>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

9. kolejka Premier League (20.10 - 22.10.2018)

Status
Zamknięty.
O 133

oszo

Użytkownik
Mittovic gol @ 2,62
W meczu reprezentacji przeciwko Rumuni grającej w osłabieniu gość ciagle otrzymywał ciagle szanse , jednak zakończył z dorobkiem zerowym. Jest to zawodnik który potrafi się odnaleźć we właściwym miejscu o właściwym czasie . Dziś zawodnicy ze stolicy musza powalczyć o komplet punktów , zawsze grają bezkompromisowo , niezależnie od rangi rywala. Słaba passa spowodowana mocnymi rywalami , dziś chłopaki maja szanse wyjśc na tarczy a najłatwiejszym zadaniem w tym zadaniu wydaje mi się gol Serba
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Everton - Crystal Palace typ.X2. @1.92.⛔ Nie chce pisac głupot i wymyslac dziwne historie pod typ. Uwazam ze ten kurs na gospodarzy nie jest warty. Lepiej pograć X2 po wyższym kursie. Goscie to nie jakies leszcze do bicia oraz przeczuwam tu remis wiec gram x2.
EDIT: jak się karnego nie strzela to się to później zemściło.
 
O 133

oszo

Użytkownik
Gylfi Siggurdson 3,50 bet365
Typ wczorajszy ze strzelcem na minus, szkoda , będę jednak pilnował sobie tego zawodnika gdyż do strzelania wróci wcześniej czy później , taka jego rola i miejsce. Nie załamuje się i jedziemy dalej, na dziś wybrałem mecze , w którym gole się pojawia jednak ja znalazłem value w postaci zawodnika gospodarzy , zawodnika Islandii , #GylfiSigurdsson.
W tym sesonie ma już 4 bramki, jest ważnym elementem ofensywnym swojego zespołu, mocna strona są rzuty wolne . Smaczku dodaje fakt, ze Everton lubi otwarte pojedynki , na przestrzeni wszystkich rozgrywek, 8/10 pojedynków kończyło się Bts’em.
Niedzielny mecz będzie jedynym z rozgrywek Premiership wiec wszystkie oczy zwrócone na Goodison Park będą gdzie gospodarze będą chcieli poprawić statystykę telewizyjna ( 1D,L2, średni goli 2,66 )
Bohater mojego zdarzenia w zeszłym pojedynku tych druzyn ( 3:1 ) zdobył gola i liczę dziś na powtórkę , zawodnicy z Liverpoolu będą prowadzić grę a Gylfi jest to typ
Zawodnika , którego wszedzie pełno i kto
Jak kto ale może liczyć na doping z trybun
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Spotkanie: Arsenal - Leicester
Godzina: 21:00
Stadion: Emirates Stadium
Pogoda: 9°C, bezchmurnie, wiatr 4mph
Typ: Jim Vardy strzeli gola
Kurs: 3.05
Bukmacher: Unibet
Mecz kończący 9 kolejkę w Premier League, w ktorym to Arsenal (5) będzie podejmować drużynę Leicester (11). Koledzy wyżej napisali kilka słów już do tego meczu, ja postaram się dodać coś więcej. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że powinniśmy zobaczyć overowe spotkanie, dlatego swojego szczęścia szukam... W golu Vardiego.
Kilka słów o napastniku z Leicester:
W 7 rozegranych meczach z Arsenalem Vardy aż 6 krotnie pakował gole Kanonierom z czego 2 razy po rzutach karnych:
9/05/18 - Leicester 3:1 Arsenal, gol Vardiego z karnego
11/08/17 - Arsenal 4:3 Leicester, 2 gole Vardiego
14/02/16 - Arsenal 2:1 Leicester, gol Vardiego z karnego
26/10/15 - Leicester 2:5 Arsenal, 2 gole Vardiego
Jimy w ostatnich 3 sezonach Premier League:
18/19 (obecnie): 3 gole (1 z karnego), 6 rozegranych spotkań (2 mecze pauzował za czerwoną kartkę, ktora otrzymal w meczu z Wolverhampton).
17/18: 20 goli (5 z rzutów karnych), 37 rozegranych spotkań
16/17: 13 goli, 35 rozegranych spotkań
Vardy w swojej karierze ma jak narazie wykonanych 14 rzutów karnych z czego 12 wykorzystał. Zatem jest spora szansa, że karnego w meczu z Arsenalem wykorzysta, pytanie tylko czy taką okazję będzie miał. Co do wykonywania samych 11-ek w Leicester z tego co wiem nie ma przydziału na Vardiego, natomiast poprzedni sezon pokazał że to on był głównym egzekutorem. W tym sezonie Vardi ma jednego gola z karnego w meczu wyjazdowym z Newcastle (0:2) więc jest szansa, że również podejdzie i tym razem, tymbardziej że w przeszłości już dwa razy w ten sposób pokonywał bramkarza Kanonierów.
Skład sędziów:
Glowny: Chris Kavanagh
Asystenci: Daniel Cook, Sian Massey-Ellis Dodatkowy: Jonathan Moss

Kavanagh (31l) od 2017 sędziuje mecze na najwyższym szczeblu w Anglii. Staty ze wszystkich rozgrywek w dwóch ostatnich sezonach:
18/19 - 7 meczy, 18 żółtych kartek, 2 karne
17/18 - 30 meczy, 102 żółte, 3 cz, 4 karne
Ciekawostka
Chris Kavanagh 31/01/18 w meczu Everton Leicester podyktował rzut karny dla gości, a Vardy zamienił go na gola (2:1).
Nie wiem czy nam pomoże w tym meczu czy nie, ale staty warto przejrzeć.
H2H
24 mecze rozegrane:
15 do 2 dla Arsenalu
7 remisów
Podsumowanie:
Jak wspomniałem wyżej, Jimy Vardy według mnie ma spore szanse aby w tym meczu coś ustrzelić, a to chociażby z racji historii spotkań z Arsenalem. A co jeśli dolyzymy do tego fakt, że grał o 2 spotkania mniej niż inni? Myślę, że to może być dodatkowym atutem. Tyle ode mnie. Mam nadzieję, że pomogę w wygraniu pary zł.
Wszystkiego dobrego
Pozdrawiam
 
lukasz-ck 54

lukasz-ck

Użytkownik
Na dzisiaj proponuję under 3,5 goli w meczu Arsenal-Leicester po kursie @1,70 W fortunie.Sporo osób widzi ten mecz jako mecz overowy.Ja kieruje się tym że już w czwartek Arsenal jedzie do Lizbony na mecz LE i wydaje mi się że traktuję ją poważnie.Arsenal jest w formie ale jeśli ma wygrać to spotkanie to wygra jak najmniejszym wysiłkiem.Powinni kontrolować spotkanie przez całe 90 minut zaś Leicester będzie próbował grać z kontry i tutaj muszą uważać.Warte uwagi jest również zwycięstwo Arsenal/-3,5 goli w meczu za 2,63.Powodzenia!
 
C 24

crypti

Użytkownik
Ja postawiłem dziś na remis a skłoniło mnie do tego kilka faktów.
1. Po 8 kolejkach zarówno Arsenal jak i jego dzisiejszy rywal nie maja na swoim koncie jeszcze remisów.
2. Od 1999 roku historia spotkań tych drużyn to max. 3 mecze w którymś jakaś strona zwyciężyła, najdalej w 4-tym występował remis. Aktualnie mamy serie 3 rozstrzygniętych spotkań.
3. Arsenal musi w końcu przerwać passę wygranych w 6 ostatnich meczach w PL zbierali kpl punktów. Ale wydaje się ze Emery robi dobra robotę i myśle ze u siebie nie przegrają. Podział punktów wydaje się być ok dla obydwu ekip.
4. Nie było w tej kolejce jeszcze jakichś większych niespodzianek, a dlaczego remis a nie wygrana lisów wypisałem powyżej.
Na podobnej zasadzie grubo zagrałem remis Sounthampton-Brighton w 5-tej kolejce - był to mecz kończący kolejkę w której nie padł jeszcze remis. Tylko i aż taka analiza - na nic więcej nie zwracałem uwagi. Weszlo.

A jak będzie w tym przypadku zobaczymy po końcowym gwizdku ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom