>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Vega Squadron - Vyaile Pitoni
Dzisiaj w samo południe rozpoczną się ćwiećwierćinały w ramach europejskich kwalifikacji do DreamHacka. Wybrałem akurat spotkanie dwóch rosyjskich zespołów. Różnica klas w tym momencie jest bardzo duża.
Vega są świeżo upieczonymi finalistami Starladdera, który zakończył się tydzień temu. Nad swoimi dzisiejszymi rywalami mają przewagę skilla, zgrania oraz mappolu. Nie oszukujmy się - Vyalie Pitoni odstają pod każdym względem od Vegi. Jaką mapę wybiorą to chyba nie ma znaczenia bo zarówno na cache, jak i na duscie2 fawortami będzie zespół Dmitriya &quot;jR&quot; Chervaka. Vega Squadron natomiast prawdopodobnie wybiorą mirage.
W drużynie Vyiale nie ma stabilnego skladu, ponieważ na zmianę gra &quot;krecker&quot; i &quot;lamp&quot;. Dzisiaj, według hltv - zagra ten pierwszy.
Stawiam na łatwe zwycięstwo Vegi 2:0, bowiem oddanie chociażby jednej mapy będzie dla mnie sporym zaskoczeniem.
Vega Squadron handicap (1,5) @1.75 uni
⛔⛔
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Jak dla mnie perełka dzisiejszego dnia to kurs 3.40 na x6tecne z Havu (na lvbet, sts daje 2.75) https://www.hltv.org/matches/2328198/x6tence-galaxy-vs-havu-nordic-championship-winter-2018
W jakim aspekcie Finowie są niby lepsi? Mappool podobny, umiejętności podobne ze wskazaniem na x6tence, doświadczenie i ogranie na scenie zdecydowanie x6tence (które od 3 sezonów regularnie gra w tier2 ESEA itd, wcześniej Singularity), pokonali między innymi Epsilon, Tricked, czy VP 16:3 (niby w kryzysie, ale dzień wcześniej VP wygrało ze Spirit na tej samej mapie). Dodatkowo zmiany w składzie na lepsze. Havu to obecnie taki typowy średniak, który na swoim podwórku gra przyzwoicie, ale w 90%, gdzie grają z kimś bardziej znanym to dostają.
Co sądzicie o tym spotkaniu?
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie wiem, Best of 5. gra team z czymś w rodzaju mixu chyba, co turniej gra kto inny. Pewnie jakąś mapę z racji formatu mogą wyrwać (cache?) ale czy coś więcej? Zależy jak zagrają ale ja nie widzę w tym jakiejś gigantycznej okazji
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Co myslicie o wieczornym meczu VP z Hellraisers? Dzisiaj Virtusi zrobili na jednej mapie 16:0... taki wynik to juz cos. Myslicie, ze dadza rade pokonac HR?
 
sasasa 194

sasasa

Użytkownik
Jutro w Moskwie pierwsze mecze fazy grupowej turnieju Epicenter 2018
Gram takiego dubla:
Navi - Hellraisers 1 ✅
1,32 forbet
Śledząc ostatnie mecze Navi w lidze ESL widać, że jest równa forma. W zasadzie z każdą drużyną w dwumeczu albo 2 zwycięstwa albo 1-1 (z lepszymi teamami np. z Astralis) Ostatnie mecze z Hellraisers też na plus. Hellraisers ostatnio bardzo w kratkę. Imo po błysku w majorze powoli wracają do swojej pozycji w tierze 1,5 ???? . Dzisiaj męczarnie z VP, dwa razy po 16:14 gdzie powinno się skończyć 2:0 w drugą stronę. Nie widzę za bardzo szans w b03 przeciwko Navi.
Faze - ENCE 1 ✅
1,50 forbet
Pomimo zwycięstwa Finów w Starladderze idę w kierunku PSG. Niektórzy się pewnie ze mną nie zgodzą, ale nie uważam, żeby miało to duże przełożenie w meczach przeciwko drużynom z tier 1. Spośród wielu drużyn na średnim poziomie (nie liczę Mouse, które po tym turnieju posadziło Snaxa) ktoś musiał wygrać i rzeczywiście na Ukrainie ENCE było najlepsze. Potem powrót do swojej klasycznej gry typu: raz wygramy, raz przegramy, co oddaje bilans w ESEA MDL. Grę ciągną sergej i Aerial, ale moim zdaniem w bo3 przeciw Faze nie są w stanie grać bezbłędnie, co wykorzystają faworyci. Kurs dość wysoki, ze względu na zwycięstwo Finów na Ukrainie co mam nadzieję wykorzystam.
Kurs łączny: 1,98 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
ENCE - Virtus Pro
godzina 19:00

Jest to mecz w lidze ESEA na mapie dust2. Faworytem oczywiście są zawodnicy z Finladnii. Obie ekipy w miniony weekend nie najlepiej zaprezentowali się podczas turnieju Epicenter w Moskwie. Natomiast o ile odpadniecie ENCE z HR można jakoś zrozumieć, to odpadnięcie Virusów ze Swole Patrol było niemałą sensacją. Co więcej, Polacy grali w Moskwie dusta2 i po bardzo wyrównanym pojedynku wygrali 16:14 z najsłabszą drużyną tego turnieju - chińskim 5POWER. Pomimo, że train im poszedł gładko i zakończyli go imponującym wynikiem 16:0. To jednak pokazuje, że Virtus Pro gra bardzo nierówno a ta mapa nie na leży do ich najlepszych. Dzisiejszy przeciwnik Polaków jest zdecydowanie mocniejszy zarówno taktycznie, jak i skillowo. Zaryzykuje stwierdzeniem, że przewyższają naszych o conajmniej jedną klasę. Na koniec przypomnę jeszcze, że ENCE około dwa tygodnie temu wygrali StarLaddera i w finale między innymi grali dusta2 (jako swój pick) ogrywając Vega Squadron 16:12. Uważam zatem, że VP ugra dzisiaj maksymalnie 11 rund.
ENCE wygra z handicapem (-4,5) rund @1.92 lvbet
✅✅ 16:3 dla ENCE
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Mam ochotę zrobić coś wariackiego dzisiaj, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Może niech ktoś mnie sprowadzi na ziemie w tym dziale, a mianowicie, mam ochotę zagrać 4 x przeciwko Virtus Pro (bez dogrywki). Czyli dwa razy na Astralis i dwa razy na Faze. Łącznie wychodzi kurs 2.09. Zastanawiam się na której mapie ewentualnie VP ma szanse wygrać, ale jakoś ciężko mi dostrzec takową. Wiem, że to są mecze online, ale mimo wszystko... VP gra żenadę totalną. Wczoraj z ENCE takie baty, aż do vivatu ich upokorzyli. Myślę żeby może dubla z tych meczów wykombinować. Dwa razy Faze win (bez dogrywki) daje 1.65. Też nie najgorzej. Ktoś coś? Nie potrafię oczyma wyobraźnie zobaczyć VP, które wygrywa z Faze lub Astralis na jakiejkolwiek mapie.
Do tego myślę nad Fnatic win z HR (mirage) i Fnatic win z Nip na Trainie
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Też tak myślę, więc chyba sobie wejdę w ten kurs 2.09 łącznie. Niby cztery śmieszne kursy, nie gram takich rzeczy kompletnie, ale ten typ i kurs nie jest taki głupi jak się wydaję na pierwszy rzut oka moim zdaniem.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Bet-At-home - oni mają możliwość grania bez dogrywek, czyli 1 x 2 - wtedy jest wyższy kurs.
Jak są mecze typu 1.50 - 2.20 to bez dogrywki potrafi być 1.70 - 2.50. Często tak gram i przejechałem się na tym tylko raz, więc gram dalej. ;) Jakoś ciężko mi uwierzyć w tych meczach w dogrywki, no ale to tylko e-sport. Cuda czasami się dzieją.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
shake7 Nikt Ci nie odpowie na to pytanie raczej. Moim zdaniem: 1. kursy dobrze wystawione 2. Obie ekipy nieprzewidywalne mocno 3. Mikstura jak nazwa wskazuje - mix 4. Mecz BO1 - plus dla polaków. Różnie może być na prawdę, nic nie gram.
Ogląda ktoś VP? To jest smutne. Astralis ich bije po CT jak silvery, skracają cały czas pozycje, rushują PO CT HAHAHA. Smutny widok. Zaraz będę chyba walił w handi na drugą mape jak tak dalej pójdzie
Dobra Vp robi comeback po CT, zaraz będę musiał ich przepraszać jeszcze
I don&#39;t belive ⛔
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Neo zagrał mecz życia, teraz będzie mógł zasysać przez kolejne pół roku ????
A MIKSTURA jest jedną mapę od zamkniętych kwali do Katowic. Wyniki jak na sklejke robią kozackie, trzeba przyznać. Ciekawe pod jaką organizacją będą już tam występować. Oferty będą na bank, a szczerze wątpię żeby pojechali bez organizacji jako czysta sklejka.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
#cs_summit 3
Kinguin - Heroic
godzina 23:00

aktualni Mistrzowie Polski w Counter-Strike&#39;a znajdują się w Los Angeles, gdzie powalczą w turnieju cs_summit 3. Ciekawostką jest fakt, że jest to pierwsza polska drużyna, która pojawiła się na cs_summit (a jest to już trzecia edycja). Teoretycznie, według bukmacherów, faworytami są ich przeciwnicy z Danii. Nie zgadzam się jednak za bardzo z tym stwierdzeniem, ponieważ uważam, że są realne szanse na triumf naszej drużyny.
Nie ukrywam, że obie ekipy będą chciały wygrać ponieważ przegrana oznacza spadek do dolnej drabinki, w której z perspektywy zakwalifikowania się do finału będzie trzeba zacząć od stanu 0:1 w mapach (BO5). Wygrana oczywiście zagwarantuje udział w półfinale.
Teraz do konkretów dlaczego uważam, że padnie taki wynik. Otóż Pingwiny w zasadzie prezentują stały dobry poziom gry w CS&#39;a. Przeglądając social media można stwierdzić, że jest to prawdziwa drużyna, w której widać chęci do gry i motywację. Na pewno ważną rolę pod względem mentalnym odgrywa doświadczony Wiktor &quot;TaZ&quot; Wojtas, który w tym teamie przeżywa swoją drugą młodość. Będzie to rewanż za finał sprzed miesiąca, w którym to Heroic wygrali 2:1. Wówczas zabrakło szczęścia, ciekawe zatem jak będzie dzisiaj. W międzyczasie Kinguin brali udział w turnieju online HellCase 7, gdzie zajęli drugie miejsce, znów przegrywając w finale 2:1 tylko, że z AVANGAR. Natomiast Heroic grali sporo w ESL Pro League a są to pojedynki BO1 i trudno coś tutaj wywnioskować, bo słabe spotkania przeplatali lepszymi ale to sporo oczywiście zależało od map i przeciwników. A właśnie, kwestia map dzisiejszego meczu. Wydaję mi się, że powinniśmy zobaczyć te same mapy, co podczas finału w Gdynii, to znaczy train, nuke i mirage/moze ewentualnie dust2. Kolejność przypadkowa. Zanosi się na wyrównany pojedynek, stąd typ na 2:1. Nie ukrywam, że to ryzykowna opcja ale zdecydowanie bardziej mnie satysfakcjonuje niż granie handi 1,5+ po kursie 1.45 a wygranej 2:0 się nie spodziewam.
DW 2:1 dla Kinguin @4.50 fortuna
⛔zdecydowanie więcej oczekiwałem od Kinguin, tymczasem Heroic wygrali 2:0 po jednostronnym pojedynku
 
uzytkownik-24118 2,1K
Mamy listopad więc chyba można się powoli zastanawiać kto będzie najlepszym graczem w rankingu HLTV na koniec tego roku. Co prawda kilka turniejów zostało ale wg mnie walka między dwoma: simple albo device. Ze wskazaniem chyba na tego pierwszego. Oczywiście device wygrał z Astralis majora i w ogóle ale indywidualnie lepsze wrażenie robi na mnie Ukrainiec. Porównałem suche statystyki z HLTV:
Device: 0.80 fraga na rundę ( 4402 fragi w 5513 rund), 82 ADR, 51% rund z fragiem. Ranking: 1.24 4 x MVP turnieju
Simple: 0.88 fraga na rundę ( 5319 fragów w 6026 rund), 87.5 ADR, 56% rund z fragiem Ranking: 1.35, 6xMVP turnieju
Czemu to piszę - bo w Totalbecie na device jest 1.40 że zostanie graczem roku by HLTV a na simple&#39;a 2.75. Wiadomo sporo zależy jak ułożą się finały ECS i ESL PL i IEM Chicago, ale Astralis wyglądają na zespół który złapał zadyszkę delikatną w ostatnim czasie. No i device ma w zespole kolegów którzy mogą mu kolejne indywidualne sukcesy zabrać a simple musi zagrać co najmniej dobrze żeby to NaVi coś wygrywało. Myślicie że warto iśc w simple&#39;a czy lepiej dać sobie spokój?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom