>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

English Open 2018 (15-21.10.2018)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
English Open 2018
15-21 października 2018​
Czas na kolejną edycję cyklu Home Nations Series. English Open 2018 to pierwszy turniej z cyklu 4 turniejów rankingowych na terenie Wysp Brytyjskich, czyli English Open (15-21 Października), Northern Ireland Open (12-18 Listopada) i Scottish Open (10-16 Grudnia), które dołączyły do już istniejącego Welsh Open (26 Lutego-4 Marca 2019). W każdym z tych turniejów reguły takie same: 128 graczy w płaskiej drabince którzy walczyć będą o pulę nagród rzędu 366,000 funtów, w tym 70,000 dla zwycięzcy. Ale największą nowością cyklu i łakomym kąskiem dla zawodników jest bonus finansowy, czyli okrągły milion funtów dla gracza któremu uda się wygrać wszystkie 4 turnieje z cyklu.
Tytułu sprzed roku bronić będzie Ronnie O&#39;Sullivan, który w finale pokonał Kyrena Wilsona (9-2). English Open 2018 odbędzie się w dniach 15-21 października, wszystkie mecze odbędą się w hali K2 w Crawley. Format turnieju wygląda tak, że im dalej w las tym dłuższy format meczów: od 1 do 4 rundy włącznie mecze do 4 frejmów (Best of 7), ćwierćfinały to już gra do 5 frejmów (Best of 9), półfinały - do 6 frejmów (Best of 11) i wreszcie w finale zwycięzcą zostanie ten zawodnik który jak pierwszy wygra 9 frejmów (Best of 17).
Format turnieju
Drabinka turnieju
Livescore

Promocja w Forbet
Mistrzowski Start - Bonus 1200 zł

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
A.Duffy vs L.Honghao
Match Winner: Honghao, Luo @ 1.615 ✅ 3-4 Chinol ładnie wyciągnął z 0-3 na 4-3
Dla Honghao to debiutancki sezon w torze za wygranie amatorskich MŚ i widać że to nie będzie epizod. Ma smykałkę do wbijania, już kilka setek na koncie i parę cennych skalpów również, choćby Yuelong czy ostatnio rozbicie White (6-1). Duffy ma przebłyski, generalnie lawiruje miedzy amatorstwem a tourem, powyżej pewnego poziomu już nie podskoczy. Moim zdaniem młody Chińczyk wyraźnym faworytem.
M.O&#39;Donnell vs S.Carrington
Total Frames: Over 5.5 @ 1.55 ✅ 2-4
Match Winner: Carrington, Stuart @ 1.74 ✅

Mecz dwóch graczy którzy są w dobrej formie w ostatnich tygodniach. O&#39;Donnell ćwierćfinał CC, parę dni temu łatwo ograł Lawlera (6-2), Carrington z kolei półfinał w Rydze, potem kilka wygranych i wreszcie bez problemów w kwalach do IC w ubiegłym tygodniu. To mi mówi że to może być ciekawy i wyrównany bój, minimalnie ze wskazaniem na Carringtona.
Marathon
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
M.Xiwen vs J.Wattana
Match Winner: Xiwen, Mei @ 1.533 ✅ 4-3

M.Allen vs A.Hamilton
Match Winner: Allen, Mark @ 1.40 ✅ 4-2

J.White vs L.Haotian
Match Winner: Haotian, Lyu @ 1.42 ⛔ 4-2 az ciekaw jestem jak ten mecz wyglądał..
Krótki dystans meczów do 4 frejmów sprzyja niespodziankom, ale w kilku przypadkach można wskazać mocnych faworytów, przynajmniej moim zdaniem. Generalnie te 3 mecze można opisać jako starcie graczy w dobrej formie przeciwko weteranom. Myślę, że zwłaszcza Chińczykom powinno być łatwiej, bo raz że grają w ostatnich tygodniach naprawdę dobrze, może nawet najlepszy swój snooker ever, a dwa że rywalami legendy, ale już praktycznie na emeryturze, potrafią napsuć krwi, ale regularność i stabilność już dawno nie jest ich atutem. Myślę, że goście w formie jak Haotian i Xiwen te wszystkie błędy po prostu wykorzystają jednym podejściem. Chyba najtrudniejsza przeprawa może czekać Allena, bo Hamilton ma umiejętności i niewygodny styl który może sprawić problemy. No ale moc Irlandczyka w grze punktowej jest duża i każda wizyta na dobrym układzie to gwarancja wygrywającego podejścia.
S.Baird vs L.Highfield
Handicap by Frames: Baird, Sam (+1.5) @ 1.666 ✅ 4-2
Match Winner: Baird, Sam @ 2.34 ✅
Baird parę dni temu zszokował snookerowy świat demolując Murphyego 6-0 w kwalach IC. Ile za ten wynik odpowiada naprawdę dobra gra Bairda (89, 61, 116) a ile prezenty Murphyego to inna sprawa, pewnie po połowie, ale nawet słaby dzień faworyta też trzeba umieć wykorzystać i Sam to zrobił z zimną krwią. Dlatego trochę mnie dziwią takie kursy z Highfieldem, chyba tylko na podstawie rankingu wystawione. Na tak krótkim dystansie trzeba spróbować Bairda, który widać złapał dobry szwung.
Marathon
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
Gdy pisałem w tym temacie swoje pierwsze posty to przyznam szczerze, że były to moje początki w obstawianiu/ogladaniu snookera. Aż miło się robi, gdy czytam sobie teraz post człowieka, którego tematem się inspirowalem i pobierałem typy i okazuje się, że na dzisiaj wyselekcjonowałem te same spotkania. Mam nadzieję, że nie przyniosę Ci tym pecha. I może to czas częściej się tu udzielać?
W tamtym tygodniu mieliśmy nieprzyjemność oglądania spotkania Wattana - Hamilton gdzie osobiście oglądałem chyba najsłabszy mecz jaki widziałem od początku swojej przygody ze snookerem. Panowie nie potrafili zbudować ani jednego większego podejścia, nawet jak wygrywali frejma z 70pkt to robili to w 3+podejściach po takim spotkaniu no nie można mówić, że są w formie i zdecydowanie gram przeciw nim.
Ja zagrałem ako : Lisowski + Allen + Xiwen + Haotian + Un-Nooh
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
D 353

delthes

Użytkownik
Witam
To mój pierwszy post na tym forum. Snookera śledzę i oglądam od 2 lat
Dziś jeden mecz rzucił mi się w oczy
J. Robertson - M. Holt
Match Winner: Robertson Jimmy @1.74 (Unibet) @1.72 (Marathon) 4:1 +++
Mecz dwóch panów gdzie kursy są w miarę wyrównane, ale widzę faworyta w Robertsonie który w ostatnim czasie gra dobrego snookera dzięki czemu wygrał turniej European Masters w finale pokonując Perrego.
Perry po początkowej beznadziejnej grze wrócił do meczu na wynik 6-7, wtedy zwątpiłem w Robertsona ale młodszy z anglików nie przestraszył się rozpędzającego rodaka. Robertson zrobił w ostatnim podejściu stupunktowy break ( 108 )
Według mnie Robertson trafił aktualnie z formą i gra jednego z lepszych snookerów od długiego czasu w swojej karierze.
Kilka słów o Michaelu. Śledziłem pojedynek Holta w kwalifikacjach China Championship gdzie przegrał gdzie przegrał z Bondem 5:3. Mistrzostw 6 czerwonych nie biorę pod uwagę, w kwalifikacjach do European Masters też przegrał z Jiankang 4:2.
Uważam, że pojedynek będzie wyrównany ale zwycięży Jimmy. Można też postawić over 5.5 frame ( kurs @1,5 )
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Dziś oczywiście Wilson pieknie utopil kupon z 3-1 na 3-4 mając 46pkt wbite w 5 frejmie. Żenada ????
Na jutro... co myślicie o takim typie na A Taylor +3,5? Ja wiem że Sullivan w gazie i od stanu 0-1 z maflinem byla kompletna dominacja. Z kolei patrząc przez pryzmat 1 rundy to Taylor miał 3 wysokie brejki w tym jedną setke... tak na prawde jedyne co mnie wstrzymuje to kurs. Jest nieco ponad 1.5, myśle ze kolo 1.8 byłoby śmiało do grania.
 
W 0

wojcziii

Użytkownik
Witam forumowiczów, w nawiązaniu do posta i typów Psotnica w jego temacie, co myślicie o takim ako na dzisiaj?
Wenbo + Day + Gould + Davis + Robertson + Lisowski
Kursy na każdego bardzo zbliżone, ale kto według Was mógłby być potencjalną miną i na kogo trzeba uważać?
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam forumowiczów, w nawiązaniu do posta i typów Psotnica w jego temacie, co myślicie o takim ako na dzisiaj?
Wenbo + Day + Gould + Davis + Robertson + Lisowski
Kursy na każdego bardzo zbliżone, ale kto według Was mógłby być potencjalną miną i na kogo trzeba uważać?
Trochę dużo tych typów, z tasmami zawsze ryzyko. Ja bym uważał na Robertsona, punktuje setki za setkami ale nie zawsze to się przekłada na wynik, a młody Lines ma to coś, i jakma dzień to gra prawie jak Trump w formie. Lisowski też ma trudniejszego rywala niż wskazują kursy, Burns potrafi grać. Wenbo też potrafi zagrać jak amator.
=======
Oliver Lines - Neil Robertson
Neil Robertson Total Centuries: Over 0.5 @ 1.745 ⛔
Robertson znowu stał się maszynką do wbijania setek. W tym sezonie zdecydowanie prowadzi w tej klasyfikacji z 22 setkami i to z dużą przewagą nad drugim miejscem (7 graczy z 9 setkami). Wczoraj tylko potwierdził dobrą formę w grze punktowej wbijając 2 setki na dość krótkim przecież dystansie meczu. Rywal lubi ofensywną grę, nie jest zbyt regularny, więc można się spodziewać sporo dobrych szans na punktowanie.
Mark Davis - Adam Stefanow
Mark Davis Total Centuries: Over 0.5 @ 3.4 ✅ 2 frejmy i już typ na plus, 2 wysokie brejki w tym setka (97, 107)
Davis wczoraj 2 setki (104, 136) a dołożył jeszcze 70. Dlatego po takim kursie po prostu trzeba spróbować jego setkę. Adam wczoraj zaliczył pierwszą wygraną w sezonie, super sprawa, ale dzisiaj o powtórkę może być ciężko.
Liang Wenbo - Eden Sharav
Total Centuries: Over 0.5 @ 2.1 ⛔
Typ na setkę w meczu, bo kurs niewiele niższy niż na setkę Wenbo, a przecież Sharav też potrafi błysnąć, wczoraj był blisko, skończyło się na 80. Co do Wenbo, to on akurat nie ma problemu z setkami, wczoraj jedna sztuka, do tego dwie 50tki, wygląda to dobrze i liczę dzisiaj na podtrzymanie tej formy.
David Lilley - Alan McManus | Alan McManus @ 1.744 ✅ 0-4
Stuart Carrington - Luo Honghao | Stuart Carrington @ 1.59 ⛔ 1-4
Do tego postawiłbym na wygrane McManusa i Carrinon @ 1.59gtona. Obaj wczoraj dobra forma, duża przewaga doświadczenia również po ich stronie. McManus gra z Lilleyem, czyli formalnie amatorem i tu liczę na zamęczenie rywala odstawnymi Szkota. Co do Carringtona, to gra z Honghao który wczoraj wyrwał wygraną Duffyiemu z 0-3 na 4-3. Z Carringtonem takich prezentów nie będzie.
1xbet
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
Tak naprawdę na każdego. Gramy do 4 wygranych frejmów, więc tak jak psotnick mówił powoduje to więcej niespodzianek. Tak wczoraj było z Guodongiem, czy Haotianem.
Co do typów Psotnicka z jego tematu to wstrzymałbym się z Carringtonem bo jego oponent wczoraj ładny mecz kilka wysokich podejść w tym 128 czy 84, więc przy dobrym układzie moze czyścić.
Osobiście dzisiaj gram
Marco Fu + Un-Nooh + M.Davis + Selby

Edit. Z tego co widzę to snooker przewidziany jest na Eurosport2 w programie o 11:30, ale nie wiem czy powtórka czy może mecze, które się właśnie zaczynają.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Co do typów Psotnicka z jego tematu to wstrzymałbym się z Carringtonem bo jego oponent wczoraj ładny mecz kilka wysokich podejść w tym 128 czy 84, więc przy dobrym układzie moze czyścić.
Zgoda, nie przecze ze ma talent, zresztą na niego stawiałem, w końcu mistrz świata amatorów i finalista MŚ u21. Ale też trzeba patrzeć z kim grał, Duffy to ogórek, a zwłaszcza jesli coś nie idzie po jego myśli i rywal goni, takich meczów już miał wiele. Ja byłem zszokowany że w ogóle Chińczyk wtapiał 0-3 a nie tym że odwrócił mecz w dobrym stylu. Z Carringtonem inna bajka powinna być, doświadczony gracz, chyba 2 razy grał na MŚ, a żeby tam się dostać to trzeba na prawdę prezentować wysoki poziom, a do tego w niezłej formie ostatnio. Trudny test dla Honghao.
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
Znaczy o ile w samym powrocie się zgodzę, że Duffy mógł nie wytrzymać to w tych 2 frejmach to co mógł zrobić? Ładne czyszczenie było, więc nawet nie miał do czego wstawać. A jak już później wstał to chyba czuł rywala za plecami. Generalnie widziałem, że wybrałeś wszystkie mecze z 11, późniejsza oferta Cię niesatysfakcjonuje czy dopiero będziesz się przyglądał?
Co sądzicie o spotkaniu Bingtao z Maguirem?
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Znaczy o ile w samym powrocie się zgodzę, że Duffy mógł nie wytrzymać to w tych 2 frejmach to co mógł zrobić? Ładne czyszczenie było, więc nawet nie miał do czego wstawać. A jak już później wstał to chyba czuł rywala za plecami. Generalnie widziałem, że wybrałeś wszystkie mecze z 11, późniejsza oferta Cię niesatysfakcjonuje czy dopiero będziesz się przyglądał?
Co sądzicie o spotkaniu Bingtao z Maguirem?
Ja nic nie sądzę, każdy wynik możliwy od 4-0 do 0-4 i wszystko co pomiędzy, więc nawet tego nie dotykam. Jeśli będzie pod kamerami to najwyżej do obejrzenia, ale do obstawiania to meczy na tyle dużo że można wybrać coś ciekawszego.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ronald królu, az przestali grać na innych stołach zeby zobaczyc jak zamiatasz ????
Zawsze przestają grać na innych stołach kiedy ktoś akurat wbija maksa. Taki zwyczaj. Więc to nie dlatego że to Ronnie, ale fakt, że jemu po prostu się to najczęściej zdarza, to był już 15ty maks O&#39;Sullivana ????

 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Na poranną sesję uderzam w dubelek Bingham + Sharav over 1.5 frejma @ 2.117 ✅
Rywalem Binghama jest Taj Un-Nooh i mam go na bardzo, ale to bardzo czarnej liście gdy jest faworytem. W meczach takich jak ten nie przeszkadza mi, że będzie grane przeciwko niemu. Lecę na Stuarta, bo ciężko zagrać przeciwko jeśli jest w gazie - przytrafiła mu się wpadka w European Masters do zera, ale teraz rozpoczął lepszy czas w kwalifikacjach do International Championship (6-1 z Feilongiem), w English Open ma dwa mecze rozegrane, żadnego straconego frejma (!), z Hosseinem Vafaei zwłaszcza już poprawiając płynność i mając więcej rozstrzygających breaków (72, 76, 55). Taj wczoraj grał decidera z Chuan Leongiem, szukając natomiast na jego rozkładówce w tym sezonie wygranej z mocniejszymi to nie znajdziemy tam nikogo. Boje się nieprzewidywalności u Un-Nooha, Bingham też ma swoje za uszami po ustawianiu meczów ale gdy jest w formie lał każdego gdy zostawał mistrzem świata i zawodnikiem na pewno jest lepszym. Sharav wczoraj zaimponował wygraną z Wenbo, ale Wenbo czasami gra jak amator, i z 2-1 przepuścił na 2-4, jakąś tam zasługę na pewno oddaję Szkotowi. Nie grał nic we wrześniu, ale w październiku wrócił i z bilansem 3-1 przystępuje do pojedynku z nigdy świetnym, wiecznie przeciętnym Steadmanem.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
M.Davis vs M.Xiwen
Highest Break - Player: Davis, Mark @ 1.666 ⛔ 68-102

A.McManus vs N.Robertson
Highest Break - Player: Robertson, Neil @ 1.363 ✅ 33-102
Typy na wyższy brejk, bo kursy nawet lepsze niż na win, a może i bardziej pewne niż wygrana. Davis w tym tygodniu na razie świetna forma w grze punktowej, buduje wysokie brejki aż miło. W 2 meczach na koncie 3 setki i kilka innych wysokich brejków (104, 70, 136, 97, 107), a jego rywal nie bryluje w tym elemencie, przynajmniej w ostatnich meczach, zresztą Xiwen to gracz raczej skupiony na taktyce a nie fajerwerkach. Co do Robertsona to typ dość oczywisty, zdecydowany lider sezonu jeśli chodzi o setki, wczoraj obyło się bez takiego brejka więc dzisiaj dobra okazja na odbicie. McManus to gracz bazujący na taktyce, którą potrafi czasem sparaliżować rywali, na razie bez wysokich brejków w tym turnieju, wprawdzie nie stracił jeszcze frejma, ale też grał tylko z amatorami (Zhengyi, Lilley). Robbo amatorem nie jest.
B.Woollaston vs R.Walden
Handicap by Frames: Woollaston, Ben (+1.5) @ 1.666 ✅ 3-4
Match Winner: Woollaston, Ben @ 2.47 ⛔
Dobra gra Woollastona i 2 cenne skalpy na byłych mistrzach świata. O ile wygrana z Dottem nie jest czymś nadzwyczajnym to już ogranie wczoraj Selbyego i to na ostatniej czarnej w decydującym frejmie to już budzi szacunek. Do tego w oibu meczach grał naprawdę dobrze, w obu wbijał po setce i pare innych wysokich brejków (131, 89, 101, 63, 51). Nie wiem czy Walden będzie miał się czym przeciwstawić, forma przeciętna od miesięcy, a w poprzednich meczach po prostu nie miał z kim przegrać (Miah, Kleckers). Myślę, że dog ma tutaj duże szanse na wygraną, dużo większe niż wskazuje kurs, a już kurs na setkę Woollastona w kontekście jego poprzednich występów to jakiś absurd.
Ben Woollaston Total Centuries: Over 0.5 @ 5 ⛔
1xbet
=====
M.Selt vs A.Carter
Total Frames: Over 5.5 @ 1.61 ⛔ 1-4

E.Sharav vs C.Steadman
Total Frames: Over 5.5 @ 1.63 ✅ 4-0
A.McManus vs N.Robertson
Total Frames: Over 5.5 @ 1.80 ⛔ 1-4
Do tego myślę, że w poniższych meczach powinny być bardziej wyrównane mecze niż się można spodziewać.
Marathon
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Warto przypomnieć, że ćwierćfinały gramy już do 5 wygranych frejmów, więc z przerwą regulaminową, co może mieć znaczenie.
Stuart Bingham - Allister Carter
Winning Margin: Under 2.5 @ 1.8 ⛔ 5-2
R.Day vs M.Davis
Match Winner: Day, Ryan @ 1.51 ⛔ 1-5 nie było nawet startu..
Number of Century Breaks: Over 0.5 @ 1.666 ⛔
Number of Century Breaks (Day, Ryan): Over 0.5 @ 2.21 ⛔
Co do popołudniowych ćwierćfinałów to wydaje mi się że Day awans i over w meczu Cartera i Binghama. Day wygląda w grze punktowej po prostu świetnie, w każdym mecz przynajmniej setka, w sumie już 5 i to były zwykle te z grubszych setek (141, 105, 121, 136, 132) plus jeszcze kilka innych robiących brejków. Dlatego kusi wyższy brejk Daya i jego setka, albo setka w meczu bo przecież Davis tez parę setek w tym tygodniu wbił.
R.O&#39;Sullivan vs L.Honghao
Highest Break (Honghao, Luo): Over 70.5 @ 1.90 ✅ 136
Do tego na wieczór zaryzykowałbym że Honghao wbije brejka +70, linia właśnie na takim poziomie, a przecież młody Chińczyk tylko w jednym meczu nie przekroczył 70, za to wbił 2 setki i parę innych wysokich brejków (84, 128, 71, 100, 69, 74). Ja wiem, że gra przeciwko O’Sullivanowi potrafi sparaliżować nawet doświadczonych zawodowców, a co dopiero debiutanta, ale bez przesady. Po pierwsze, Ronnie gra na wbicia, albo trafia i jest po frejmie, albo pudłuje i zostawia fajny układ na stole. Po drugie, Honghao jest w sztosie i jak dostanie szansę to nie powinien spanikować. Swoją drogą: kto w pierwszym meczu Honghao w tym turnieju kiedy przegrywał 0-3 z Duffym mógł się spodziewać że parę dni później będzie grał z Rakietą o półfinał turnieju? Młody jest w gazie, jak się nie spali to te 1-2 frejmy może urwać faworytowi i najprawdopodobniej zrobi to w jednym podejściu.
Marathon
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
S.Bingham vs S.Maguire | Total Frames: Over 8.5 @ 1.41 ✅ 6-3
R.O&#39;Sullivan vs M.Davis | Total Frames: Over 7.5 @ 1.34 ⛔ 1-6
Total Price: 1.889
W obu półfinałach nie widzę dużego pola na blowouty z którejś strony. A linie wystawione tak że wystarczy by przegrany ugrał 3 frejmy, a w przypadku meczu O&#39;Sullivana nawet tylko dwa, co na dystansie do 6 wygranych frejmów i tak by oznaczało wysoką wygraną. I jeszcze jedno: Ronnie oczywiście gra w swojej lidze jak jest w swojej normalnej formie, i nawet w tym tygodniu pokazał to parę razy. Ale też trzeba przyznać że w drodze do półfinału miał najłatwiejszą drabinkę z możliwych, przynajmniej jeśli chodzi o ranking: Maflin - Taylor - Stevens - Sharav - Honghao. Najwyżej sklasyfikowany był Maflin na 47 miejscu, następny Stevens 54 a reszta w okolicy setnego miejsca rankingu. Nie można powiedzieć żeby miał rywali z najwyższej półki, inna sprawa że młody Chińczyk grał momentami jak top16, ale też w najważniejszym momencie jednak pękł (plus niezauważony faul Ronniego przy 2-3..). Tak że można powiedzieć że Davis to będzie jego pierwszy w tym turnieju rywal z okolic czołówki, do tego w dobrej formie co pokazał wczoraj.

S.Bingham vs S.Maguire | Bingham, Stuart @ 1.727 ✅ 6-3
R.O&#39;Sullivan vs M.Davis | Davis, Mark (+3.5) @ 1.76 ✅ 1-6

S.Bingham vs S.Maguire
Highest Break (Maguire, Stephen): Under 105.5 @ 1.67 ✅ 93
R.O&#39;Sullivan vs M.Davis
Highest Break (Davis, Mark): Over 83.5 @ 1.90 ✅ 102
Co do brejków to stawiam że Mags nie pobije swojego najwyższego brejka w tym turnieju czyli 102, Linia wystawiona nawet wyżej, kurs może nie za wysoki ale szans na zbudowanie takie brejka może mieć 3-4 bo jednak dla mnie Bingham wyraźnym faworytem tego meczu. Z Davisem dla odmiany linia na wysokość brejka chyba ciut zaniżona, przecież on już w tym turnieju wbił 3 setki plus kilka innych brejków 80+. Dystans meczu długi, na pewno dostanie swoje szanse, bo Rakieta bezbłędny nie jest i coś zostawi na pewno.
Marathon
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom