>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

A 861

amigo007

Użytkownik
Ja tam korzystam zawsze z całkowicie darmowego trustly. Co do kart to na pewno mBank blokuje wpłaty standardowe kartą do bukmacherów (sprawdzałem), odrzuca płatność. Teraz buki jak widać posiłkują się pośrednikami, dzięki czemu płatności kartami nie są odrzucane. I tak więc unibet na pewno nic nie pobiera prowizji za taką płatność. Natomiast prowizję jak widać pobiera pośrednik. Nic się na to nie poradzi. Można korzystać z darmowego trustly, albo płacić prowizję.
 
G 0

gracz8585

Użytkownik
Co jest z tym unibetem. Probowalem dwa razy wplacac karta(wymyslili jakichs posrednikow hipay) pieniadze z karty poznikaly, a na unibet nie dochodzi nic. Wczesniej wplacalem ta metoda i wszystko bylo ok. Ten caly hipay nie odpowiada na maile,a unibet nie kiwnie palcem dopoki nie dostanie potwierdzenia wplaty, na ktore musze czekac tydzien ....Wam tez nie dochodza wplaty karta przez posrednika hipay?
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Ja tam korzystam zawsze z całkowicie darmowego trustly.
Musieli to ogarnąć na tyle dobrze, że wpłacając idzie to błyskawicznie i nie ma się nawet wrażenia, że jest w to zaangażowany jakiś pośrednik. Jedynie ta różnica w kwocie pobranej.
A tak z ciekawości, nie skusiła Cię ta portmonetka Ecopayz do unibetu? Trustly to wciąż konto bankowe, a tam można zamówić sobie kartę bankomatową... Zastanawiam się.
 
K 0

kyrymyntysz

Użytkownik
Hej podepnę się pod temat
czy wpłaty/wypłaty na Unibet przez Trustly niskich kwot załóżmy do 1000 PLN są bezpieczne? Też taką kwotę chcę przeznaczyć. Bezpieczeństwo mam na myśli &#39;nadzór bankowy&#39;, US i inne. Chodzi mi o to czy warto zawracać sobie głowę innymi metodami w moim przypadku? Z tego co się orientuję nie ma żadnych prowizji od wpłat/wypłat tą metodą?
Dzięki za odpowiedzi, owocnej gry życzę
 
M 0

mich_tas

Użytkownik
Co jest z tym unibetem. Probowalem dwa razy wplacac karta(wymyslili jakichs posrednikow hipay) pieniadze z karty poznikaly, a na unibet nie dochodzi nic. Wczesniej wplacalem ta metoda i wszystko bylo ok. Ten caly hipay nie odpowiada na maile,a unibet nie kiwnie palcem dopoki nie dostanie potwierdzenia wplaty, na ktore musze czekac tydzien ....Wam tez nie dochodza wplaty karta przez posrednika hipay?
Mam to sama kasa zablokowana od czwartku :-/
 
G 0

gracz8585

Użytkownik
Mam to sama kasa zablokowana od czwartku :-/
Kilka razy pisalem do nich na czacie i dopiero za piatym razem przyznali,ze problem lezy po stronie posrednika i ze wplaty do nich nie dochodza . Pieniadze maja wrocic na karte w ciagu 2-3 dni roboczych. Poki co mi nic nie wrocilo, ale czekam,
 
M 0

mich_tas

Użytkownik
Kilka razy pisalem do nich na czacie i dopiero za piatym razem przyznali,ze problem lezy po stronie posrednika i ze wplaty do nich nie dochodza . Pieniadze maja wrocic na karte w ciagu 2-3 dni roboczych. Poki co mi nic nie wrocilo, ale czekam,
No to lipa muszę do nich pisać bo raczej samo nie wróci :-/
Ok pisałem do nich na live czat gość mówił że w ciągu 1/2 dni ma być zwrot jak nie to mam wysłać maila wysyłałem dla pewności maila że screenem przelewu tylko getin bank ma beznadziejne szczegóły bo nie ma godziny a zrobiłem dwa przelewy jeden po drugim i w Getin banku wyglądają jednakowo w szczegółach bo jest tylko data bez godziny
 
G 0

gracz8585

Użytkownik
No to lipa muszę do nich pisać bo raczej samo nie wróci :-/
Ok pisałem do nich na live czat gość mówił że w ciągu 1/2 dni ma być zwrot jak nie to mam wysłać maila wysyłałem dla pewności maila że screenem przelewu tylko getin bank ma beznadziejne szczegóły bo nie ma godziny a zrobiłem dwa przelewy jeden po drugim i w Getin banku wyglądają jednakowo w szczegółach bo jest tylko data bez godziny
A ja dalej czekam na ta kase juz chyba tydzien. Potwierdzenia przelewu nie moge im wyslac bo transakcja dalej widnieje jako nieprzetworzona. Czekam do piatku. Napisz czy dostales juz ten zwrot czy tez nie.
 
M 0

mich_tas

Użytkownik
A ja dalej czekam na ta kase juz chyba tydzien. Potwierdzenia przelewu nie moge im wyslac bo transakcja dalej widnieje jako nieprzetworzona. Czekam do piatku. Napisz czy dostales juz ten zwrot czy tez nie.
Mam to samo byłem nawet w banku ale kazała mi czekać bo mają 7 dni na zaksięgowanie dziś właśnie mija termin idę jutro znów do banku.
Unibet odpisał tylko że kieruje sprawę do działu finansu i tyle
Ok minęło 7 dni wchodzę na konto i automatycznie oddało mi kasę
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Sluchajcie wchodzę na unibeta i dodali nową metodę płatność: Karta Revolut.
O co chodzi? Ktoś jest w stanie wyjaśnić? Ktoś już próbował wplacsc/wypłacać tym sposobem?
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Co tu wyjaśniać? konto musisz tam mieć, strona w języku polskim, można się wszystkiego be problemu dowiedzieć.
https://www.revolut.com/pl/
Jasne. Już wiem. Bardziej chodziło mi o czas ile idzie kasa do buka z tego i ile z buka oraz ile trwa wypłata z revolut na konto bankowe polskie. No i w sumie najważniejsze: czy wystarczy mi do wplat/wypłat do buka karta wirtualna czy muszę wyrobić plastikową?
 
mikkizz 0

mikkizz

Użytkownik
Jasne. Już wiem. Bardziej chodziło mi o czas ile idzie kasa do buka z tego i ile z buka oraz ile trwa wypłata z revolut na konto bankowe polskie. No i w sumie najważniejsze: czy wystarczy mi do wplat/wypłat do buka karta wirtualna czy muszę wyrobić plastikową?
Kasa do buka dochodzi natychmiast. Ja zlecilem dopiero swoja pierwsza wyplate z unibetu i po 3 dniach jeszcze nie doszla na revoulta. Kasa na konto doszla po 3 dniach. Wszystko robie na wirtualnej karcie, ale zamowilem sobie jeszcze plastik. Moze ktos sie wypowiedziec czy pozniej juz te przelewy szybciej dochodza?
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Kasa do buka dochodzi natychmiast. Ja zlecilem dopiero swoja pierwsza wyplate z unibetu i po 3 dniach jeszcze nie doszla na revoulta. Kasa na konto doszla po 3 dniach. Wszystko robie na wirtualnej karcie, ale zamowilem sobie jeszcze plastik. Moze ktos sie wypowiedziec czy pozniej juz te przelewy szybciej dochodza?
A to prawda, że można wypłacić potem z revoluta na polskie konto tym szybkim przelewem?
 
G 0

gracz8585

Użytkownik
Jasne. Już wiem. Bardziej chodziło mi o czas ile idzie kasa do buka z tego i ile z buka oraz ile trwa wypłata z revolut na konto bankowe polskie. No i w sumie najważniejsze: czy wystarczy mi do wplat/wypłat do buka karta wirtualna czy muszę wyrobić plastikową?
Wplaty karta revoluta natychmiastowe.Wyplaty zazwyczaj 3 dnia w godzinach 12-14 pojawiaja sie na koncie revoluit .Mam karte plastikowa wiec przelewy do polskiego banku mnie nie interesuja.
 
Do góry Bottom