy wygrala Pavlyuchenkova bodajze 3 sezony temu, rok temu lepsza byla Kasatkina, ktora pozniej dotarla do finalu.
U Kasatkiny widac ogromna determinacje i sadze, ze to wlasnie ona jest glowna kandydatka do koncowego zwyciestwa, wiec typuje tutaj wygrana mlodszej Rosjanki z Togliatti.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Yastremska - Gasparyan 1 @ 1.84 Fortuna ✅ 6/1 6/4 Dayana potrzebowała godziny!
Dayana wygrywa choć niektórzy nie wróżyli jej kontynuacji wspaniałej passy. Mało tego ograła dziś dwukrotną triumfatorkę turniejów wielkoszlemowych i to bardzo gładko 6/2 6/3. Czy Rosjanka, która ma też przyzwoite wyniki ostatnio zatrzyma młodą Ukrainkę? Wschodząca gwiazda w Hong Kongu nie straciła seta. W Luxembourgu straciła seta i broniła piłek meczowych co może ją tylko wzmocnić. Jeszcze nie grały oficjalnego meczu.
Goerges - Vekic 1 @ 1,50 Fortuna ✅ 6/3 3/6 6/3 Julia trochę się męczyła. Nie narzekam bo wszystko do przodu ????
H2H 2/0 , w tym roku i w poprzednim gładkie 2/0 w setach. Julia zagrała tutaj dwa szybkie mecze. Vekic dziś męczyła się z mało znaną Francuzką. W Linzu Niemka przegrała zacięty mecz z Petkovic natomiast Chorwatka przegrała z Babos 1/6 1/6. Dla mnie zdecydowaną faworytką jest Goerges i myślę, że nie powinna mieć dużych problemów z rywalką.
AKO 2,76
 
adik1992 402,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Gasparyan @2,14 1xbet ⛔
Ja idę konsekwentnie w kierunku Rosjanki. Ukrainka rozegrała sporo spotkań w krótkim czasie. Do tego zmiana strefy czasowej i młody wiek. Pierwsze mecze zagrała na tzw. Powerze Ale w końcu musi przyjść kryzys. Dla mnie Margarita jest lepsza zawodniczka. Lubi grac na hali i ma do tego predyspozycje. Forma obecna zbliżona.
Dokładam Petkovic @1,83 ⛔
 
domek33 333

domek33

Użytkownik
Bouchard E. vs Petkovic A. kurs 1.77 efortuna ZWROT
Co tu dużo mówić ostatnie ich spotkanie wygrała petkovic co prawda było to dawno temu i według mnie Petkovic teraz w lepszej formie i mimo że Bouchard ma już kilka zwycięstw pod rząd to zawodniczki były dużo słabsze niż te które musiała pokonać Petkovic. Co tu dużo pisać to już mój 3 typ na tą zawodniczkę także liczę że zwycięży po raz kolejny i dojdzie do półfinału.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Kasatkina-J.Konta 1 ✅

O Kasatkinie juz tyle bylo w tym tygodniu, ze nie ma sensu tego powtarzac. Co prawda mecze Kasatkiny obfituja w spora ilosc przelaman (Tsurenko przelamywala serwis Rosjanki w sumie 6 razy, Cornet 8 razy) i jej procent wygranych pilek po 2-im podaniu wyglada slabo, ale po pierwsze rywalki byly w swientej dyspozycji, a po drugie to Kasatkina, gdy juz wprowadzi pileczke do gry to na returnie wyglada znakomicie.
Konta ten sezon miala duzo slabszy, wydaje sie ze jej forma zwyzkuje, ale duzo bardziej prawdodpodobna wydaje mi sie idea 3 finalu w tym roku dla Kasatkiny, gdzie dalaby sobie szanse na swoj pierwszy tytul w tym roku, a drugi tytul w karierze. Konta wydaje mi sie, ze to wciaz nie to co grala w ubieglym roku.
Niby cierpi strasznie ten serwis 2-gi serwis Kasatkiny o ktorym wspominalem, ale jakosc zagran Kasatkiny w wymiananach jest czasem wrecz niesamowita. Biorac pod uwage, ze Konta dala w ostatnich swoich meczach rywalkom bodajze 22 szanse na przelamanie i ze Kasatkina gra w porownaniu do tych rywalek obecnie najlepiej to utwierdza mnie niejako w przekonaniu, ze tutaj bedzie dobrze.
W mojej opinii Rosjanka powinna z taka determinacja zagrac ponownie w tym roku zagrac w moskiewskim finale i licze, ze tym razem z lepszym efektem koncowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Kasatkina-Jabeur 1 ✅

Powiem szczerze, ze nie widzialem tutaj zadnego meczu Ons Jabeur, podejrzewam ze Tunezyjka gra bardzo dobrze i znalazla dobra chemie z moskiewskim kortem. Szukam wiec u niej pozytywow... Jabeur zaczynala od kwalifikacji, w turnieju glownym pokonala bodajze 3 zawodniczki z Top 30, wiec na pewno forma jest wysoka i nie mam zamiaru tego negowac.
Kogos jednak dziwi, ze typuje wygrana Kastakiny? Chyba nie. Osobiscie uwazam, ze Kasatkina wygrala tak naprawde ten turniej meczem z Cornetem i tym co obydwie tam pokazaly. Kasatakina wraca do moskiewskiego finalu i tym razem licze ze tym razem uda jej sie wygrac. Dla Kasatkiny to szansa na tytul od turnieju w Charlston w 2017 roku. Rosjanka zagrala pozniej jeszcze w 3 finalach, ktore przegrala, ale byly to wtedy bardziej prestizowe turnieje i tamtejsze finaly przegrywala wtedy z Naomi Osaka w Indian Wells i Elina Svitolina w Dubaju (plus oczywiscie wspomniany ubiegloroczny final w Moskwie przegrany wowczas wyraznie z Goerges).
Kasatkina niejako powtarza wiec moskiewski i final i w takich przypadkach zazwyczaj w drugim podejsciu jest lepiej. Mimo, ze Kasatkina jest czesto przelamywana i to jej drugie podanie wciaz cierpi to jednak moim zdaniem zadna zawodniczka tutaj nie jest w stanie wytrzymac tylu jakosciowych wymian z Kasatkina na przestrzeni calego meczu, a poza tym mimo wszystko Kasatkina tez poprawia sie ze skutecznoscia wygrywanych punktow przy swoim serwisie z meczu na mecz.
Nie ma co ukrywac, ze strona ktora bedzie atakowac i probowac skracac wymiany bedzie Jabeur, bo te dlusze wymiany bede padac po prostu lupem Kasatkiny. W zwiazku z powyzszym uwazam, ze jutro pogon za moskiewskim tytulem Kasatkiny zakonczy sie sukcesem i Rosjanka w pelni na to swoja postawa w tym turnieju zasluguje.
P.S. Tarki ... Chcialbym wyslac Ci wiadomosc, ale wydaje mi sie, ze masz nalozona jakos blokade z gory, poniewaz po wejsciu w Twoj nick opcja &quot;Wyslij wiadomosc&quot; nie jest w ogole dostepna jak u innych uzytkownikow. Zreszta podejrzewam, ze mozesz miec tego swiadomosc, bo pewnie sam bys taka wiadomosc podeslal. Pzdr.
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Kasatkina-Jabeur 1 @1.47

Powiem szczerze, ze nie widzialem tutaj zadnego meczu Ons Jabeur, podejrzewam ze Tunezyjka gra bardzo dobrze i znalazla dobra chemie z moskiewskim kortem. Szukam wiec u niej pozytywow... Jabeur zaczynala od kwalifikacji, w turnieju glownym pokonala bodajze 3 zawodniczki z Top 30, wiec na pewno forma jest wysoka i nie mam zamiaru tego negowac.
Kogos jednak dziwi, ze typuje wygrana Kastakiny? Chyba nie. Osobiscie uwazam, ze Kasatkina wygrala tak naprawde ten turniej meczem z Cornetem i tym co obydwie tam pokazaly. Kasatakina wraca do moskiewskiego finalu i tym razem licze ze tym razem uda jej sie wygrac. Dla Kasatkiny to szansa na tytul od turnieju w Charlston w 2017 roku. Rosjanka zagrala pozniej jeszcze w 3 finalach, ktore przegrala, ale byly to wtedy bardziej prestizowe turnieje i tamtejsze finaly przegrywala wtedy z Naomi Osaka w Indian Wells i Elina Svitolina w Dubaju (plus oczywiscie wspomniany ubiegloroczny final w Moskwie przegrany wowczas wyraznie z Goerges).
Kasatkina niejako powtarza wiec moskiewski i final i w takich przypadkach zazwyczaj w drugim podejsciu jest lepiej. Mimo, ze Kasatkina jest czesto przelamywana i to jej drugie podanie wciaz cierpi to jednak moim zdaniem zadna zawodniczka tutaj nie jest w stanie wytrzymac tylu jakosciowych wymian z Kasatkina na przestrzeni calego meczu, a poza tym mimo wszystko Kasatkina tez poprawia sie ze skutecznoscia wygrywanych punktow przy swoim serwisie z meczu na mecz.
Nie ma co ukrywac, ze strona ktora bedzie atakowac i probowac skracac wymiany bedzie Jabeur, bo te dlusze wymiany bede padac po prostu lupem Kasatkiny. W zwiazku z powyzszym uwazam, ze jutro pogon za moskiewskim tytulem Kasatkiny zakonczy sie sukcesem i Rosjanka w pelni na to swoja postawa w tym turnieju zasluguje.
P.S. Tarki ... Chcialbym wyslac Ci wiadomosc, ale wydaje mi sie, ze masz nalozona jakos blokade z gory, poniewaz po wejsciu w Twoj nick opcja &quot;Wyslij wiadomosc&quot; nie jest w ogole dostepna jak u innych uzytkownikow. Zreszta podejrzewam, ze mozesz miec tego swiadomosc, bo pewnie sam bys taka wiadomosc podeslal.
Ja akurat miałem przyjemność oglądać Tunezyjke i jestem zachwycony jej grą. Fakt że pogubiła się w drugim secie bo masowo nadużywała skrótów, ale w 3 secie wróciła do swojej gry i jest w finale. Tunezyjka jest bezstresowa, a Kasatkina miała dzisiaj załamkę po niewykorzystanych 4 set pointach w 1 secie. Trener Kasatkiny dzisiaj wyraźnie dawał jej wskazówki że nie chodzi do siatki po dobrym ataku, Tunezyjka jest fenomenalna w małe gierki- liczę że trochę pobawi się z Rosjanką, a to wyprowadzi ją z równowagi. +3,5 gema w kierunku Jabeur wygląda dobrze i biorę pod lupę
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ja ogladalem obie panie po 2 razy i jak tylko pojawily sie kursy na kasatkine 1.51 to pobralem bez zastanowienia. Zgadza sie Jabeur gra rewelacyjny turniej ale Kasatkina bije ja na głowę. Praktycznie bezbledna.
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Ja ogladalem obie panie po 2 razy i jak tylko pojawily sie kursy na kasatkine 1.51 to pobralem bez zastanowienia. Zgadza sie Jabeur gra rewelacyjny turniej ale Kasatkina bije ja na głowę. Praktycznie bezbledna.
Zgadzam się z Tobą, technika Kasatkiny robi wielką robotę, świetnie operuje rakietą. Również jutro pobieram Kasatkine tyle, że już po 1.45.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom