>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Październik 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ja wybrałem dwa ryzykowne kursy. Również polecam linijki na Antka, gość jest jeszcze większy i jeszcze silniejszy ????
Toronto vs Clevland
Typ: over 220,5 pkt ⛔ (116:104 braklo 1 pkt)
Kurs: 2,55 (Unibet)

Nie no tutaj wydaje mi się, że będzie mocny początek ekipy z Toronto. Wiadomo, że Lebron już odszedł, ale te mecze dalej z podtekstami. Pierwszy mecz sezonu, więc Toronto będzie napierać od początku, w dodatku grają u siebie. Masa trójek, szeroka ławka, no jest komu grać. Clevland to też nie takie leszcze i coś tam powinni dorzucić. Dalej jest kilku wartościowych zawodników. Wypada JR i Larry, ale to raczej nie są jakieś osłabienia...Typ na większym ryzyku, także bez szaleństw. Pamiętajcie, że to pierwsze mecze!
Houston vs Pelicans
Typ: Houston -8,5 i over 232,5 pkt ⛔ (spodziewalem sie wyniku w sruga strone 112:131)
Kurs: 3,85 (Unibet)

Pelikany grały tragicznie w preseason. Tam nie ma komu bronić specjalnie. Skład się trochę posypał. To pierwszy mecz sezonu, no ale Houston ma prostą taktykę siepiemy ile wlezie za 3 i pewnie coś wpadnie albo więcej albo mniej. Mecz powinien być mocno overowy a ja tutaj ryzykuje na maksa za drobne. Może próbować grać sam over może nawet większy.
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Czy takie asy jak Paul George w preseason w ogóle coś grają/trenują? Czy mają generalnie na to wywalone, bo wiedzą, że metodą meczową do Świąt złapią formę, a ich kontrakty i tak zależą od II części sezonu? Pytam całkiem serio. Gość w 1. połowie zrobił 1/8 z gry, 0/5 za 3. Nawet z wolnych trafił w pierwszą obręcz - to pokazuje czucie piłki. Wygląda na zawodnika, którego undery można łapać w kilku najbliższych meczach bez analizowania przeciwko komu.
o_O Przeciez cały ten sport polega na seriach i run`ach, to samo tyczy się rzutow koszykarzy - raz im siedzi, czasami zdarzy się off-night, tym bardziej na poczatku sezonu. Irving w inauguracyjnym meczu 2/14 z gry. Curry pieknie zagrał, a za 2 spotkania będzie 1/11 za trzy i też mamy mówić, że wywalone? George tak czy siak wczoraj wyszedł na niecałe 40%; kwestia procentow z nim to kwestia tego, czy siedza trójki. W nastepnym meczu równie dobrze może rzucić 30pkt do przerwy.
 
L 14

luksz78

Użytkownik
Witam, chciałbym się poradzić, czy typ G.Antetokounmpo over 42.5 PTS+Redbounds+Assists (1xbet) za 300zł będzie mocno ryzykowny? Koszykówka nie jest moją dziedziną, ale lubię sobie tutaj poczytać o waszych sugestiach i zaintrygował mnie temat tego gracza ???? Dzięki za pomoc, miłej nocy!
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Dre Drummond rzuci 20 pkt? Tak @ 3.00 ✅ Expekt
Dre Drummond rzuci ponad 22 i Pistons wygraja @ 6.90 ✅ 1xbet
Bardzo duze minuty, jak na podstawowego zawodnika lapal Drummond w preseason. Przelozylo sie to na bardzo ciekawa statystyke - otoz Andre byl najczesciej rzucajacym w kierunku kosza zawodnikiem calego preseason (17.8 prob na mecz - az o 1.6 wiecej niz drugi Embiid). Widac ze strasznie chca go uaktywnic w ofensywie.
Dzisiaj rywal idealny na mocny poczatek - Nets najgorzej w calej lidze bronili centrow rywali w ubieglym sezonie.

DeAngelo Russel 20 pkt? Tak @ 2.20 ⛔ oraz 25? Tak @ 4.25 ⛔ expekt
Bardzo biednie wyglada dzisiaj obsada pozycji 1-2 w Brooklynie. Nie ma Napiera i Crabba. Po preseason Nets mozna powiedziec jedno - Angelo ma czuc sie swobodnie po atakowanej stronie parkietu. We wspomnianej wyzej statystyce ilosci rzutow Russel byl na trzecim miejscu, zdecydowanie najwiecej rzucal w calej druzynie (tylko Levert oprocz niego dwucydrowe FGA). Zaliczal 18, 18, 25 i 11 pkt, a to wszystko na duzo mniejszych minutach niz te, ktore dostanie dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
no nie działa, bo dodali dzisiaj do rejestru.
https://hazard.mf.gov.pl/
w sumie ciekawa sprawa, że przykładowe 1xbet musiało już kilkanaście razy zmieniać domenę przez dodanie do rejestru , a taki np. unibet został dodany tylko 2 razy.
nie chce mi się opisywać, ale over 219,5 uni 2,4✅
phoenix dallas wygląda dobrze. U gospodarzy nie ma kto bronić, to patoligczna organizacja. powinien być bardzo wesoły mecz.
i Toronto -9,5 1,55 uni✅
róznica co najmniej 2 klas.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
A.Davis (Orlean) double double (Sbull) - punkty Anthonego oczywiste , że powinien jeśli kontuzji nie złapie - zbiórki - ostatnie 2 pre 15 w 31min oraz 13 w 28min - wcześniej 7zb i 4 ale w 17 min .
Dziś powinien zagrać ponad 30 min spokojnie (ok 35 typuje) - no i mecz z Houston ...od kosza do kosza i 360 rzutów oddanych w meczu zapewne w tym 300 prób za 3 ????
kurs 1,38✅:p
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Wczorajsza nocka fantastyczna, bo żaden z typów nie był nawet przez chwilę zagrożony i weszło ładnie 3/3. Dziś skupiam się na zaledwie jednym spotkaniu jednak znalazłem na nie sporo betów z , których można wybrać coś naprawdę fajnego.
Giannis Antetokounmpo suma Pkt, Asyst, Zbiórek powyżej 44AH - 1.85/unibet
Giannis Antetokounmpo uzyska Double-Double - 1.6/unibet
Giannis Antetokounmpo powyżej 29.5 pkt i Bucks wygrają - 3.3/unibet
Khris Middleton więcej pkt od Erica Bledsoe - 1.5/unibet
Khris Middleton powyżej 2.5 celnej trójki - 2.4/unibet


Podziękował - super praca w połowie meczu zaksięgowane (wziąłem light wersje - Jannis duble/duble po 1,6 oraz Krzysiek 1,5 over po ~1,6 oba typy )
Naprawdę super praca - ilość trójek kosmiczna i ilość zawodników rzucających - żeby nie było total off topic - na następne kolejki jesli linia 3-ek na Koziołki będzie poniżej 18-stu będzie warta gry co kolejkę (z overowymi teamami)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Portland Trail Blazers - LA Lakers
Portland Trail Blazers
kurs: 1.62 bet365
✅
Rozumiem, że LeBron James, rozumiem, że Ingram fajnie wygladał w preseason, ale spójrzmy sobie prawdzie w oczy, to jest dopiero początek czegokolwiek w mieście aniołów, a ich meczy przedsezonowych nie można chyba traktować jako wykładnie, jak niekiedy mecze kończyły takie tuzy jak Issac Bonga który w sezonie zasadniczym będzie na końcu rotacji. Lakers (co nie jest tajemnicą) maja problemy z wysokimi, Javale może fajnie wyglada na atakowanej w szybkim ataku ale w obronie to jest dno dna, i sądze, że dzisiaj Lakers zdechną na pick n rollu, myśle że over Nurkicia dzisiaj na luzaku, robiący postępy Collins który fajnie wygladal w tym co widzialem w pre, tak samo Leonard, do tego obwodowe duo Lillard- McCollum. Portland bardzo dobrze broni, sklad nie uległ zmianie z poprzedniego sezonu, i jestem pewien, że postawią mocne zasieki w defensywie. Cięzko typować pierwsze mecze, ale tutaj skłaniam się, że zawodnicy spod koloru purpury, nie osiągną korzystnego wyniku na gorącym terenie w RIP CITY. Stawiam na Portland. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczorajsza nocka prawie idealna, bo zakończona skutecznością 5/6, zabrakło jedynie 5 punktów do 30 Antka i mielibyśmy 100%! Uważam jednak, że noc i tak była udana. Na dzisiaj też coś dla was mam, ale dużo bardziej delikatnie niż wczoraj, gdyż jestem mniej pewny tych betów i daję je ze względu na chęć grania na początku sezonu.
Chicago Bulls (+14.5) - 1.61/unibet ⛔
Jabari Parker powyżej 13.5 pkt - 1.8/1xbet
✅ Jeżeli ktoś widział jakiś zakład, linię punktową na tego Pana to dajcie znać, bo niestety u ruska nie mogę tego zagrać przez brak konta ????
Chicago Bulls win - 8.2/expekt ⛔ Nie wliczam do statystyk, bo to typowa &quot;czutka&quot; za stawkę dobrego piwka ;)
Przed sezonem pisałem o mojej wierze w ekipę Byków i nadal to popieram. Obok Nets wydają się oni najbardziej ciekawym projektem na wschodzie jeżeli rozchodzi się o te słabsze drużyny. Mimo, że na początku sezonu będa musieli sobie poradzić z brakiem Markannena, a dziś również zabraknie Valentine to jestem zdania, że niejednokrotnie mogą napsuć krwi faworytom. Dzisiaj podobna sytuacja widzi mi się w Filadelfii. Według moich przewidywań Boston pokazał 76&#39;s miejsce w szeregu i dziś chęć wygrania będzie jeszcze większa. Tylko czy same chęci wystarczą? Podczas nocy otwarcia ekipa Bretta Browna wygląda naprawdę słabo. Tragiczna skuteczność za 3, słabe powroty do obrony i Embid, który zagrał dużo poniżej oczekiwań. Dziś stanie naprzeciwko Chicagowskiego Rookie Wendella Cartera Juniora oraz Portisa. Pojedynki między tymi Panami mogą być mega elektryczne i nie jestem do końca pewien czy Embid, któremu może nie wyjść parę starć się nie zablokuje. To nadal młoda ekipa, która za dużo nie wygrała. 76&#39;s to dla mnie spory znak zapytania i próbuję to wykorzystać po raz kolejny dziś w nocy. Linia na handi wydaję się dość fajna do pokrycia, czysty win za koszt dobrego piwa, bo głupio nie spróbować, a overek Parkera? Gdybym mógł zagrać to grałbym grubo. Parker póki co ma wchodzić z ławki, ławki, którą ktoś musi prowadzić. Lavine, Portis czy Payne to super gracze, ale będą grali razem. Drugi garnitur będzie prowadził były skrzydłowy Bucks. Zawodnik, który tak naprawdę nie pokazał potencjału, który w nim drzemię. Kontuzja goniła kontuzje, a gdy był już zdrowy to trener nie potrafił znaleźć miejsca dla niego i Giannisa razem na parkiecie. Jabari potrafi w ataku wszystko, super kozioł, dobry rzut z półdystansu, jakaś trójka i nawet dobra gra w poście. Przy szybkiej grze jaką chcą preferować obie ekipy powinien spokojnie rzucić 18 pkt.
Lakers (+5.5) - 1.7/unibet ⛔
Dziwię mnie wystawianie aż tak wysokich kursów na Lebrona i spółkę. Ja rozumiem, że to projekt, który zaczyna swoje funkcjonowanie, że Rondo, Lance, Javal i King razem powinny występować u Szaqa, a nie na parkiecie, ale dlaczego w roli faworyta stawiamy Portland? Drużynę, która była najsłabszą ekipą poprzednich PO. Z świetnym Lillardem, nieobliczanym McCollumem i kim więcej? Nurkiciem? Przecież to żaden gracz tak naprawdę. Lakers mają wymienioną wyżej czwórkę i przynajmniej kolejną czwórkę, która może wejść na taki poziom jak McCollum czy nawet Lillard. Do tego to pierwsze spotkanie, a LBJ lubi się dobrze przywitać z publicznością. Nawet jeżeli ma przegrać to spotkanie będzie na styku, więc handi powinno zostać pokryte.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Philadelphia vs Chicago
Typ: Philla i over 219,5 pkt ✅ (127:108)
Kurs: 2,18 (Unibet)

Faktycznie nie ustawili linijki na Parkera. Ja szczerze powiem, jako fan Chicago, że to będzie mocno overowa drużyna. Dołączył Parker, który o obronie nie ma pojęcia i wolno się wraca na pozycje. Ten pierwszy mecz jak dla mnie to może być ceglenie z jego strony. Chociaż ostatnio jak wyszedł z ławki to miał fajne statystyki, może to mu pomoże. Phila ich tu powinna zjeść, będą rządni rewanżu po nieudanej inauguracji z Bostonem. Dalej jest tam komu grać, a Simmons będzie miał autostradę do wchodzenia w pomalowane. Generalnie to zakładam raczej pogrom niż wyrównaną grę, ale over to tutaj powinien wpaść. Aha jeszcze doczytałem, że Dunn jest out i zagra Payne ???? Cameron to typowy nijaki zawodnik bez atutów, dalej nie wiem co on robi w Chicago bo mnie strasznie denerwuje. Także z nim podstawa to będzie niezła masakracja...Atakujemy ten typ oraz dorzucam jeszcze:

Philla -12,5 oraz over 219,5 pkt kurs: 3,9 (Unibet) ✅ (127:108)

Jak dla mnie gra warta świeczki. Dorzucę do tego indywidualne popisy Simmonsa bo ostatnio go nie doceniłem, a skoro wjeżdżał w Boston to w Chicago na luzie:
Simmons pkt, zb i as typ over 36 kurs: 1,85 ✅ (13,13,11)
Simmons over 17,5 pkt kurs: 1,95 ⛔ (13 pkt)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Zach Lavine 20+ @ 2.20 ✅ expekt
W niektorych bukach normalna linia jest 19.5 po rownych kursach. Zach zakonczyl preseason dwoma meczami mocno powyzej 20 i dzisiaj powinien dalej w to isc. W ubielgym sezonie (nie liczac meczow na limicie minut ponizej 20) zrobil 20+ 11 razy w 20 meczach. Dodatkowo bez Dunna dzisiaj i na pozycjach 1-3 bieda straszna w Chicago.

Josh Richardson 20+ @ 3.50 ✅ oraz over 14.5 @ 1.88 ✅ expekt
Moj kandydat do walki o najwiekszy postep. Wczoraj 21 pkt z 20 rzutow. Mimo cegly wypelnil obie linie. Jest spora szansa ze dzisiaj znowu nie zagraja Ellington i Winslow. Josh jest skazany na ponad 35 minut i znowu powinien czesto rzucac. Z reszta mysle ze po miesiacu sezonu jego srednia bedzie w okolicach 19 pkt na mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
V 216

viewer12

Użytkownik
Tak w ogóle, w którychś polskich bukach jest ciekawa oferta na punkty zawodników? Albo inne statystyki? Jak dotąd tylko w LvBet znalazłem jakichś pojedynczych grajków..
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Tam kolega napisał, że gra na Chicago. Odradzam nawet za złotówkę, nie mają żadnych szans. Jeszcze jakby umieli zamknąć Phile w halfcourcie jak Boston to może może z procent szans bym im dał. Chicago bez Dunna, Markkanen to wiadomo, że jeszcze troche nie wroci, Valentine takze out. Simmons z Embidem ich zjedzą.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Total Point s - Wendell Carter Jr – Philadelphia 76ers v Chicago Bulls
Wendell Carter Jr jest debiutantem w tym sezonie w przedsezonowych meczach gral okolo 22 minut ze srednia
7pkt , gorzej ze zdobywaniem pkt idzie mu na wyjezdziec (najwiecj 10pkt usiebie) , zazwyczaj oddaje 8 rzutow na mecz z srednia 50% , malo tego jest 6 lub 7 opcja w ofensywie jezeli mowic o zdobywaniu pkt , dotego dochodzi dobra obrona Phili w pomalowanym , a na zmianie jest Brook lopez wiec sadze ze jezli cos nie tak pujdzie to szybko zostanie zmieniony,
Total Points 9,5 under @ 2,0 SkyBet✅
Philadelphia 76ers v Chicago Bulls
podazajac tropem ze Philadelphia dobrze broni i potrafila zatrzyma przeciwnikow srednio 105 pkt na mecz to dolaczajac slaba ofensywe Chicago z tamtego roku czyli 29 miejsce w lidze podwzgledem skutecznosci procentowej dodajac problemy w ataku (kontuzje) to sadze ze beda mieli problemy przekroczyc 105 pkt na wyjezdzie. Sadze ze rozwscieczona Phila bedzie chciala odbic sobie porazke znawiazka i przypilnuje chicago.
a wiec ;
Chicago Total points 106,5 Under @ 1,62 SkyBet⛔
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Lejkersi spudłowali dziś 15 trójek z rzędu :facepalm: Serię przerwał za 16. próbą Hart w 3 kwarcie.
To dopiero pierwszy mecz, ale już proponuję bukmacherom wystawienie zakładu, czy jakakolwiek ekipa poprawi ten wynik ????
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
To co odwalił LeBron dzisiaj to są żarty z jego strony.
Od II kwarty gość stoi na 18 punktach, cała III kwarta - 0
Ostatnie minuty, strata do Blazers kilka punktów, a on podaje do swoich niepełnosprawnych kolegów
Zamiast ryć na kosz co drugą akcję, to bawił się w króla asyst a wyszło jak widać
Wyraźnie grał na under
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Chicago w 1 kwarcie pokazało to czego od nich oczekuje i zdobyło aż 41 pkt co jest rekordem organizacji. Potem jednak zabrakło pomalowanego i obrony. Miałem grać tylko Parkera, a na sile dołożyłem dodatnie handi. Nadal jednak dobra skuteczność, która dziś zostanie jeszcze podbita, ale czekamy na linie ;)
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Utah Jazz - Golden State Warriors
powyzej 218.5 pkt
1.90 bet365
✅
Fajnie, fajnie jest rzucać powyżej 120 pkt. Sacramento, ale dostając prawie tyle samo (117) to wiedz, że coś się dzieje niedobrego. Ogladalem mecz Utah z Sacramento, i Fox robił co chciał z Rickym Rubio ( nota bene swietnym obroncom) po prostu hiszpan nie umiał ustać na nogach, dopiero Dante Exum wprowadzony za niego dawał rade, i był moim zdaniem x-factorem w tym meczu. Ogolnie Utah bardzo wolno weszli w mecz, pierwsze punkty zdobyli po 3 minutach gry, a potem im dalej w las, tym lepiej. Świetne zawody Joe Ingelsa ktory mial 4/6 z gry. Mitchell mimo ladnej linijki to jednak troche zardzewialy, i widać, że rzut mu nie siedział. Favors z Gobertem na swoim równym wysokim poziomie. Dziś spotkanie z Warriors na wlasnym terenie, którzy opener night zaczeli od zwyciestwa u Siebie z osłabioną Oklahomą (brak Westbrooka), Mecz bez wiekszych fajerwerkow, Green strasznie slaby i bez formy widac, Klay ceglil niemilosiernie. Świetny wystep Currego który otarł się o triple-double. Durant bardzo cichy mecz ale swoje zrobił. Damien Jones chyba jednak &gt; Bell i niech tak zostanie jeśli chodzi o starting 5, poki nie ma Boogiego.
Co do dzisiejszego meczu, nie sądze by Warriors zagrali tak słabo na obwodzie jak w meczu z OKC ( 26 procent za 3) Biorąc aspekt, ze frountcourt Utah&gt; frountcourt GSW, to przy slabej dyspozycji Greena, i badz co badz mlokosa Jonesa, Favors z Gobertem pozdobywaja troche pkt z pomalowanego, oraz zwlaszcza jak Utah bronilo w meczu z Sacramento to sklanialbym sie do gry na over w tym meczu. Jakies 115 pkt obie ekipy są wstanie rzucic. Dla mnie spokojnie over do grania. Stawke proponuje średnią, powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Co za chu**wy początek nowego sezonu
Zobaczymy jak LeBron zagra przeciwko Hardenowi, jeśli będzie rył na kosz tak jak to zawsze robił to dla mnie znak, że tutaj z Portland coś niedobrego się podziało.
Nie rozumiem o co niedobrego Tobie chodzi? Wyjaśnisz? /brodaty
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Póki co 8/11 w tym sezonie NBA, więc dobrze, ale dziś wjeżdża tak duża porcja betów, że głowa mała. Jeżeli widzicie, gracie albo chociaż czytajcie to dajcie jakiś komentarz i lajka ;) To motywuje i pomaga.
Jarrett Allen powyżej 6.5 zbiórki - 1.65/unibet ✅
Moim zdaniem malutki błąd buka. Środkowy Nets rośnie na niesamowitego kota w pomalowanym i taka linia na jego zbiórki to żart. W pierwszym spotkaniu 10 zbiórek w tym 2 na atakowanej tablicy przy tym jak jego przeciwnik Andre Drummond zebrał aż 20 piłek w tym 9 na atakowanej tablicy! Dziś jego przeciwnikiem będzie Kanter, który nigdy wybitnie nie walczył na deskach. Nie wiem czym buki się kierowały być może statystykami z poprzedniego sezonu, gdzie miał zaledwie 5.5 zbiórki na mecz jednak warto wspomnieć, że wtedy grał 20 minut na spotkanie, a w pierwszym pojedynku tego sezonu zagrał aż 30 minut. Podejrzewam, że dziś będzie wyglądało podobnie, a wtedy bez większego problemu powinien zebrać te 7 piłek.
Anthony Davis uzyska Double-Double - 1.425/sportingbull ✅
Anthony Davis najwięcej punktów w spotkaniu i Pelicany wygrają - 1.65/expekt ⛔

Pelicany wygrały w Houston i chyba jak do tej pory sprawiły największą niespodziankę tego sezonu. Spotkanie wygrała cała drużyna, bo 30 pkt Mirotica czy Triple Double Paytona było mega ważne jednak to Davis zrobił linijkę 32/16. Dziś do hali w Nowym Orleanie przyjeżdża jedna ze słabszych drużyn czyli Sacramento i moim zdaniem dostanie mocne manto. Omijam jednak tak wielkie handi i wybieram dwa powyższe zakłady. Brewka będzie miał mnóstwo spotkań z DD, bo po prostu ma do tego fantastyczne warunki, a taki mecz jak Mirotić czy Randle zrobili w spotkaniu z Houston szybko się nie powtórzy. Tutaj nawet 25 pkt powinno starczyć żeby być najlepszym strzelcem choć uważam, że AD zrobi nawet coś koło 30. Oba bety mega fajne do jakiegoś dubelka.
Giannis powyżej 9.5 zbiórki - 1.75/unibet ✅
Khirs Middleton powyżej 1.5 trójki - 1.75/unibet ✅
Giannis suma punktów i zbiórek powyżej 36.5 - 1.85/unibet ✅
Brook Lopez poniżej 5.5 (?) zbiórki - ??? ✅ jedyna linia jaką znalazłem to 3.5 ale niestety nie zagrałem

Bucks będą najczęściej rozbieraną drużyną w tym sezonie, bo po prostu jestem fanem tej ekipy. Czy jestem stronniczy? Może i tak, ale pierwsze spotkanie z Hornets pozwoliło zarobić i miejmy nadzieję, że teraz będzie podobnie. W Charlotte było widać rękę Budenholzera, gdyż Kozły grały szybciej i dużo więcej rzucały za &quot;3&quot;. Koniec końców straciły 20 punktową przewagę i spotkanie wygrało dzięki izolacji na Giannisa i trójce Middletona. Grek zagrał tragiczne spotkanie, a mimo tego zrobił 25/18/8 co moim zdaniem jest mega monstrualne. Bukmacherzy chyba znów troszeczkę przeszarżowali, bo linie są dziwnie wystawione. Middleton rzucił 3 trójki w pierwszym spotkaniu, a linia schodzi na 1.5, a Antek robi 18 nieprzypadkowych zbiórek, bo Lopez zupełnie nie chce zbierać, a oni dają linię 9.5. Oba te bety pobieram, bo przy braku Hensona w s5 Giannis dostaje 90% piłek na bronionej tablicy, a do tego dochodzi jeszcze fakt, że często dobija piłki na atakowanej. Double Double po marne 1.4, więc te 1.75 na minimum 10 zbiórek to promka. Wydaję mi się, że zrobi minimum 12, więc biorę też over punktów i zbiórek, bo przy słabym meczu i wydaję mi się około 4 minutach mniej spowodowanych faulami dzisiaj będzie szalał i może zrobić nawet 30 oczek. Wracając do Middletona to jest on nadal pierwszą strzelbą drużyny i w trudnych momentach piłka idzie do niego na &quot;3&quot;, a on rzucać potrafi. Do tego jedna z rozrysowanych akcji po time oucie w spotkaniu z Hornets to była właśnie akcja z narożnika dla Khrisa. Jeżeli ktoś chce grać grubo jakiś typ to te trójeczki są warte polecenia. Co do zbiórek Lopeza to szukam tego typu. Jeżeli ktoś gdzieś go zobaczy to proszę o info!
Curry i Durant suma punktów 50 lub więcej - 1.52/expekt ✅
GSW - 1.75/unibet ✅

Utah niby pewnie wygrało swoje spotkanie, ale straciło aż 117 punktów. Pójście na wymianę ciosów z GSW to samobójstwo i nawet tak mizerna gra jak w trzech pierwszych kwartach w spotkaniu z OKC może wystarczyć żeby trzymać się w spotkaniu, a na koniec wyprowadzić cios. To są mistrzowie i kursy 1.75 na nich to można wystawiać w Houston czy Bostonie, a nie w młodym Utah. Szykuję się dobre, wyrównane widowisko, ale nie zagranie mistrzów po takim kursie to grzech. Do tego leci ciekawa suma punktów Curryego i Duranta. Obu stać na 30+ przeciwko takiej obronie Utah, a razem 50 powinni zrobić spokojnie.
Toronto - Boston
Poniżej 210 pkt - 1.8/unibet ⛔

Na koniec leci bet na chyba najciekawsze dzisiejsze spotkanie, a mianowicie pojedynek dwóch najlepszych drużyn na wschodzie. Oglądać będę zapewne mecz Bucks jednak drugim okiem będę spoglądał na spotkanie w Kanadzie. Gram under, dlaczego? Tutaj możemy poczuć spotkanie na szczycie, a takie wygrywa się obroną. Obie ekipy mają świetnych defensorów jak Green, Leonard, Ibaka czy po drugiej stronie Morris, Smart i Horford. 210 pkt w spotkaniach obu ekip w poprzednim sezonie nie padło ani razu i wydaję mi się, że dziś powinno być podobnie.
Jeżeli chcesz wiedzieć w jaki sposób to gram to zapraszam do mojego tematu w kuponach ze statystykami!
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom