>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Rosja w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
maer 210,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja - FNL
Godz: 16:00
Spotkanie: Spartak Moskwa II - Avangard Kursk
Typ: Spartak Moskwa II
Kurs: 2.18
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Rosji gdzie na zapleczu Premier Ligi a mianowicie FNL w spotkaniu 2 kolejki ligowej zmierzą się ze sobą rezerwy moskiewskiego Spartaka a w gości przyjedzie drużyna Football Club Avangard Kursk.
W tamtym sezonie ligowym obie ekipy walczyły o utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej niż o jakieś wyższe pozycje i dzieliła ich różnica tylko 3 oczek na korzyść Avangard Kursk.
W pierwszej kolejce obecnego sezonu rezerwy Spartaka wygrały w Sochi 0:1 zaś uległ na swoim terenie zespołowi Shinnik Yaroslavl 1:2.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo zespołu rezerwowego Spartaka Moskwa w którym grają zawodnicy w przedziale wieku 18-23 i tylko kapitan tego zespołu ma 31 lat do tego w meczach u siebie zespół ten będzie się chciał pokazać gdyż jest większa możliwość obserwowania poszczególnych zawodników przez sztab trenerski z I zespołu a goście myślę że zaczną od przegranej w delegacji z chcącym się pokazać u siebie młodym zespołem rezerw Spartaka Moskwa.
⛔0:0
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Grzegorz Krychowiak w Lokomotiwie.
Wypożyczenie na rok z opcją pierwokupu za 10 milionów
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
sporo zmian w drużynie CSKA Moskwa zakończyli kariery Ignaschevicz oraz bracia Bierezuccy odszedł Natcho Wernbloom Milanov zakończył wypożyczenie Musa oraz prawie na pewno odejdzie Golovin. do klubu ściągnięty jak na razie Magnusson plus kilka młodych graczy mówi się o przyjściu Abela Hernandeza. sporo zmian i tutaj spodziewam się ciężkiego początku sezonu. w ostatnim sparingu skład wyglądał następująco Pomazun Schennikov Magnusson Chernov Nababkin Khosonov Bistrovic Vitinho Dzagoev Efremov Chalov a więc brakowało tutaj Fernandesa oraz Akinfeeva. w drużynie Lokomotiva sytuacja zupełnie odmienna został wykupiony Eder wypożyczony Krychowiak odszedł Pejcinovic i Ari i to wszystko czyli sytuacja wygląda bardzo stabilnie. pierwsze spotkanie inaugurujące sezon i spodziewam się zwycięstwa aktualnego mistrza Rosji w tym spotkaniu.
Lok Moskwa vs CSKA Moskwa
Lok Moskwa wygra trofeum @1,70
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
benji04 19

benji04

Użytkownik
Ja poczekam z typowaniem dzisiejszego meczu o Superpuchar Rosji aż do czasu ujawnienia podstawowych składów. Aczkolwiek patrząc na rotacje w obu zespołach skłaniam się w stronę wygranej Lokomotivu w podstawowym czasie gry. Lokomotiv praktycznie utrzymał cały skład z poprzedniego sezonu, a w obronie CSKA dochodzi do zmiany generacji i na dodatek odszedł Golovin, Wernbloom i Musa (z ważniejszych graczy). Nie wiadomo jak będzie wyglądać kwestia gry Akinfeeva i Mario Fernandesa, ponieważ nie rozegrali żadnych meczy kontrolnych przed sezonem i nie wiem czy załapią się dzisiaj do podstawowej jedenastki. Jeśli oboje nie zagrają to sytuacja w obronie nie będzie wyglądać najlepiej, zwłaszcza na bramce, gdzie wystąpiłby młody i niedoświadczony Pomazun. Jeśli chodzi o Lokomotiv to dzisiaj raczej nie wystąpi Corluka, a Farfan może usiąść na ławce, o resztę kadrowiczów Lokomotivu nie ma się co obawiać, bo grali w ostatnich meczach kontrolnych. W zeszłym sezonie mecze obu ekip skończyły się wynikami 2:2 i 1:3 dla Loko, więc liczę, że także w dzisiejszym meczu Jurij Sjomin znajdzie również patent na ekipę Wiktora Hanczarenki. Sądzę, że dalszym problemem CSKA może być dzisiaj Vitinho, ponieważ od dłuższego czasu spekuluje się o jego transferze do Flamengo, a jak podaje championat.com jego transfer ma być ogłoszony 29 lipca, więc całkiem możliwe, że wpłynie to na jego dzisiejszą grę.
Lokomotiv Moskwa vs CSKA Moskwa
Lokomotiv Moskwa @2,30 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
benji04 19

benji04

Użytkownik
Niestety, moja wczorajsza prognoza to była kompletna klapa. Lokomotiv grał totalny piach.
Dzisiaj biorę na tapetę mecz pomiędzy Urałem Jekaterynburg i Anży Machachaczkałą. Zespół z Dagestanu powinien spaść z ligi po przegranym barażu z Jenisejem, ale dzięki problemom finansowym Amkaru Perm cudem uniknęli spadku. Anży ma jeden z najgorszych, a może nawet najgorszy skład w lidze rosyjskiej, na dodatek odeszło kilku ważnych zawodników z podstawowego składu (Lescano, Poku, Khubulov, Poluyakhtov). W międzyczasie Ural utrzymał w swoim składzie wszystkich ważnych zawodników. Dalszym dosyć zaskakującym faktem jest ilość meczy kontrolnych rozegranych w okresie przygotowawczym przez Anży, większość zespołów z Rosji rozegrała minimum po 5 meczy przed rozpoczęciem sezonu, a Anży w tym czasie rozegrało tylko 3 mecze. Sądzę, że ma to duży związek z bałaganem jaki panuje w tym zespole i brakiem funduszy. 2 z 3 meczy kontrolnych Anży rozegrało z rosyjskimi trzecioligowcami z sąsiednich regionów. Sądzę, że cało zamieszanie związane z spadkiem/pozostaniem w lidze, bałagan w klubie i problemy finansowe będą mieć wielki wpływ na postawę Anży i jeśli sytuacji znacząco się nie zmieni Anży będzie gwarantem do spadku.
Urał Jekaterynburg - Anży Machaczkała
Urał Jekaterynburg @1,50 Unibet
 
jozzy22 545,1K

jozzy22

Użytkownik
Grzegorz Krychowiak niedawno podpisał kontrakt z Lokomotiwem Moskwa, a już zdążył zaliczyć pierwszą wpadkę. Reprezentant Polski życzył powodzenia swojemu nowemu klubowi w starciu z CSKA Moskwa, oznaczając w sieci nie Lokomotiw Moskwa, a Lokomotiw Taszkent z Uzbekistanu.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja, FNL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Czertanowo Moskwa - FK Armawir
Typ: 2
Kurs: 4,10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej, 5 kolejka i tabela wygląda tak:

Oba zespoły to beniaminki odpowiednika drugiej ligi. Lepiej wystartowali gospodarze co zresztą widać po tabeli. Ja jednak w tym spotkaniu idę w stronę wygranej zespołu FK Armawir. W tej drużynie przed tym sezonem wiele się zmieniło i przyszło wielu doświadczonych graczy na poziomie ligi FNL, którzy wcześniej grali w innych klubach. Czertanowo bazuje głównie na graczach, którzy grali również w tamtym sezonie i stąd myślę, że takie wyniki na początku sezonu. Po prostu goście jeszcze nie są ze sobą na tyle zgrani no i zaliczyli 4 porażki ale myślę, że z każdym meczem będzie coraz lepiej i pierwsze zwycięstwo odniosą dzisiaj. Tak patrząc kadrowo na oba zespoły to goście mi się wydają być zespołem mocniejszym z bardziej doświadczonymi graczami na tym poziomie rozgrywek. Owszem młoda drużyna gospodarzy daje póki co radę ale myślę, że dzisiaj goście po 4 porażkach będą na tyle zmotywowani, że sobie w tym spotkaniu poradzą. Trzeba zbierać punkty, mieli już 4 mecze aby się ze sobą lepiej poznać zgrać i pora w końcu na jakieś zwycięstwo. Dzisiaj myślę, że goście wyjdą niezwykle zmotywowani do tego meczu i doświadczenie weźmie górę.
⛔ 1-1
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Jestem ciekawy jak do dzisiejszego meczu podejdzie Zenit. Czy wystawi pierwszy skład grając już wyłącznie o najwyższe miejsce w lidze rosyjskiej, czy dziś zrobi rotację w składzie i &#39;odpuszczą&#39; dzisiejszy mecz oszczędzając siły na rewanż z Dynamem Mińsk ?
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Spartak Moskwa - Arsenal Tula
typ: 1
kurs: 1.50

Typ na przełamanie. Gospodarze ostatnie dwa spotkania u siebie przegrali. Czas na odwrócenie trendu i wygraną. Goście słabiutko grają na wyjazdach.
EDIT: kolejna porażka, tego się nie spodziewałem ⛔
 
A 498

addam44

Użytkownik
FK Anzi Makhackala-Yenisey godz 17.00
Mecz czerwonych latarni ligi.
Gospodarze 15miejsce 10pkt 3-1-8 bramki 6-18
Goscie 16(ostatnie) 6pkt 1-3-8 bramki 16-19
Yenisej w ostatnich 5 meczach zdobyl 1 pkt.
Anzi analogicznie 7pkt dwukrotnie zwyciezajac w tym nad samym liderem Zenithem.
te ekipy graly w 2018r z soba w lidze 2 razy odnoszac po zwyciestwie na swoim terenie.Co ciekawe byly to wyniki overowe bo 4-3 i 0-3 a normalnie jak widac strzelanie goli innym przeciwnikom przychodzi im z trudnoscia.
Zwazywszy na wszystko wyzej napisane kursy na Anzi i over sa interesujace;
1 3.05✅
1 DNB 2.08✅
over 2.5 2.60✅.
Wynik 2-1
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
dopiero co zaczęła się runda wiosenna w rosyjskiej ekstraklasie a już trzeba mówić o końcowym jej etapie. pozostało 11 kolejek do końca i 5 zespołów wciąż jest w walce o top 3 dające szanse na grę w Lidze Mistrzów. na sobotę wypatrzyłem bardzo ciekawe spotkanie mianowicie drużyna CSKA zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Uralem w Jekaterynburgu. dla gości będzie to teoretycznie najłatwiejsze spotkanie wyjazdowe z pozostałych 4 bowiem te zagrają z drużynami obecnie zajmującymi miejsca 1-5 w ligowej tabeli. drużyna Gonczarenki po ostatniej efektownej wygranej powinna pójść za ciosem i wykorzystać to że dzień później mierzą się między sobą Spartak z Zenitem i Lokomotiv z Krasnodarem. zwycięstwo pozwoli im się umocnić u góry tabeli i dodać pewności siebie tej młodej drużynie na spotkania z dużo trudniejszymi rywalami.
Ural vs CSKA 2
@1.85
 
zip94 126

zip94

Osiedlowy Typer


Rosja: Premier Liga

Godz. 15:30



CSKA Moskwa – FK Ufa



Typ: 1

Kurs: 1.40 zł

Bukmacher: Fortuna ⛔ (Szkoda słów co to CSKA zrobiło w końcówce...) 



Analiza:

Dzisiaj na pierwszy strzał bierzemy rosyjską ekstraklasę. CSKA, które wciąż liczy się w walce o tytuł mistrzowski podejmie u siebie zespół z drugiego bieguna tabeli. Gospodarze w pierwszych 3 kolejkach rundy wiosennej zaliczyli niespodziewaną porażkę na otwarcie i potem 2 kolejne zwycięstwa nie tracąc przy tym nawet bramki. Zespół gości na wiosnę nie zdobył nawet punktu i mimo, że wszystkie mecze przegrywał jedną bramką to nie napawa to optymizmem przed wizytą na trudnym terenie w Moskwie. Patrząc na dyspozycję obydwu ekip i cele o jakie walczą może być to zacięte spotkanie. Jednak gospodarze powinni zrobić swoje i zainkasować 3 punkty w tym meczu, na co kurs jest nie zachwycający bo 1.40 zł, ale do dubla bądź trebla na podbicie ako idealny.
 
piele 4,9K

piele

Użytkownik


Armawir vs Sibir



Mecz o utrzymanie dla gospodarzy blisko graniczących z Gruzją, natomiast Sibir spadł już w ligi oraz 2 drużyny dzieli około 4000 km co naprawdę robi wrażenie. Czy Sibir będzie miał motywacje w takim meczu? Nie wiadomo. Jestem przekonany, iż gospodarze z Armawiru oddadzą serce by zostać na drugim szczeblu rozgrywkowym



Główny typ; Arnawir win ~1.8 efortuna
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja, FNL

Godzina: 16:00

Spotkanie: FK Armavir - Sibir Nowosybirsk

Typ: 1

Kurs: 1,60

Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Tabela:



Armavir w meczach u siebie ma na koncie 4 zwycięstwa, 8 remisów i 5 porażek, natomiast goście na wyjazdach zanotowali do tej pory 1 zwycięstwo, 7 remisów i 10 porażek. To spotkanie mocno mi przypomina wczorajszy mecz w Naszej rodzimej Ekstraklasie Arki Gdynia z Zagłębiem Sosnowiec. Zespół gospodarzy walczący o utrzymanie się w lidze i będący nad kreską gra z drużyną, która jest już pewna spadku z ligi. Jak to się w Naszej lidze wczoraj skończyło każdy wie i dzisiaj liczę na taki sam scenariusz i zwycięstwo gospodarzy. Na ten moment Armawir wydaje się zespołem nie tylko bardziej zmotywowanym ale i lepiej poukładanym pod wieloma względami. Zespół gości ma wiele swoich wewnętrznym problemów i tam już raczej chyba nikt nie myśli o najbliższych spotkaniach. Drużyna spadnie z ligi to jest pewne i tutaj raczej wątpię, że piłkarze znajdą jeszcze jakieś ostatnie resztki motywacji aby osiągnąć przyzwoity rezultat. Armavir dzisiaj raczej w najmocniejszym składzie, natomiast po stronie gości nie zagrają obrońca Aravin (32 występy w tym sezonie) i napastnik Galysh (30 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie). Tutaj spodziewam się takiego samego scenariusz jak we wspomnianym wczorajszym meczu Arki z Zagłębiem. Myślę, że gospodarze będą non stop atakować i wygrają to bardzo ważne dla nich spotkanie.

⛔ 0-1
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Ruskie jak to ruskie wolą zebrać żniwa na meczu, niż uszczęśliwić kibiców i zagwarantować sobie spokój przed czasem.

dobrze, że z zasady zarówno ligi rosyjskiej jak i rumuńskiej nie gra się grubiej. przynajmniej ja mam taką zasadę od całkiem niedawna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom